Bůh si oblíbil každého z nás

Když byl Ježíš pokřtěn od Jana, začal své veřejné působení. A dostal pro to od Boha velkou posilu – ujištění, že je jeho milovaný syn (srov. Lk 3,22). I každý z nás máme své poslání. I každého z nás si Bůh zamiloval a oblíbil...
„Po Janově křtu pomazal Bůh Ježíše z Nazareta Duchem svatým a mocí, on pak všude procházel, prokazoval dobrodiní, a protože Bůh byl s ním, uzdravoval všechny, které opanoval ďábel.“ (srov. Sk 10, 37-38)

mdo oliv 11.1.2022

komentáře: (33)


oliv 11.1.2022

Ježíš se nechal pokřtít od Jana Křtitele, i když to neměl zapotřebí. Ukázal tím svou solidaritu s ostatními, kteří přijali křest od Jana před ním. Křtem Ježíš započal svoje veřejné působení, cestu s druhými a pro druhé: Prokazoval dobrodiní, uzdravoval nemocné, přinášel milosrdenství, těšil chudé… A dostal pro to od Boha velkou posilu – ujištění, že je jeho milovaný syn (srov. Lk 3,22). I každý z nás máme své poslání. I každého z nás si Bůh zamiloval a oblíbil.

A přijmout křest znamená pro každého z nás přijmout tutéž posilu a ujištění, že každý z nás je Bohem milovaný (srov. Lk 3,22). Nikdy není pozdě svůj křest znovu objevit a začít naplňovat jeho smysl. Přijmout křest znamená i přijmout Ježíšovo poslání a způsobem sobě vlastním jej šířit dál. Možná právě teď svět nejvíc potřebuje zažít, že má smysl vyjít k druhému člověku, prokázat mu solidaritu a pomoc a nestarat se jen o sebe.

A pokud někdy propadáme skepsi, že naše konání nepřináší žádné ovoce, je dobré si připomenout dvě věci. Za prvé, že na to nejsme sami. Při křtu nám bylo totiž přislíbeno: „Vaší silou ať je Kristus, náš Pán a Spasitel.“ A za druhé, že ovoce našeho působení zde nemusíme vidět, ale Bůh o něm ví...

koko 11.1.2022

Děkuji Bohu i Tobě milá sestřičko za nádherná slova. Chválím, chválím, chválím, konečně světlo opět... Přijímám Pane, chci to, sloužit ti i ledvinu darovat, všechno, miluji teee❤️❤️😁😁😁😁❤️❤️ tisíc a milion a nekonečno srdíček a pusinek ti posilaaam do nebe, tvůj schizofrenik pro hlupacky Danušky, ale ty víš, že ne, že v tvých očích je to ovoce..., Že tě slyší a mají slyšet tvé ovce😁😁😁🔑🔑🔑❣️❣️❣️💚💚💚🗝️💌💝🔓🔑😀🐑🐑🐑😂

danka_usata 11.1.2022

https://www.apologet.cz/?q=articles/id/377-dokument-o-nebezpecich-v-charismatickem-hnuti .....už se píšou o tom publikace, jak satanské meditace s kundaliny mohou pronikat i do církve....je to nebezpečné...kdo na tebe přikládal ruce, Koko? Dělali kromě křtu nějaký rituál u vás ve sboru?

danka_usata 11.1.2022

Moje psychika je v pořádku, proč mě neustále napadas, nabádá tě k tomu něco? Nějaký nečistý duch?

koko 11.1.2022

Už se ptáš po čtvrtý na ty ručičky. Jsi tím posedlá, ja nebudu odpovídat někomu, kdo se nechá vést a ovlivňovat promluvami jiných hloupých lidí, děkuji ti Bože, že jsi ty věci skryl před moudrými a opatrnými, sobě chytrými jen a zjevil si je maličkým, radostným, protože věřícím, velikým ve víře, protože pokorným, chápavým, protože poslušným tobě... Ty jsi mě a neustále napadala i jiné první, já nikdy nezačala, jen se braním a pravdy hájíme, Boží, ne pomlouvačů

