Komentáře

josef79 10. srpna 2021
20.listopad 2021 se pomalu blíží...
oliv 11. srpna 2021
a ty už se vesmirku začínáš bát co?:-))
josef79 11. srpna 2021
To je mi známo. Mě nezastrašíš a ani se mě nezbavíš. Musíš se s tím smířit:)
oliv 11. srpna 2021
Veselej se nějak vyzná v trestním zákoníku...kdoví kolikrát už sám byl podat vysvětlení na polici České republiky....to by nespočítal určitě na prstech jedné ruky :-)))
herodes 11. srpna 2021
+- nějaký ten den. Nemůžeš chtít, aby se všechno odehrálo na hodinu či minutu. To ani Nostradamovi předpovědi nebyli na dny...ale informace mám velmi dobré a prozatím o čem jsem byl informován se stalo, takže tak
herodes 11. srpna 2021
Mě se nezbavíš, jsem všude
oliv 11. srpna 2021
Jaka radodajka ty ubozaku veselej?!mas důkazy nemáš! Tak drz hubu nebo pres ni dostaneš mokrým hadrem;-);-);-)
josef79 13. srpna 2021
Do kina už opravdu chodí málo lidí! Prozatím jsem promítání zanechal. Až skončí tento očkovací blázinec a to možná jen tak brzo to nebude, protože mají výhled s očkováním naplánovaný až do roku 2026, tak zatím nepromítám-nepotřebuji to. Mohl bych (vedoucí mě i na kolenách prosila), ale nemám to zapotřebí v tomto testovacím, očkovacím a viru roznášejícím blázinci:)
oliv 13. srpna 2021
Veselej komu se práší od klavesnice jsi především ty...lžeš jako když tiskne smaže fotky na strance a pak se divi ze tam nikdy nebyly a dela te ani neví o které stránky jde;-) ukazkovej lhář s manipulator bravo maš jedničku s hvezdickou
josef79 13. srpna 2021
Že jsem neobnovil smlouvu promítání s očkováním nemá nic společného. Vše platí a vničem jsem nekecal. Očkovaný nejsem a nebudu. Vadí mi jen ty restrikce a blázinec s tím spojený. Má to vliv na diváky, personál, na očkované i na nenaočkované. Kino zkrátka už není co před epidemií a zřejmě už nikdy ani nebude. Nikde jsem neříkal, že chci v kině promítat až do důchodu. Přece jenom už jsem to dělal více jak 15 let. Takže tak..
josef79 13. srpna 2021
viz. odkaz výše... Vládním covidteroristům tohle nevadí, hlavně že se testy povinně kupují a spotřebovávají, a všichni jsou spokojeni ...
oliv 14. srpna 2021
Každy se očkovat nemůže kdy ti to konečne ty kedlubno dojde ?:-))
oliv 14. srpna 2021
ty chceš vrátit dobu komunismu a nesvobody to ti teda gratuluji vesmirku...každý má právo rozhodnout se jak chce :-)))
oliv 16. srpna 2021
bubu bu Mirdo :-))
pirinka 16. srpna 2021
Nebylo.🤔
josef79 16. srpna 2021
No ono bude stačit, když budou nařizovat zaměstnavatelům ve firmách povinné testování! V momentě kdy dojde k nařízení byť jen v jediném segmentu, např. ve zdravotnictví tak v tu ránu máš po dobrovolném očkování! Buď ať je to pro všechny povinné, anebo pro nikoho. Já bych si to přál, abych neměl pravdu a klidně si posipu popel na hlavu, když ti to udělá dobře, ale to se nestane.
josef79 16. srpna 2021
Oprava chyby slova v textu. No ono bude stačit, když budou nařizovat zaměstnavatelům ve firmách povinné očkování! ...sorry
josef79 16. srpna 2021
To zaznělo dneska v rádiu a řekli, že před volbami k tomu nedojde, ale po volbách pokud by to vznesli ve sněmovně, tak čssd to potpoří, aby se v některých segmentech očkovalo povinně!
josef79 16. srpna 2021
Coronateroristi lžou všude.
josef79 17. srpna 2021
Ta "dobrovolnost" je fakt smutná a pro někoho veselá..
josef79 7. září 2021
Jedna laboratorní krysa se ptá druhé. ” Už jsi se nechala očkovat proti covidu?” “Né, já počkám až to pořádně otestují na lidech”.
kofola4 7. září 2021
Chytrolíni zase chtějí otestovat, jestli jejich tělo zvládne mutaci Delta Covidu, jestli umřou nebo ne.
josef79 7. září 2021
Však hlupáci skapou a švejci čeští, přežijí i covid:)))hi hi hi hih
oliv 7. září 2021
:-D
kofola4 7. září 2021
Ano, přežijí ti švejci, kteří se nechali očkovat.
oliv 7. září 2021
Mirku napodobuje tě Pepík ty taky pořád jenom strašíš...málem bych se bála jet na výlet do Prahy jak si strašil DELTOU....a ono nic se nestalo....jsem doma 14dní a naprostá pohoda a to jsem saqmo že bez roušky jedla na veřejných místech i zmrzku lízala :-)
josef79 8. září 2021
Mirka už straší i vtipy, to je mi tedy líto..
josef79 8. září 2021
Já se nebojím, ty se nebojíš, tak kdo má teda strach? Kdo koho straší? Jsme v klidu, tak vo co go
josef79 17. září 2021
Nejsi malej, aby si se bál. Navíc máš u sebe přece bouchačku ne? Jsi tedy defakto hrozbou ty:) Nikdo se tě tady, ale nebojí..
oliv 18. září 2021
;-);-);-)
oliv 18. září 2021
Zatím to Mirku vypadá,že jediný kdo se tu bojí seš ty...a přitom bys měl být v klidu za vodou :-)
josef79 18. září 2021
A pak, kdo tu šíří strach..--..
oliv 18. září 2021
Miroslave tvá očkovací propaganda je asi tak účinná a platná jako tebe převést na katolickou viru...taky nechápeš ty výhody;-);-);-)
josef79 18. září 2021
Straší všichni lháři typu corona fašisté a corona teroristé. Flegr patří mezi ně. Mrtvé děcka v mrazácích atp.
kofola4 18. září 2021
My se bojíme o neočkované, o to, že kvůli nim budeme omezováni zákazy, že děti nebudou moci osobně do školy a bojíme se o naše zdravotníky, že už zase budou přetěžováni.
oliv 18. září 2021
Měl by ses Mirdo těšit na 3dávku to budeš ještě víc chráněnej a pak 4dávku. .zajímavé že jedna nestačí. ...asi je to návykové;-);-);-)
oliv 18. září 2021
Ano! Očkování občané jsou národní poklad! Jsou nedotknutelní a musí se kolem nich našlapovat po špičkách! Musí se předstírat, že jsou bezinfekční a nikdy se nesmí testovat.

