Každé nevěstce nebo pro ty v odpadlé církvi, která se nazývá jedinou pravou

Vyjděte z té nevěstky spite vínem aneb krvi svatých proroků, ať nemáte účast na jejich hříších

To psal duch Pana, šlapeš zas po něm a pribijis na kříž a lepis mu pásku přes ústa, násilí na něm pachas, unasis ho, cpeš do rakve jeho místo hříšného svého za mnoha leta ega a místo pokání z mrtvých skutků, které Bůh nikdy po nikom nechtěl, jen ďábel jako i klanění se jiným falešným bohům. Jen Ježíš je hlava církve a tělo si poskládá z koho chce, ty ses z ní i tímto vyloučil a nikdo na fóru nebrečel a i kvůli Dance sem se vrátila, že sem pochopila, že se nemáme blokovat, nepřátele měl za pravdu i Pan, všichni ho opustili nebo zradili jako ty jej a za co? Že nechceš pustit a dát mu modlení k Marii a jiným, což tě do nebe nedostane, začni citovat bibli pěkne postupně a podloz mi versema z ní kde je o klanění k sochám, ke kříži, k modlení k někomu jinému než k Bohu, ve starém zákoně za to sekali hlavy, já tě jen z lásky i jiné upozornila na chybu a řekla Boží vůli, že si přeje, abyste z těchto nevestek všech a bludných všech učení vyšli a připojili se k pravé jediné nevěstě Ježíše, co nechce nic a nikoho jiného uctívat a být na lidech pouhých závislá, jen na Ježíši, Otci včetně Ducha svatého, pravdu neumlcis, dost dlouho jste mu dávali své náboženské formy a rakve živému Bohu, v kterých se nesměl ani hlasitě od srdce v církvi svobodně jeho duch zasmát, zavolat sláva Bohu, pěkně z plna hrdla svými duchovními dary zpívat i andělsky i Božsky, prorokovat, modlit v jazycích, vykládat je, podívej se v bibli jak vypadala a měla vždy první církev, a normální je pro tebe i KájoDanka a ti taky vědí, že vy normálně věřící po Božím nejste, jen po světským a ďábelským, můj důkaz je bible a duch svatý živý jinde, kde i při chvalach pěkně hlasitých z celého srdce uzdravuje, obšťastňuje, naplňuje. Co je normální určuje Ježíš a jeho duch, ne ty, on je norma a od toho a jeho darů jste hodně daleko. Je psáno, v lásce se napominejte, bludaře napomen, nedá li si říct, oddel se od něj.. dělám jen Boží vůli, že jeho miluji nejvíce a proto jemu dělám radost a poslouchám jeho z lásky... Ty stojíš a stavíš na písku a vše ti už padá jak domeček z karet, nebo mi vyloz z Bible strany jak karty, které nepotvrzují jen to, že i ty děláš ohavnosti největší v očích Božích a nechceš je pustit, Bůh nevěru nenávidí a vy ještě svadite k ní a učíte jiné a nejmenšími pak za falešné učení každý takový bude, i to je psáno, kdo by k jeho přikázání přidal jediné i písmenko, které by mu protiřečilo, slovům Pana Ježíše, pak mu neříkej Pane, Pane, když ho neposloucháš a neznáš Ho, ani Jeho vůli ani Ducha Jeho, co chce a vždy chtěl, někdo vám už pravdu musel říct nebo znovu připomenout, protože Pan už stojí za dveřmi, od nebe nás oddělují už jen pouhé vteřiny, tak si vyčistěte srdce, už brzy přichází, ano už je skoro tu a v jeho duchu je tu určitě i teď, čeho si cení lide vysoko i vaše nevěstka, odpadla církev, je Bohu ohavnosti, jsi lhář a žádný lhář do nebe nevejde, slova tvá napsaná zde i že vedu někoho nenávidět koho ne i tato tě usvědčují z hříchu a každý normální člověk pozná, že jsi mnohokrát lhal, mají důkazy nahoře.. pravý přítel ti řekne pravdu a neplaca jen po zádech, když ho vidi v nevěstce nevěrné Bohu a neříká mu ještě dotoho, buď nevěrný práve manželce dál. Nebo manželi, Bohu, že ano..zenichovi, nevěrnou si nevezme!!!! Kdo by si vzal, chce jen cistou... svatou, oddělenou čistě jen pro Boha od hříšného světa a všeho zlého i v rádoby církvích, ale lžou, nejsou ji, tou pravou, jsou právě naopak tou odpadlou.. Podvádějí Boha, a mám křičet jak jiní nebo to jen mlčky schvalovat a mít pak na svých rukou i v tomto krev?? A říkat jako jiní:; Jen do toho, Bohu to nevadí, nazývám pravým jménem vše a ne jak ti, co někoho pochválí za sprostý slova, to tě neurazí, že ti špiní jiní Marii? Tak sprostě i sourozence a poustis se zas do pravdomluvných? Ani Herodesovi se slova Jana Křtitele, že je s cizí a jinou než svou vlastní ženou nelíbila, tvá herodiada katolická církev nebo satan tě štve a nutí mě taky zlikvidovat, to dělá jen slaboch, co neunese pravdu, tma vždy před světlem ustoupí a temnota vždy bude poražena a ty jsi na špatné straně, ne já, jsem si na sto procent i jiní tady jistá, že nelžu. A blaze těm, kdo uvěří a vyjdou z nevěstky včas, aby je nepostihl Boží hněv též, zůstanou li ve špatném učení, což je jen Pana i těch svatých mučení dál a dál, že Pan je z toho a z vašich never velmi moc smutný a vás, co chce On nezajímá, Marii máte radši než Boha, přitom byla jako my služebníci Pana, a Bůh Ježíš řekl, že když budeš kohokoliv milovat víc než jeho, třeba i matku, dítě, církev necirkev, nejsi ho též hoden, pokud mu nevydas vše, kdokoliv, mě nevyjímaje:;)

mdo koko 24.1.2022

komentáře: (9)


koko 25.1.2022

Bylo by škoda kdyby se tyto poklady i pro jiný věřím, vymazali.. nic není skrytého, co nebude zjeveno..
Naše pravdy i bláboly ke dni 25.1.2022 pár chvílek třeba jen už před příchodem Pána že by? Pro ty ponechany, kteří se včas neodvrátil od toho, co jejich šat neustále znesvěcovalo a nebyli proto hodní jít na svatbu berankovu. Bez odění do Pana Ježíše, varováni z lásky převelike byli všichni včas. Pan mnohé očistil, ale vždy se někteří šli do svého bláta vyválet. Stále dokola.. A co je psáno, je i dáno, nepomine nebe a země dokud se vše, co nechal Bůh na zemi nekam zapsat, nestane! Každé písmenko se vyplní i to, že žádný lhář a bludař do nebe nevejde ani nikdo ve špinavém šatu na svatbu nemůže. Čiňte pokání, neboť se přiblížili Boží království a hle, zde je Bůh, Jeho Svatá duch jakého měl i Eliáš a mnozí jiní pronásledování za pravdu proroci, včetně a hlavně a především Ježíše a ten má k tomu co říct, když jde o Jeho vlastní tělo...

oliv
https://tn.nova.cz/…sku
oliv teda to je vydrž to se musí ocenít...70let spolu kdo to má?:-))
koko bůh. toto slovo se sem zazrakem napsalo samo, kdyz sem posunovala dolu, tak ten zazrak poslu, buh ma vydrz, miluje od veku na věky, je laska a nemuze nikdy jinak nez milovat, se k tomu sam podepsal, me by to napsat nenapadlo ani. zazraky se deji a buh ma vydrz teda, vecne miluje vsechny, i ty v pekle
oliv kdo z lidí to má? jsem měla na mysli 😇 bůh a boží láska je něco naprosto jiného tě se ta lidská nedokonalá nikdy nevyrovná 😉
koko nikdy te neopustim a nikdy se te nezreknu, i kdyby te vsichni opustili, otec, i ten svaty radoby v cloveku, matka, dcera, syn, kdokoliv, ja tebe nikdy, pravi pan, verim, neopust velkymi pismeny napsano i jinam, me ani ty, prosim, dekuji, budte verni az na smrt, nebe uz za chvili pro vas i pro tebe a tebe a tebe.. mam a za to vydrzet jeste malinkatou chvilicku, to stoji, a hlavne ja (buh), tak me nikdy neopust.. me deti vsechny, co si uz velmi brzy jak ze skolky vyzvednu, vsechny moje, ne dablovi i ty moje, co nosili petky a citili se tak nebe nehodni a nedostatecne, coz bez meho ducha byl kazdy, jen si to uvedomit, ne silou, ani moci ani rozumem, a nicim jinym jako jsou penize a manon jen, nevymen ho nikdy za me ani na kratkou chvili, ale duchem mym, tak dostali tez za jedna, a ja za to stojim, amen, stan se:)) miluji te😃💞💝💖💟lasko ma. laska vecna z nebe posila dopis kazdemu, kdo uveri a je i pro tebe, nejmensiho z nejmensich, nejpokornejsiho, ze poslusnych a tem je psano dava buh milost. rodinko prevelika a nejvetsi pokornych deti a proto bozich, pokorte se ale pred bohem jen verne a nikdy pred zlymi mocnostmi nevedomky, vyvadim vas z omylu.. uverte mi. amen amen.
Napiš kometář...
stepb

stepb danko to dáš ;), tak lidi kdo je tu zedník? karvinná volá.... ;)
milly7 smaž to a netapetuj.
karel2017 když to dělá on, vypadá to tak jednoduše…
danka_usata kouknu...
danka_usata nevím, jestli to dám...odtoky atp.🙏
Napiš kometář...
stepb

