K zamyšlení....

Já: Bože, můžu se tě na něco zeptat?
Bůh: Jistě
Já: Slib mi, že se nebudeš zlobit.
Bůh: Slibuji.
Já: Proč jsi dnes dopustil tolik nepříjemných věcí?
Bůh: Co tím myslíš?
Já: No, probudila jsem se pozdě.
Bůh: Ano.
Já: Moje auto nechtělo nastartovat.
Bůh: Já vím.
Já: Při obědě jsem dostala špatný sendvič a musel jsem na něj čekat.
Bůh: Hmm.
Já: Cestou domů se mi vybil mobil, takže jsem zmeškala důležitý hovor.
Bůh: Hmm.
Já: A nakonec, když jsem přišla domů po takovém stresujícím dni a chtěla jsem použít masážní stroj, nefungoval. Dnes se prostě všechno pokazilo!!!
Bůh: Tak se na to všechno podívejme. Anděl smrti byl dnes ráno vedle tvé postele a já jsem musel poslat jednoho z ostatních andělů, aby s ním svedl boj o tvůj život... proto jsem tě nechal spát.
Já: 😧och
Bůh: Nenechal jsem auto nastartovat, protože na cestě byl opilý řidič, který by tě srazil, kdybys byla na silnici.
Já: 😳
Bůh: Člověku, který ti dnes dělal sendvič, nebylo dobře a já jsem nechtěl, aby ho vyhodili, protože vím, že nemůže přijít o práci..
Já: 😔chápu.
Bůh : Telefon se vybil, protože volající ti chtěl znepříjemnit život a já jsem tě chtěl od toho uchránit.
Já: Je zřejmé, že neznám tvůj záměr.
Bůh: Ach, a ten masážní stroj byl vadný, tak bylo lepší ho zneprovoznit tak, aby se ti nic nestalo.
Já: Promiň, Bože.
Bůh: Nelituj, jen se nauč mi věřit... Ve všem dobrém i zlém TĚ MILUJU!
MĚ: Odpusť mi, Pane... posiluj mou víru !!!!!
Bůh: Mé dítě, musíš pochopit, že tu pro tebe budu VŽDY, že ať mi chceš říct cokoli, budu připraven naslouchat, musíš vědět, že když upadneš, budu tu s nataženou rukou, abych tě zvedl, musíš přijmout, že mě od tebe nikdy nic neodloučí, ani tvá pýcha.
Nikdy nepochybujte o plánu, který mám pro váš den, protože bude vždy lepší než plán, který máte vy sami.

mdo oliv 5.2.2022

komentáře: (21)


