Partner/ka a vzhled

Když už jsme na seznamce, mohli bychom taky trochu pořešit i něco k tématu. Tentokrát bych se Vás, vážení, rád zeptal na to, jakou roli hraje u výběru partnera/ky vzhled a proč? A čeho si ceníte nad vzhled? Ale prosím o konkrétní odpovědi konkrétních jedinců jak to cítí a nikoli o obšírné teoretické články jak by to mělo být... Děkuji za příspěvky.

mdo amper01 7.11.2014

komentáře: (22)


amper01 7.11.2014

Toto téma můžeš brát i jako šanci: někomu se zalíbí Tvůj názor a je ruka v rukávě :) A budeme-li upřímní, zároveň se všichni přiučí. Muži o ženách a ženy o mužích. Teda pokud se to tady nezvrhne zase úplně jiným směrem...

magnolie 9.11.2014

Super příspěvek, jde mi akorát na ruku ....:)))
Mně je vcelku jedno jak ten muž vypadá, musí zaujmout na první pohled. Ne krásou, majetkem, ale charismem, jiskrou, měl by potěšit oko.. to je první dojem, než si s ním vyměním pár slov. Pak bychom měli mít něco společného, Boha? měl by být protestant.. když se už chci seznámit s věřícím....Měl by být slušný, aktivní a samostatný.. Mamánka fakt neberu :))))

erik83 13.11.2014

jestrab... tys teď popsal tu figurinu na oblečení z výlohy obchodu, že jo? :D Alespoň, že jsi úpřimný....

erik83 13.11.2014

Děkuji za tvou ohleduplnost :D O mě ani tak nejde, hlavně že ty víš co chceš :D

amper01 15.11.2014

Takže shrnu odpověď na dané téma od JESTRABa: Klidně ať je blbá, hlavně když má správné míry - to je priorita č.1.

zalmik 18.11.2014

Já myslím asi tak krásná ženská zaujme každýho chlapa.......i mě....ale to co dělá ženskou krásnější je její povaha, nebo charakter, ten se dá těžko vyčíst.....konkrétně se ptáš při seznamování........něčím mě musí ta ženská zaujmout......když má milý úsměv, můžu si třebas myslet že je milá i v životě.....šel bych dál pokavad bude sympatie vzájemná..........můžu zjistit víc pokud se chce dotyčná setkat......pak zjistím jestli ten její milý úsměv byla jen fotka a můj omyl.....ale není nad Boží milost potkat krásnou povahově ženskou v reálu......ta povaha jí dokáže udělat natolik krásnou že mi bude jedno jak vypadá na fotce..........

amper01 3.12.2014

ZALMIK: To je asi právě slabina virtseznamek - můžeš víceméně v hromadě profilů vybírat jen podle fotky nebo toho, co kdo o sobě napíše. Charakter se ve virtualitě dá víceméně jen odhadovat. A už jsem párkrát ztroskotal na tom, že protistrana odhadla špatně mě - alespoň taxe to pak ke mně doneslo...

magnolie 3.12.2014

Jestrab: zajímalo by mne, jak na první pohled rozeznáš jaká ta holka je, zda upřímná, či intelektuálka..

magnolie 3.12.2014

Zalmik: ale i na té fotce by Tě měla zaujmout natolik aby jsi byl ochotný oslovit..:)

kristian 3.12.2014

Na první pohled nebo v profilu na seznamce jde hodně zkazit nebo o sobě dost negativního prozradit. Fotka, kde někdo vypadá jak samo umučení nebo když někdo píše a jenom si stěžuje. Někomu můžou vadit hrubky v pravopise, je-li jich plno, jinému zas styl vyjadřování. Já bych si všímal zas třeba priorit, co o sobě dotyčná napíše, co vynechá. Čemu dám první místo, tak to je pro mě důležité, takhle věci vnímám. Vidět jsou i pozitivní věci, ale to chce ještě ověřit delší zkušeností. Když to zhodnotím, tak třeba u osobních kontaktů, myslí obecně, ne partnersky, jsem měl plno prvních dojmů. Ty pak člověk pozapomene. Až později se mockrát ukázalo, že ten první dojem byl správný, ale dotyčná osoba pak to uměla nějak překrýt.Jinak moc nevěřím na vznik vzrtahu na dálku, když ti lidé nemůžou hodně času spolu být, než se vezmou. Zajíce v pytli lze kupovat přes eshop, ale u manželství by člověk měl být opatrnější. Přitom zas ta seznamka dává šanci sdělit či dovědět se určité věci, na které se člověk hůř ptá. Docela dobré mi přijdou i diskuze zde. Jak tam lidi píšou, tak hned tu vidím lidi, s kterýma bych měl názorově velmi blízko, pak opačný případ. A pak něco mezi. Člověk musí být opatrný, rozvody existují i mezi křesťany.