Napiš kometář...
oliv
Je tu pro tebe nabidka:
Odloz strach, ze Buh vstoupi na misto, kam ho nechces pustit.
Dava ti slovo utechy a povzbuzeni
a zaroven te burcuje z tveho pohodli a letargie:
´Dnes je ten cas spasy´. Dej mu prostor. Bud dnes konkretni.
Pojmenuj pred nim slozitosti a temnoty sveho zivota.
Ver, On ti chce darovat nove videni a novou svobodu Boziho ditete.
Jeho slovo, jeho pritomnost ma moc promenovat tvuj zivot
Napiš kometář...
Ferda2
Soňa Peková https://www.ac24.cz/…ru/
ferda2 mildo, koukni na to a řekni upřímně ,, promiňte všichni, mýlil jsem se ,,
milly7 pekové už nevěřím. spolčila se s dezinformátory.
danka_usata jo a limonádový joe už není pistolník. 🤦
kofola4 že omicron škodí víc očkovaným? kamarád čtyřicátník chytil covid poprvé před rokem. byl tři týdny nemocný, má horší imunitu. podruhé chytil covid teď, pravděpodobně omicron. mezi tím byl 3x očkovaný. teď byl nemocný 4 dny. ano, je drsné, že byl vůbec nemocný, ale rozhodně na tom byl lépe než napoprvé. kdyby mu očkování škodilo, tak by na tom lépe nebyl. v americe omicron naplnil nemocnice: https://www.respekt.cz/…uri v evropě bude situace asi o něco lepší.
Napiš kometář...
Milly7
ZAJÍMAVÁ PŘEDNÁŠKA O TOM, CO MNOZÍ NECHÁPOU...

