Kdo máš žízeň přijď a napij se. Slysis-li Jej, řekni též i jiným: Napij se a hle: život věčný

Moc krásný slovo od Pána Boha, děkuji, pošlete to klidně dál jak chléb po vode..
Nedívej se hned od rana, jestli máš teplo v domě a přiloženy polínka do kamen, ale jestli v tobě je dost teplo od Ducha svatého, a přiloženo v tobě do žáru lásky, nezhasej v sobě ten zář a plamen, světlo musí hořet, svítit a plapolat a světu ven, svítit všem, na to je a tma i temnota vždy před ním ustoupí, mohou sfoukavat doutnající knot, jak chtějí, ale bude- li všude, neuhasi, teď jen musíš spolu se mnou rozhořet ho a nesfouknout sobě ani jiným jen proto, že tobe nehoří už a závidíš jim nebo žárlíš, jak neposlušné dítě, nekazte mé dílo spásy, nebrzdete, moje buď a můj a nebudete, co jsem už dávno rozjel a nezastavil, ústy svými tomu bránit ani stát v cestě jak před rychlíkem v domení, že ho zastavíš, to ani nejde, je rychlý a nabírá lidi do nebe v zastávkách, ne když už se moc rozjel, dokud to vše nebude hotovo, ten plamen lásky Boží, mojí i tvoji, naší, společné dílo od doby, kdy si vzal do ruky zapalovač Boží slovo a škrtl, a nezahodil, nepohrdl jim, ti mohl dát teplo věčné lásky nejen jeden paprsek, ale nekonečné teplo a vše nejkrásnější v nebi, o čem oko ani nikdy nesnilo, překvapim tě, vás, nebojte se, vším, uvidíte sami jak moc a někdo tady pořídil pro vas mnoho zapalovačů, nashromáždil nesobecky i pro jiné, nebo nač je plná lampa oleje a jeho zásoby, když nemáš čím zapálit, samo se to nerozsviti, neudělá, leda zázrakem nebo tvým aspoň malým přičiněním, škrtni láskou k Bohu a pak i lidem, ať máš zas ten plamen a život věčný, který jsem v tobě zapaloval dokola, a někdo ho tady i jinde jen zhasel, jak chtěl ďábel, ale požár v lese, kde je dřeva dost, neuhasi, nenoste dříví do lesa, zůstávejte v lese, aneb ve mně, a neprestan pro jeden strom, jednoho člověka, jeden velký dar, vidět celý velký a obrovský a ještě větší požehnaný a ještě pozehnanejsi les, ještě větší dar, Boha a Jeho převelikou lásku a každé požehnání, nejen jedno jediné, komu věnujete první myšlenku od procitnutí ze sna, toho nejvíc milujete a má to být Bůh a říct Jemu hned ráno: Miluji Tě, Otče, tatínku, maminko, chci Tě obejmout, buď mým milovaným tolik dítětem, když jsem tvým vším též, které mě take ať velmi moc miluje a nezapírá jen, nezabrzduje, nestydí za mne, nezarmucuje.. ale hrdě me slovo vystavuje, hrdý na Boha v sobě, ne krčící se před Ním, ale tleskající mi, tančící přede mnou a hlavně, věřící mi, důvěřujíci, doufající, hledající, toužící jako lan po bystré vodě, jako bezdomovec člověk venku v mrazu po kousku tepla, jako životem zkoušený moc člověk po aspoň trochy malé lásky, jako ztracené dítě v obchodě už ne po věcech, co si prohlíželo a tak zabloudilo od ní, když šla zaplatit jako já na kříž i za vás, jediné výkupné které za vás ďábel žádal, aby vás propustil a mne pravému otci, vrátil, po mamince, nestačí ve mne věřit, i ďábel věří, že jsem... Odhodte už vše, co vám brzdí se ke mně rozběhnout, jsou to jen levné cetky. A samé fejky navíc. Sama faleš, klam a fatamorgana, prava Voda živá a studna na poušti, jsem já, tak se už konečně napij a neumírej na poušti žízní ničící tě k zblázneni a když ti někdo doleva pořád pohár lásky, který dokola vylevas a nechceš nebo jen radi, kde najdeš studnu a někdo tu všem říká i jinym ziznivym, ne tam není, nevěřte ji, a brani jim věčně žít i milovanemu, ze nemůžeš někomu něco odpustit i dárci toho nejdůležitějšího, a to ti brání se napít nebo nalitou vodu ti i do úst, když už umiras, ale od něj nic nechceš, polknout, ať ti neodpusteni těm, co ti dávají život věčný zdarma a ještě u toho tolik trpí, nezabrání jít i do nebe. Ani cokoliv jiného, co tě brzdí. Amen.