Svět se totálně zbláznil a lidé tomu přihlíží. A vláda si pojede své nesmysly o bezinfekčnosti dál. Močí nám na hlavu a ani se to nesnaží vydávat za déšť...
Ještě půl roku a dozvíme se, že právě roušky a respirátory byly přenašečem viru v největší míře, protože je lidí nosí umatlané, osahané, proslintané i dva tejdny, nejspíš i dýl.

Proč si stříkat ruce desinfekcí, proč si je umývat, když všechny viry máme na rouše. Tu nasadím u busu, rukama ji sundám, nasadím u krámu jedna, sundám, nasadím u krámu dva, sundám a tak sjedu i pět krámů a 2 busy MHD.

Když jedu do vedlejšího města tak 2x MHD, 2x vlak a tam tramvaj.

A v jiným městě obdobně. A jezdím pořád, co doma, že?

A jamyslel, ze ockovany virus neroznasi, jak se sebejiste jestena zacatku roku tvrdilo. Lidi ale zapominaji 😉

toto je zajímavá diskuze pod článkem Diskuze: Očkovanou učitelku neposlali do karantény. Děti musely domů.....

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ockovanou-ucitelku-neposl...
oliv 18. září 2021
U jedné z pedagožek se objevila nákaza v domácnosti, ale do karantény ji krajská hygienická stanice neposlala, protože už měla od května plné očkování.

„Hygiena jí řekla, že je naočkovaná, takže do karantény nemůže a musí do práce. Za dva dny ale onemocněla. A my teď máme tři nakažené učitele a 60 dětí na 14 dní v karanténě, ačkoliv mají všechny negativní test,“ popisuje ředitelka Škvařilová.
oliv 18. září 2021
Zajímavé,že se očkovaná osoba nakazila,že by očkování nebylo všemocné?:-))
stepb 19. září 2021
oliv třeba to vesmír myslí s tebou dobře jsi v ohrožené skupině, já jsem do toho šel , ale chápu i některé co do toho nešli....
oliv 19. září 2021
Štěpáne pochybuji že je vesmirek takový dobrák spíš se snaží prudit a oponovat....ja se očkovat nemůžu a i kdybych mohla nejspíš bych nešla. ..líbí se mi že se najdou lidé co nejdou jako ovce s davem....
josef79 19. září 2021
s Dejvem?:) hi hi hi cha cha
oliv 19. září 2021
Veselej já nikomu nic nevnucuju narozdíl od tebe. ..at si kazdej dělá ci chce heho věc. ...taky si myslim že jako katolík bys byl lepším člověkem. ..a ty nechceš nic pochopit. ..to je marná snaha. ..stejně jako ty se marně snazší přesvědčit. ..ty co se z principu očkovat nechtějí a ja se jin vůbec nedivim maj na to pravo a svobodnoz vůli. ..trapny si ty s tou tvou věcnou propagaci očkování:-(
oliv 19. září 2021
Pobavil mě kofola s našima dětma co nemohou di školy. ..copak on má děti? !;-)
Jen se nas snaží postavit proti sobě ockovane proti neockovanym.ale to se jim nepovede. ..chtej se zbavit vakcín tak straší;-);-);-);-)
oliv 19. září 2021
Vidíš Mirečku,vypršelo mi očkování na tetenus ted mi to obvodačka říkala při kontrole.....hádej obnovila jsem si ho?!Ne jasně,že ne.Očkování pro mě prostě není.....benefity prostě nepřeváží nad tím jako by mi očkování mohlo způsobit újmu....takže ani tetanus ani covid smůla :-)
A ty papilomaviry jistě víš že má smysl očkovat jen velmi mladé dívky co ještě nezahájily svůj sexuální život....takže panny....
Nech každému svobodné rozhodnutí a nikoho do ničeho netlač,i když si myslíš,že je to pro jeho dobro....on to tak vnímat nemusí....a má na své rozhodnutí právo:-)Ty bud rád že jsi uvědomělý a táhneš s davem tedy s většinou a ve svém malém domečku si radostně mni své malé ručky...jak jsi na to vyzrál a jak jsi na tom dobře.....že ses očkoval a jsi chráněnej.....ostatně všechno je vůle Boží a pokud si usmylí že nastal tvůj čas nezemřeš teda na virus,ale srazí tě třeba auto...své smrti Mirdo prostě neunikneš to máš marnéééé
oliv 19. září 2021
To si piš Mirecku že bych s postiženým dítětem ba potrat nešla. ..jednak vždy je naděje že se doktori spletli a dítě bude v pořádku. ..a za druhé pokzd bude postižené Bůh to tak chtěl a ty nemáš pravo měnit jeho vůli nikdy by ti nenaložíl víc než bys zvládnul! ♥♥♥♥
A moje duše je broučku nesmrtelná a velmi doufám, že přijde do nebe k mému nebeskemu otci Panu Bohu:-)
josef79 19. září 2021
Pochopil jsem to tak, že máš Oliv tzv. imunoscenci. Na internetu nic o tom nenajdeš, protože to zametli tzv. pod koberec. Imunoscence je jev kdy má pacient nemocnou imunitu, tedy velmi nízkou imunitu. Po očkování kterémkoliv tedy na chřipku, covid , tetanus se danému pacientovi nevytváří dostatečné množství protilátek. Pacient je po takovém to očkování zdravotně hůře než byl před očkováním, protože vedlejší účinky značně převažují nad množstvím vytvořených protilátek! Proto se také u nás neuznávají protilátky, jsou o tom diskuze, ale faktem je, že se s tebou o tom lékaři nehodlají bavit a už chtějí očkovat i nenarozené děti, tedy těhotné matky ,jen aby měli benefit pod rouškou beránčí ochrany pacienta...