koko 5.2.2022

Pro Danku a Kajku. Atd. Nechtěj se zalíbit nikomu. Chtej pomahat a zachranovat doopravdy a ne uz jen naoko. Bez ducha svateho ty i cela litera jen zabijite i sebe. Nech ho v sobe doopravdy žit. Sve stare zle a pomlouvacne ja pohřbít ve krtu vody i duchem Svatým. Není jine cesty pro vás než se znovu narodit. Stare ja pohřbít a nechat v sobe a za sebe žit Ježíše dokud vás všemu nevyuci jak žit a psát a co. Lépe mlčet a naslouchat Jemu. Jak prava nevěsta. Abyste jen jeho tělo ohnivými šipy z pekla dal nenapadali. Ale podporovali a jine podpírali i život za ne jako Pan ochotni z lásky byli položit. Jak psal Pavel když se mu tak též stalo že nezije už on ale Bůh v nem. Musíte se s nim vyměnit. Není pro vás dva za rouhání se duchu svatém jine cesty. Amen. Ponořit celý do vody zive ducha a ne to u jiných kritizovat co jedine jim dáva a udržuje v nich věcný život a démonem a posedlosti to už po te co budete osvícení Boží pravou pravdou nenazyvat. Nekritizovat je za pravdy. To svate co dáva život jen. Mrtva voda nejdřív a pak hned živa. No sami to nezmůžete. Musí vam pomoct jiný jinak zůstanete jen dál mrtvý pokud se pod pravdu boží nepokořite i jeho pomocníky mu v tom a to všechny nejlépe. On si též ty sve vlastni pozná..A Danka za to stejný taky dokud neodoláte pokuseni a svodu dabla pokračovat ve sve stare na nic cestě i živote. Ale podle bible víte že o vás plati to ze ani v čase budoucím ani v přítomném vam nebude odpuštěno. Snad leda by se vaše stare ja vyměnili s Ježíšem panem a úplne umřeli i při krtu ve vodě novém i v duchu svatém se všemi starými hloupými tvrdohlavými názory ktere musíte pohřbít úplne a navždy a z pekla už sve stare ja a hříchy nikdy nevylovit a neohlížet se jak Lotovat žena po minulosti a to vam a všem kolem vás a hlavne Panu moc přeji. Vy dva se musíte znovu narodit. Není uz jine řesení. Proste není jine cesty pro vás do nebe. Nezijte už vy. Ale Bůh ve vás.. I v nás ostatních. Amen. Bez ducha svateho necinme nic i nepišme a neříkejme. Jen bychom VŠE Bohu i sobe i jnym kazili a život jim ničili i ten nový znovuzrozeny pak dokola. Všichni činme pokání za to podobne pokud jsme se Bohem neplnili a stali Mu někdy v cestě ..

danka_usata 5.2.2022

Nezlob se, s čím máš problém?cožpak nevidíš, že Bůh bude i zatracovat? Sentimentální pojetí lásky není to božské...přečti si list Jakubův! Karel se zachoval jako můj bližní, toho si do huby neber.

danka_usata 5.2.2022

Ty se máš odvracet od bezbožného pokolení...pokoušela jsem tě vyvést z bludu některých církvi podle bible- že hledající máme vytahovat z bahna. No ...stojíš opravdu neochvějně v >pravé víře>. Je tam jiný duch... duchovní dary jsou, ale špatné učení & new age taky.

zalesak 6.2.2022

Shoď ten votrockej náhubek, když mluvíš - píšeš s bráchy a ségrami, vždyť je trapný ten symbol novodobýho otroctví alias covid-farmac.-obch.fašismu aneb biologické války toho zlýho byť jen vzít do ruky, natož dát na >hubu>, tím už ukazujem, že se stydíme odzrcadlovat ten úžasný BOŽÍ obraz, ale raději chodíme ve strachománii mediální a nezákonných nařízeních světa tohoto (a to i proto, že soudy jako právní moc >demokrat.režimu> ty náhubky a veškerá opatření zaprodané a zlé vlády >na chvíli mocných> vše stále vetují a ruší; jenže lidé se stále raději bojí o život a tak se zaprodávají smrti a staví se zády k životu... 😯💶😭🤬😡🤐🤯😷🤕👿😤😢 )...

Nepodlehněme, postavme se mediálnímu strašení, covid-fašismu a vůbec zlému. Nebojme se ! Máme KRISTA PÁNA, ZACHRÁNCE NAŠEHO A I POTAŽMO NEJLEPŠÍHO LÉKAŘE. ON JE ŽIVOT, NE SMRT, i když i do ní za nás-kvůli nám vstoupil, proto ani ona nás v NĚM neudrží nikdy ve své moci: proto už za živa tu na Zemi do ní dobrovolně nelezme, i fyzicky se nošením >náhubku čoklího a zlodějskýho> oslabujeme vdechováním vydýchaných zplodin a nikomu, ano nikomu tím neprospíváme ! 😉💙💗🕊️👣🎶🙋

danka_usata 6.2.2022

Já nebydlim v ČR...a nikdo mě neteroruzuje, nestrasi a nejsem perzekuována.

zalesak 6.2.2022

Nevypadáš podle toho, co píšeš, no ale Tvoje věc !