Napsala Andrea od Pána, kterého máme poslouchat a milovat🤗🌻🌞🚣 zahrnující láskou a zachraňující všechny, kteří milují pravdu jako já i ty, co až uvěří tomu díky své lásce a soucitu. Amen.

mdo koko 29.1.2022

komentáře: (57)


koko 29.1.2022

Dekujeme, nádherný, moc;) Jsi tak pozehnany a milovamy Pane, odpust mi, ze malo miluji lidi, prosim, pomoz mi milovat vic. I tebe i cele nebe a vsechny lidi. Amen

karel2017 29.1.2022

Danka vzkazuje, že to jsou pěkný koko-tiny! 🌴🥥 🔥🚒🧯❄️

karel2017 29.1.2022

Chci jen poznamenat, že toto není slovo od Boha, ale slovo od Koko. A pokud říkáš něco, co ti Bůh neřekl, jsi falešná prorokyně…

karel2017 29.1.2022

Danka vzkazuje: Tělo Kristovo má různé údy a Bůh je používá, ale to neznamená, že ty jsi spasitel nebo že tě Ježíš potřebuje ke spáse lidstva… to, že v křesťanovi působí Boží duch, tak to neznamená, že se stáváme Kristem nebo že spolupracujeme nebo snad pomáháme Bohu, který by si bez nás nevěděl rady.

karel2017 29.1.2022

Toto je jiný Kristus. Kristus Bible nedával výkupné Ďáblu, ale byl to výkupné od Božího hněvu. Náš dluh nebyl vůči ďáblu, ale vůči Bohu. Toto je jiný duch a není to Kristův duch.

josef79 29.1.2022

Mě se zdá, že je všechno o Bohu a o ďáblu..kdy to bude o nás?

sipkovaruzenka 29.1.2022

Pepo dočkáme se všichni i ty u Posledního soudu😉

josef79 30.1.2022

Přesně a právě proto.

danka_usata 30.1.2022

Keliš, Ježíš říká, že kdo v něj věří, ne zde souzen...🤔

oliv 30.1.2022

Poslednímu soudu se nevyhne žádná duše Danko!!!!😸😸😸

danka_usata 31.1.2022

Bůh neposlal svého Syna na svět, aby svět odsoudil, ale aby svět byl skrze něj spasen. Kdo v něho věří, nebude souzen, ale kdo nevěří, je už odsouzen, protože neuvěřil ve jméno jednorozeného Božího Syna. A toto je ten soud, že světlo přišlo na svět, ale lidé si více než světlo oblíbili tmu, protože jejich skutky byly zlé. Každý, kdo koná zlo, nenávidí světlo a nepřichází ke světlu, aby jeho skutky nebyly odhaleny. Kdo ale koná pravdu, přichází ke světlu, aby se ukázalo, že jeho skutky byly vykonány v Bohu. ..... prostě ano, je třeba jít úzkou cestou.kelusiva cti Bibli 🥒🥒🥒🥨🌰

josef79 31.1.2022

Já to vidím tak, že je svět odsouzený, protože mu vládne satan. Spása je tedy někde v ráji.

oliv 31.1.2022

Danko takže poslední soud dle tebe nebude?! zajímavé já mám jiný názor a se mnou i ostatní katolíci 😉

stepb 31.1.2022

všichni projdou soudem, ale u někoho výjde najevo kolik spáchal dobra takže bude souzen, ale v dobrém slova smyslu, jako když jdeš na zkoušku a máš to zmáklé dostaneš za jedna a jiný se neučil a dostane za pět....takže i když bude posuzován nebude souzen....