oliv 19. září 2021
Pepiku kousek vedle s tou diagnozou...rozhodnutí nechávají doktoři na mě. Ale následky si ponesu taky jen ja sama a já to riskovat nehodlám:-(
oliv 19. září 2021
Pepiku kousek vedle s tou diagnozou...rozhodnutí nechávají doktoři na mě. Ale následky si ponesu taky jen ja sama a já to riskovat nehodlám:-(
oliv 19. září 2021
Mirek si to pěkně nastudoval úplně jsem se v tom poznala okolo mě stačí že se vir jen proběhne...jeden jediný a už ho hned čapnu :-))
josef79 20. září 2021
Imunodeficienci je něco jiného, ikdyž podobného.
oliv 20. září 2021
Radeji konakem nebo rumovou pralinkou;-);-)
josef79 20. září 2021
Když Vy by jste se pořád opíjeli a potom to dopadá tak, že se někteří fotíte nazí na seznamkách 2x hihihi hihihi :)
oliv 20. září 2021
Pepiku nepausalizuj tady se některý konkrétní foti pod parou nahý a to konkrétně VESMIREK jediný to hambar tady mezi nami slušnými lidny on je černá ovce;-);-) hamba vyvalet ho v trni!!!
oliv 20. září 2021
Nemravu a uchylaka hihihi...nebo na pranýř....
oliv 21. září 2021
Uchyláku Veselej sám ses přiznal...a to byla chyba:-) měl jsi zapírat dál....a ještě se trapně vymlouvat,že ti za 10 let povyrostl tak to byl opravdu gooool :-)Nechtěla jsem se přiznat tak naplno už včera,ale když o tom mluvíš kanystr s benzínem na tvou hranici už mám připravenej :-))i zápalky se zapalovačem,kdyby jedno selhalo....pomůže druhé...přece nepřijdem o zábavu :-)
oliv 21. září 2021
Mirečku kecáš prý ted leží v nemocnici na přístrojích člověk co má v sobě dvě dávky té tvé slavné spásonosné očkovací látky...jaktože ho to neochránilo aha?!:-)))
oliv 21. září 2021
Jo Mirdo a určitě bych si neodpustila pranýř před hranicí to bude stylové.....můžeš se ještě kát ze svých hříchu svého mrzkého života skrz naskrz potkaných hříchem a chtíčem čuníku :-)
oliv 21. září 2021
Jo a nikam nikomu nelezu oni jen vyjádřili názor ktrý také sdílím že seš úchylák nestydatej a bezbožnej co se nestydí za vůbec nic a nechce činit za své chyby ani pokání nemravo!!!!
oliv 21. září 2021
Dnes ráno jsem to slyšela od důvěryhodné osoby prcku a říkali to pry ve zprávách v televizi....stačí? ;-);-)
josef79 21. října 2021
poslouchat tento playlist jsem měl na mysli
oliv 21. října 2021
Neni to parodie na reklamu co běží pořád v televizi...pojme udelat tečku za očkováním?;-) no vidíš mirdo máš 20procent šanci ze to dostaneš;-)
oliv 21. října 2021
ty seš nějak v balíku podnikateli...irská Whisky a celá bedna nežiješ si nějak nad poměry?:-))
josef79 21. října 2021
Copak Mirečku, že by tvůj expert Flegr, už nebyl expert? hm
josef79 21. října 2021
Doporučuji Ti navštívit v brzké době očního specialistu:) hih
no
a citace na konci článku je nám všem jasná:
Podle evolučního biologa Jaroslava Flegra povinnému očkování stejně neutečeme. „Milí odmítači očkování. K dosažení kolektivní imunity i v zimě bude třeba proočkovat přes 90 procent populace. Takže očkování bude nakonec povinné a vás stejně nemine," uvedl před časem na Twitteru Flegr.
josef79 22. října 2021
Jsi úplně mimo. S nikým jsem se nesázel a sázet se nehodlám. Myslet si samozřejmě můžeš to své.
josef79 23. října 2021
No třeba už i toho 20.11 si nic s tebou povídat nebudu, protože Tě mám u prdele:)
josef79 23. října 2021
NE NE, NE NE budu tady nafurt smrdět, tobě pod nosem:) hihihi
josef79 25. října 2021
Jak říkám, úplně down-mimo:)
josef79 25. října 2021
Nikoho to nezajímá, proto to taky dali do hlavního zpravodajství v televizi. Máš patent na hloupost? S hloupostí já nekoleruji a proto s tebou končím debatu. papa
koko 25. října 2021
Proč se tady hádate o názorech, víra je ze slyšení a cokoliv není z víry je hřích a přece se nemůže nechat očkovat někdo, kdo věří, jak věří, protože to tak slyšel i od studovaných vědců a nebo přímo od Boha z nebe. Nebojujte tu proti Bohu, každý jedna, jak věří a zdraví nikdy nemělo být na 1. místě, ale Bůh. Kdo ho miluje, ví už roky od Něho přímo z nebe, co se chystá a proč, já už to věděla před pěti lety a klidně se pusťte i do mě, i Hus za pravdu trpěl. Mame svobodu věřit každý trochu jinak. Vím dávno o co tu jde a Boží ovečky slyší Boží hlas a poslouchají Ho. Spoustu vědců říká, že by ani za všechny poklady světa to nepřijali. Neockovani budou omezování a i kdyby měli zákaz vycházení, i když jsou zdraví, nemůžou jednat proti své víře. Více se boji oddělení od Boha než ďábla, co jen straší. Pan Ježíš se dotýkal malomocných a uzdravoval a to byla o moc děsivější nemoc. Ve zjevení máte, co se chystá... A nebudou moct nakupovat atd. Radši se připravte na to, že si ty věrné Pan ke konci, až budou lidi umírat, použije k uzdravování. Buďte tak plní Ducha svatého, abyste uzdravovali spolu s Ním, až bude třeba a ne se hádali, kdo má pravdu. Uverite, az to uvidíte, kdo nevěří a nemusí být pozdě, Bůh má vždy řešení a cestu.. A milujícím Boha nic neuškodí a nic a nikdo nás od Jeho lásky neodloučí, a proto se připravte a naplňujte věrne lampy olejem, Pan brzy přijde a zachrání ty svý i Rexe. Vejde se i on jak na Noe archu. Stačí věrne odpouštět až do konce a nehnevat se za každý jiný názor. V lásce naslouchat Mu a sdílet se o tom, co On nám říká do srdce, ne co diktuje svět, věrní Jemu až na smrt. Miluje Vás velmi, čtěte Jeho slova nádherná např.ta u StepB na profilu.. Kdo Boha miluje, ten Ho poslouchá a nenechá se zmanipulovat jít širokou cestou.. Úzká a trnitá vede do nebe. Nebojme se. Děkuji všem. Pokoj Vám.
