Nábídka právě pro tebe:-))

Nabidka prave pro tebe

Jezis otevrel knihu proroka Izaiase v miste, kde stalo: 'Duch Pane je nade mnou, proto me pomazal, poslal me, abych prinesl chudym radostnou zvest, abych vyhlasil zajatym propusteni a slepym navraceni zraku, abych propustil zdeptane na svobodu, vyhlasil milostive leto Pane.' Pak k nim zacal mluvit: >Dnes se naplnilo toto Pismo.> (Srov. Lk 4,16-21)




Jezis v synagoze predcital text proroctvi o prichodu Mesiase a nastoleni jeho kralovstvi. Mnozi ten text jiste znali, ale asi nepomysleli na to, ze by se mohl tykat jich samych - ze se tato slova naplni >dnes>. Jezis jim zvestuje osobne: >Dnes se naplnilo toto Pismo.>

Toto >dnes> plati i pro nas. Buh uz neni daleko. V Jezisi prisel mezi nas. I nam osobne zvestuje, ze jsme ve vsech okolnostech nasich zivotu Bohem milovani. Jezis klepe na dvere srdce kazdeho z nas a opakuje take dnes i tobe: >Odvahu, jsem ti nablizku.> Stejne jako tehdy si take dnes preje vstoupit do nasich vnitrnich vezeni a vyvest nas na svobodu. My mu vsak zavirame dvere a radeji setrvavame v temnote, skryvame sve zmatky a chmury. Nechceme videt svuj zivot v jeho syrovosti, nahote, >znecisteny zlem>. Nechceme mu vydat veci, ktere nam berou svobodu, radost, pokoj.

Je tu pro tebe nabidka:
Odloz strach, ze Buh vstoupi na misto, kam ho nechces pustit.
Dava ti slovo utechy a povzbuzeni
a zaroven te burcuje z tveho pohodli a letargie:
´Dnes je ten cas spasy´. Dej mu prostor. Bud dnes konkretni.
Pojmenuj pred nim slozitosti a temnoty sveho zivota.
Ver, On ti chce darovat nove videni a novou svobodu Boziho ditete.
Jeho slovo, jeho pritomnost ma moc promenovat tvuj zivot.

mdo oliv 22.1.2022

komentáře: (28)


koko 24.1.2022

oliv teda to je vydrž to se musí ocenít...70let spolu kdo to má?:-))
Koko BůH. Toto slovo se sem zazrakem napsalo samo, kdyz sem posunovala dolu, tak ten zazrak poslu, Buh ma vydrz, miluje od veku na věky, je laska a nemuze nikdy jinak nez milovat, se k tomu sam podepsal, me by to napsat nenapadlo ani. Zazraky se deji a Buh ma vydrz teda, vecne miluje vsechny, i ty v pekle

oliv 24.1.2022

Ano já myslela kdo z lidí má takovou výdrž spolu být 70let! Bůh a boží láska to je něco naprosto jiného tě se lidská láska nikdy nevyrovná 😉

koko 24.1.2022

Nikdy te neopustim a nikdy se te nezreknu, i kdyby te vsichni opustili, otec, i ten svaty radoby v cloveku, matka, dcera, syn, kdokoliv, ja tebe nikdy, pravi pan, verim, neopust velkymi pismeny napsano i jinam, me ani ty, prosim, dekuji, budte verni az na smrt, nebe uz za chvili pro vas i pro tebe a tebe a tebe.. mam a za to vydrzet jeste malinkatou chvilicku, to stoji, a hlavne ja (buh), tak me nikdy neopust.. me deti vsechny, co si uz velmi brzy jak ze skolky vyzvednu, vsechny moje, ne dablovi i ty moje, co nosili petky a citili se tak nebe nehodni a nedostatecne, coz bez meho ducha byl kazdy, jen si to uvedomit, ne silou, ani moci ani rozumem, a nicim jinym jako jsou penize a manon jen, nevymen ho nikdy za me ani na kratkou chvili, ale duchem mym, tak dostali tez za jedna, a ja za to stojim, amen, stan se:)) Miluji Te😃💞💝💖💟lasko ma. Laska vecna z nebe posila dopis kazdemu, kdo uveri a je i pro tebe, nejmensiho z nejmensich, nejpokornejsiho, ze poslusnych a tem je psano dava Buh milost. Rodinko prevelika a nejvetsi pokornych deti a proto Bozich, pokorte se ale pred Bohem jen verne a nikdy pred zlymi mocnostmi nevedomky, vyvadim vas z omylu.. uverte mi. Amen amen

oliv 25.1.2022

za trochu lásky šel bych světa kraj šel s hlavou odkrytou a šel bych bosý šel v ledu - ale v duši věčný máj, šel vichřicí - však slyšel zpívat kosy, šel pouští - a měl v srdci perly rosy. za trochu lásky šel bych světa kraj, jak ten, kdo zpívá u dveří a prosí.....