stepb jan 14:6 „já jsem ta cesta, pravda a život,“ odpověděl ježíš. „nikdo nepřichází k otci než skrze mne. .....i kdyby se člověk teoreticky reinkarnoval x krát k čemu mu to bude když tato země není věčná....
milly7 za jeden život se málokdo naučí žít v absolutní lásce. ty zde také nejsi poprvé a možná ani naposledy.
oliv takže hitler se tu bude muset na zemi reinkarnovat tak 5...10x?chápu to dobře milly?:-))
oliv protože když v tom dalším životě bude o chloupek lepší a v tom další zas má program tak na 600let.....
ferda2 mildo ten jinověrec říká že není odborník, ale hledač který nabádá k společnému hledání. to snad nemyslíš vážně. tak to peklo o kterém se v písmu mluví je tedy prázdný protože se všichni převtělujou? bludaři na zcestí jsou to, pardon badatelé.
milly7 oliv:. každý vrah se musí tolikrát znovu narodit a být někým zabít, kolikrát on sám zabil.
milly7 ferda2. vyslechl sis celou přednášku?
milly7 stepb. až se na své seznamce naučíš diskutovat a tolerovat názory druhých, postoupí s na vyšší level.
milly7 postoupíš.
karel2017 proč je odmítána? protože to není v souladu s božím zjevením… jsou to démonské nauky.
karel2017 každý si myslí, že bude mít milion možností, ve skutečností mají ale jen jednu možnost - a pak nebe nebo peklo.
sipkovaruzenka milly...teda tak to má program na tisíce let než ho tolikrát někdo zabije za kolik smrti adolf odpovídal to snad nestihne ani do skonání věků 😉
oliv sdílím názor růženky 😺
milly7 oliv je to tak. píšeš že dvou profilů jako dáša? k čemu je to dobré?
milly7 karel2017 pokud sis vyslechl celou přednášku, musíš znát i odpověď. i v bibli najdeš několik důkazů o platnosti reinkarnace. eliáš = jan křtitel, slepý chlapec a jeho vina atd.
karel2017 milly7: tomu se říká překrucovat bibli, slepý chlapec byl slepý, nikoliv kvůli minulému životu - nic takového tam není, ale proto, aby bůh ukázal svou moc.
karel2017 jak křtitel nebyl reinkarnovaný eliáš. sám to popřel. viz: j 1:21: zeptali se ho: „co tedy? jsi eliáš?“ řekl: „nejsem.“ „jsi ten prorok?“ odpověděl: „ne“
oliv milly toho si nevšímej mám prostě dva profily a mám k tomu svůj důvod tečka 😻ale to sdělení je stále platné než zabíjí v dalších životech adolfa všechny jeho oběti je to program na tisíce let
oliv navíc nezaspini si zase jeho oběti svou karmu?nebo je to oko za oko ze starého zákona?😉
karel2017 milly: jestli chceš růst v absolutní lásce, běž pomoci dance pokládat dlaždičky… tím si polepšíš karmu a zkrátíš si dobu čekání za 3 světy.
koko pan ježíš brzy přijde vytrhnout svou věrnou vyvolenou nevěstu i vrahy, kteří se k němu obrátili si vezme hned, takovou moc a sílu má jeho svatá krev a kdo uvěří v jeho milost, ten ji možná spíš dostane, ale i ten který řekne, nejsem tě pane hoden ani tvého nebe, toho taky bůh vyslyší, hněvá se jen na chvíli jak je v žalmu, ale jeho přízeň trvá navěky, život po životě můžete hrát nebo mít vědomě i nevědomě, už teď ve své hlavě v tom stejném těle a být někým jiným jako růženka atd. a bůh i to respektuje, jejich víru, docasnou pomoc, dokonce sám chce, aby my zemřeli a nechali v sobě žít ježíše, jeho ducha, každý den můžete být někdo jiný.. i zlí duši se do vás mohou reinkarnovat, vtělit a ani to nevíte, kdy který ve vás mluví, ani jan křtitel nemusel vědět to, co o něm řekl pan, kdo to chce přijmout, on byl ten eliáš, řekl sám pan a já nejvíc věřím jemu
karel2017 koko: jan křtitel nebyl osoba eliáše, ale přišel v jeho duchu - ukazoval na krista. bible nemá kontradikce.
koko právě to sem napsala, nic jiného, jak to pan myslel, nekomentuji, poněvadž to nevím a nejsem vševědoucí, jen používám to, co mi bůh dal nad krk, oči, uši, mozek atd. bůh všem nezjevuje všechno. každému měrou jakou měří a unese i vědění..a když to neunese, bude třeba chvíli někým jiným, kdo to unese, třeba i ježíšem:))) což je to nejlepší a bez odění do něj a do jeho ducha na svatbu nevejdeme.. štěstí přeje připraveným, kteří se do něj denně odívání a na minulost svou už se nedívají, bohu a k jeho zázrakům v cestě malou vírou nestojí a jestliže bůh sám vepsat do bible nechal, že bohu je všechno možné, tak ho neomezuje malou vírou, všechno a ještě to předtím i potom řekl, co všechno je možné, i jmenoval a lidé mu stejně nevěří a všechno je všechno i aby kameni mluvili a psalo a mrtvý ožil a zas v někom mluvil kord když duch je nesmrtelný a nejde ho umlčet.. pořád někde bude každý duch. hlavně aby to bylo na tom nejlepším místě jednou a už brzy nejlépe, abychom nezmeskali pana hostinu v nebi a oslavu a byli vždy připraveni, jak se říkalo i za sociku
mark_iv křesťanství je od satana. všichni jste začali ignorovat svoje zlo ahrbíte se před někým, kdo vám za to prý hodí kost.
mark_iv proto jste tady, no jste všichni stejní a kost vám nikdo nehodí
mark_iv a nevíte ani proč se berou duše, nevíte nic.
stepb milly7 pamatuješ si ty osobně svůj předchozí život?
koko ale ty víš vše, pretože jsi asi pan buh srvorilel vseho a vsech, vsehomira, trochu pokory, ne? ohlodanou kost ti uz dlouho dava pan vsech ohlodanych ďábel, může z tebe a s tebou a dat ti i udelat jen to, co sam je. tak jako i s kostickou, ktera si taky nysli jak je chytra, ale bez boha je vsechno vedeni na te spatne strane na nic. jen pritezi..
koko
stepb milly 7 na té mojí seznamce nejsem jen já, lidi tam prostě nechtěli poslouchat mylné názory a nahlásili tě, ámen
koko jo, ale i ty si napsal jednou blud, ze jedina prava vira je katolicka, jedina prava je ta boží a pokud se dostane do nas, tim lip pro nás, bez ni nezmuzem nic v zadne cirkvi ani bez jeho ducha dokonce ani sam pan bez jeho dcha nedelal jeste ty mnohe zazraky a bez prebyvani neustaleho v otci, to je prava vira jedina, ta jakou mel a jak ji zil jezis, kazda jina i ta tva v te vasi je nedokonala a castecna, vsech, i tvá, takže na co seznamka katoliku jestli jen s falesnym v necem a nedokonalym ucenim, cirkev sama o sobe te do nebe ani zadne uceni a vedeni nedostane, bez ducha lasky jen dunici kov a zvon jen jsou, bez ducha svateho nikdo neprojde ani dvermi do nebe, jimiz je ježíš a bez ježíše pak nikdo neni hoden ani otce v nebi
stepb koko kážeš tu o lásce a sama to nedodržuješ, v bibli je jen jedna církev to není blud ani falešné učení. a ptal jsem se millyho ne tebe.
danka_usata mildo, přijď do karviné, já tě vyslechnu, přátelský tě i vobliznu, ale potřebuju helfnout s kachlickama 🙏🙏🙏🙏
koko a to nebyla katolická, takže žijete v bludu, nemodlili se ke svatým první církev ani k marii nevedli a nikdy neučili se modlit, bludaři jste vy, neměli sochy, ty nikdo nepotrebuje a bůh dává jen to, co potřebujeme, na jídlo to měli dát jiným a ne do draze zlatem protkaných kostelů, to má být až v nebi nádherný, když tady tolik lidí a dokud umírá hlady, nač modly na úkor umírání jiných navíc?? pavel řekl: spokojte se jen s oděvem a jídlem a ostatní dělejte jako byste neměli a vše bohatství měl za lejna, tak co to máte v těch svých chrámech, jen lejna, to je ta vaše práva církev, plná lejn?
koko jen ty sochy svádí se hlupáky, ne tebe, se jim klanět a to bůh vždy nenáviděl a vždy bude nazývat modloslužbou a bůh je stále stejný a to modlení k svatym může taky nazvat, že máte tisíce jiných bohu s malým b na které spolehate, kdybyste nás nenazývali např ty letniční, co jdou cestou první církve, odpadlíky atd., tak o tom nepisu, ale soud boží začíná od jeho rádoby domu, a uvádí do veškeré pravdy, ale vy nechcete, nedovolíme, nepustí tě to, zlé, co nechce, co chce doopravdy, vás nezajímá, jen to, co chce vaše církev a nadřízení v ní a kdo je vic a nejvíc? jen boha poslouchejte, když lidé učí jinak!!!!! tisíc vykřičníku.
koko děláte to dál i vy ze setrvačnosti hloupé, i když řekl, že nebude na zemi už bydlet v chrámech postavených rukama, tělo je chrám, kde chce bydlet, duše i duch, jako tehdy to chce dál a nikdy to nezměnil a nevzal to nové zpět, kdy byl vylyt duch svatý a tehdy věřím, se nikdo z nich nemodlil ke mrtvym svatým rádoby, to je velký hřích též, ale jen k bohu, jste jak hloupé děti, co zuří a vztekaji se, že jim bůh chce vzít jejich hračky a modly a každý modlar, co toto nepustí, zkonci v pekle, nestačí že máme někdo ze všeho v domě modly, to musí být i v církvi? pan by se s vama jak já netento, vzal by bic a vyhodil to i na silu, ale kdo nevydá vše bohu, ježíši, není ho hoden...
koko to není proti tobě, víš, že tě mám ráda, ale proti učení ďábla, co se tu rozmohlo a proto tolik nemocných na široké cestě do záhuby a nemohoucích, proto tolik špatných církvi, vy určitě nejste jediná práva, spíš i vy v těle nevěstky pokud z ní nevystoupíte vcas...a nepochopite už, bůh už vám to skrze mnohé říkal i teď naposled už léta a staletí, tvrdohlavci tupí.. bez urážky prosím, děkuji, pravda je život a ta tě vysvobodí a tou je jezis, takže ani vy nešlapejte po ježíši, máte ho asi rádi jen na kříži, kdy vám nemůže vzít na nic hračky, ale on chce být živý ve vás, sundejte ho už z křížů prosím, a nosit na krku gilotinu, co mu připomíná jakou hroznou smrti zemřel nebo jakoby elektrické dnes křeslo je na co dobrý, nenávidí to! zajímá vás vůbec kdy jeho vůle a jeho srdce?? jeho city??
stepb koko na to že ses chtěla zablokovat, jsi nějak moc aktivní, těm pastorům ze sekt ty bludy moc věříš, když někdo ze sekty řekne že to nebo ono je modla, nedá se to brát vážně, protože sám je modla a postavil se nad boha.pozdrav mi kozohorského a triumfální centrum víry, nejbohatší pastory v čr. a dej jim desátek. ;)
koko nikdy sem tam nedala, soudis, co neznáš, to psal duch ježíše, ne já, já se zablokovala a pustila jeho, já už jsem dávno mrtvá, bez něj by h šla do pekla jako bez něj půjdou všichni pokud ho nenechají v sobě žít a mluvit jeho slovo, ne své, já tě vyvadim s ním z bludů a poslouchám jeho, ne sebe, mě je to fuk, ale jemu ne vase bludy protože i to čemu mylné věříš a postavíš nad boha a pravdu, tě zničí
koko z toho že sem si něco od něj pustila zbohatne jen v nebi, co bohu na zemi vydal, nic na zemi z toho nemá ani neví že jsem jeho fanda, neznámé se, nechodím nikam, bůh žije ve mně, mám vlastní církev, lepší než vy,čas to pouze vedenou duchem a žádnou jinou autoritou, tak čauky, nejbohatší jsou u boha leda, ne na zemi, pokud mluví ve všem pravdu a to ví jen bůh, já vím, že vaše církev i vy v ní, co říkáte že jste jediní praví, lžete, to snad neříká ani vás ve všem možným jiným falešný prorok papež,brokát že je něco jediné práve a ještě ani ne že jen někdo a to bůh, to už samo o sobě je znakem sekty, bůh si vytvoří své tělo jen z pravdomluvný z, z koho chce a nikdy z bludaři, a že jim jsi, do jeho těla dál nepatříš
milly7 karel2017 ježíš sám o janu křtiteli řekl, že je eliáš. a na kachličky si bude muset dáša pozvat někoho jiného. nikdy jsem to nedělal.
milly7 stepb jo, ale byly to výjevy ve snu. a na ty sny si stále pamatuji. ohledně seznamky a nahlašování - místo diskuze raději upalujete. vůbec jste se nezměnili.
