O LÁSCE ❤️😁😀🤣

Dekujii za Boží lásku a vše nejlepší😁❤️ a budem se z ní navěky radovat, navěky jen milovat.. I toho nejhoršího na zemi když budem milovat, bude díky nám lepší a nám líp;))) Láska dělá divy a zázraky, ❤️😁😂, strachy naše v lásku i radost a víru přemění i deprese, dokonalá láska totiž strachy zahání, viz kázání - chod po vodě v novém roce 2022 - na YouTube, jen ta a nic jiného a my tomu věříme, dík lásce žijeme a čím víc budem milovat, tím víc pokladů v nebi a šanci, že dobehnem, čím víc milujem, tím víc sil nám přibývá a tím víc naše láska roste nejen v nás, ale i v jiných, lásku dát, lásku brát, bez podmínek, odpouští, chyby nepočítá - láska a kéž ani nevidí a srdce nám v lepší ta Boží promění, to každopádně a to bude ficák, řekli by vyvolení do vily a tv, my jsme vyvolení do nebe a též v reality show a nebe naši diváci a Bůh vše vidí a dobre nám dobře a vrchovatě odmění 😃😀😁❤️ a zle zapomene, protože je dobrý a velmi moc své děti miluje a nezanechá žádné své vlastní dítě, ve školce do souzeni a pláče, všechny vyzvedne ze školky, dětem patří nebeské království, zrozeným z Ducha lásky a láskyplné pravdy o jeho lásce, bez ní jsme nic, s ní jsme nejvíc, co a kdo jen můžeme být a to Jeho děti, princové a princezny a on nás král, nekonečně dobrý, jeee jak já se těším domu do nebe, IT volat domů, plakat po Tobě Pane, přijď si nás už vyzvednout, byli jsme hodní ve školce a malovali ti i tady obrázky, jak tě milujeme a sama srdíčka do nebe a všem posílali, samou lásku jen všem, odpuštění a radost, vděční tobě navěky věků za vše budeme, kdybychom nezažili to zlé, méně bychom si dobrého vážili a komu se hodně odpouští, hodně pak miluje❤️❤️❤️😁 jupiii, láska, dělej vše s láskou a radostí, bez nich nic a bez Boha v tom už vůbec🤣🙃😂😀❤️😁

Koko 6.1.2022

komentáře: (4)

Mark_iv 6.1.2022

Aha, asi dal nekdo naschval rozhasovaci medikaci. To v pravde nemiluji.
Od marka.

Mark_iv 6.1.2022

Proti gustu žádný dišputát 🙂🙂

Koko 21.4.2022

Požehnanie, milovaní!
A keby som mal dar proroctva a poznal všetky tajomstvá a všetku vedu, a keby som mal takú silnú vieru, že by som vrchy prenášal, a lásky by som nemal, ničím by som nebol. (1 Kor 13, 2)
Tak toto je téma evanjelia, toto je téma, o ktorej rád hovorím. Láska. Naozaj môžeš mať všetko, ale budeš sa cítiť ako nula, ak nemáš lásku. A ak nevieš milovať, si nula, nemáš hodnotu. Budeš si chcieť stále niečo dokazovať, niečo kupovať, stále niečo hľadať, poukazovať na druhých a pokúšať sa dokazovať, že oni sú menej. Toto všetko nestojí za nič. Všetko je odpad. Je to nepoužiteľné, ak nemáš lásku. Nehovorím o sexe, nehovorím o sebectve ‒ sebaláske, hovorím o láske, ktorú nám priniesol na túto zem Ježiš od Otca. Ak si to neuvedomíš, tak si stále nulou, ničím. Nedaj sa klamať duchom tohto sveta ‒ môžeš odporovať, môžeš diskutovať, môžeš, čo chceš. Prečítaj si Prvý list Korinťanom, kapitolu 13, a zistíš pravdu. Zapamätaj si: Božie slovo nikdy neklame!
Ježiš, nauč ma milovať svojou láskou, už nechcem byť ničím, už nechcem byť nulou, dokazujúcou si, že je jednotka. Duchu Boží, zaplav ma svojou ‒ Kristovou láskou, aby som mohol tebou milovať. Dávam sa ti do učenia, chcem žiť naplnenie zákona, chcem žiť lásku.
Žehnám ti, aby si miloval, a budeš milovaný. Len buď trpezlivý, Boh nám sľúbil, že robí niečo nové. Zasaď lásku a sej lásku, a čakaj, kým zakvitne a prinesie úrodu. Vstaň a choď, a povedz niekomu, kto je blízko pri tebe, že ho máš rád. A dokáž mu to nejakým skutkom.
PS: Láska nerobí zle blížnemu; teda naplnením zákona je láska. (Rim 13, 10)
tvoj Ježiš

Uložit