danka_usata 25. října 2021
Jde o to, že někteří slyší už ne tu pravdu Boží, ale vytvoří si svou víru - že být křestanský homosexuál je v pořádku, že je v pořádku dělat meditace. Dokonce někdo slyší, že si má člověk věřit v co chce, že ho i Bůh přesto spasí třeba tím, že ho v souladu s jeho vírou pošle reinkarnovanýho odbýt si znovu a v dalším životě svou karmu/ trpět do podnebí. Polovina lidí ze seznamky jsou buď neobrácení nebo ezotericko-ateistický mix.
danka_usata 25. října 2021
A jde rovněž o to, že tady moc křesťanů není a někteří toto vidí jako generálku na přijetí znamení šelmy nebo už to očkování berou jako znamení šelmy - restikce v obchodech, tlaky k donucení očkování atp.
oliv 25. října 2021
Mirku já tě tak dobře neznat tak bys mě snad i dojal;-) Jak jsi tolerantní a vstřícný k druhým a k pobloudilym ovečkám:-)
oliv 25. října 2021
Tohle mi Mirdo nedělej,nebo se do tebe ještě zamiluju :-))
pirinka 25. října 2021
Ano, ale nesnáší hřích, pokud se hříšník neobrátí, má smůlu. At si gayové nedělají dobře a modlí se..bůh pak bude působit i mezi nimi. A pokud chtějí věčnou smrt - no prosím, jejich volba ...nicméně pleteš dvě věci - moje povinnost je šířit evangelium - že i oni mají naději v JK. pokud nechtějí, jejich věc, když jim to umožní Bůh, proč bych já měla odsuzovat je?! Neprojikuj na mne svou nespokojenost, ano!? nejsem k nim netolerantní - asi tvé iq je opravdu nízko, pokud nejsi s to chápat takové triviality a rozlišovat.
danka_usata 25. října 2021
nebo proč to děláš? sám nevíš..?
oliv 26. října 2021
Danko mě se líbí postoj Matky Terezy ...nikdo se nedá do nebe tahat násilím....musíš se za ty lidi modlit a Bůh si je sám přitáhne k sobě..:-))
stepb 26. října 2021
Vesmíre jakou smrtí jsi chtěl odstranit Josefa79 ? Jak jsi psal smrď, ale je to tvá smrt, šikovný právník by z toho mohl udělat slušnou kauzu. A pak by mně zajímalo co bys udělal s Dankou kdybys jí identifikoval a našel její bydliště....
stepb 26. října 2021
Jinak kdybys byl trochu soudný tak jako atheista se tu nebudeš hádat v seznamce pro křesťany a kazit si tu nervy když tu podle názvu vůbec nepatříš.
oliv 26. října 2021
stepb ale vesmirka to prostě baví prudit a hádat se :-))
stepb 26. října 2021
Vesmíre ještě jedna věc vykašli se na všechny ostatní okolo, na posledním soudu bude každý souzen sám za sebe.......nepomůže žádné poukazování na někoho jiného, před Bohem bude každý řešit sám své soukromé hříchy nebo dobré skutky........když nevěříš na poslední soud tak si tomu říkej třeba karma, nebo zákon akce a reakce.
oliv 26. října 2021
Výborně hafíku vyčuchal jsi kostičku :-))Tak je šikovnej
.....
danka_usata 26. října 2021
Oliv, pomodli se za Vesmu, vyčenichal nic...mě to přestává bavit, neb se pořád tak blbě motá v kroužku, uííííí. Modleme se...
oliv 26. října 2021
Vždyt to říkám...nedá se Mirda do nebe tahat násilím je třeba se za něj modlit...Bůh si ho přitáhne sám:-))
stepb 26. října 2021
vesmír aby si tě danka_ušatá přestala všímat tak to musíš ukončit, ne zas otevírat nové kolo urážek.
oliv 27. října 2021
Pepo tys mě úplně vyděsil:-))
oliv 27. října 2021
Jak ty k tomu přijdeš vesmirku poctivě očkovanej trpět s tou cháskou nezodpovědnou neočkovanou....:-))Hamba tfuj :-(
oliv 27. října 2021
Už se nemůžeš dočkat perzekucí co broučku Veselej?!Úplně tě vidím jak s radostí vyměřuješ trest...že se nestydíš radovat se z neštěstí druhejch...:-(
oliv 27. října 2021
Kterou s chutí a radostí budeš sledovat co Veselej?!:-))
oliv 27. října 2021
Veselej o tom ze by si nekdo hradil vakcinu jsem neslyšela ani slovo to je jen tve zbozne přání. ..jen testy si kazdy bude hradit.a proto se ted u očkovacích míst dělají takové fronty stojí tam skrblici podobní tobě;-)
oliv 27. října 2021
jo ale to se jedná o samoplátce z řad cizinců ty chytrolíne...a je to možnost né povinnost si to zaplatit nauč se číst laskavě!!!!Jen jsi přečetl nadpis coooo?!
oliv 27. října 2021
Myslíš že ty seš ta pravda a láska o tom dost pochybuji to je jen pán Ježíš MIRDO!!!!
josef79 2. listopadu 2021
Když už je tu řeč o lásce Olčo, tak myslím, že pokud někomu vleze vakcína do mozku a pak do rozkroku, potom se lidé chovají jak cikrti-kokoti!
https://www.stream.cz/prostor-x/cikrt-ockovani-je-akt-lasky-...

