VÍCE BOŽÍHO DUCHA, I DO TVÉHO UCHA

tato báseň měla tak nádherný konec, ale že by to bylo zbytečný zas třeba, vymazal se a zůstal vašim očím skrýt, uložen jen v nebi: zbyl z ní jen začátek;❤️ mňam, právě ji haman 😁tu moji kašičku, písmenkovou polivecku, písmenková královna, meli recht, postavím si z nich nový lepší svět, než je tento zkažený, bohu stále nevěrný, zborte tento svět a postavím nový lepší HNED a to pouhým slovem za min jak tři dny:) bohu je všechno možný, je písmenkovy kral, slovotok je můj kok a ne cvok ani žádný streptokok😁😃❤️😄😀💌😅🎶🥁🎸🎺💚💕🤴🤵👸👰❣️🔓🔑🗝️🕺💝😂💛🧡🎹💃💙🎤🎻🎷vyladil sem ji trubky, nehledejte pro ni žádný hrobky, je to můj pán doktor, co má lepší motor, než vás velociraptor❤️
koko jiná verze podobná předchozí vymazané: velociraptor, co vás chce jen sežrat a vás mi všechny sebrat, musíš porazit v sobě ty potvory jako všechny zle mory, ty sipkova růženko 🌹, ty rádoby i po mně nko, vím, že mě moc chceš, kdy smlouvu novou se mnou uzavres a ty bibli čteš??? je tam mnoho o mém duchu, tak mi dopřej jednou sluchu a rozbehni se ke mně, dokud je ještě čas a naplň se mnou zas, me slovo tě domu ponese, jako po odpuštění duze A BUDE TI BLAZE, nelze se mi líbit bez víry, tak už poraz ty svý obry, co tě chtějí k večeři, jsou to ti, co míň mi věří anebo vůbec, nebuď nikdo jen lovec nebo sobec, opuštěných duši, dělej co se patří a sluší, co dělají všichni v nebi, drž se jen te moji pravdy a neposlouchej ty hady, to oni tě brzdí, to oni jsou ohyzdni... buď jako 🌻 slunečnice, co svého boha i světlo víc chce a ne už jako 🌋 sopka, ať z toho není jen délka, otáčej se jak za sluncem za svým z nebe otcem😀🌼💐❤️🌹
délka- kdo uhodne co tam mělo být za slovo místo toho? napište taky basen od boha, jemu stačí i primitivní talent, dejte mu vše co máte a on to rozmnoží, buďte jako děti (;ano, byla to depka🙂)
Prikladejte dál polínka, zůstávejte u svého tatínka, pěkně v teple u ohynku a nekurte jen míru dýmku, to je vám na houby, a otvírá to i hroby tem zlym mocnostem a všem zlým nemocem... Toto není posedlost, ale mého slova dost, co vás má změnit, lepší já vám tvořit, milovat dál a mnohem víc, tak otočte na čistý list začneme znovu, po bouri i tom mém vlivu, nebyl to jen rybolov lidí, co se za mne nikdy nestydí ani jiné už nenávidí, protože jsem je proměnil a svým slovem novým a krvi svou očistil, mnoho ji vyteklo a nazmar i přišlo a nebylo to ani nutný, ale už nebude z toho nikdo smutný a začněte víc věřit, tak po slzách mých jak vodě chodit a ne po perlach šlapat, ale z lásky se v nich jak vodě živé brouzdat, občas si ji i zavdejte a ve víno v sobě ji promenujte a dál se pěkně u mne radujte, na Božím slovu hodujte, pijte, a dal milujte a tak věčně žijte a už nestezujte nikomu tento život ani si na nic, mas-li moji milost 🙂❣️smazat
Koko Kdo nám ještě zatopí, do ohynka ducha přiloží, kdopak tady dál nespí, copak nám sem uloží? A ti z nebe to rozmnoží, už se nikdo proto nesouzi, nemám jen dvojí metr a nejsem jen váš bratr, jsem i váš přítel a ne padly anděl, jak jste mě označovali a nikoho nepoznali😀💐🌼🌄🌅☀️sluníčko a duha, to je Boží vzpruha, tak vstaňte už z postele, nejen když je neděle:)))❤️🧡💛💚💙♥️Vás duhový král, co se i včera tak smál 😀🌈 přímo i řehtal a slzy vypouštěl, když to vše dopouštěl, to co jste si psali, mě si nevšímali ☀️🌅🌼❤️😀🌈za mě se nestydte, radši srdce své mi navratte, stále vás vyhlížím, po vás se rozhlizim, kdo je mi ještě věrný a kdo z vás že šílený;

mdo koko 13.1.2022

komentáře: (2)


koko 19.1.2022

Filip mu řekl: “Pane, ukaž nám Otce a to nám stačí.” Ježíš mu řekl: “Tak dlouho jsem s vámi, Filipe, a ty jsi mne nepoznal? Kdo viděl mne, viděl Otce. Jak můžeš říkat: >Ukaž nám Otce>? Nevěříš, že já jsem v Otci a Otec je ve mně? Slova, která k vám mluvím, nemluvím sám ze sebe; Otec, který ve mně přebývá, činí své skutky. Věřte mi, že já jsem v Otci a Otec ve mně; neli, věřte aspoň pro ty skutky..

koko 20.1.2022

Každý i ten nejhorší na světě, může začít znovu, pokud uvěří, že Ho Bůh Otec velmi miluje a vidí v Něm Ježíše ♥️ i v Něm. V každém z nás, toť pravda jistá, je aspoň kousek z Ježíše Krista, jsme stvoření k Božímu obrazu, proto nás ďábel ďábelsky, jak jinak, jen a jen nenávidí a vkrádá se se svými ohnivými šípy i do zkušených křesťanů a napodobuje tam Boha, hraje se na Něho, když přichází jen se strašlivým soudem a odsouzením a nechá lidi jen v té první polovině pravdy, že mzdou hříchu je smrt a už jim nikdy neřekne konec verše z Bible, že ale darem Boží milosti je život věčný v Ježíši Kristu, takže jak je v Janovi, zůstávejme v Něm, a v Jeho slovu a hlavně lásce nekonečné, bezpodmínečne, nezasloužene a věčne, pokud uverime jen tomu, že je tak velmi moc dobrý a štědrý k nám, spasení není z nás a nejde si ho zasloužit, je dík Duchu svatému, který nám připomíná slova Boží a tak abychom měli v sobě Syna a památku na Něj, když Jeho slova z bible i ta nová z nebe, živého Syna v nás, na toho který se za nás obětoval už nejen památku, jak při večeři Páně, ale i dík Jeho Duchu v nás, je v nás živý, nejen literou, a život vydal i my máme jedni za druhé.. a kdo má Syna Božího, Jeho Ducha aneb opět Syna, slovo v sobě, má i Otce, opět Ježíše, protože On je i náš táta, který za nás zemřel, moc děkuji tatínku milovaný, pomoz naší nedovere, amen..

Uložit