koko 11.1.2022

Děkuji Bohu i Tobě milá sestřičko za nádherná slova. Chválím, chválím, chválím, konečně světlo opět... Přijímám Pane, chci to, sloužit ti i ledvinu darovat, všechno, miluji teee❤️❤️😁😁😁😁❤️❤️ tisíc a milion a nekonečno srdíček a pusinek ti posilaaam do nebe, tvůj schizofrenik pro hlupacky, ale ty víš, že ne, že v tvých očích je to ovoce..., Že tě slyší a mají slyšet tvé ovce😁😁😁🔑🔑🔑❣️❣️❣️💚💚💚🗝️💌💝🔓🔑😀🐑🐑🐑😂 Nalijeme si čistého vína;
Mame všechno ti dát, co chceš a co za něco stojí, ne to na vyhození, jen led ze srdce a svoji vinu, to radši tu ledvinu, která může někomu milemu zachránit život, zlé i vinu a led, házím jen na ďábla, svůdce všech a ty spojené křtem s ním a antikrtem satana, jímž je prý i vakcína, tak už další neberte a zjistěte si radši, co v tom opravdu je, ty potracený děti nedali život dobrovolně a nechceme mít krev jejich nevinnou v sobě a účast na satanských prý uzdravovacich, ale všichni vidí už, že falešné ochraně, rituálech... vaše hoaxatorka pro vás, ale kdo ví, co je pravda?? na každém sprochu, že by podle Danky pravdy trochu?? a říkají to i katolíci ti nezbabeli, ne odpadlíci..
co mluví o antikrtu.. radši budu blázen pro vás pro krista a pravou pravdu, než mudrlant bez krista, jak všichni ti antiznalci, antiodbornici a antivsechno podplaceny a dobře i státem placení, nebo ovlivnění k odpadnutí za úplatky, bonusy, že miluji víc peníze plátne už jen krátkou chvíli, než své dobré přesvědčení, pravdu, víru, život a to i ten věčný, chrání peníze u sebe, které za chvíli ztratí hodnotu a budou to jen papírky špinavý, místo aby chránili Ducha svatého v sobě a jeho hlas, radši se přidají na stranu lhářů psychologů, co tvrdí už, že ani duše neexistuje i tu zaprodali všem za peníze, prý nové studie a popírají Boží slovo i lásku za pár papírků, na nich stavějí svůj život, ne na lásce atd. Podplatitelni, za mzdu najatí, kterým na nikom, jen svý peněžence nadité, tlusté pěkně, nadupane, nezáleží, zemřou i se svými na nic poklady, který si do hrobu nevezmou, kterými zaprodali vlastní i jiných duše... aby šířili lži, dám i život za pravdu a lásku, oni nedají ani pár kč do letáčků o pravdě, jak se bojí, zbabělci, který by někomu zachránil nejen časný, ale hlavně věčný život i za vaši 1 kč, co děláte pro lidi, to pro boha. Vy radši budete špinit ty, co to dělají i Marticka.. a chránit jen peníze a ne věčný životy ani svý tak, zaprodání zbabělí evangelizovat a Panu sloužit, radši jste začali s vlky vít jejich píseň za prachy... Podplacení mlčet o Ježíši a Duchu svatém a ty to děláš navíc ještě zadarmo, jak ďábla milenka, podvedl tě a prý nic nemáš s psychikou, s tou možná ne, ale s věčnou duši ano, protože jak učí mylne psychiatři po novém, psychika není duše!!!;(

danka_usata 11.1.2022

O kterou konkrétní pomluvu jde- nějak nejsem v obraze? Kterou jsem se řídila? Aha...takže já napadám lidi, jo? Ok...v tom případě se nedá nic dělat....stejnou argumentací měl i ten, který byl již zlikvidován. Jako s tím druhým slovotokem si nevím rady- je zřejmé, že ti, kteří slyší boží hlas se nenechají svést..pokud na new age a ohnivých tunelech shledává vše v pořádku, pak asi zase není o čem. 😹😹😹😹😹😹😹 Já ti neberu, že chceš být blázen pro Krista a že chceš být božím dítětem...ale oni to neznamená, že se budeš chovat jako skutečné dítě a dělat blazniviny...a je faktick, že v církvich jsou různé praktiky, které tam nemají co dělat...ve svém vlastním zájmu by ses o to měla zajímat. A laskavě se o mě již nebav...já to tvrzení, že jsem schizofrenik pociťují jako újmu......sama meleš o člověku takové řeči, u druhých to vytykas...jo, neříkal Bůh, že se.mu hnusí dvojí závaží? 😹😹😹😹

josef79 11.1.2022

A není KOKO transgender Milouš?:) Tady bych se už nedivil ničemu.. Žádnou Koko si tu nepamatuji.