Mimochodem, mluví tu Cikrt o nezodpovědných, tak u nás v práci marodí s covidem pouze naočkovaní!!!!
A odělení, kde jsou plně očkovaní, museli zcela uzavřít, protože se zbytek zdravých od naočkovaných nakazil covidem..tím pádem jim bylo očkování stejně k ničemu, protože jsou taktéž bez práce:)
A jak to chodí u Vás?
oliv 2. listopadu 2021
Myslíš Pepiku že se Mirda z očkování scvoknul a padl mu mozek do kalhot?tak to by sedělo;-) nás plně naockovany pár manželský 2davky za sebou iba onemocneli covidem...pani lehci průběh. Ale pán zemřel pak se nech očkovat.když je to stejně k ničemu. .když musíš tak holt musiš:-(
josef79 2. listopadu 2021
Vesmírku ty pracuješ v kolektivu? To je mi novinka. Myslel jsem, že jsi podnikatel a sám, takže 0 zkušeností z kolektivu lidí v práci. Tak proč to komentuješ? Nerozumím..
josef79 2. listopadu 2021
Olčo, takže u Vás jsou i mrtví po očkování. Tak to je děsné, to si ani neumím představit. Brrr
oliv 2. listopadu 2021
Jo jo Pepiku tak daleko to u nás očkování lidé dotáhli až na hřbitov:-( zodpovědnost jim byla k ničemu
oliv 2. listopadu 2021
Ale Veslej Mireček se nám zlobí...nechceš pofoukat bebí?:-))Už se těšíš jak na to všichni nezodpovědní doplatí tak u těch se s tím víceméně počítá...ale jak k tomu přijdou ti zodpovědní co se naočkovali a přesto covid dostali...rodina Terezy Kostkové ona...máma a táta?ty se z toho snad dostanou,ale co ti manželé od nás,kdy očkovaný pán dokonce dvěmi dávkami zemřel...a paní to taky prodělala?to ti nepřijde nefér:-(
oliv 2. listopadu 2021
Mirdo ty ale cituješ jen ze článků co se ti hodí:-))Jistě by se našly podobné protichůdné články,kdyby měl někdo tolik času co ty a hledal je :-))
oliv 2. listopadu 2021
Tak to se pleteš druhého člověka píchnu klidně pokud je to jeho přání být očkován chtít si nechat vpravit takovou látku do těla...mě to problém nedělá,,,,kdo chce kam pomozme mu tam.....
Já takový článek Mirdo nehledala,ale až najdu dám ti vědět at si taky počteš.....
Já jsem neočkovaná riziková jaktože covid nemám?Jak to vysvětlíš?:-))
oliv 2. listopadu 2021
Ted mám jinou zábavu,ale budeš první kdo se dozví až to najdu...pááá
pirinka 2. listopadu 2021
Děkujeme ti bože, že se genom vesmirkuv už nerozšíří.
josef79 2. listopadu 2021
Mirku jsi jedinný, kdo tady neví co dělám za práci, to je prča. Nevědomost je sladká.
danka_usata 2. listopadu 2021
Tak, šup, hafíku, hledej kostičku!!
danka_usata 2. listopadu 2021
Očkovaní budou jaloví, říkali to vědci z Německa, četla jsem to v online na spielgel.de
josef79 2. listopadu 2021
V Rakousku prý značkují barevnými pruhy očkované a neočkované. Štrašné..
josef79 2. listopadu 2021
Pirinko, jak to, že nevíš, že Mirda ten genom přece jenom nerozšíří? Vždyť je pořád s tou indulónou:) a odpadní vody jsou přece jenom zanesené koronou:)
danka_usata 2. listopadu 2021
!! Nerosříší, pochcípá to, není to mor!
oliv 2. listopadu 2021
ten jeho material bude rozhodně vadnej do dnes se nerozmnožil a ted po očkování už tuplem ne....co měl dal už Pepíku induloně:-))
oliv 2. listopadu 2021
Pepíku,Veselej už ti asi dlouho nelustroval profil :-))nějak to zanedbává špiclík....
danka_usata 3. listopadu 2021
to musíš nadávat na němce...
oliv 3. listopadu 2021
on raději dusí své blízké a nejbližší holt už je takovej...němci jsou pro něj moc daleko.....snad tam ani nikdy nebyl:-))
josef79 3. listopadu 2021
Alzheimer je svině a němci taky:)
danka_usata 3. listopadu 2021
Počkej, on nebyl ani ve východním Deutschlandu? 🙀🙀🙀🙀 No mňauvajz!
oliv 3. listopadu 2021
Pravdu máš Pepíku :-))
oliv 3. listopadu 2021
No Danko je možné že ve východním bloku byl někdy trénovat střelbu kdoví?:)))
danka_usata 3. listopadu 2021
Myj si paičky a pepej česnek - jednak je proti hlistům, upírům, ale rovněž přírodní odpuzovač bacilů a žen.
oliv 3. listopadu 2021
Pravidelný konzument česneku Mirda ti to potvrdí nejdou na něj ani upíři ani ženy...i bacily se ho bojí:-))
oliv 3. listopadu 2021
Sbohem, děvčátko, sbohem, má milá, sbohem, obraze spanilý,
od tvých ňader mi usekli ruce a srdce mi rozbili,
myšlenka na tebe jak zlatý hřeb půl roku v nemoci mě protínala,
když bylo hůř, i bolela víc, když bylo lépe, též pomáhala.