milly7 ano, eliáš přijde a obnoví všecko. avšak pravím vám, že eliáš již přišel, ale nepoznali ho a udělali s ním, co se jim zlíbilo; tak i syn člověka bude od nich trpět. tehdy učedníci pochopili, že mluvil o janu křtiteli. (matouš 17,10-13)
milly7 https://vlastikfurst.blog.idnes.cz/…414
koko děláte v tom jen chaos, mě stačí bohatě jeden bůh a vládce i tak nám s jedním problém ho poslouchat a nechat se někdy vést a poznat co chce, natož kdybych jich měla tisíce jak vy a ještě marii, já si ji a všech co zemřeli v pánu a díky němu šli do nebe noc a moc vážím a pozdravuji je, ale modlit se k nim a mluvit na zemi nikdy nebudu, ani tak nedočkavě, pokecáme si až v nebi, mám je ráda, ale je hřích na ně spoléhat teď a ještě víc jak na boha? jednoho boha budeš mít, porušujete přikázání jedno z nejdůležitějších a jen jeho uctívat, přestaňte uctívat marii nebo nechápete že bůh je žárlivé milujici? byli jste varování mnohokrát a kdo se neobrátí, zkonci zle, každý i já, jestli zas od svých model, cokoliv postavíš v žebříčku hodnot v srdci svém nad boha, tě zničí.
karel2017 milly7: danka se ptá, jestli neumíš zasadit vanu a zprovoznit záchod… :d
koko bůh je tady, cokoliv se může stát, bůh je tady, příprav se na zazrak... dá ti plnou vanu živé vody a do záchodu spláchne bludy:))()))))
milly7 karel2017 opravdu nejsem instalatér. ať si na to dáša najde někoho místního.
koko a v té vodě tě pak pokřtí, pak budete čisté boží děti:)))
koko dá ti i večeři paně, nastaví ti svoje rámě a bude žít v tom tvém chrámě:))))
koko postaví vám nový lepší dům, tak odolejte všem svodům a vyhněte se bludům a všemu tomu fluidum
milly7 oliv. vždycky se najde někdo, kdo ten trest vykoná. ve vesmíru je obrovské množství duší. třeba je teď hitler ještě v očistci a čeká na svou příležitost. a možná se pak narodí úplně na jiné planetě, jde jsou podmínky daleko horší než na zemi .
milly7 kde.
koko to co není z nebe a naše, to hoďte, praví pan, do koše 🤗
karel2017 koko: jestli nechce přijet položit vanu, ale máš si vzít vlastní polystyrén - na spaní.
koko anebo do ohně, ať se to tu pohne, a žijte zase pro mě:) jak na poušti skromně, když sem krmil eliáše, tím co bylo i z nebe, nase, mám to i pro tebe, někdy je to vtipna kaše:)))
mark_iv hitler byl minulého roku doručen pavlem šebkem ježíšovi.
karel2017 milly: danka má prý dobrý paštiky…
mark_iv pán je čurák
koko i když jdes někdy bouří a ďábel ti do tváře jen kouří, to co zbylo z milovanych děti, z kterých dělá jenom smetí, tak oziv brzy ty suché kosti, mým duchem obal jak masem bez hloupostí
karel2017 banda heretiků fakt…
karel2017 koko: danka prý žije skromně, spí na polystyrénu a čůrá do kyblíku..
koko a proč dnes píše někdo za ní? taky sem zkusila jednou spát na něm a pěkně teploučko bylo, ale trochu tvrdý..
karel2017 koko: mám jí na telefonu a je bez internetu.
stepb koko mám dotaz jak můžeš upřímě milovat ježíše, když mu nenávidíš jeho vlastní matku?! zklidni se, neříkám že nebudeš spasena, ani že milly 7, všichni můžete být spaseni, letniční babtisti a možná i komunisti v nebi bude kde kdo, akorád se zamysli co je opravdu z ducha svatého a co pomotal protestantizmus, nesnášet ježíšovu matku je ďábelské, jak moc tím urážíte i ježíše....
mark_iv marie měla pěknou piču, když ji jozef šukal.
stepb marku bacha na karmu ! ani budha by tě za to nepochválil ;), hříšníku....
mark_iv no já nevím jestlis už někdy někoho šukal, ale na to je někdy potřebná kuráž. ba často, navíc tě ten člověk jen tak neopustí, takže tímto chválím josefa, i když k němu jinak žádný vztah nemám.
milly7 mark_iv. slušněji to nejde? 🤔
stepb milly7 na ty sny s minulých životů by ti mohl pomoct tento kněz: otec radek sedlák u kyjova, https://farnostvacenovice.cz/…ti/ zabývá se uzdravením rodových kořenů atd...
karel2017 tohle je fakt démonská seznamka… fuj
mark_iv a teď si karle představ jak to dělala tvoje matka.. a z toho jsi se narodil ty.
koko štěpánek, já si tě až doteď vážila, pokud si to po mně vše četl a takto o mně i jiných lžeš, píší tam, že si jich vážím a mám ráda, toto je vždy vás jediný posedlý argument, toto vždy vybkatolici říkáte, už sem to tolikrát zažila, miluji i tebe a nevolam tu, jeremiáš 33:3 volej k bohu a odpoví ti, oznámí ti věci skryté a tajně, které jsi neznal.. je tam snad volej k marii, to není matka boží, sama řekla, ano jsem služebnice pane, její syn je její pan, narozdíl u jiných matek..
koko a jestli ji chcete tak nazývat, pak jsme všichni pana služebníci matky boží, viz slova pana, kdo slyší má slova a poslouchá je, je moje matka, bratr, dcera, syn, dokonce i nevěsta, manželka, jen tuto a nebudem li jeho slova i nová hledat a slyšet a věřit jim a poslouchat a stará si připomínat a poslouchat i ty, pak nejsme nic, bez lásky k bohu tě největší, jan psal, kdo ho miluje, ho poslouchá, poslouchej boha, ne lidi a zle učení, nikde v bibli nenajdeš přikázání modlí se k marii a k svatým, nikde, poslouchejte to, co tam přikázáno je, a nepřidávejte si nová přikázání, čtěte ji, milujte v srdci a řekněte to klidně někomu, ale ne jí teď, nechte si to na nebe a ona, je li tam, to ví..., kdo ji a boha miluje;)
stepb koko a ty v z bible neznáš, duch svatý vás uvede do veškeré pravdy??? pravdy pod duchem svatým, které nejsou přeně v bibli ... jak ježíš řekl apoštolům, nyní by jste to nesnesli....a neznáš z bible citát že církev je sloupem a oporou pravdy? kdyby církev řekla že se máme modlit třeba k marťanům, tak má podle bible stejně pravdu....a neznáš s bible že svaté učiní ježíš královským kněžstvem a ujmou se vlády nad zemí, je to ve zjevení sv. jana....nebo žena odená sluncem s korunou s dvanácti hvězd,... nebo dokonce že máš marii blahoslavit, .....hle od této chvíle mne budou blahoslavit všechna pokolení.......
mark_iv mě by slušně zajímalo, kdo o o té marii, že ji máme blahoslavit, do té bible napsal, když tehdy u toho nikdo zřejmě nebyl, že by to pak tlumočila lukášovi, když se s ním později setkala v jeho gynekologické ordinaci, jak říkají svatí?
mark_iv ne, ale vážně. pokud je to pravda znamená to jediné. karmu.
mark_iv s marťanama říkal i paroubek.
mark_iv jinak zjevení se do kánonu dostalo až v 9. stol.
karel2017 nepiš blbosti, marku… kánonské koncily byly už ve 4 století a zjevení tam bylo.
karel2017 a uctívání marie je neláska ke kristu a obcházení krista.
mark_iv to nejsou blbosti, čet sem v to historii, že východní křídlo s tím mělo problém ještě v 10. stol ale papež je samozřejmě překecal
mark_iv tak uctívat se nemá (nebo sloužit mu) ani kristus. tak co potom je to blahoslavení?
milly7 stepb. já ale nepotřebuji žádnou pomoc. a nevím, o čem bych si povídal s knězem, který neví nic o reinkarnaci. to bych si raději šel popovídat s rudou špačkem.
koko rekla to jako proroctvi ale netykalo se to dnes jeste m4ky, a znamena to dobre o ni mluvit, ze bzdeme, ne prikaz ze to.mame delat, zas prekrucujes a uz vubec tam nwni,bze se name k.ni midlit a prosit ji i neco, spis blahorecit a to muzem az v nebi i jazde jine jeho matce na zemi idene do slunce, jazdy mame porodit osobne jezise, coz se jinde na zemi deje i slava bozi na zemi tez v jeho vsech matkach i detech v jednom, v jeho rodine krom české republiky dnes v jednom z nejvetsich rouhacu na celem světe...
koko i toto je proroctvi pana: pravim vam, ze prijde doba, kdy boha lide nebudou uctivat ani tam ani tam.... a ten vers asi dobre znam, kdyz ho casto pouzivam a cituji, ze te, vas duch svaty uvadi do veskere pravdy i dnes a tady a nikdy nepujde proti svemu slovu drivejsimu krom drobnosti, a v jinych i dnesnich prorocich, tez za pravdu pronasledovanych, vas nikdo nenahani, uz to je alarmujici, abyste si dali na papeze a jeho uceni, co je vyvysovan az do nebe, pozor a ukradl bohu jmeno, kdyz si nechá proti varovani pana i v bibli rikat svaty otce a duchu svatemu jedinemu zastupci boha na zemi ukradl i to na korune a tvori to c 666, ze je jen clovek, ne buh.., a nesmite ho poslouchat, kdyz i on dovoli se mu klanet a vyvysovat az do nebe, pritom i on je mnohdy jen ai antikristem vytvareny hologram, jednou v okne se docista ztratil a nebylo ho, i to jsou falesna znameni, ktera dela uz, i to hybani soch, vse fales, kord v tak vaznych vecech jako je vymena praveho boha za jineho a budou se klanet i soše a uz mate v tom i vy cejch na svedomi, kdyz ti v cirkvi ve vedeni rikaji neco nebiblicke, bojuj v ni za pravdu jako hus, otevri oci dokoran, nespi uz, i kdyby te upalili nebo z ni utec, pravda musi ven, vyjdi z ni nebo je s tebou to tvy krasny amen
oliv oliv. vždycky se najde někdo, kdo ten trest vykoná. ve vesmíru je obrovské množství duší. třeba je teď hitler ještě v očistci a čeká na svou příležitost. a možná se pak narodí úplně na jiné planetě, jde jsou podmínky daleko horší než na zemi .......
oliv milly aha takže něco jako anděl páně 2 kdy herodes odchází z očistce za 2000let.....jak si psal,že si pamatuješ minulé životy ve snech...byl jsi král,nebo otrok....někde jsem četla že zahledneš ve filmu ledacos a to se ti pak prolne do živých snů...není to tento případ....z čeho soudíš že je to tvůj minulý život?
mark_iv to myslim koko prekrucujes ty a neumis cist. je tam ze ji budou blahoslavit, ne blahorecit, blahořečený byl třeba jan pavel 2.
koko muj preklad zni tak, slavi se vetsinou slovy, tedy oboji je spravne
mark_iv di do piče tlustá pneumatiko
koko step napsal blbost nad blbost nejvetsi, co sem kdy snad četla, pomatl se? ztratil docista rozum? kdyz toto, bez urazky dekuji:kdyby církev řekla že se máme modlit třeba k marťanům, tak má podle bible stejně pravdu.. to nevis, ze i do cirkvi leze dabel a do nevernych mu ovci i panu chvili provolavali slavu a ti stejni pak volali ukrizuj a do cirkvi satan jak do jidase napr a tech vsech, co ho pak zradili a zapreli a to ho znali a chodili s nim, milovali, vernost az na smrt slibovali, tam prece chodi zly nejradši, aby zhatil bozi dilo i ted spasy, jak pise oli nahore krasna slova a pritom i ji buh pripravoval dopredu na vysvobozeni dnes i zitra, den spasy a otevirani očí, je li toto dilo z boha, nikdo ho nezastavi, at se cirkve odpadle v necem a neverne staveji a jeji predstavitele s jinymi prioritami nez je oslavovat pouze boha a ne marii ani jine nebo penize, koho a co miluji vzdy tehdy chvili vic, ti ho nejsou v tu chvíli hodni a to je nici, buh osvobozuje, zjednoduste si to.. a videli ciste jen jezise samotneho je psano tez, to potrebujete
mark_iv ale to je jedno to slivo. je tam ze vsechny narody (v nebi asi bude usa, ne), jde o to blahoslavit zač a to si přečti