sipkovaruzenka 31.1.2022

Přesně tak Štěpáne 😉

danka_usata 31.1.2022

S bezbožníky to dopadne tak, že neobstojí a budou odsouzeni....jj, všechno vidí a posoudí, nicméně ten důvod, to gro spásy je víra v Ježíše...jsme stvoření k dobrým skutkům, které předem připravil.

danka_usata 31.1.2022

To víš , že bude, Kelišová. Tak co tam Ježíš říká?

oliv 31.1.2022

Ale soud budou mít dobří i zlý...ti dobří se mohou těšit vůbec se nemusí bát naopak mohou se těšit že obstáli se ctí zde na zemi a zaslouží si odměnu v nebi....ti zlý se mohou bát a děsit pokud se napenapravi zde na zemi máj to spočítané...

danka_usata 31.1.2022

Ano... posoudí to, ale pokud se neodvratili, snad nezahynu. Poslušnost to nevylučuje.
Ně?

danka_usata 31.1.2022

Jo. Víra v Ježíše je základ, skutky máš mít dobrý, volit dobro tak to myslí a chce Bůh. Ale když někdo nebude věřit a bude třeba nějaký altruista, tak 😿..hm?

oliv 31.1.2022

Dle mě přijde sítem i ten co se chová jako ateista mnohdy lépe než většina křesťanů....pokud žil dobrým životem pomáhal druhým a hlavně neubližoval druhým projde do nebeského království a bude se radovat s kristem

oliv 31.1.2022

Ten kdo kolem sebe šíři pokoj dobro a lásku nemůže být zatracen😺😘😺

danka_usata 31.1.2022

Né, to si nemyslím.🤔 To by ho sladily vlastní skutky. Jo a chovají se lépe někdy.

danka_usata 31.1.2022

PS: někdy může prostě rozhodnout i to, že uvěří až potom. Navíc i každý člověk lidský ok a milý je hříšný a neobstojí, proto potřebuješ spasitele.

danka_usata 31.1.2022

Jej...myšleno když umírá, myslím si, že Bůh dává šance na každém rohu...navíc on ví..nevím, co ještě k tomu.🙈🐱🐱🐱

oliv 31.1.2022

Modlime se za naši spásu i za obrácení hříšníků amen😇😇😇😇

zalesak 2.2.2022

Danka ušatá, sundej ten čoklí náhubek - i když píšeš celkem dobře, tak taky vypadej jak Boží hezké dítko a ne jak covid cyp poddanej strachu... Jen dobrá rada ! dejvis svobodneeeéJ.K.P., oleeeé ❣️🌹🤍

josef79 2.2.2022

Tak to se Keliška šeredně pleteš, že ten kdo kolem sebe šíři pokoj dobro a lásku nemůže být zatracen. To jsou např. nevinné děti, které házeli živé do pecí v koncentračních táborech! Dodnes spusta obdařených lidí vnímá přítomnost těchto duší, kteří neznají kvůli tomu co na nich bylo spácháno klid! Takových příkladů je víc, ale nemá to velkou cenu zde uvádět.

https://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/106397/s-polomrtvymi-hazeli-do-peci-i-jejich-zive-male-deti-svedectvi-dvou-slovaku-ukazalo-pravdu-o-osvetimi.html

oliv 2.2.2022

Ale Pepíku ty nevinné děti přece budou v nebi!!!! I když se ti to může zdát divné zatracení vypadá jinak než je smrt v koncentracnim táboře.....

oliv 2.2.2022

Pepíčku pleteš se ty!!!já na duchařske historky prostě nevěřím....ti vnímavý lidé cítí to co cítit chtějí 😉

danka_usata 2.2.2022

Budu chránit své zdraví tak, jak uznám za vhodné. Děkuji za pochopení.

danka_usata 2.2.2022

Jozef, ty duše, co se vracejí na zem, nejsou ti příbuzní, ty děti...nemůžeš s mrtvými mluvit.