Ale dnes sbohem, děvčátko, dnes už vše marné je, dnes napsal jsem list,
v nějž složil jsem zlatý ten hřeb a ten největší sten,
neb v umírání každý sám musí být a každý opuštěn.
oliv 4. listopadu 2021
To je článek pro Veselého k zamyšlení....nadpis....Každý čtvrtý Čech je normálně šílený. Kam patříte vy?
oliv 4. listopadu 2021
My jsme chtěly abys měl informace komplexní :-))
oliv 4. listopadu 2021
Ale musíš se na to broučku podívat z více úhlů i z toho našeho nejen zavrzele z toho svého...rozšíří ti to obzory :-)))
oliv 6. listopadu 2021
Tak to se Veselej pěkně pletes větší potenciál šířit covid mate vy očkování! !!tos věděl že pozitivně testovany očkovány člověk nemusí do povinné karantény? !a muze tak tu nemic klidně šířit dak dnes se bad tim rozčilovaly holky na interně museli takového pacienta přijmout k ošetření. ..takhle se civudu nezbavime když ho očkování mohou klidně šířit dál! !!:-(:-(:-(
danka_usata 6. listopadu 2021
A ministr udělá tytyty a epidemie se lekne a uteče? :-D Ta vakcína je experimentální a není povinná, tak je to dáno "samotným" parlamentem. Tak jsem tě asi zase přetrumfovala...:D
josef79 6. listopadu 2021
chi chi cha cha cháá..
josef79 6. listopadu 2021
Tebe by mirečku bezdéčka ošouštali i bez ochrany, když máš naočkovanou prcku:)
karel2017 6. listopadu 2021
Tady je prakticky vidět, jak neobrácení lidé nenávidí fakta a realitu. Budou klidně říkat, že obloha je růžová, když je modrá. Říct, že jde o epidemii, je velmi zavádějící - epidemie má svou definici a začíná u vyššího počtu nakažených - cca 1500 na 100 000 obyvatel (samozřejmě, pokud se ten pojem neredefinuje). Říct, že jde dokonce o epidemii neočkovaných, je zcela absurdní. Jediné, co se dá říct, je, že podle statistik je o něco více pozitivně testovaných neočkovaných. Ale to je jen jedna proměnná. Když jsem se díval nedávno na počet mrtvých, tak ten den to bylo 50 procent očkovaný a neočkovaných. Nehledě na to, že neočkovaní se častěji testují a teď jsem sledoval, že se od 1.11 začínali obě skupiny více přibližovat, protože se testuje méně neočkovaných. Nehledě na to, že je opravdu velké množství vedlejších účinků a nevíte, co to udělá dlouhodobě. Řada mnohonásobně kvalifikovanějších odborníků má mnohem umírněnější a opatrnější názory než fanatičtí přívrženci jako Flegr a ministr zdravotnictví. Fakta. Co říkají fakta. A jsou studie, které ukazují, jak je spike protein toxický pro tělo. Tato studie je z poslední doby a dokazuje, že spike protein se dostává do oblasti dna, která se stará o imunitní systém (https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/34696485/). Myslím si, že bude vtipné sledovat statistiky nárustu rakoviny v následujícím desetiletí, statistiky klesáni porodnosti, atd. Jen ze svého okolí znám lidi, co nemohli měsíc chodit po vakcíně. A také jsem slyšel od jedné ženy, že jí její gynekolog varoval, protože všechny ženy, co byly vakcinovány, následně potratily. Toto jsou sice anekdotické informace, ale prostě nevíme… a to je pointa. Nevíš - co to udělá za 5 let. Ale už teď to nevypadá dobře.
oliv 6. listopadu 2021
Mirdo takze ty popiras fakt ze nakažení očkování nemusi do karanteny a vesele to mohou šířit dal ten virus třeba v restauraci kde jsou bez rousky?!popiraci!tfuj hamba
danka_usata 6. listopadu 2021
Ano, nosím roušku, dezinfikují se a jsem v izolaci, tak ať vyvinou neexperimentalni očkovací látku...
karel2017 6. listopadu 2021
Tato peer-reviewed studie ze Stockholmu prokazuje toxicitu spike proteinu a to, že napadá geny, které se starají o obnovu buněk. Mimo řadu dalších věcí. Tady se o tom baví (Duška nemusím a nepodporuji všechny jejich myšlenky): https://vimeo.com/642628218 Pokud je to jen z poloviny pravda, tak lze očekávat nárůst rakovin, zrychlené stárnutí, autoimunitní onemocnění… a pravděpodobně sníženou plodnost.
josef79 6. listopadu 2021
U nás v práci konečně zveřejnili počty naočkovaných a neočkovaných. To jsem se, ale podivil, že u nás není ani necelá čtvrtina naočkovaných!
To bylo humbuku, jaký je veliký zájem, no a ono je to ještě horší než někde na jinde, že?Já bych to viděl nejvíce na autoimunitní nemoci, kterým oni říkají ty civilizační choroby..Karle
josef79 6. listopadu 2021
Už budeš vesmírku?
oliv 6. listopadu 2021
A ty
Mu Mirdo nepodrzis?!ty skrbliku jeden lakoma:-(...ja to vudim tak te ten covid šíří hlavně ti nakažení očkování co nesedi doma na prcine v karanténě a roznasej to vesele veselej mezi nás nebohe zdrave neočekávane jak my k tomu teda přijdeme to je ale sprostota:-)
oliv 6. listopadu 2021
Mirdo chapu to dobře, že kdyby měl Pepik ochranu tak bys ho neodmitnul?!tfuj styd se hambari:-( sodomito♥♥♥
oliv 7. listopadu 2021
A ty zase Mirecku zavíráš očička pred pravdou...ze i vy očkování a právě vy to roznasite dál. ..neockovany pozitivní musi do karanteny a tak to nemůže šířit dal...ale vy nakažení očkování klidně můžete do restaurace.a kdo myslíš že si ty mutace viru dovezl sem do země? !pravy ty a jiní očkování co si cestujou bez problemu za hranice..treba kdoví cos ty dotáhnul ze Slovenska?!a právě tam je ted situace horší než u nás! !!co ty na to bacilonosici?!;-)
josef79 7. listopadu 2021
Připravují Vám brutální kampaň na očkování. Může se v ní vyskytnout nevídané např. jak v indii hráběma hrabou zbytky nespálených lidských těl (hromádky doutnajících prstů), dusící se důchodce a lidi co mají v očích smrt. Mají pouštět tyto spoty ve školách, naštěstí ne ve školkách. je to podobné, jako strašení na cigaretových krabičkách, ale spousty lidí stejně by vykouřili i mrtvole prst, takže nevím co si od toho vlastně někdo slibuje. Prý nejde o strašení! Jak znám děcka, budou si to posílat mezi sebou na mobilech a dostane se to i k dětem do mateřských škol. Rodiče budou jistě velmi rádi za takovou kampaň-děkujeme.