danka_usata 11.1.2022

Počkej, náš Milouš? 🤔.....😹😹😹....👠👜💄 To bude nějaký hoax.😹😹😹

milly7 11.1.2022

Milouš jsi možná ty, Pepíku. A Houdková je na tom ještě hůř... 😂

oliv 11.1.2022

A proč by tady nemohl Danko být někdo s opačným narozen než máš na víru ty a Karlík...to je proti vám jen Milly určitě ne 😉

oliv 11.1.2022

Andrejko jsem ráda že tě můj příspěvek obohatil❤️ když jsem to včera na webu četla hned mě napadlo obohatit tím ostatní😇😇😇

danka_usata 11.1.2022

Co? Jak mě může okultista či spiritista obohatit ve víře a posuzovat to?

koko 11.1.2022

Pro Olinku jako omluva, než mě vymažou, vzpomínka na to, co zbylo v mým profilu proti čemu tu ty dvě zrůdy převlečený za křesťany, ale z pekla po celou dobu bojovali, až mi ruply nervy a za to se omlouvám všem ostatním, kdo to četli, jen ne jim dvěma, čím víc miluji Boha, tím víc nenávidím ty z pekla v lidech, co si na něco hrají, já to do té doby myslela vše upřímně a omlouvám se za svůj slovník ji a všem dobrým, kteří půjdou do nebe, ti dva míří do pekla, že se mnohokrát rouhalii duchu svatému, který tu byl, ale už nebude... Toto totiž není křesťanská seznamka, ale satanova jako vše, co Bohu ukradl a chtěl mi i skrze ty dva netvory i duši, promiň Oli, že jsem to nezvládla, taky tu radši nehaz dál perly sviním nebo se tě taky budou snažit časem roztrhat jako mě, měli jsme Boha poslechnout a nehazet je nehodným, co pronásledovali dlouho Boha a Jeho Ducha a nazývali Ho zlým, nechválí Ho, nepoznali a nedekovali Mu, nectili dokud byl čas, odešel On, odcházím od nich i já, pá miláčkové ti Boží, sejdeme se v nebi..

koko 11.1.2022

Bohu i Tobě milá sestřičko za nádherná slova. Chválím, chválím, chválím, konečně světlo opět... Přijímám Pane, chci to, sloužit ti i ledvinu darovat, všechno, miluji teee❤️❤️😁😁😁😁❤️❤️ tisíc a milion a nekonečno srdíček a pusinek ti posilaaam do nebe, tvůj schizofrenik pro hlupacky, ale ty víš, že ne, že v tvých očích je to ovoce..., Že tě slyší a mají slyšet tvé ovce😁😁😁🔑🔑🔑❣️❣️❣️💚💚💚🗝️💌💝🔓🔑😀🐑🐑🐑😂

O LÁSCE ❤️🤣😂😀🙃🎹🎶🎵🎼💻🎧🖥️🎺🎻🎸🎤💌💕💝❣️🤴👸🤵👰💃🕺🎸💕🥁🎷🎺❤️🧡💛💚💙🗝️🔑🔓Láska a víra je klíč ke všemu dobrému 💝💌❣️ i nové slovo ve fórum 💌

chod po vodě v novém roce - zkopíruj si název a hledej u lupy na youtube, toto nevymýšlím, (nevymyslis) bůh tam reaguje na úplně vše, co jsme tady i my psali i jako já předtím tady použil znovu to chod po vodě i po ropě a já přidala, že je to v celý evropě.. Nebrante se jiným církvím, všichni jsme jedno tělo, spojil nás pan ježíš, nikdo není sám, jak zní nádherná píseň 😁❤️😀😃💽🎼🎵🎶🎹máme se doplňovat, ne hádat 😂🙃🤣

mír zbraním prosím:)) slovo boží je ostrý meč, tak před ním neuteč, je jako nůž, tak se vzmuž a chléb si s ním namaz do ulic vyraz a tam se ukaž, jsi-li světlo, musíš ven a to rychle a honem, lidé bez boha trpí, ne my s ním jeho děti:))))❤️❤️❤️❤️😊🔥🤗 bůh je láska, tak buďme též, amen, pokoj vám🤗🔥😊❤️

