Bud nádhernou korunou v Hospodinově ruce......

Nemusime druhym nic dokazovat, srovnavat se

Budes nadhernou korunou v Hospodinove ruce, kralovskou celenkou v dlani sveho Boha. (Iz 62,3)




Jsou dny, kdy si moc neverim. Dokazu zabrednout do pocitu, ze vlastne nejsem nicim zvlastni, ani zajimava. Posuzuji svoje telo, svuj zevnejsek. Potom se zamerim na to, ze jsem nedokazala nic, co by svet ocenoval a koncim tim, ze toho, co je na me dobre, si stejne urcite nikdo ani nevsimne...

Domnivam se, ze nejspis nebudu jedina na svete, kdo se obcas soudi s neumernou prisnosti, kdo na sobe cas od casu vidi jen chyby a kdo umi zabrednout do pocitu, ze je vlastne osamely a opusteny, ze za nim mozna nikdo nestoji...

V takovych chvilich me ale vzdy napadne, ze presne to by si pral dabel, nepritel kazdeho z nas, abychom se takto citili. Osameli lide utapejici se ve vlastnich smutcich, krivdach, podhodnocovani sebe sama, jsou pro nej snadnou koristi a take nulovou hrozbou, protoze taci jen velmi tezko mohou tvorit Bozi kralovstvi.

Na druhe strane stoji Buh, v jehoz dlanich jsme nadhernou a jedinecnou >kralovskou celenkou>. Jeho jedinecna laska nas podporuje v tom, abychom si vazili sami sebe, neposuzovali se, nesrovnavali. Obratime-li se k nemu, nejsme nikdy osameli, muzeme si verit a mit se skutecne radi se vsim, co k nam patri. Nemusime soutezit o to, kdo toho dokazal vic, nemusime druhym nic dokazovat. On to vsechno vidi. Veskery nas potencial muzeme s laskou a vytrvalosti vlozit do Jeho rukou a smerovat do Boziho kralovstvi.

Ale jen my sami se muzeme rozhodnout, zda nas potencial vyuzijeme nebo ne. Zda budeme travit nas zivot v nadavani, skuhrani a pocitu menecennosti, anebo zda budeme hledat a prijimat nasi hodnotu, zit zivot s pozitivni mysli a kazdy den se na sebe divat Bozima ocima.

mdo oliv 15.1.2022

komentáře: (11)


koko 20.1.2022

mix misie filmom - braňo letko - nadisla hodina, abychom sa prebudili zo sna.. na youtube, (doživotní nejhorší trestanci se obrací k panu a stojí v řadách pro modlitbu za ně, bůh dělá zázraky i v největších tmách, tam je světlo ještě víc vidět) z lamacskych chval, které jsou suprový, např pod názvem: věrný jsi - tez na youtube. i kdyby tě matka i otec a všichni opustili, já nikdy.. tato slova přivedla mnohé vězně k pokání, k pláči a změně v boží milované děti, předtím nejhorší vrahy v zemi

koko 20.1.2022

Každý i ten nejhorší na světě, může začít znovu, pokud uvěří, že Ho Bůh Otec velmi miluje a vidí v Něm Ježíše ♥️ i v Něm. V každém z nás, toť pravda jistá, je aspoň kousek z Ježíše Krista, jsme stvoření k Božímu obrazu, proto nás ďábel ďábelsky, jak jinak, jen a jen nenávidí a vkrádá se se svými ohnivými šípy i do zkušených křesťanů a napodobuje tam Boha, hraje se na Něho, když přichází jen se strašlivým soudem a odsouzením a nechá lidi jen v té první polovině pravdy, že mzdou hříchu je smrt a už jim nikdy neřekne konec verše z Bible, že ale darem Boží milosti je život věčný v Ježíši Kristu, takže jak je v Janovi, zůstávejme v Něm, a v Jeho slovu a hlavně lásce nekonečné, bezpodmínečne, nezasloužene a věčne, pokud uverime jen tomu, že je tak velmi moc dobrý a štědrý k nám, spasení není z nás a nejde si ho zasloužit, je dík Duchu svatému, který nám připomíná slova Boží a tak abychom měli v sobě Syna a památku na Něj, když Jeho slova z bible i ta nová z nebe, živého Syna v nás, na toho který se za nás obětoval už nejen památku, jak při večeři Páně, ale i dík Jeho Duchu v nás, je v nás živý, nejen literou, a život vydal i my máme jedni za druhé.. a kdo má Syna Božího, Jeho Ducha aneb opět Syna, slovo v sobě, má i Otce, opět Ježíše, protože On je i náš táta, který za nás zemřel, moc děkuji tatínku milovaný, pomoz naší nedovere, amen..

