Karel2017 alias Renton14 ovládl Křesťanskou seznamku. Jak dlouho potrvá tato diktatura?

Karel2017 si vytvořil mnoho náhradních profilů, ze kterých značkuje uživatele, kteří zastávají jiný názor, než on . Důkazy mám a už jsem je předal adminovi.

Milly7 4.9.2021

komentáře: (5)

Danka_usata 4.9.2021

To je skandální...a koho to zajímá? Nedavej sem new age! A nevysklebuj se křesťanům za to, že jsou myšlením předpotopní!!!

Milly777 4.9.2021

Pokud nepřijdeš na to, že jde o pravdu, tak už opravdu nevím, jak tě o tom mám přesvědčit. Snad pomůže až cesta do záhrobí (klinická smrt). Nikomu nepřeji smrt, ale pokud se člověk na pár minut dostane na Druhý břeh, mnohé pochopí. Když se pak vrátí, dívá se na svět úplně jinýma očima. Takových lidí je na světě mnoho a některé z nich i znám.
A tuto seznamka nevytvořil Karel2017, ale David. A nikdo jiný nemá oprávnění zde blokovat ostatní uživatele.

Karel2017 4.9.2021

Fajn, milly777 bereš informace od lidí, kteří v klinické smrti něco viděli... hmm... zajímavý přístup k pravdě. Takový dost exaktní. Když už ale vezmu tento zdroj (na kterém já nezakládám - protože je nejistý), tak cca 95 procent klinických smrtí hovoří o nebi a pekle – lidi, co údajně viděli peklo, kam měli jít. A pak jakože uvěřili v Krista. Velmi málo říká takové ty nesmysly o reinkarnaci a new age. To samo o sobě by mělo v racionálním člověku vzbudit podezření – zda je tento zdroj důvěryhodný. Já na něm nezakládám, ale ty očividně také ne, protože jinak by jsi musel činit pokání z new age bludů.

Milly7+ 5.9.2021

Odpověď na tvé argumenty najdeš v jiné diskuzi.

Koko 15.12.2021

Pravda bez lásky je na nic a pouhý fanatismus a ďábla učení, ať už od jednoho nebo od druhýho. I kdyby měl někdo někdy pravdu, ať sleduje ten kdo ji tak haji a jiný podle slov pana zatracoval a do pekla házel, bude sam zatracen, kdo z vás je bez hříchu, první hoď kamenem, jakým soudem soudíte, budete souzeni, jakou měrou měříte, takova vám bude naměřená, pokud nebudete činit pokání, jistojistě zahynete navěky, jestliže vaše spravedlnost nebude o mnoho větší jak zakonniku, co též hledali v bibli a slovu božím spasení, ale bez lásky je vše hřích a špatně, láska je naboj života věčného a láska nezatracuje hned netrpělivě každého, láska odpouští a je trpělivá, věří a má naději, každého Bůh zachrání, kdo je jako jeho bratr a sestra nebo matka, kdo zachovává a před tím slyší jeho slova a uvěří jim a zamiluje si je a s láskou jen a nikdy hádkami je předává dál. A v nich je život věčný. Takže i život i Ducha svatého v nich předává. Všechno je možné věřícímu i toto a podle víry vaší se vám děje, Bůh odstraní vaše okovy strachu, nedůvěry a malé víry, amen

Uložit