https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/447888-fotky-umiraji...
oliv 7. listopadu 2021
Správně Mirdo.vsichni neockovani na pranýř a vyvalet v trni holomci nezodpovědni
oliv 7. listopadu 2021
Pepo tu kampan jsem viděla. ..to je hnus:-( natlakovej hnus:-(
oliv 8. listopadu 2021
A vidíš broučku mě to odradilo nikdy jsem nekourila;-)
oliv 8. listopadu 2021
A kdo tu pisti ty strasidlo?!:-)
oliv 10. listopadu 2021
Máš pravdu Pepo je to od nich hnus víc lidí se na to ozývý takhle vydírat slabší povahy je nechutné:-(
josef79 10. listopadu 2021
Šíří se to i v myšlení lidí a to nevypneš. Proto stoupe tolik psychiatrických problémů.
oliv 10. listopadu 2021
Mirdo už jednou jsem tě upozornila že nadávkami tvůj argument nezíská na váze...uvědom si to laskavě a dodržuj pravidla slušného chování,nebo budeš zase vyloučen:-))
oliv 10. listopadu 2021
Nojo místo,aby lidi lockdown sbližoval že jsou spolu více doma a zvýšila se tím porodnost tak se rozvádějí.... jsem onehdá viděla celý pořad tomu věnovaný:-)
Je to divná doba proto se mirečku obracej k Bohu on ti pomůže překonat tvé démony a deprese ze samoty uvidíš:-))
oliv 10. listopadu 2021
Kaca není nadávka?nebo to po sobě mirecku neumíš ani přečíst:-P
oliv 10. listopadu 2021
Ty jsi teda dopadl;-) je to nad Pepou ten tvuj skvost....a ty obrazky ja cigaretach mi taky prijdou hnusné stejně jako tato příšerná kampaň:-(
danka_usata 10. listopadu 2021
proč nenecháš Kelišovou vyjádřit své mínění na obrázky a nadáváš jí?
josef79 10. listopadu 2021
Přátelé zemřel Miroslav Žbirka po očkování na Covid 19!

Sice to nikdo samozřejmě nepotvrdí, ale vysvětlujte to lidem.
Jenom tak z ničeho nic?
TO URČITĚ..to jo mh
oliv 10. listopadu 2021
Danko asi proto,že je to magor:-))vesmirek
danka_usata 10. listopadu 2021
aha, keliš, já to nepoznala :-)
danka_usata 10. listopadu 2021
A kde konkrétně jsem tě "udala"?
josef79 10. listopadu 2021
A taky trochu úcty ke všem živým na zdejší seznamce:)
oliv 10. listopadu 2021
Vesely Mirecek to má nastavené takto...každou minutu co si o něm někdo nemysli.že je blbeček pivazuje za promarněnou;-)
oliv 10. listopadu 2021
Víš co magore Veselej polib si prcku jestli si ja ni teda vubec dosáhneš;-);-);-) pochybuji♥♥♥♥
oliv 11. listopadu 2021
Jestli myslíš vesmirku mou malou rozkosnou prcinku tak to si nechej zajit chut;-);-);-)
oliv 11. listopadu 2021
Každou minutu co si o tobě nikdo nemyslí že jsi blbeček považuješ za promarněnou co?!♥♥♥♥
pirinka 11. listopadu 2021
jdi se léčit, vesmo
oliv 11. listopadu 2021
Ty dobytku jeden to se teda pletes metr mi staci bohaté, a ještě zbejva;-) to by me zajimalo kolik metrů potřebuješ ty když takto uvazujes?!;-);-) podle sebe siudim tebe co broučku?!nech si zajit chuť na polibeni mé male prcinky...nebudeš mit příležitost to se vubec nemusíš těšit;-);-);-) žel tě musim zklamat:-(:-(:-(
karel2017 11. listopadu 2021
Jestli z něj nemluví spajk protein… 🥸
josef79 11. listopadu 2021
Jsem nevěděl, že by chtěl vesmírek Olinu za svoji klisnu. To jsou mi věci.
oliv 11. listopadu 2021
CHUDINKO moje malá....nepolíbená:-)Ani nevíš jak moc bych ti to přála.....že bys vomitoval:-))))moc moc moc....
oliv 11. listopadu 2021
Styd se broučku s klasickým vzděláním a nevíš co je to vomitovat?!na gymplu nebyla latina?;-) napovím ti teda to znamená zvracet;-) mohlo tě přece napadnout že ti z celého svého upřímného srdíčka budu přát. Když budeš blejt jako Amina♥♥♥♥♥
oliv 11. listopadu 2021
Ty si patrně nikdy neviděl 2dil tvého oblíbeného dědictví aneb....tak rad a casto z prvniho dílů citujes...tak mrkni na pokračování. ...Poluvka v protialkoholni léčebně. ..po antabusu nevomitoval...a byli z toho lékaři na větvičce
oliv 12. listopadu 2021
A jakpak ti starousi jde mikce?prostata je mrcha cooo?!
oliv 12. listopadu 2021
Zato tvůj lingam už to dávno vzdal co kamasůtro:-))
oliv 12. listopadu 2021
ani ťuk,co?:-))natož ťuk ťuk......:-(
danka_usata 12. listopadu 2021
ty máš škodolibou radost,vid...