plamineknadejenevyhasina 9.1.2015

já většinourychle vykasán negativní věci, abych věděla jestli to odtyčná osoba ,,rozdýchá´´ a ušetřila si čas okolky :)

kristian 9.1.2015

Když se člověk setká u někoho opačného pohlaví s něčím negativním a nebo při prvním setkání je dokonce nějaký konflikt, tak to zas neznamená, že ty lidi se nemůžou dát dohromady. Konflikt je jedna věc a co by člověku nejvíc vadilo, to je zas věc druhá. Každý má nějakou slabinu, jde o to, jakou a v jaké míře se to projevuje. Taky, co někomu tolik nevadí u jiného by moh být podstatný problém.

kristian 9.1.2015

Koukám, téma je o vzhledu. Pro mě to je taky docela důležitý. I když takhle, znám plno nevěřící, velmi hezkých žen a nebo i tady na seznamce je třeba řada hezkých katoliček. Pro mě to je vyloučené z hlediska víry.

magnolie 10.1.2015

kristiane jak píšeš, může být sebe líbivějších protějšků, když nejsou stejné denominace...

plamineknadejenevyhasina 10.1.2015

Magnolie copak denominace na chlívku nesejde :) (liské škatulce) ale hlavně jestli má ta osoba osobní vztah s Ježíšem atd. .)

plamineknadejenevyhasina 10.1.2015

Magnolie copak denominace na chlívku nesejde :) (liské škatulce) ale hlavně jestli má ta osoba osobní vztah s Ježíšem atd. .)

potap 10.1.2015

Abych pravdu řekl, když vidím nějakou pěknou dívčinu hned si říkám, že určitě už někoho má a nevšímám si ji tedy z pohledu nápadníka. Tedy zbytečně nezatěžuji si hlavu něčím co mi bude k ničemu abych si pamatoval.

amper01 28.1.2015

POTAP: a když se Ti hezká nezdá, taxi ji zase ani nevšimneš... Takže - z čeho teda vybíráš?

potap 29.1.2015

Hej, tohle bude asi důvod proč jsem dodnes nikoho neoslovil o schůzku. Otázkou by mohlo být také jestli si vůbec něčeho všímám. Já si teda běžně lidi nepamatuji, když už si je zapamatuji, tak vzhled následuje až poté co si je zapamatuji. Co si vzpomínám, tak jen jednu jedinou dívku jsem nepovažoval dle vzhledu za pěknou, ale to jen prvních pár měsíců a to ještě pod vlivem dalších lidí, stejně jsem došel k závěru, že tam nevidím to, co mi bylo vnucováno abych viděl. Takže kde jsou ty nehezké z tohoto pohledu? Přeci jen nechci to být zrovna já, kdo jim zkazí jejich život, na to jsou moc pěkné abych to byl zrovna já. Druhý pohled není častý, vidím nějakou jinou krásu jakoby a stav daného člověka - v poslední době hodně vzácné, asi to bude tím, že lidí moc u počítače nestřetávám a přes fotky to nepůjde hádám nikdy vidět. Dosud nevím přesně proč tyto záchvaty takového jiného pohledu mívám. Třetí věc, že cítím dle sluchu či zraku, že je někdo naštvaný, frustrován, či nešťastný i když se směje, což snad umí každý. Otázkou je jestli jej popichovat dál aby se přiznal sám, soucítit s ním ač nevíte jestli to není jeho chyba či blbost že je smuten a nemá vskutku k tomu důvod, či se jej zeptat na důvod, který ti odpoví nejdříve za tři dny, do tý doby se tě bude stranit, neboť na něj vidíš. To by bylo dle mne rozeznávání především obličeje, ty další dvě platí i o klucích. Co se týče tělesných proporcí, to jsem nikdy neřešil, ale vždy jsem si utahoval z těch co to řeší. Je vtipné jak někdo řeší buď plavky - já naštěstí neumím ani plavat, nebo šaty z plandavé látky - jako kdyby lidé ve společenském sále měli kontrolovat každý šátek do nejmenších maličkostí. Extrémy jsem tuším nepotkal. A jak jde vidět z předminulé věty, tito lidé řeší pak defakto nikoliv sebe, ale ty druhé. A co se týče třeba kolikrát propíraných prsou, ty se stejně zalejou mlékem a tukem, když otěhotní. Tuk, ano to, čeho se plno z nich bojí. Nevím sám podle čeho vlastně vybírám tedy. A jak jsem už psal, předpokládám, že s extrémy co do vzhledu jsem se nesetkal.

stepb 29.1.2015

Kolego Potápe.... :)...... když je na seznamce, tak by teoreticky být zadaná neměla...zkus a uvidíš ne? ;) Odchytit teda hned z kraje, zavčasu ;)

Uložit