koko takze kdyby byl antikrist, coz se opet muze stat z jine planety, ktera se sem blíži a kde byli dyl uvezneni, ale uz brzy nemusi byt, nibiran a papez jako jedina hlava sveta, kterou nejde a ni z mici moc odvolat jako dalesny prorok, co mluvi jako beranek, naridil se mu klanet a uctivat ho, pritom to bude satan, ktery ho pak zradi i celiu katolickou cirkev, ktere sliboval za uctivani ho a obetovani mu i dětí, ochranu i tem vakcinovanym, v tom jsou taky ty obeti, a pak zradi ty i ty, ze jinak nezmi a vsechny i cipovany v dobe souzeni a oni pro slepost pujdou pak s nim do pekla, i zide uz mu pripravuji chram a archu umluvy pravou jako trun,
mark_iv a nepripravoval ji dopredu asi ti neni znama kniha mariinych rodicu joachima a anny, to si taky precti, odtud cerpa z toho prava i leva tradicni cirkev. samozrejme to, ze byla osukan je tak taky tradicionalisticky zašumlivaný 😅
mark_iv vytrzeni a doba souzeni je naprosty antiblabol, cti sakra tu bibili,vfakt poradne, akorat ze tohle ti dojde az naponekolikate a s odstupem casu
mark_iv hlavne je to blabol cele. odkud, proc a zac a k cemu pri hazeji nove duse a dnes uz 6x vic nez pred sto lety? ja vim, a jestli nevite, nepovim
koko nezmi znamena, ze jinak ani neumi nez vsechny zradit i marka omarkovanyho uz, se znackou aneb markou duchovni, za sluzbu jemu zradi, vsechny i slepe a poloslepe sluzebniky nevedome mu, neznalost neomlouva, a zkoncili by v pekle pokud dnes nedaji na poslane mnohe proroky i dnes i na internetu jinde jako zivou vodu, kterou jim buh poslal na pomoc, nestaci mit sklenici u pusy, cist ji nebo do ni dat a vyplyvnout, musite ji spolknout aneb uverit, jinak vam vecny zivot ve svobode ducha uz ted nedá, dabel zotrocuje, buh uvadi do svobody, tak uz se rychle napij te zive, ne lzive vody a neumirej u studny na pousti, neni to fatamorgana, je to skutečný, ja nelzu, nemivam to ve zvyku, jak psal vesmirek, v jednom ma pravdu a v jinem ne? a v cem ne? i zide prohlednou a uveri v jezise az se a ntikrist za boha prohlasi a naridi uctivat ho i jeho hologramy vsechny aneb obrazy selmy..
stepb koko já se nepomátl nevím jak ty....ta bible kterou všichni používají i ty, je stejně katolická....pokud tě nějaký duch učí nesnášet ježíšovu mámu tak to není duch svatý, ale satan a antikrist ....co kdyby ti někdo řekl že tvoje máti stojí za houby, urazila by ses, stejně se naštve i ježíš na soudném dni....já si ježíše vážím, proto i jeho otce i matky si vážím ....to vaše učení nedává žádný logický smysl.....na věčnosti poznáš že ses spletla.
oliv máš pravdu štěpáne úcta k otci,ježíši(synu),i panně marii(matce)je základ všeho.
mark_iv jak si jich muzes vazit, kdyzs je nikdy nevidel a vis o nich v pidstate uplny kulovy. a vazit za co? helpli ti, kdyz jsi padal z mostu? tady je fakt videt kam vede slepa poslusnost a vypnutej mozek
oliv otec je bůh to je jasné...
mark_iv ale hlavne se (mne) vsichni pislete do pekla. to je na vas nejpritazlivejsi.
mark_iv hologramy rozsekavajici se na barakach.. nebylo to v simsnech?
koko stepane jsi satan, nic si nepochopil, vstoupil do tebe, pisi znovu, ze ji miluji marii, pises hlouposti zaslepeny a hnuj z tebe vychazi, nikdo ji nevede nenavidet, ale chapu, ze ty nemas oci k videni a usi k slyseni, odpadlik jsi ty, ze tu lzes, kdyz nekdo rika jak je v bibli, modlete se jen k bohu, a ja budu jen jemu verna az na smrt, ne marii, neznamena to to, co pises ty, ale ze tak lzes a lze jen satan, a ze ovladl jak jidase tve srdce, zkoncil muj hovor psany s tebou. se satanem uz totiz nemluvim a to ted jsi, a nechces z bludu propustit s ni oli ani skrze marka, dabel tu sopti a jen sproste nadava, ze se boji toho silnejsiho ve mne, oli spoleham trosku, ikdyz podle bible nemam, na tvuj rozum, protoze je od boha, takze na nej a modlim se za tebe, at otevres oci dokoran a nejsi uz sipkova ruzenka dal v tomto jeste spici a nevidici, se zavrenyma ocima, kdo se da na stranu dabla v tomto ted i v s, at ne s poleha, ze dostane dalsi a dalsi sance, den spaseni je dnes, psal a jsi to i od dabla bludnych uceni rozvazovani...
sipkovaruzenka já jsem prostě katolička andrejko na tom se nikdy nic nezmění 😉❤️😉
sipkovaruzenka a přišlo mi správné podpořit bratra v kristu štěpána také katolíka to je celé 😇
koko myslis katolinka? olinka. ze tu vidim jen hlavičku a ne uz srdicko verny ciste jen panu, kati nejsou jen panu a pokud to vcas nepochopi a ty jiny bohy, jak chtel a rikal skrze mnohe proroky buh a oni je jen upalovali, a pronasledovali, nepusti, mohou o tu svou, ze tvrdohlavou v dobe souzeni ponechani tu napospas, prijit, to zalezi na bohu, davam to jemu uz jen do rukou, ja svuj dil prace poctive a do hloubky odvedla, beh svuj dokoncila, a můžu zas jit, tak adios sluzebnici verni jen bohu ciste, doufam brzy, pak az by doslo na ma slova, at vas to nemrzi, kdo bohu nevyda vse i hory na nic hnoje, a medu pak mazani, neni ho podle bible gilotinky hoden... vyberte si z ni co chcete, treba vam to projde i s petkama ve zkouskach, tu ty ale nemas, pokud budete mit to hlavni, a to lasku a pravdu v tom nejdulezitejsim, ze buh chrani vase spaseni v kristu jezisi a darem jeho milisti je zivot vecny v nem, v nem proto zustavejte, synackove, deti, ctete kralickou bibli a ne poznamky lzive a zpochybnujici v ekumenicke bibli, amen.. a uvede vas vic do veskere pravdy, papa. co nam je ste pane a stepane napises? co pan je nahore:) .
milly7 oliv už v tom snu ta informace přijde a pak si na ten sen stále pamatuješ. máš ho pořád v hlavě.
oliv aha milly to zní zajímavě a líbil se ti tvůj minulý život víc než tento?a nebo tenhle je lepší?
danka_usata tenhle je lepší, v tom minulém byl církevní přicmrdavac a nosil chrastí při upalování čarodějnic k hranici. v tom nynějším škodi jinak- svádí 🐑🐑🐑 vím to, říkala to stará blažková.
danka_usata ale už další nebude mít, náplní karmu a rozplyne se v pekle.
milly7 každý život je důležitý.
danka_usata právě.... umíš usadit vanu do odtoku, aby to drželo a nevyteklo?
stepb koko sory jako nejdřív zkontroluj sama sebe jestli nejsi satan posedlá či co, když to říkáš o jiných.....brečíš na fóru jak ti všichni ubližují a jaký jsi chudáček, přitom ty si tuhle hádku vyvolala!!!! bavil jsem se s millym a tys mně vyprovokovala že tu píšu bludy.....takže první provokace byla od tebe.....tvoje denominace je mi úplně ukradená dělej si co cheš a choď si kde chceš, vůbec jsem si tě nevšímal a vůbec nic jsem proti tobě neměl! .....sama si vytváříš nepřátele, sama sis to tu všechno udělala ani bloknout se neumíš, brečíš na fóru jak se blokneš a pak zas lepíš slovotoky na zeď........všchno ti to obhájím i z kralické i z lutrské bible, všude je jen jedna církev, pokud chceš kázat bludy, tak jdi do ulic kázat nevěřícím a neobtěžuj zdejší normální křesťany
marti https://scienze.fanpage.it/…40/ pro ty bez překladače, prý aspoň rok žije po smrti člověk, tedy ta duše je prý už prokázané. určitě nevěřím na převtělení zvíře a člověk.
stepb jinak koko nabízím smír, odpuštění, požehnání atd... pokud si mě přestaneš všímat a mojí církve, budeš mít ode mně svatý pokoj.
Napiš kometář...
zalesak
Takhle jednou v okně....Napsal komentář k fotce: Takhle jednou v okně.... Supr fotejda ! 😊💓🌿
oliv na okně seděla kočka a venku štěkal pes:-)
milly7 jojo, ale tato kočka 🐈 tady nikoho nehledá. jen si chce povídat. ✍️
oliv nojo milly kočky jsou většinou nezávislé a to jejichdonátory nejvíc okouzluje kočku nemůžeš vlastnit ona vlastní tebe...myslím tu 4 nohou:-))
danka_usata počkej, milouš letí na mladší o dvacet let? 😹😹😹
ferda2 ja bych se taky nebránil kdyby ... každá si chce nejprv povídat.
milly7 stačí se podívat na její profil, smazaný profile. jenže zalesak na to nedbá a zkouší to...
oliv milane štěstí přeje připraveným 😉kdo nic nezkusi nic nezíská 🤔
milly7 to možná ano, ale v tomto případě to neplatí.
oliv nevadí najdou se jiné komunikativnejsi 😺
milly7 denisa je velmi komunikativní. jen zde nehledá partnera.
oliv vždyt to na svém profilu poctivě píše že chce jen pokec...takže je to v naprostém pořádku nic nezastírá je otevřená....
milly7 jojo. 🙂
karel2017 milly: dagmar vzkazuje, že to bylo myšleno na tebe… a jestli nemáš kachličky, že potřebuje pomoct.
oliv 😉😉😉
koko kdyby mela muže, proc by ji nepomohl ten, kdyby nebyl nekdo z nich fiktivni? nebo to ji jako vubec nema rád a jen spolu s ni komunikacne nekdy jednomyslně sumii
koko bez urážky, vtipek
sipkovaruzenka protože jejímu parťákovi práce asi neviní v tom to bude😉
sipkovaruzenka nevoni
danka_usata karel to popletl, mám všechno.i michatko, bylo by to úplatné! akorát už z toho tady mám psotník.
danka_usata potřebuji nalepit kachličky na zeď...
milly7 zkus se poptat kamarádek nebo rodičů. v karviné se určitě někdo najde.
karel2017 danka vzkazuje, že nemá rodiče, ale když jí položíš vanu, tak si vyslechne tvé řeči o reinkarnaci… :d
oliv no a kájo ty neposkytneš pomocnou ruku dance pendolínem jsi z prahy do ostravy v mžiku...2hodinky tak asi...to jde:-))
karel2017 já mám covid, pracuji a už jsem jí poskytl určitou pomoc…
oliv jejda tak to ne to bys ji dovezl nechtěný dárek 😉
danka_usata 🥒🥒🥒
Napiš kometář...
Koko
Nezastavitelná umělá inteligence! - Jimmy Evans, Billy Crone
- vyhledej si kdo chce na youtube, teď sem to tam našla, je tam spousta podobných videí, zatím..
A další ještě propracovanejší je pod názvem: G.Stearman, B.Crone - 1.invazia umelej inteligence..
mark_iv jako video o ničem. žádná fakta žádná hloubka. ui umí vypouštět jen předdefinované výstupy. nic netvoří. pc jsou sledovány min od r. 2000. internet vůbec byl částečně za tím založen. kdesi je prý o tobě uloženo 3000 osobních vlastností.. a co jako?
mark_iv kdysi sem šel s kamarádkou po ulici a bavili jsme se o nákupu domu. teoretickém. já neměl tehdy chytrý mobil, ona ano. pak jsem přišel domů a hned mi začaly skákat reklamy na realitky. které nikdy před tím.
mark_iv kdysi jsem spochybnil spasitelnost putina ve skupině přátel ruska na fb, když začala válka na donbasu. před 10 lety. třetího dne jsem měl telefonát v ruském jazyce. takový jako že o mně vědí..
mark_iv ale co jako?
koko mix misie filmom - braňo letko - nadisla hodina, abychom sa prebudili zo sna.. na youtube, (doživotní nejhorší trestanci se obrací k panu a stojí v řadách pro modlitbu za ně, bůh dělá zázraky i v největších tmách, tam je světlo ještě víc vidět) z lamacskych chval, které jsou suprový, např pod názvem: věrný jsi - tez na youtube. i kdyby tě matka i otec a všichni opustili, já nikdy.. tato slova přivedla mnohé vězně k pokání, k pláči a změně v boží milované děti, předtím nejhorší vrahy v zemi..
mark_iv buh neni zastoupen určitými personami nejak se chvajicimi. buh je duch a telo nema. neni tedy ani duse. co zde prezentujes je ukazkove krestanske modlarstvi.
koko říkal kdo? nemocný člověk z kroměříže? který potřebuje boží lásku víc jak sůl?
mark_iv myslíš přijetí té svojí. dřív přestaň soudit a pohrdat, dagmar