V proudu Ducha - silvestrovské shromáždění 2021 na YouTube, pro práve ovečky, které poznají Pana hlas, chválí Ho jen a vděčně, jejich Bohem je Duch svatý na zemi a chtějí Ho slyšet, že je i Otcem i Panem jejich a za jiným nejdou a už vůbec ne za pomlouvačný zlým Kájou inkvizitorem, co i po Božím ❤️ srdci šlape

Probudí se, vstan z mrtvých a zazáří ti Kristus;:)))))))))

Krásného Silvestra přeji všem nejen Stallona: 😊🤗💥🍷🍹🍸🍾🥂🍓🍒🍎🍉🍑🍊🍍🍌🍋🍐🥝🍇🥥🍅🥕🌽🥑🥒🥦🍆🥑🥔🌰🥜a abyste v Novém roce nešli trvale, stále ovoce a zeleninu a zralé jak hrozný obří, z kterých bude mnoho vína Ducha svatého, vody ve víno proměněné a z něj radosti a oleje veselí atd. Co si kdo přeje a jak věří, ať má

Jste jak ti, co volali upálit, upálit nebo ukrizuj, za moře lásky a radosti, že někdo není stejný jako vy, ale Bůh lidi nestvořil přes kopírák, každý jsme trochu jiný a podle toho jací jsme, nás Bůh vede, je osobní, dřív upálili i za jinou barvu pleti, že lidé neumí sami od sebe milovat ty, kdo jsou jiní jako oni, v tom pomůže jen Bůh miláčci, tak se měňte rychleji dokud je čas, Pan se blíží a já plníme slib Dejvovi, že už budu jen pozitivní, nechci být vymazána hlavně z knihy života v nebi:)));

Ale miláčci, nebudu Vám zlo oplácet zlem, k tomu mě nedonutite:)))) Bůh moooc miluje radostné dárce a já to od vás nedokázala, jak to bylo zle ani dočíst, možná později, jak moc zlé to bylo a vy dál dobro nazývate mylné zlem a posedlostí, tak to si nejsem jistá, že Vám Bůh odpustí, něco se sebou dělejte, než bude pozdě;))) moji reakci najdete ve fóru v novém tématu pod láska a vztahy:;)(;

Pěkné se to tu vy Krista sty lizovalo. Ať zůstává už jen Kristus v nás, i když někdy má bič a jindy cukr nebo med, umí obojí a milujícím Boha vše napomáhá k dobrému:) Milujme proto dal a dál a víc a víc, přichází už nás milovaný princ:)

Takže letos budou dvakrát vánoce, jupii, dám si je klidně ještě jednou, 😊⭐🎄🎁💙🧡💚💛🌟tak krasny adventní čas, Pan přichází, čekáme dál:)) a těšíme se moooc🤗💝🌲 Ještěze stromek nemusím zdobit znovu, je krásný a plný i 🦋 různých motylku...

Vize soužení po vytržení - na YouTube

Vyučování Ducha Svatého o lásce Pána Ježíše - YouTube.... Pro hodného Millyho a Vesmirka a Marka a Stepa

Když duch obzivuje - Miloš Kozohorský, ( zkopíruj s názevi na YouTube, taky pěkná řeč k tomuto tématu )

Video na YouTube zkopíruj název prosím, je to šokující, nadpřirozené, chvalme Pana, o mučení v Číně atd. A vysvobození Panem: místo zabíjející elektrošoků atd cítili přítomnost Pana a radovali se jako je v bibli o první církvi zemi když je i pilou řezali zuby kolem litali, oni se smáli pak v duchu svatém: svedectvo vietnamského pastora - Moses cao