josef79 2.2.2022

Jak víš, že ty duše někam odešli? A potom se vrátili? Proč by se na takovéto místo někdo vracel. Jsou tam uvězněni. Všechny duše, které zemřou tragicky či sebevraždou mají problém s odchodem na onen svět. To ví přece každý.
Keliška vnímavý byl i Kristus a nakonec skončil v ráji, protože prošel uchem jehly. Ty s tím určitě problém mít nebudeš:))

oliv 2.2.2022

Jako správný křesťan bys Pepíčku taky neměl věřit ducharskym historkám!!!! duše nevinného dítěte jde rovnou do nebe neboť se ničím nestačila ještě provinit.... někde jsem četla či slyšela že takovéto duše se stanou anděli 😇😇😇😇
Tak nestraš Mikulášem v létě 😺
Správně jsi to Pepi pochopil hodlam následovat Krista Ježíše do jeho tedy otcova království... už se tam moc těším na to co lidské oko nevidělo a lidské ucho neslyšelo 😉

josef79 2.2.2022

Nejsem správný křesťan, jenom bůh je ten správný. Takže si vybíráš to čemu věříš..čteš, nebo slyšíš
Nikoho nestraším. Za sebe jsem napsal svůj postoj k tomu čemu věřím, že to má někdo jinak není strašení. Kdybych tu chtěl někoho strašit bylo by to úplně něco jiného a ještě bych možná něco přidal i navíc:))

danka_usata 2.2.2022

Pepo, není spravedlivý, který by nehřešil. To, že něčemu věřím a ty ne, mám to jinak atp může být jen výmluva ale nemusí, já to neposuzuju, ale zldala bych si na to pozor. Duše se nevrací na zem, i když zemřela tragicky. Smrt odděluje živé od mrtvých. Jsou to prostě jen pokusy ďábla, který zase a pochyby o tomto, aby sváděl.:-) Nemám ještě jasno, jak přesně to po smrti je, ale určitě tě straší nějaký ducharske pohádky. Duše zemřelých napodobuje satan....takže pokud tě něco straší, tak poprost Ježíše, aby to odstranil z tvého zivota a zkus se tomu vzepřít, uteče to od tebe. Ale měl by ses za to modlit..

oliv 2.2.2022

Pepo,vybírám si jen články co jsou v souladu s katechismem a učením katolické církve...cokoliv navíc je jen folklor...pohádky na dobrou noc:-)
Já to mám prostě takto.Duše zemřelých nezůstavají zde na zemi.Odchází do nebe,pekla či očistce.

zalesak 3.2.2022

Očistec je, drahá Olivko, nesmysl totální, tak jako bys hledala datlovou palmu v Grónsku... Njn, bez urážky Tebe - katolická církev je jen největší obchodní firma aneb saň světa toho, do Nebe ani nikdy nedoviděla - a to proč ? - nu instituce založený na starým čéku tam nemaj místo, nový víno starej měch roztrhne a je ničím on... Jen v lásce ✍️ , vem to z nahledem od TOHO, KDO spojuje a nerozděluje - od KRISTA KRÁLE, JEDINÉ A NEJVYŠŠÍ AUTORITY A TÉ 1.LÁSKY aneb PRAMENI vší lásky. 💖🤍💗

zalesak 3.2.2022

S nadhledem 😉😚

oliv 3.2.2022

Síla zvyku my katolíci se modlíme za duše v očistci drahý Zálesáku:-))

zalesak 3.2.2022

To je mi známo, drahá Oliv(oóÓ), ovšem zvyk se nikdy nestává Pravdou, pokud s Ní - s JEŠUOOOÓU nebyl od počátku z JEHO 💗, 😊😉