koko já nepohrdam tebou, to sis už dávno mohl všimnout, mám jen soucit.. ty nepohrdej boží láskou, když ti otevírá stále tvou náruč a ty mu někdy jen nadáváš sprostě, může ti to vše odpustit pokud tomu ale jen uvěříš, je to jen v tvoji hlavě, kolik víry v jeho dobrotu a lásku převelikou i k tobě, uvěříš.. je to jen a jen čistě o víře tvé, když bude velká, že ta boží láska je nekonečná a vše odpouštějící a vším dobrým jen zahrnujícím, pak tě to velmi v podobnou lásku změní... bůh je láska ♥️
mark_iv jo tak, já zas protlačuji, že není každá forma dobrá pro každého. já upřímně křesťanské chvály nesnáším. ne že bych je zakazoval, ale zkus třeba araby mučit dechovkou.. nebo i mně, to bych si nepřál. jsem za autenticitu a lidskost 😉.
koko taky dechovkou nesnáším a mučit tě nechci ničím:) máš svobodu, zatím.
mark_iv hej, stejně jsou debaty strašně zajímavý, akorát si při nich připadám jako strašná píp, ale musim to říct. já si právě myslím, že dokud člověk plně nespočine v kristu, tak svobodu nemá. i to cítí. tak.
koko přesně tak to je, bez něho v nás nám naše svoboda jen ubližuje, tedy je to horší, jak ji nemít, ta pravá je jen a jen v kristu, která nám působí jen velikou radost a štěstí, v jeho duchu a ten vždy osvobozuje, od zlého ďábla a všech lži a nelasky, co zasel a do světla a opaku, co on jen uvádí, jen v něm mužem najít své štěstí a v jeho novém slovu, živém.. amen, v bohu jen a jeho vůli, uprostřed ní, je neskonalé blaho, svítí ti na cestu a sám je tou cestou i cílem, pokračuje to v nebi bez příměsí všeho zlého, co je na světě
mark_iv :)
danka_usata ? kdy konkrétně? nebo se zase něco umazalo? už jsem potkala více tak uvědomělých individuí, kteří pochopitelně měli soucítění s ostatními a kteří byli edukovani, nad věcí, racionální, přemýšleli srdcem, viděli do hloubky, četli moc knih...atp..a toto přesně jim jednou bude k ničemu.
mark_iv :d individuíí :d, dášeňko danuško, proč ty si všecko tak distanovčně objektivizuješ. přece lidí prostě ne? samozřejmě, některý lidi jsou k rozstřílení, ale.. no, pokud se otázka týka plného spočinutí, tak to je až se všechny naše částečky stanou dějící se hmotnou realitou. v duchu už to je, ale... čekáme na vnější okolnosti
consequence ničmeněj, čítal som aj nejaké knihy, a tam píšu, múdri ludkovia, že keď ti pán ježiš kristus udelí svobodu, vždy je to mejako k službe druhým, nikdy nie sám pre seba (čiže moc, vplyv,prázdna xhlouba tohto aveta atp.)
mark_iv jo a vybetonovaný už máš. neříkala jsi co, ale nepotřeboval jsem u toho evangelizovat, čiže dobře andělizovat. možna jo, ale autemticky.. ne
mark_iv :d chybycky
mark_iv a može to trvať aj tisíc rokov. ˇano, ale to bola tá dobrá anďelijizáciajo a ještě dodávám, že přijetím krista se nezmění substanciální příčiny našich problémů nebo třeba hříchů. pouze získáme dobré podmínky pro práci s nimi. dál uže je to na nás
mark_iv jo a ještě dodávám, že přijetím krista, nebo li ježíše se příčiny našich problémů, tedy hříchů nezmění, tedy ty substanciální příčiny. pouze získáme dobré podmínky pro práci s nimi,
mark_iv čiže dobrá andělizácia, hej? no ďalej to móže trvať aj tisíc rokov.
danka_usata hospodine, ty to vidíš..🙏
mark_iv nerouhej se někomu koho neznáš.
danka_usata hospodine, tys to slyšel...
mark_iv odkdy je tvé napípané rádobyokultistické ego božstvem? na to bych rád viděl i papíry.
karel2017 mark: danka vzkazuje: žádné papíry nebudou, marku, marečku. hospodine, tys to viděl!
mark_iv karle. jsi píča a danka je čurák. hospdine uviď to.
mark_iv (rozuměj - jako celný)
danka_usata marku, jsi úžasný človek. jen tak dál.
Napiš kometář...
Ferda2
Příběhy poškozených po očkování.
https://otevrisvoumysl.cz/…ni/
ferda2 jeden příběh . jana marková26/12/2021 v 23:35 můj příběh. moje dcera, 41let se musela nechat očkovat , protože pracovala v mateřské školce a oni ji v tom čase, kdy to bylo nařízeno ve školství, zaregistrovali. po 1 dávce fajzru, už nevím, za jak dlouho , se začala měnit její psychika, byla podrážděná, nejedla, hubla a špatně spala. začala mít patologické chování, které bylo neúnosné, stupnovala se agresivita , týden nespala, skoro nejedla. skončila na psychiatrii s dg. psychoza, kde strávila 3 měs. tam dostala 2 dávku, ale byla pod lékama, a dostávala elektrošoky. nyní užívá antipsychotika a je to někdo jiný. má poruchu paměti, je divná, bez nálady, apatická, ale lepší se to. lékař ji nutí na 3 dávku, ale já ji to rozmlouvám, mám obavy, že se to vrátí a zhorší se to. jana
milly7 skočil na ni nějaký zlý duch. 👻 měla asi z očkování velký strach - důkaz špatného spojení s bohem.
koko a jestli oprávněný, pak budou všichni, kdo to nutili a podporovali jako falešní všichni učitelé prisnej souzení, to ukáže čas, vlastně už i ukazuje i přes 1200 odborníků, kteří jsou i někdy pro pravdu zabíjení, ale vy si budete dál tvrdit svou i ze zlého nezdravého škodlivého jídla a nápoje i lživého každého slova na lidi může skočit zly duch, pokud mu uvěří a vypadá mnohem hůř jak ten neškodný na obrázku, spíš tak jak tu jeho fotku dal vesmírek i jako teo.. dnes mi bůh řekl, abych si přečetla jan 10:10 a pak i jiný verše z jana, věděla jsem co tam je i zpaměti, ale našla si to i tak, že zloděj přichází jen aby kradl, zabíjel a ničil, ale pan přišel, aby dal život v plností, jinde je v hojnosti, tedy i v té vaší kritizované prosperite, dává se sebou vše, co potřebujeme, hlavně na celou věčnost v nebi, kdo má syna a je s ním za dobře, má i otce, i všechno jan 14 a 18: 8. verše..
danka_usata miloušku, tobě skočil nějaký zlý duch do duše a tlačí ti na mozek, viď..... je to new age, dobře jsi napojen= nemáš strach, jsi zdrav a vitezis, špatné napojení= opak. nojo, jenže víš to, že bůh tě může táhnout i údolím smrti? že podrobuje zkouškám? tvé duchovní nevyvera z krista, ale z tělesnosti.
danka_usata vakcíny se podrobují testování 10-12 let, net se uvedou na trh, toto je prostě blbé, že nejsou prověřené. achjo. já jsem jinak pro léčbu, nejsem odpůrce léčení u, ozařování , sama jsem očkovaná i mimo povinné očkování na další věci...ale toto je prostě né zrovna normální postup, jak to přišlo na trh.
koko bůh modlitby zdravotníků atd a těch nad 60 let, vyslyšel, zatím bezpečno pro vás v tomto šílenství:) zkopírováno ze seznam.cz: od začátku to byl nesmysl.“ povinné očkování nebude, rozhodla vláda...
jakub777 postup uvedení vakcín je vzhledem k okolnostem naprosto normální, jednak se vycházelo ze znalostí příbuzných koronavirů (sars, mers) a také bylo např. možné o několik let zkrátit dobu standardního testování, protože virus byl v té době již masově rozšířen po celém světě. navíc došlo k maximálnímu nasazení několika firem, které je pro vývoj standardních očkovacích látek docela atypické, protože covid byl v r. 2020 globální zdravotní i ekonomickou hrozbou. atd atd. všechno se dá docela snadno dohledat a ověřit (i pro laiky), narozdíl od sraček typu paralelní lékařská komora aj. které jsou na bázi jedna paní povídala. v důsledku se tyto všelijaké dezinformační weby přímo podílejí na naprosto zbytečné smrti desetitisíců lidí po celém světě
jakub777 kteří by klidně mohli žít, pokud by se v prvních vlnách nechali očkovat
jakub777 ale ano, pořád máme možnost volby a je to tak správně... jen by možná nebylo od věci nastavit výjimku ve zdravotním pojištění v tom smyslu, že kdokoliv kvůli covidu skončí na jip a není očkovaný, zaplatí si kompletní péči. omikron samozřejmě situaci trochu mění, ale pointa je docela jasná
koko je na to lék, ale dorazí až v březnu, to proti čemu a to kdoví jestli se teď očkuje už není proti omikronu a navíc, dole je video, které ukazuje okamžitě po odběru fakta, sportovci přímo na hřištích umírají při zvýšené aktivitě ti očkování, jejich krev je toxinama nakažená a nejen to, mohou zemřít brzy na infarkty, děje se to mnohým po očkování, ale je zakázáno nebo mají strach o tom mluvit a až se pravda ukáže, budou trestání a obviňování, že to nutili a mnoho lidí tím zabili... ale po bitvě bude každý generál, hrdinové budou ti, co pravdu šířili i přes tresty nyní a pokuty i čtvrt milionové za šíření prý hoaxu, já věřím bohu a odborníkům
koko řekl mi dávno, že zle dopadnou očkování, před rokem mi dal znění letacku, které mělo bojovat mimo jiné i proti tomu, aby to lidi vzali a dal mi i peníze na to, abych to dala všem lidem do schránek spolu s evangeliem, ale lidé tak vyváděli a šíleli, že mě od toho odradili, tak sem jen pár lidem to řekla,no i tak to někteří vzali, krev i na mých rukou tak, omlouvám se všem, na omluvy zasvěceným bude pozdě a odborníci pravdu vědí, já ji jen slyšela ve svém srdci z a mysli a lidé mi znemožnili všelijak to poslat všem, a varovat všechny a byla jsem jak jonáš v břiše velryby... jenže já to nevěděla jistě, jen o čipech to věděla na sto procent, o tomto si nebyla jistá..
koko nezastavitelná umělá inteligence! - jimmy evans, billy crone
koko vyhledej si kdo chce na youtube, teď sem to tam našla, je tam spousta podobných videí, zatím
koko g.stearman, b.crone - 1.invazia umelej inteligence.. osel dělá ia, oni ai, tak jak to četl jako miminko můj bratr, když sem napsala, jak dělá osel, četl to vždy jako ai a už to máme tady a o tom terminatorovi mi bůh mnohokrát podobenství už i před lety řekl a v modlitbě z ducha a v jazycích sem často říkala kazety, dnes to chápu jako nahrávky, které dělám pro toho, kdo ze synů se to dozví, co a jak bylo a bůh to dávno prorokoval, protože vše se bude od křesťanů mazat a vyhazovat a bude takový hlad po božím slovu, nebude- li na zemi slovo z ducha svatého, a křesťani budou vyhlazováni a každý kdo se neklaní šelmě ani jejímu obrazu, jak tu potom bude moct být vysvobozují i nás z tlamy šelmy duch boží svatý, který by nás dál vedl?? proto nahravejte, tisknete, ukladejte pro vaše děti, skryjte někam, kde mohou pak nalézt, množte vše od boha, co se jen dá, děkuji i za ně v budoucnosti, aby i oni a každý, kdo to běsnění jen přežije a nepokloni se ani googlu s třemi sestkami ve znaku ani papeži s třema sestkama na koruně a žádné soše, byl zachráněn, amen.
mark_iv že je očkování píčovina tvrdí i moje psychiatrička (protože neočkuje) a ta jo vidí do toho jak zdravotnictví funguje, jaký prachy kdy kam jak a za co jdou. takže je to globální svinstvo pro kokoty. že jakube777 alias vesmírku ? :d
koko prosím, pusťte si ty videa co jsem dnes našla, ai, osel, jak centrální mozek lidstva, v návštěvnícich, chce být bohem, mají už své církve a vlastní evangelium rouhajici se pravemu bohu
mark_iv ten kdo pravého poznal, ať už je to kdokoli, videa nepotřebuje, kdo je blbý, tomu nepomůžou.
koko hraje se na velkého bratra, co vše vidí, mají technologie přirovnavany i ke kobylkam a bodavým komárům, s tváří člověka, po jejichž bodnutí byste umřeli, ti pro ně nevhodní, prý jsme dezinformatori, spíš šířící pravdu o nich, bůh nás ochraňuj, už to armády používají, pane přijď, už je to tady, už je taky antikrist ve velkém, kterému chtějí abyste se klaněli i přes mobil o vás chtějí vše vedět, nwo ve znaku oko atd. ať van nezabrání pustit si ty videa a někam nahrát jejich záznam třeba na diktafon zálohovat i pro jiné, nebude to tam věčně, pane, pomoz;