Proroctvo o víruse - spoznaj pravdu, ktorá ti môže zachrániť život! httpswww.youtube.comwatchv=2rgIEhFta5U

po ovoci se vesmirku pozná strom, jímž je láska, radost, pokoj, trpělivost, laskavost, vlídnost, mírnost, soucit, odvaha, vytrvalost, sebeovládání, čistota, dobrota, věrnost, tichost, pokora atd. pokoj a to všechno vám a ne posměšky, haleluja, chvalte radši pana, že je dobrý

u boha v jeho vůli, máš stoprocentní nesmrtelnost duše, tělo zdejší je jen schránka určená k zániku a opuštění jako i země a bůh ti dá nové tělo a novou zemi, pokud ho začneš milovat víc a tedy víc poslouchat, odhod minulost. věř víc bohu, miluje tě velmi moc, bojuje za vás všechny a ochrání vas, věřte a nebojte se, už je čas, právě teď když uvěříš z tebe ty jedy v těle dostává pryč, tvá víra tě zachrání i on

Těžko někomu nutit vakcínu o které si myslí, protože tak i z víc stran slyšel a víra je ze slyšení, že je to cesta na smrt, tedy by tím spáchal vědomě podle jeho víry, ať už správné nebo mylné, to ví Bůh, zeptejte se Jeho a tak jednejte, sebevraždu a to přece nemůže, Bůh ho tady bude potřebovat pro zachraňování i zázračné uzdravování jinych...a proti tetanovce např.nikdy nebylo tolik varování, jestli vůbec nějaké a byl čas na testování mnoho let, tady čas nebyl dán, tedy to nelze srovnávat...

Jen v duchu svatém jak v oku tornáda a Jeho lásce jsme v bezpečí, všude jinde nás to jak tornádo semele, stačí z toho středu udělat jediný krok vedle mimo Boží vůli a nejít kam jde Bůh, musíme být s Ním vždy za jedno a citliví na hlas Ducha svatého a nechat se jim vést, není jiné řešení jak tuto válku jejich o naše duše zvítězit. Rozeznat Boží hlas a vedení od ďábelského, co se i za anděla světla i za přítele převléká a ochránce, teď prý chrání naše zdraví

Démonická aktivita zesiluje každým dnem, čím víc se blíží konec, dejte si všichni pozor, je to i tady nejen ve světě, nasáklé démonama, a ďáblem a zlyma duchana, co chtějí mít nad vsim i námi vládu i bez čipu zatím v někom, vše a všechny řídit a mít pod kontrolou, jediné bezpečí je uprostřed Boha a Jeho vůle, jen tam je neskonale blaho, viz křesťanský film Poslední let..

Široká a prostorná cesta vede do záhuby, úzká a občas trnitá do nebe. Dnes mě Bůh naučil, i bez kazatelů vysvětlil, protože je můj hlavně kámoš, že do nebe mohou jen ti, co se naučí na zemi odpouštět, nemstit se a žehnat i nepřátelům, protože by tak stejne ti co to neumí udělali vzpouru v nebi jak ďábel a chtěli i Boha zabít a vy byste si vzali do vlastního domu svého rádoby vraha jednou kdybyste to věděli?

Můj typ: Pastor Tomáš Hrubý - s Bohem jsme správná dvojka (taky na YouTube) např. A workship s kapelou Dominikou Gurbalova I, II, III Z godzoone, píseň Máří Magdaléna a jiný, moc dojemný, nádherný, krásnější chvály jsem asi neslyšela než její..

Ahoj Pirinko, prosím velmi moc, nešlo by napsat jen název, protože je tu tak málo místa a ani nevím která videa si vybrala ke shlédnutí a já bych si chtěla přečíst i názory vaše, a jsou za hodinu zas fuč, prosím velmi, kdo bude chtít si ty videa najde podle názvu jako já, děkuji a nezlob se... Když tak mi napiš i ty smazány, co se nevešlo, ale jen názvy, chces-li se podělit o to, ráda si je poslechnu..