oliv 3.2.2022

Pro mě to ale pravda😉

stepb 4.2.2022

Zdravím Zálesáku, evangelický kolego v Kristu....věřím že s tebou půjde normálně diskutovat, kemo nikdy bych nevěřil své katolické církvi že je očistec, kdyby to nebylo naznačeno i v bibli a nedávalo to i logický smysl......třeba v Petrovi je o vězení duší, v souvislosti s potopou světa, že i pro ně Ježíš zemřel a vysvobodil je....pak je to podobenství o zaplacení dluhu....potom o rouhání ds že nebude odpuštěno ani v čase budoucím....pak u vás nekanonické makabejky...oběti za hřích padlých v boji....... a pak celý starý zákon, mnohé duše byly v předpeklí a čekali na vykoupení Ježíšem...čekat x stovek let, ti řeknu žádná sranda, slušný očistec..........takže je to nepopulární učení, je fajn věřit si že půjdeš po smrti rovnou přímkou hned do nebe a třeba fakt půjdeš, ale ne všichni půjdou rovnou....někdo musí počkat až zaplatí poslední halíř...... a poslední zmínka je o tom zkoušení díla každého člověka v ohni, zase je to náznak nějaké očisty, že komu dílo shoří že bude muset utrpět škodu.....Jak to přesně je poznáme až po smrti, někdo tomu říká šeol jiný očistec atd..

zalesak 4.2.2022

Olivko a Stepbe, o.k. ❣️🕊️👣🌳

ves-mirek 4.2.2022

Duše neexistuje, to je úplný nesmysl. Jsme pouze z masa a kostí. Smrtí všechno končí. Pepíku ty fake magořiny ti nikdo nesežere.
Kelišová ty patříš pouze do pekla ve kterém shoříš na prach a ušoplesk taky.

oliv 4.2.2022

Ale broučků veselej tobě už nějak odtrnulo už jsi dostal napomenutí za přestupek??😉

oliv 4.2.2022

Těšíš se?😘jinak nemáš pravdu broučků člověk je tělo i duše 💋kam asi půjde po smrti duše tak zlobiveho chlapce jako seš ty Mirecku?do Jeníčka do peklicka či do očistce? Za b je správně

oliv 4.2.2022

Nebicka

oliv 4.2.2022

V nebicku to budeš mít obsažené mnou....

oliv 4.2.2022

U sysyfa tě vykopli tak jsme ti dobrý co?!😘

zalesak 4.2.2022

Přidělujete místa, co nám nepřísluší je dávat... Domov věčný postavil JEŽÍŠ KRÁL a určí, kdo bude u NĚJ bydlet, těšit se ŽIVOTEM PLNÝM, OLEEEÉ ❣️🩸👣💟 JEN ONrozhodl o Tvé záchraně, věříš MU - O TO JDE ! 😊🕊️

oliv 4.2.2022

No místa se tu snažil marně rozdělovat vesmírek😉😘😉

danka_usata 4.2.2022

Och, tebe ještě nevymazali?

oliv 4.2.2022

Vždyť je celkem hodnej teda zatím😉😘💋

josef79 6.2.2022

Celý svět se modlil za malého chlapce co otci spadl do studny, včetně mě. Usilovně jsem se modlil..
Modlení prostě nefunguje! Umřel. Kde je naše víra? Vždycky je tam kde to funguje!!

oliv 6.2.2022

Pepo nebylo božím záměrem aby chlapec přežil...co ty víš teď měl ještě nárok na nebe ale v dalším svém životě by třeba zvlcel a stal se špatným člověkem a propadl by peklu.... Bůh ho pekla chtěl ušetřit co ty vis

josef79 6.2.2022

Na další životy vy přece nevěříte a co já vím je to co jsem napsal. Nic víc.

oliv 6.2.2022

Pepo v dalším pokračování svého nynějšího života by chlapec třeba zvlcel a proto ho Pán Bůh vzal do nebe aby měl život věčný na nebesích.... jasně že další životy po smrti neexistují pak už je jen nebe peklo očistec a po posledním soudu bude jen nebe a peklo😉

danka_usata 6.2.2022

José: Po životě je buď v nebi (nová země) nebo nebo zatracení (peklo). Není život po životě ve snyslu takovém, že bys umřel ve 12. Stol. A pak se sem x krát vracel v jiném těle.

Uložit