milly7 6.2.2022

Tam, kde je to povinné, je třeba nosit respirátor. Kdo to nerespektuje, je nebezpečným bláznem a doplatí na to.

oliv 6.2.2022

Ale doma v soukromí kde se většinou fotíš na profilovou Milly opravdu nahubek nepotřebuješ Danka chce spíš být inkognito než že by se chránila proti kovidu....buďme rádi že to nošení roušky na veřejnosti nepojala jako Nela Boudová....která si roušku dala na ohanbí a vyfotila se tak😉

danka_usata 6.2.2022

Ta fotka je z MHD a je tu povinná rouška.

oliv 6.2.2022

A jinou hezčí nemáš?😉

marti 14.2.2022

No a jsem tu už tak inkognito, že komu nenapíšu sama zprávu, ten si se mnou nemůže ani psát. Někdo mi zablokoval profil, že se na něj nedostanu a nelze ani obnovavit😳. A dodnes mne bolí oko, jak jsem se do něj škrábla hranou respirátoru, když jsem si ho stahovala venku zabalená do čepice a kapuce atd. Tak ještě že začíná jarní počasí. A V PRÁCI MI DALI výpověď - tak ještě že mi ji dali, že jo, že mne tam už nikdo neohrožuje, že jo. Však třeba ještě z něčeho budu naživu.......A KDYŽ nenajdu práci , tak možná že sociálky. 😭

marti 14.2.2022

No a tak jsem měla čas zajít za rodinou a zjistit, jaké mám šikovné vnuky. Nejstarší mi donesl ukázat asi 10 zlatých medailí a pár stříbrných a jednu bronzovou, že je v úspěšném sportovním týmu, což bych jinak ani nevěděla. e je jinak sachista a talentovaný hudebník a ve škole dosud premiant, i když já bych ho takto fakt nepretezovala, kdyby to bylo na mně. A že už lépe vychází s mladším bráchou než loni. A také jsem si našla čas i pro ostatní moje děti. Když ale vidím ten svět kolem nás, je mi z toho zle. 😰

josef79 14.2.2022

To jsou ty transformace a reformace na ten lepší svět...doufám, že to nebylo kvůli kovidu, nebo očkování.. inflace je už skoro přes deset procent!
Ať tak, nebo onak stejně se nakonec člověk musí adaptovat dané situaci.

josef79 14.2.2022

Mě zase třeba moje hlava nebere, jak je v dnešní době něco takového možné? kupříkladu tento případ...!
https://www.idnes.cz/karlovy-vary/zpravy/knez-urizl-muzi-varle-nelegalni-odebrani-organu-sadismus-sexualni-praktiky.A220214_102025_vary-zpravy_ba

oliv 15.2.2022

Pepo to jsem taky četla to byl určitě protestant kněz:-)

oliv 15.2.2022

To je nemoc že si to nechá někdo dobrovolně udělat a bez anestezie:-( a ten co to udělá je taky nemocný:-(

kofola4 16.2.2022

Protestantskému knězi se říká farář nebo kazatel, takže to by museli novináři poplést, což se ovšem stává často. Novinky/Právo mluví o farním vikáři, což vypadá na katolíka (https://www.novinky.cz/krimi/clanek/policie-stiha-mladeho-kneze-urizl-muzi-varle-40387036 ). Celibát přitahuje muže s nenormální sexualitou.

kofola4 16.2.2022

S tou prací je mi to líto, Marti. Ať se ti podaři nějakou najít!

oliv 16.2.2022

Muži s nenormální sexualitou se snaží toho zbavit tak že zvolí celibát 😉

danka_usata 16.2.2022

To bude OK. Taky mě čekají pohovory. Jinak ano, jsem ready na přijímání hostí. Nehlaste se všichni. 😹

oliv 17.2.2022

Jistě se ti dveře s návštěvama netrhnou:-))

Uložit