danka_usata 12. listopadu 2021
to bylo na tebe ... ale ty to víš
oliv 12. listopadu 2021
Jasně ze to Danko moc dobře ví že to bylo na něho., ale moc rad provokuje potizista:-(
danka_usata 12. listopadu 2021
Keliš... možná si i mysli, že lidi utloukl argumenty...no moudřejší ustoupili...😹😹😹
oliv 12. listopadu 2021
Mirek to mi nesmíš tak lichotit nebo ještě zpychnu....🥰🥰🥰
oliv 12. listopadu 2021
To on Danko nikdy nepochopí protože moudrej není😄🤩ani náhodou abych použila jeho zamilovanej citátem blbec nikdy nepochopí že je blbec tak nemá cenu mu to ani vymlouvat😝🤡🤡🤡
danka_usata 12. listopadu 2021
keliš...........už ho nechej, není tě hoden, ba ni tvé pozornosti
oliv 12. listopadu 2021
Správné Danko🤩král Miroslav mi není hoden ani zavázat střevíček 🌻🌻🌻
danka_usata 13. listopadu 2021
🐱‍🐉🐱‍🐉🐱‍🐉
oliv 13. listopadu 2021
🍓🍓🍓🌻🌻🌻🌹🌹🌹
oliv 13. listopadu 2021
Král Miroslav byl gentleman a velkej fešák toho bych si nechala líbit a moc Ráže miluju:-))
oliv 13. listopadu 2021
Já jsem poznala Mirdu jelimana🐖🐖🐖
danka_usata 13. listopadu 2021
🦝🐻💘 VŠL !!!!!! uííí
oliv 17. listopadu 2021
Já sem si říkala VESELEJ kdy se ozveš když se to tak hodně zvedá....
oliv 17. listopadu 2021
Nastavaj zase těžké časy jako loni ach jo🤯🤯🤯
oliv 18. listopadu 2021
Šířit to mohou i očkování !!!!nedávno jsem četla článek že je chybou netestovat i je že si stát zadělává na pěkné problémy...
oliv 18. listopadu 2021
No ale testovat se maj i očkovaní...takže i tebe to nemine Mirečku neboj....jinak bys nás neočkované mohl klidně nakazit a to bychom neradi:-(
oliv 18. listopadu 2021
Hloupouckej Mirečku nevíš jak to bude všechno dal za chvilku tě nepustí třeba ani do obchodu s potravinami bez testu i s očkováním....a pro zradylko si snad čumáčku do obchodu chodíš nebo ne?!☃️⛄☃️⛄🍕🍟🥨🥪🌭🍔
josef79 18. listopadu 2021
Hořejší už prohlásil, že nepomůže ani kdyby se všichni naočkovali. A i kdyby to pomohlo, virus by stejně nově zmutoval.
oliv 18. listopadu 2021
Mirečku máš o mě dost zkreslené představy mým jediným pobavením v životě není chlastacka v hospodách či vinárnách... musím tě zklamat.ale jsem skoro abstinent já...mě dostanou i 2 deci vína jako jiného celá láhev🥂🍾🥂🍾
oliv 18. listopadu 2021
Kafe mám doma kávovar, zákusek si upeču sama a v této době začnu péct moje zamilované vánoční cukroví...akorát s Nízkou budem mít smůlu s předvánočním večírkem v cukrárně budem se muset sejít u kašny u morového sloupu a předat si vzorky cukrousku takto.varim líp jak v restauraci nechci se chlubit ale je to tak.moc ráda.... vařím peču... protože mě to baví takže mě to vážně chybět nebude broučků 😝 někde lozit
oliv 18. listopadu 2021
Vystačíme si samo Domo servis....zklamala jsem tě ale je to prostě tak....doufám že s vánočními trhy když jsou venku nebudou dělat ofuky...a zase nezakazou mše v kostelích to jediné by mě teda dojalo☹️
oliv 18. listopadu 2021
Já vážně nejsem Mirecku tak společenská jak se mylně domnívás🐱lituji,ale opravdu ne🥳🥳🥳🥳
oliv 19. listopadu 2021
To ses Veselý na koníčkovi co?!!!ihaha🐈🐈🐈
josef79 19. listopadu 2021
To nebyli informace ode mě. Ty jsem měl pro tebe z vyšších pater. A oni to chtěli tak udělat, ale odpůrci zasáhli. Povinnému plandemickému očkování se stejně nevyhneme. Když to nebude v únoru 2022, tak na jaře:) Potom už všichni budou chodit pořád do kola a budou si za to nakonec i platit a testy budou pro všechny, dokud se nevypotřebují zásoby:)
josef79 19. listopadu 2021
Mě by zajímalo kolik lidí znáte ze své práce či bezprostředního okolí co skončili s covidem na jip? Já se ptal co to šlo, ale nikdo nikdy nikoho takového neviděl. Jsou to lidé co by stejně skončili na jip i bez covidu?? Nebo denní přírůstky jsou v tisících, to by snad ubylo už za tu dobu venku, nebo v obchodech lidí ne?? Všude narváno k prasknutí a zdá se mi, že nikdo ty restrikce moc nedodržuje. Tak to celé smrdí od jehly... Ryba ta smrdí od hlavy. Nechte se naočkovat a udělejte tečku za životem
oliv 19. listopadu 2021
Aspoň se nás všech odpíračů zbavis mirdo🥰🥰🥰
josef79 19. listopadu 2021
Správně, předvídal jsem to na základě informací, bla bla Mirečku:)
oliv 20. listopadu 2021
Mirdo ty jedna předpovědní službo:-))
oliv 21. listopadu 2021
Veselej musíš krátce a stručně!!!ty sis nevšiml že kapacita je pod článkem již přeplněná?!😉
vеsmirek 21. listopadu 2021
Špatně, pokud jsi to předvídal na základě falešných a neověřených, tedy hoax informací. Bla, bla science-fiction Pepíčku :)
vesmіrek 21. listopadu 2021
Špatně, pokud jsi to předvídal na základě falešných a neověřených, tedy hoax informací. Bla, bla science-fiction Pepíčku :)
josef79 21. listopadu 2021
Ve tvém bude místa dost:)
josef79 21. listopadu 2021
Hu HU Ha HA cha
oliv 21. listopadu 2021
Tak vidíš že se to sem už nevejde veselej ne?!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.