Spasení je za víru a lásku, protože láska i věří... Ale bez skutků lásky jsou naše víra pouze prázdný slova, faleš přetvářka nebo sebeklam. O vaší lásce nepochybuji, ale o té své ano. Pokrytcum prý nejde odpustit proto, že i jejich pokání je pokrytectvím nebo jen na chvíli platna a nestála litost. Upřímnost se cení

Bůh se nedívá jen na skutky a slova, ale na pohnutky, a jestli byly dobré a vedla nás k něčemu láska, pak v den soudu dojdou mnozí takoví chvály, nic nezůstane skryto, tehdy mnohé obhájí a pochválí a žalobce ďábel se může klidně stavět na hlavu.

Jen pokorný projde i uchem jehly, nač je znát celou bibli a všechna možná učení i andělsky mluvit a mít vždy pravdu, ale bez lásky, pak je to jen fanatismus, cokoliv bez lásky je zle i litera a bible zabíjí bez Ducha lásky a s Ním čtení naopak, jen Láska obzivuje, skutky mluvi víc než slova jako např. když křesťan daruje i ledvinu tomu, kdo ho celý život ničil, odpustí mu a žehná mu i život by za něj položil.. Agappe. Buďme dokonalý v lásce. Bez skutků je víra mrtvá..

Nezarmucujme Ducha svatého, kdo se narodil z Ducha, je Duch a má tak i věčný život a dělá Bohu v sobě na zemi jako pak i v nebi jen samou radost. A to je mu silou. Boží radost z nás. Radujte se v Pánu vždycky, hlavně z toho, že Vaše jména jsou zapsaná v nebesích. Že Vám vše odpustil, když jste se omluvili..

Tak tedy věřme pravdám Pana, ale všem. I tomu dobrému:) Nejen zůstat v polovině, v odsouzení a prokletí. V milosti Boží zůstávejme, podle víry naší se nám děje, být dobrou půdou pro Boží slovo. I toto. Hačikó jsem já, když už. Věrne každý den čekal. Znáte ten film, ne? Byla to reakce na krásnou fotku..:) Oli je zelená oliva:) Živá pro velikou lásku:)

Tak už se pejsanku H.Ačko brzy dockas. panička a učitele:,-) Už brzy přijde, aby se tu lidi nemuseli hádat, kdo má pravdu a On nám to řekne všechno sám a v klidu;).Takto byl viděn příchod Pána nad Jerusalémem, kdy přišel v oblaku, stačí si dát název na YouTube:-) Z nebe se ozivají Polnice ! - YouTube

Ano. I kdyby nás všichni opustili, On nikdy, i kdyby my byli chvíli nevěrní, On nikdy. Dekuji i za Nej, Oli:-)

:-) Děkuji. Dejme si ještě šanci a naplňujme se Láskou Boží bez přestání. Vždyť bez Lásky jsme nic. A co se škadliva, rado se mívá. Prosím, necenzurujte tu už, nic není skrytého před Bohem a odpuštění potřebujeme všichni a komu se hodně odpouští, hodně miluje;) A místo je i tu pro všechny, jak na arše záchrany:)) Vždyť kdo je držel celou dobu v náručí a ochraňoval..? Nás vsechny:) On v nás všech ať přebývá i Jeho Láska, milost, odpuštění, viz nádherná slova Boží na profilu Stepika:-)

Obdivuji Vás, že máte na to nervy:) Díky všem, kteří se mi ozvali. Člověku není dobře samotnému, ale za hádky to nestojí. Jak řekl Šalamoun, lepe na střeše za komínem, než se svarlivym v domě a Pavel, abychom se nekousali a nepožírali, ale bratrskou láskou navzájem milovali jako Pan nás a povzbuzovali se k dobremu:) Pokoj Vám přátele. A milujme i nepřátele a modleme se za ně:-)

Chválím Tě Otče, že sve pravdy zjevujes jen maličkým a pokorným srdcem a mnohé si skryl moudrým a opatrným..