koko 20.1.2022

My jsme korunou, ďábel chorobou a lidi nevěrní si hází radši korunkami a sází je, kam nemají, aby je prý rozmnožili, třeba v sazce? Nebo do půdy? Zakopávají si poklady na zemi, ale to je Pánem zakázané, kdyby mu byli věrní a víc ho milovali a za jiné i život, kdyby v nich Pan byl, nejen vše možné obetovali, dali by je radši do šíření letáčků s nábojem života věčného od Ducha svatého, pokud je tak ještě povede jako i dřív. A poklady je povinné ukládat v nebi. Přikázáno: ukladejte si poklady v nebi, aspoň v Božím srdci a co a kam je to víc?:))) Nejlepší a věčná banka na naše dobré skutky z lásky a poslušnosti, jen ten Ho miluje, kdo Ho poslouchá.. Kdo nemiluje a nechá venku v zimě mrznout jakéhokoliv bratra i bezdomovce, a jako sobě mu nedá to, co sobě a zahřeje ho a řekne jen Bůh Ti žehnej a nepostaral se o něj jak milosrdný samaritán o toho ubitého světem a nemocného bez střechy nad hlavou a poslouchá jen ďábla světsky snobismus, a bez soucitu se od nich odvrátí, i když Pan řekl i v bibli to je, že byl nemocen, hladový, ve vězení atd, a nepostaral i se o Něj.., ten nemůže říct ani to, že miluje Boha, kterého nevidí, když On je v nich, pokud Vás tak Bůh vede, pomozte, pokud ne, hledejte Boží vůli, co dnes ve Vás chce Pan a pro koho dělat, ale pracujte věrně pro Něj a ne pro zlého v odrazování od toho lidi, co uděláte pro jiné, Vám vždycky Bůh odmění, jen o to, co nedáte přijdete.. A Bůh nedává nemoci, může dát jen to, co je Jeho a On nemoci nemá.. Vše zlé je jen a jen od zlého a Bůh od toho chrání a vysvobozuje...

koko 20.1.2022

Tak to je zázrak, poprvé udělal mobil jen jednu chybu a to na začátku, sem chtěla napsat místo chorobou-coronou, a Bůh řekl, ať nečtu po sobě a pošlu to hned, tak já z víry poslechla a viry mobilní nikde:))

josef79 20.1.2022

Možná ty duchovní poklady si lidé ukládat budou, ale finanční určitě ne, protože tato inflace má mít konec v uvozovkách za cca 10 let.
Např. podle Vesmírka byl covid darem od boha pro lidstvo a vakcíny spasením. O tom jsme si všichni mysleli své. Je dobré, že má někdo velkou víru, jako ty Koko, protože tu přichází období, kdy budou živý závidět mrtvým.

koko 20.1.2022

Děkuji moc. Velmi. Dnes si říkám právě jak má víra byla malá po těch videích z misie slovom od Brano Letka, děkuji za povzbuzení, už dýl se v jazycích modlím za nějakého Josefa, třeba jsi to Ty:) Bůh Ti moc žehnej 🤗

josef79 20.1.2022

Koko nemůžu nikomu psat soukromně, protože mi to zablokovali tou ochranou proti spamerům...

koko 21.1.2022

Tak já se taky zablokuji. Si to podle všech stejně zasloužím... Kdo by mi chtěl přec napsat někdy, můj mail je Ana77@email.cz. Mějte se tu líp než já tady, kde teď jsem, vesmír už se mnou taky nekamarádí, M7 taky ne, krom Oli nikdo tady, tak tu nemám co dělat a s ní si můžu psát... . S pozdravem všem i Oli..

oliv 21.1.2022

Dík Andrejko seš milá:-)

danka_usata 21.1.2022

Mankote neblokujete se 🤦 a napište adminovi, ať vám to odblokuje. 🐱🐱🐱

josef79 21.1.2022

Mě to vyhovuje. Takhle mohu vykonávat činnosti, které bych se všemi privilégii uživatele tady konat nemohl:) A dojisté míry je to i ochranou.
hihihi

Uložit