mark_iv dej si piko nebo rohypnol, snad to přejde, kobylo
milly7 jakub777 napsal jsi to trefně. někteří lidé se prostě potřebují poučit (onemocnět, zemřt), aby oni nebo jejích blízcí pochopili.
mark_iv :d, ty jsi taky kokot. aby pochopili co? že můžeš umřít? karmička nic jako? především by lidi měli pochopit, že když někdo označí neočkované za odpad, protože jeho matka umřela a oni ne, tak je to kokot. ale kokote, staň se ještě větším kokotem.
jakub777 s těmi sportovci je to typický příklad hoaxu, žádné
jakub777 úmrtí se v souvislosti s vakcinaci neprokázaly, pouze vzácné případy zánětu srdečního svalu. kupříkladu si ukradli jméno jistého jakea westa, který měl v souvislosti s vakcínou umřít, jenže ve skutečnosti zkolaboval v roce 2013... někdo prý dával do souvislosti s vakcínou i případ fotbalisty erikssena, který však v době svého kolapsu vůbec očkovaný nebyl. a tak by se dalo pokračovat. viz níže
jakub777 https://www.usnews.com/…ots
jakub777 https://www.factcheck.org/…es/
mark_iv ani se neprokážou neb to není potřeba. nestuduj reklamy, pusť si radši vtipy na yt.
marti v zimě venku nevadí příliš respirátor a kdo ho musí mít pořád v práci, trpí vyrážkami nebo i odřeninami aj.v létě to moc k udýchání není. klapatí se kde komu uši jako trollům, už jen z toho byl kde kdo zdecimovaný. zaměstnavatelé začali úpět nad finanční šílenou zátěží kvůli nařízením vlády. jdu do práce 3 až 4 krát týdně a z toho 2x týdně nastupuji se všemi kolektivním špáráním v nosech a druhý den to též vidím od těch, co se netestovali předchozí den. už nejsem tou černou ovčí, co se musí testovat, tak to je trochu blbé pro ty očkované. 🙃
marti nedává to smysl! setkávám se kvůli očkování s lidmi z celé fabriky. kdybychom se netestovali, ani na vrátnici se skoro nikdy nepotkáme. jsem už moc stará na to, abych to dokázala považovat za normální a moudré.
kofola4 já věřím své zkušenosti a ta je, že jsem po třech očkováních proti covidu v pohodě. howgh.
ferda2 kofolo ty prosťáčku, čekají tě problémy koukni na tohle. https://www.badatel.net/…an/
milly7 ferda2. prosťáčkem jsi ty, ferdo, když věříš blábolům z dezinformačních stránek.
danka_usata standartní doba testování vakcín, než se schválí je 10-12 let, to mi potvrdila i paní, která studovala biochemii nebo co a praculuje v labáku na analýzách. já fakt nevím, co si myslet...jo, třeba použili nové technologie, pracovali na tom experti,...to snad ale vždycky? 🐱 doufám, že ten vir prostě jednou prostě sám sejde podobně jako v historii mor..je to vůbec možné?
oliv musíme se s ním prý naučit žít stejně jako s chřipkou...ty co to neodnesou těžkým průběhem ten covid prý chrání gen co si nesou ve výbavě od pravěku 😉
danka_usata protože on regauje na různé typy lidí, imunity, celkový stav, jinak...to platí i o očkovaných, ti to taky můžou chytnout, mají mírný průběh, některým to nemusí uškodit, jiní po naočkování s potížemi. když mám dobrou imunitu (2x jsem měla antibiotika, nikdy jsem neměla angínu, chřipku x let taky ne), proč bych měla svou dávku zabírat potřebnějším?
danka_usata když chceš naočkovat, tak to udělej..no, akorát by si to měl každý zvážit, jestli mu to za to stojí. já třeba myslela, že očkování je proto, aby se zmírnil těžký průběh a že se zachovají pravidla- ruce, roušky, respirátorůy všem..jenže pak se z toho začala dělat věc politická ...🙏🤦
oliv ne s očkováním.ale s covidem danko se musíme naučit žít...třeba odejde stejně jako mor😉
kofola4 španělská chřipka záhadně zmizela a některé nemoci byly ve vyspělejších zemích vymýceny očkováním, takže covid zmizet může. spíš se ale stane běžnou nemocí. obzvlášť dokud je tahle nemoc nová, tak díky očkování na ni neumírá tolik lidí nebo nemají těžký průběh a zbytečně se nezatěžují zdravotníci, jejichž práce je i bez covidu docela těžká. je možné, že v omicronu máme štěstí, že není tak devastující. brzy se to dozvíme, protože ho teď asi chytne spousta lidí a uvidíme, co se bude dít.
oliv jo žene se sem velká omikronová bouře....tak snad se přežene bez velkých ztrát na životech....
danka_usata právě těžko říct...🙏 určitě i když bych byla očkovaná, tak bych si dávala pozor, protože fakt je to individuální.🙏
oliv no očkování nejsou proti poslední mutaci covidu o nic víc chráněni než my danko...omikron je může napadnou stejně jako nás naštěstí je sice více nakazlivej...zato není ale tak devastující jako delta a spol😉
oliv všichni musí být obezřetní 😺
marti moji očkování spolupracovníci se chovají a mluví už málem jako upíři z horrorů. například že podle nálady si kolegině kamča zabije někoho a sní ho v jitrnicích. už delší dobu zvažují sádelnatého obra, na kterého si smečka asi fyzicky netroufla a možná se mne takto zbavíte, že jsem jen křehká bezbranná stařenka. satanisté, či co to je za upíry, jsou neklidní, pár dní po výplatě mnohým došly peníze. a chovají se divně. 😰.
Napiš kometář...
Ferda2
Tady je ukázáno jak vypadají krevní destičky po vpíchnuté vakcíně pod mikroskopem.
milly7 aha. 😁 tak to musíme rychle nahlásit ministrovi zdravotnictví❗️
ferda2 dávám ti to za úkol.
milly7 ten se tomu určitě už dávno směje...
danka_usata ministr zdravotnictví je politik, není to lékař.
ferda2 mily ,to jako ze patří do skupiny s billem gatcem co si mysli ze populace je premnozená a proto je ji potřeba zredukovat? jo a než se to stane tak z toho vytriskat ještě nějaký prachy?
koko přesně jako nacisti když likvidovali židy a toto se ještě preclíka za pomoc lidstvu i ti židé šli nakonec dobrovolně a rádi do plynu, že už to hrozně utrpení, jaké jim způsobovali, budou mít za sebou, i ti nejotrelejsi vojáci pak páchali sebevraždy, je o tom teď článek na seznamu. taky si nahoře přál smrt nebo nemoc neočkovaným, nejsme pro tebe dost čistí, očištěná ráda vakcínou? která má jen přežít? jenže co když to bude pak naopak, i když já přežít ani dávno nechci, nebrala to jen z poslušnosti bohu, ty ho neposloucháš v mnohém, když ses dál na ezoteriku a nenasloucham čistě jen bohu a sloužis zlým mocnostem i kdyby nevědomky v dalším holokaustu ani video, ikdyzto vidíte ve videu na vlastní oči, ty krvinky, ani tak neuverite a neleze si svou že setrvačnosti, ale už i vláda pochopila a možná něčemu uvěřila, vy ještě ne ani tomu, že vakcíny už dávno nejsou na zmutovaný omikron, tedy nač je ještě musíte, protože jste jak nacisti a je to vaše náboženství? nové vytvořené jiní jen ve vaší hlavě dávnými dezinformacemi, které nechcete pustit? už je to přežitek a dost hloupý, nezdá se ti?..
koko omlouvám se za mobilní chyby, nečetla jsem po sobě: oprava preclíka - prevlika, očištěná rasa vakcínou? co jediná má přežít podle vašeho náboženství dalšího mylného, nemáš jich už v hlavě mylných dost, nemáš se pak jmenovat mylný, ale boží mlýny melou jistě a docela i rychle už, zbývá málo času k pokání všem rádoby novodobým nacistům..
koko nenasloucham - nenaslouchas čistě jen bohu, neleze-melete si dál svou omylnou víru, ale zdravý rozum v česku naštěstí aspoň u vlády v něčem zvítězil.
milly7 ferda2. jojo, vidím, že sleduješ stejné dezinformační zdroje jako marti. oba dva máte stejnou diagnózu. možná se jednou dočkáte i nějakého trestu za šíření dezinformací.
ferda2 no snažím se být opatrný a ne strčit svou kůži do plasticky . tak je psáno,, všechno zkoumejte bobré si podrzte.
milly7 ferda2 kdybys opravdu všechno zkoumal, pochopil bys, že věříš nesmyslům.
mark_iv že je to jen kamufláš před válkou rus - ua - eu -us?
danka_usata marku, marečku, udělej si zásobu lansmitu a fazolí
Napiš kometář...
oliv
Týden modliteb za jednotu křesťanů, který dnes začínáme, nám je připomenutím, že jsme všichni součástí jednoho Tajemství, které z nás chce vytvořit jednu rodinu.
Prosme, abychom dovolili Duchu Svatému spojit to, co je rozdělené a zahojit to, co je zraněné.
Napiš kometář...
Marti
Napsal komentář k fotce: Jak to, že už nikdo řadu dní nediskutuje? I v ČR lidé mají těžké problémy po vakcínách a někteří s horší imunitou je nepřežili. https://www.badatel.net/…an/ Úspěšně se lže, že vakcínovaní mají lehčí průběh covidu. Každý už víme, že vakcíny nechrání a všichni očkování se musí zase dokola několikrát týdně testovat. Připadá vám i toto normální?
milly7 https://www.seznamzpravy.cz/…991
karel2017 zpěvačka horká je blbá…
milly7 marti co vám bůh říká na ty lži a dezinformace, které zde šíříte? badatel.net jich nabízí nespočet. ⚠️
marti o. k. jen se tají, co zlého, včetně smrti vyvolaly už dosud vakcíny. to vím i z příbuzenstva a ne z vebu. vzaly lidem život a příbuzní si na to neumí ani stěžovat v médiích.
danka_usata buď křesťan, mildo, a respektuj názor sestry...ps: jak jsi vysokej a sirokej?
sipkovaruzenka chudák zpěvačka hořká měla jsem ji ráda moc hezky zpívala její rozhodnutí se nakazit schválně nebylo moc šťastný 🤔 škoda ji jsem fanoušek asonance té skupiny kde zpívala budiž ji země lehká 😇
oliv horka
stepb nepřibývají ani noví lidé na seznamce, je to volako hodně podezřelé, snad se zas něco nepokazilo......
milly7 pokazilo se. davidovi jsem to už hlásil.
jakub777 hmm, sdílet weby typu badatel.net je jako střelit se do nohy a tvářit se, že se nic neděje...
mark_iv střelit se do nohy není zas tak zlý jako být zodpovědný za to aby se dělo samo dobro.
oliv stepb takto pokažené je to od chvíle kdy admin naposledy v prosinci koncem vymazal vesmirka.....a všechno od 15.12.zmizelo co tu bylo...od té doby nejde přidat fotku a ani profil novej nepřibyl....myslela jsem že to má tak admin schválně,aby se mu sem vesmirek znova pod jinou identitou neprobojoval...ovšem když nebudou přibývat nové profily nemůžou se tu nový lidé seznamovat ....to mi právě bylo divné,že tím se seznamka míjí účinkem:-))
stepb smutné no, jakýkoliv zásah do seznamky rovná se na beton porucha, ještě že mám tu svojí na fb
oliv jo když se kácí les(vesmirek) padají třísky(ostatní seznámení potřební) :-)))
oliv jo ta tvoje seznamka na fb šlape dobře máš pochvalu štěpáne:-)
milly7 jo, to je ta seznamka, kterou řídí katolická inkvizice... 👽✝️👽
oliv bojíš se milane inkvizice...kdo má čisté srdce bát se nemusí ❤️
oliv nikdo se tam na stránkách nedohaduje o základních pravdách naopak smýšlení všech je tam podobné vládne tam klid a harmonie😉
milly7 ne. správci to tam cenzurují jako ve středověku.
oliv nepletes si to s christian netem tam vesmírek tvrdil že vládne tvrdá cenzura😉a vidíš dočkal se jí i tady letěl jako namyšlenej blesk a to se kasal že ho odsud nikdy nikdo nedostane..a spletl se😉
oliv namydlenej blesk
oliv chuderka
milly7 a ti, co měli vypadnout, tu zůstali...
oliv jojo svět je tak nespravedlivého a ještě skončil chudák na policii😉
oliv svět je nespravedlivej
oliv ale vesmírek se přez to určitě přenese má hodně natrenovano 😉
Napiš kometář...
oliv