koko 13.3.2022

Že by už červený drak na scéně🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿? Rusko požádalo Čínu o vojenskou pomoc, píšou FT, nepsala jsem to? Spojenci jdou na jisto. Dlouho pronásledují už křesťany. Toto nemůže už nikdy dopadnout dobře, jak psali, z mletého masa už zpátky krávu neuděláš a teď tu zaznělo i z tv: Nejsi-li Ježíš, nevracej se zpátky, nechceme tu nikdy zpět jinou moc než tu Pana Ježíše nejen pro 11 vyvolených, ale pro všechny prosíme, Pane Ježíši, jen ty se vrať, a uzdrav jak zpívá se v pohádce na vlásku, vrať mi zpět vše, co bylo mé.. I tady to dělají křesťanům, děti jim berou, vše jim berou a všechny, ale Jobovi vše, co mu ďábel vzal a koho zabil, vrátil Bůh v nebi a mnohonásobně víc dal a uz tady na zemi dvojnásob požehnání, aby zapomněl na svou bolest. Bůh je dobrý, věřme mu, má plán i s naším spackaným životem.. Bůh má řešení na každý problém, čím dřív ho najdeme a začneme praktikovat, tím líp, nechte se jim vést a s dobrými srdci v Pánu zůstávajícími jen buďte nejlépe, zvol si život mezi Kristovci nejlepšími a ne smrt ani polosmrt jak zombík být a ještě zombikum pomáhat vysávat ještě víc život z živých, s nevěřícími, nebo málo věřícími, taky zombíky, bez víry jsou i skutky mrtvé, nejen víra bez skutků a bez větší víry i my brzy, budeme-li pochybovat jako ti na poušti. Nebo na špatné straně bojovat..

koko 14.3.2022

Jak si mohl někdo dát do vlajky a jako znamení draka, toho hada a ďábla. Ať už ho Pan Ježíš navěky sváže a odstraní z našich životů, prosím...

danka_usata 14.3.2022

Kvíz, Koko: Lékaři jsou taky z ďábla, protože mají ve znaku hada. Rozsuzuj! Použij 🧠!

josef79 14.3.2022

Nééé to je hadí síla KUNDALINÍ!! viz.obrázek
https://www.cestyksobe.cz/co-je-energie-kundalini-a-jak-ji-v-sobe-dokazete-probudit/21374
Ano lékaři z ďábla jsou, protože pomalu zabíjí viz. farmaceutický průmysl, špatně stanovené diagnozy atd.potraty a prostě smrt, vraždy a zabití..

josef79 14.3.2022

Nééé to je hadí síla KUNDALINÍ!! viz.obrázek
https://www.cestyksobe.cz/co-je-energie-kundalini-a-jak-ji-v-sobe-dokazete-probudit/21374
Ano lékaři z ďábla jsou, protože pomalu zabíjí viz. farmaceutický průmysl, špatně stanovené diagnozy atd.potraty a prostě smrt, vraždy a zabití..

koko 14.3.2022

Jo devecko ďábla, co si kdo dá do znaku, to si přivolává i každou debilni myšlenkou, urážející druhé jako ty, jen samé zlo, bylas pokud vím proti vakcína a ty jsou taky od nich a vše možné mylné a nedokonale léčené a v době covidu snad chápeš ty už jak si i lékařství může když se povýší nad Boha zneužít ve prospěch zlého, nutit něco nezdravého, ubližovat, až zabíjet, co máš ve znaku ty? A čím přemýšlíš? Prdeli? Mozek to určitě nebude.

koko 14.3.2022

Jo, ty máš ve znaku kočku na svý vlajce profilový, nebo spíš tygřicí ne? Proti pande bojuješ? No nevyhrajes, protože Pan už de a Pande zas pomůže a já ho rozesmivám, když ti vracím úder. Ty jen urazis vždy první. Že v Číně pronásledují léta křesťany a hrozně muci snad bereš za svaté a normální a ne od draka ďábla?

