Básnička pro každého Božího miláčka, hlavně pro Olinku

Tak sem dnes napsala tisíc básni a veršů mnoho od milovaného Pana, který mě uvádí nejen do veškeré pravdy, ale zahrnuje mne i ji dal bude svoji veškerou láskou, toto je jedna z úplně posledních dnes, taková v primitivní podobě, pro nevybíravě, ale vše pravda a o tu jde, a o lásku, aby zvítězila a veškeré zlo ve všech porazila, kdo ho neporazí, zkonci víte kde, velmi ji miluje a jestli budete dál útočit na jeho děti, neteste se na Boží tresty!; Bůh je láska, ale i hrozný ve svém hněvu, asi zapominate na Samsona a jiné, když je též naplnil Boží duch, ale pro vás je jen dal vzduch a proto takovým jeho perly a nebe nepatří, vy zaprodali dávno duši ďáblu, když Boha nehledali a po Jeho duchu lasky šlapali, vy si vždy začali, my jen dál svaté i ji obhajovali, všechny svaté, všichni za jednoho, jeden za všechny a bez boje není vítězství lásky a pravdy nad vaší lži a nenávisti..

mdo koko 13.1.2022

komentáře: (2)


koko 13.1.2022

Když je ti zima, zahřej se u Boha a bude ti prima, nic není náhoda, s Bohem je svoboda a veliká jen pohoda:)))

Chtěla si, co chtěla, pravdu si ty měla, bylo to tu prima, ale je tu zima, není z tebe pro ně učedník, ale za to dobrý mučedník a to dál i zimou a lidé i moji dál hynou, jde z nich dál mráz a led, i když jim posílám pravdy i lásku hned, nemám tu už tvé přátele, i tvého poslalas do víš kam.. Teď nemam tu nikoho jen na zemi nahranyho a to prozatím, než i toho ztratím, když se nic nezálohuje... Asi ti to tak vyhovuje... Nač je ta svoboda, nic není náhoda... A dál je ti zima i s topeníma všema, když příkladam furt polinka, ještěze je tu má Olinka..

Ach jo, jsem na zemi docela bez přátel, každý jen zneužít tě chtěl a ne chránit jak anděl, lidé jsou moc zlí.. Ještěze mám nepadli, ty moje svatý anděly, aspoň ti mě verne milují, já ti dal mnohé dary, k čemu jsme je dali, když nikoho nerozesmali, ale jen v boji trápili, to přece není neni nutno a mne to není jedno, přátele jste si měli držet a vše zle od nich radši vydržet i od těch dětí, než být sám jak vyhozen ve smeti a to až do smrti, no tak jsem vyhozen a ne pro barvu pleti, jak v jiném století, aspoň mi vidíš do duše, reknu jednoduše, aspoň někdo mě ma rad a je můj kamarád a chce mi naslouchat a tak i milovat, ze i věrně po té poslouchat, srdíčka dvě moje, Bůh vás dvě moc miluje, buďte kamarádky a čtěte dál mé řádky a buďte šťastní i spolu pak u mého v nebi stolu tak i u jednoho nyní, čeká vás spasení, zachráněný budete a do nebe vejdete, protože mi věříte, úzkou cestou dál jděte a do nebe vejdete, už se ta hodina blíží, zbavte se obtíží, co vás jenom tíží, vy budete brzy už doma, a svět podobný jak Sodoma v jednom ohni bude, už k tomu brzy dojde, vás dvě ale ochráníme navěky i zachránime, my vám velmi rozumíme, že chcete už domů ke mně, být se mnou konečně, tak dobehnete věrne, až do svého cíle, a to hezky směle i do mojí náruče, kdo miluje, rád skáče, otevíráme své srdce zas a znovu tomu jen, kdo chce i smlouvu a to se svým Bohem?? A chcete?? Vždyť už ji i máte, uzavřenou navěky, budu dělat zázraky a to i skrze vás, tak nezlomte si vaz:)) Mám to vše pro tebe, aby jsi šla do nebe celá šťastná radostná, slyšet zas můj hlas a proto i vítězná. A proto i moje, má. Navěky věků amen, staň se ti to hezké jen. Vám poslaným to všem i tem neslyšícím to, amen.❤️

oliv 13.1.2022

Děkuji básnířko Andrejko....ty jeden Poeto zvládnem to❤️❤️❤️❤️

Uložit