Napiš kometář...
oliv

koko děkuji ti boží i můj miláčku, taky sem to tam včera našla, láska je ráj a ne pouhé slovo i mezi námi v nebi a kéž i na zemi aspoň trošku někdy jako v nebi:)❤️🌈☀️🌅🧡💚💙🙂
oliv není zač:-)
koko olinko, zvítězilas, bůh modlitby zdravotníků atd a těch nad 60 let, vyslyšel, zatím bezpečno pro vás v tomto šílenství:) zkopírováno že seznam.cz: od začátku to byl nesmysl.“ povinné očkování nebude, rozhodla vláda..
oliv díky andrejko to je super zpráva🌹🌹🌹to bude ale vesmírek smutnej tolik mi přál že budou do března letos zdravotníky očkovat 🤔🤔🤔🤔
Napiš kometář...
oliv
Zamyšlení na den: Jako od Boha vyvolení, svatí a milovaní projevujte navenek milosrdné srdce, dobrotu, pokoru, mírnost a trpělivost. Snášejte se a navzájem si odpouštějte, má-li kdo něco proti druhému. Pán odpustil vám, proto odpouštějte i vy.
(Krátké čtení z odpolední modlitby breviáře, Kol 3, 12-13)
Napiš kometář...

koko 25.1.2022

stepb
karel proč vlastně řešíš koko, v podstatě jste stejně všichni mimo řkc tak je to nakonec úplně jedno jestli je letniční nebo ne.
karel2017
stepb: řeším koko, protože mě irituje a i to, co zde sdílí… nemohu si pomoci. mimo církev kristovu není spásy, ne mimo organizaci v římě.
Zkopírováno z minulých příspěvků vašich, a jednou seš mě taky ptal, jestli beru vaší církev? A minulé odpověď nebyla úplně celá, jen částečná, a jelikož Bůh je láska, uvádí do veškeré pravdy.. Také jednou Oli a můžu pracně dohledat i to, napsala, že my všichni jsme odpadlíci od jediné práve církve, no na okraji nebe pak budou ti, co dělali právě toto a budou se tam dlouho muset učit pravdě třeba, viz kniha pět a půl dne v nebi, v tom v čem se shodném a jsme jednomyslni, v tom jsme Kristovo tělo všichni, jen v té pravdě a Bůh mi dávno řekl, že neni dobře sedět na dvou židlích i u manonu to řekl, nelze sloužit dvěma pánům, k jednomu se přidáš, druhým pohrdnes, když manonu i Bohu, tak stejně nelze mít dva bohy, Marii i Ježíše, hlavou je jen Ježíš, on má řídit nás všechny i naši mysl, jeho názor, náš názor, odpovídám jen opožděné na tvou otázku dřív, zda beru Kč ale z jiného pohledu a soudku a obsáhleji, jak má pravda ve zvyku, nelze ji říct jednou větou většinou krom třeba toho, že Bůh je láska, vše možné má i ale a na to je potřeba pamatovat i na všechna ale, i tady,vale spravedlivý, jak jste psali a za každé marně slovo mají být lidé souzeni, ale ti jeho na soud nepřijdou, zase ale, ale týká se to jen některých a každé království uvnitř rozdělené padne, sjednotí si jen ty ve svou církev a tělo z různých církví, kteří se ve všem jednomyslně shodnou a poddaní pod slovo Boží a pokorně uvěří všemu a nestavějí se nad Něho a Jeho slova tím, že i přes zákazy jak Eva v ráji a jak dopadla, přidávají do bible to, co si s ní protiřečí vrak zásadní věci a nejdůležitější, koho máte uctívat, jen a jen Boha čisté, probuďte se i komu zpívat chvály..

koko 25.1.2022

Tady jsi napsal, že jsou zde i jiní mnozí mimoni, takže nenormální a jinde je nazývás, včera, když se ti to na útok proti mě i tvůj hodí normálními, nebo si už změnil za tu dobu názor???? To o nabídce smíru sem četla pozdě, uniklo mi to, promiň, nejspíš to tak Bůh chtěl, ne??? Smír beru, jestli ještě platí. Jelikož už sem řekla vše dulezite. Dobrou noc všem, co už dávno spinkate i všem Růženkam, třeba až Pan přijde, vás ještě na rozloučenou nebo kvůli procitnutí včas ještě chvíli předtím, políbí a pak se probudíte ve všem ze spánku anebo ještě dřív a vezme vás tak sebou jako bdící panny s připravenými plnými lampami oleje na celou dobu, co svítí a ne prázdnými, nebo poloplnymi, protože ne úplně, ale v něčem spali a olej nestačil v lampě. A kdyby jste to zmeškal někdo, že teď dokud byl čas tvrdohlavý i býčci byli, tak pak ucte pravou pravdu i jiné ponechané a otevirejte jim oči, podobne slepým, až se vám oči otevřou cele a dokořán ve všem jako Židům mnohym až v době souzeni.. protože kdo by učil lžive, nejmenším bude, dokonce kdo jiné evangelium, budiž proklet, aneb v jiném než jen svatém duchu, které je biblické jen a ne nebiblické učení, tím myslím nový zákon! Pana Ježíše Krista! Řekli ti on někdy, víš, já jsem na tvé problémy slabý nebo víš, já na tebe nemám teď čas, ale řekni si svatému Václavovi nebo archanděli Michalovi nebo mamince Marii, oni to zařídí líp než já, víš, já nestíhám vše sám..? Ne! Naprosto ne, On je Bůh všemohoucí, jen On! A má čas celou věčnost na tebe a tato písmenka tam měl čas celou věčnost připravovat pro tebe a hledal někoho koho si jednou zas i přes pronásledování ho použije jako jiné, kdo ti, vám to řekne, měl času dost, je Pánem všeho i času...

oliv 25.1.2022

Andrejko.ja zažila dobu komunismus.kdy byli křesťané (katolíci)za svou víru perzekuováni...kosteli byli poloprázdné takže mě teď jímá radost když vidím tolik lidí věřících v Boha a Pána Ježíše....co já tom že nesdílí účtu k Panně Marii a svatým a ještě pár drobností ve víře....radují se z každého křesťana... máme přece společný cíl dostat se k Bohu do nebe a každý tam jde svou cestou.... Bůh je jenom jeden a to je náš společný cíl.😇😇😇

oliv 25.1.2022

Co na tom že s námi katolíky nesdílí účtu ke svatým a Panně Marii a pár drobností od toho jsou protestanté 😉 hlavně že je úcta k Bohu a spasiteli Kristu Ježíši....

oliv 25.1.2022

Jasně že jediná pravá víra je víra katolická ostatní víry se vyvinuli z ní nebi kvůli ní.... takže odpadlíci 😉

stepb 25.1.2022

Každé koka sušence s odpadlých církví, které se nazývají jedinými pravými made in USA pravím toto... klid všem vaším koka i všem kokům.

josef79 25.1.2022

Je toho tady tolik, že se to ani nedá všechno číst. Škoda.

Uložit