Pěkný a poučný citáty u O. Děkuji. Hlavní, co Bůh vzkazuje všem je odpouštět si až do konce jako On nám a moc se mi u ní líbí citát, že láska znamená milovat a být i s tím koho vůbec nemusíme... Klidně taky až do konce a vlastně věřící žádný konec nemají. Tak děkuji všem, kteří mě tu pobavili i poučili a přeji hezký den všem. Bůh Vám žehnej:) Dnes v Tv zaznělo, že jsme na planetě Lásky. Kéž by aspoň někdy;) Anebo aspoň tady. 💜💙💚💛🧡❤️🌈🌄🌅

oliv 11.1.2022

Díky Andrejko 😻já se jen tak nedám neboj na mě jsou ti co neuznávají a nechválí svým životem Pána Boha krátci😉

karel2017 11.1.2022

Chtěl bych vám vyprávět básničku, o tom, jak koko našla houbi🍄u. A jak jí lehce okusila, rázem v říši kouzel se objevila! 🌈 🧚‍♀️ Musím vás ale varovat ⚠️, musíte Bi📖li doma zanechat! Beru vás totiž do kraje 🌅, kde si nikdo na rozlišování nehraje. 🥺😔 Je to velký dětinský dvoreček 🚸, za plotem musíte nechat moze🧠ek. A i když tam nenajdete policistu 🚓👮‍♂️, možná budete muset navštívit později exorcistu. ✝️⛪️ #TCVIsDemonic

koko 11.1.2022

Používej svůj nove objeveny talent v sobě, který si mi ukradl, na službu Bohu aspoň jako já a ne ďáblu, ráda jsem tě inspirovala aspoň něčím dobrým, stejně ti to nevydrží jako Dance, co se mohla dobrého ode mě a Ducha lásky naučit, miláčci 😂😀😁

karel2017 11.1.2022

📖 je 💉 na 🐔

danka_usata 11.1.2022

📖 je 💉 na 🐔

danka_usata 11.1.2022

Chtěl bych vám vyprávět básničku, o tom, jak koko našla houbi🍄u. A jak jí lehce okusila, rázem v říši kouzel se objevila! 🌈 🧚‍♀️ Musím vás ale varovat ⚠️, musíte Bi📖li doma zanechat! Beru vás totiž do kraje 🌅, kde si nikdo na rozlišování nehraje. 🥺😔 Je to velký dětinský dvoreček 🚸, za plotem musíte nechat moze🧠ek. A i když tam nenajdete policistu 🚓👮‍♂️, možná budete muset navštívit později exorcistu. ✝️⛪️ #TCVIsDemonic

oliv 12.1.2022

všichni hlavně potřebujeme danko beruško následovat krista na to nezapominej!!!! myslíš že on by se tu takto dohadoval pochybují!!!!!

danka_usata 12.1.2022

Následuj......nedohadoval. akorát ty jsi učedník, nikoli Ježíš! 🥒🥒🥒 Je tam nějaké pravidlo, že když sám Bůh vydal bludu, tak že máš upozornit a pak to nechat....

oliv 12.1.2022

Tak vidíš žij jako pán Ježíš v pravdě a lásce k bližnímu 😻

karel2017 12.1.2022

Oliv: Jak chceš žít jako Ježíš, když ani nečteš Bibli? Nedávno jsi tu dala citát, který ani Ježíš neřekl... Láska není tolerance a láska také není synonymum ke komplimentům a říkání hezkých slov.

danka_usata 12.1.2022

Vždyť tu pravdu říkám koko, ať jde na exorcismus...

oliv 12.1.2022

Karle bydlíš se mnou že víš že nečtu Bibli?! Nebydlís!!!tak tu do mě neorojikuj sebe😉😉😉😉 jasně že Bibli čtu a čtu také katechismus a mě to splývá v jeden celek no a?!jedno podporuje druhé katechismus podporuje Bibli 😉😉😉😉

oliv 12.1.2022

Neorojikuj!!!!se do mě....!!!! Karle 🥳

oliv 12.1.2022

Neprojikuj

danka_usata 12.1.2022

Kelišová, 🕵️‍♂️🔎📖. 😾🥒🥒🥒

oliv 12.1.2022

Copak Danko opřela jsem se ti do miláčka 😉😉😉

danka_usata 12.1.2022

Kterého? Myslíš Káju? To bys mu přála, se mnou...to by bylo spíš za trest, ne? 😹😹😹

oliv 12.1.2022

Ano Káju...přála byla bys zasloužený trest za to jeho rouhání se tady proti statým,Panně Marii a tak.....zasloužil by si přesně takovýto trest 😹😹😹 na doživotí....😉

Uložit