koko 14.3.2022

A jsi li kočka 🐱🐈 pěkná, odhod masku:)

danka_usata 14.3.2022

Byla jsem pro to, aby lidi používali mozek a navakcínovali se, když jsou rizikoví. Řekla jsem, že jsem neměla ani anglínu a několik let chřipku, že jsem zaizolovaná v pl, ruce jsem si myla, tak že to zkusím přečkat. Kundaliny je hadí síla, jde to z pánve do mozku, dělá to >energetické posuny>, >rozšiřuje vědomí>. Nemá to s lékařstvím nic společného, ale je to ďábelské.

danka_usata 14.3.2022

Dvě za lhaní, Jozef. Jedna mínus za trolení. 😾☝️

josef79 14.3.2022

Tak to je na reparát! Já na opravky , ale nepříjdu:) hihihi

stepb 15.3.2022

had v lékařství je odkaz na starý zákon, izraelité podle Božího rozkazu udělali bronzového hada na holi, proti jedovatým hadům.

stepb 15.3.2022

Hospodin Mojžíšovi řekl-Udělej si hada Ohnivce a připevni ho na žerď. Když se na něj kterýkoli uštknutý podívá, zůstane naživu....Mojžíš tedy udělal bronzového hada a připevnil ho na žerď. Jestliže někoho uštkl had a on pohlédl na hada bronzového, zůstal naživu.

koko 15.3.2022

To udělat dnes, tak nás zas nazvou carodejniky, že jo, i kdyby to Bůh dal a chtěl, smutný, Bohu je vše možný, však i lev u Judy je jednou 🦁 na podobenství dobrý a jindy na ďábla že je jak lev řvoucí a hledá koho by sežral. A není totéž kdy už dva dělají totéž, hmm, že ano🌝😥😁🦁
🐸🐲🦎🐉🦖🦕🐢🐊🐍a není totéž když je někdo zelený. 🤢🤮💸🤑💚🧟
🌱🌿🍃☘️🍀🌴🌳🌲🐛🍈🍏🍐🥝🥦🥑🎄

danka_usata 15.3.2022

🙏 Ano, je třeba přemýšlet a posuzovat a zkoumat to, co se děje.

josef79 15.3.2022

Tak já si tedy taky hada ohnivce udělám:)))

danka_usata 15.3.2022

Dej si radši s Mírou ohnivou vodu a nedráždi hada. 🥒🥒🥒

josef79 15.3.2022

Pozdě..

danka_usata 15.3.2022

🤦‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏽‍♂️🤦🏾‍♂️🤦🏿‍♂️

bilekde 15.3.2022

🐴 dá, 🐼 nedá, Pán dá, kundy líni nedají, tak si udělej sám svýho Ohniváka zlatohrivaka😚 (debilek, žádný andílek;)

bilekde 15.3.2022

Nastala nám doba temna pro zastínění námi Ježíše; kýmkoliv, čímkoliv doteď;

josef79 16.3.2022

Věřím tomu, že si tak mohou připadat i všichni ti kdo nám slibovali ráje a Jeruzalémy, příchod... příchod nového věku, všechny ty krásné transformace:) Bůh se otačí zády a nechá padat dál vodopády..

danka_usata 16.3.2022

Zatím svítí slunce i na bezbožné, tak to tak může vypadat, že vodopády tečou, tečou, tečou..🙄 Ale jednou to skončí. Bůh posuzuje zlé i dobré u každého. Schválně zatvrzuje srdce, vydává bludu, ale taky se smiluje nad tím, kdo ho hledá, činí pokání atp. On pro každou věc má nějaký účel, i to těžké, čím si člověk prošel, ve výsledku slouží k dobru toho člověka. Ale je třeba se za to modlit a hledat možnosti.

bilekde 16.3.2022

Aneb: Milujícím Boha všechno napomáhá k dobrému, nezbývá, než Ho milovat, ať chcem, či nechceme. To zní hrozně, ale je to tak. Buď otrok lásky, když je Pan, nebo otrok zla, měla docela pravdu, ale jde to milovat i dobrovolně, když zle staré já v nás zemře..

josef79 16.3.2022

Chcete nade mnou lámat hůl, ale ale ve skutečnosti chcete lásky kůl :) ... já ho mám rád, ale sere mě.

koko 21.3.2022

Na ne, hůl lámat ani brát na nikoho nechceme:) Jen lásku, lásku, lásku pro všechny, pokoj, mir a radost a všeho ovoce Ducha dost pro všechny. Amen.☀️😊😃🥡

Uložit