Ahoj, je mi 27 a jsem z Náchoda. Hledám někoho v okolí v Královehradeckém kraji.

Jsem věřící, věřím v pravou lásku a v Boha. Jsem jediný z mé rodiny, kdo věří. Nepiju alkohol.
Měl jsem jen jeden vztah, byli jsme spolu 6 let. Nyní již třetím rokem úřaduji doma sám spolu s pejskem. Jsem introvert, rád trávím čas u knížek nebo na procházce. Jsem také fanda minimalismu a zdravé stravy. Čteš až sem a chceš vědět něco více o mně ? Rád budu pokračovat, třeba jsi ta pravá ! :-)
Ne, můj život troufám si tvrdit nebyl a není jednoduchý. Ještě před pár lety jsem běhal v obleku, pojišťoval lidi, studoval Management na vysoké škole a viděl se v budoucnu jako manažer jezdící ve svém nablýskaném BMW do svého paláce plného drahých vymožeností, měl jsem přítelkyni se kterou jsem byl několik let a dal bych ruku do ohně, že spolu umřeme bok po boku.
Přišla však stopka, psychická ataka, dvouletá léčba na psychologii a posléze i ztráta životní přítelkyně, která již nevydržela mou nechuť k životu. Říká se, že když člověk prožije ataku, musí se člověk znovu učit jak se chovat ve všech základních životních situacích. Nebyl jsem schopen jít si nakoupit, nebyl jsem schopen sedět ve více lidech na přednášce, nebyl jsem schopen sedět deset minut na zadku jen sám se sebou. V tomto mém životním restartu došlo také k překopání životních cílů a také uvědomění si, že vlastně všechny ty pozlátka mi do hlavy narvalo okolí a že vlastně žádnou řídící pozici dělat nechci, že to BMW by byl jen magnet na ženský a obrovský barák jen k závisti sousedům.
Jsem vděčný za to, že mám každý den možnost se vrátit do svého bytu. Jsem vděčný za to, že mohu dělat práci, která mě baví a naplňuje a nejen to, dokonce díky ni mohu platit hypotéku, koupit svému pejskovi granulky a natankovat benzín do svého malého Sparka, se kterým pak mohu každý týden vidět své rodiče, které mi dali život, základní kameny do života a vyjádřit jim svou přítomností lásku. Sakra, jsem vděčný i za takovou maličkost, že se ráno probudím (jen dnes umřelo již 54.000 lidí https://www.worldometers.info/cz/).
Jasně, ne každý den je růžový, také jsou věci, které mi stále chybí k úplnému štěstí. Modlím se a doufám, že mi Bůh do života pošle slečnu, které budu moci každý den vytvořit na tváři úsměv. Důležité však je být šťastný teď a tady a ne >až> nebo >když>.
Jsem z Náchoda, pokud se motáš kolem královehradeckého kraje, třeba bychom se mohli potkat a třeba přeskočí jiskra, každopádně díky moc za přečtení !

mdo f1la 23.5.2021

komentáře: (23)


f1la 23.5.2021

Tady hodím fb: https://www.facebook.com/filip.tothh/
A tady takový interní pohled do osobního života, pokud na tebe mluví více obrázky. :-)
https://photos.app.goo.gl/cLtuYgVuBMScenQV9

danka_usata 26.5.2021

Já to mám velmi podobně. Děkujeme za povzbuzení. Je to supr vědět, jak moc milosrdný je Bůh. Mě obrátil cca před dvěma roky. A taky mě zbavil toho nadbytečného. 🙏

oliv 31.5.2021

Ano člověka velmi změní když přijde nemoc a zjisti své limity...zacne si pak vážit daleki vuc obyčejných věci. ..jako ze vubec ráno vztane z oistele..ze venku sviti slunko a ty můžeš chodit a iobdivovat boží dílo přírody. ..a drobné maličkosti. ..změní se ti úplně systém hodnot. ..moc pěkně jsi to napsal. ..přeji ti abys našel holku se kterou se budete doplnovat a rozumět si ve víře v Boha a vzájemné lasce a respektu
K tomu at vam dopomaha Bůh.

danka_usata 1.6.2021

Prakticky vzato, ano. Prakticky to začne, když opravdu uveříš, že ti Kristus může pomoct...pak se to děje samo ☺️

danka_usata 1.6.2021

A taky poznávat, v čem je hřích a jak hřích plodí smrt...a začne ti ten text dávat smysl. Bez Krista nemůžeš rozumět dobře bibli ani dojít k otci, protože on je ta spojnice...a prosím zamyslí se předem na tím, co píšeš, až se mi budeš vysmívat.

danka_usata 4.6.2021

Pokud se budeš opíjet a hulit (závislost), tak do království nebeského nevstoupíš. Přečti si, co říkal Kristus...je v desateru, že máš milovat Boha a bližního jako sebe samu? Není, no vidíš, a přesto to tak je. Zkus si přečíst pár kapitol z písma. Mám dojem, že mě chceš prostě dostat na nějakém domnělém nesmyslu, abych >pochopila>, že věřím blbostem a prozřela, že jedině lidský rozum a úsudek je ok....je to snaha marná.

danka_usata 5.6.2021

Jo a víš, že jsi zavislej na kyslíku? Není to diskriminace? Mluvila jsem o 2 nejdůležitějších přikázáních a o tom, co ještě řekl Ježíš. Než se budeš chtít se mnou přít, nastuduj si prosím téma. Nechápeš koncept hříchu.... být křesťanem je mnohem víc než desatero...je to odevzdání života Bohu. Je dáno bohem, že opilci nepřijdou do nebe. A proč? Protože je ve hře škodlivost na zdraví. Co se týče teinu a kofeinu, tak to ti asi nepodlomí zdraví jako fet nebo cigáro. Sklidni hormon, trpaslíku...

oliv 5.6.2021

Jo danko máš pravdu v desateru je v zpovednim zrcadle nevysavival jsem zbytečně svůj život v ohrožení rizenim v podnapilosti a také neohrozoval život alkoholem a tak...trpaslík se nevyzná a jen plácá. ..

josef79 6.6.2021

V nebi mají zájem právě o tu hříšnou napravenou poskvrněnost, také tomu nerozumím, ale je to tak!

stepb 6.6.2021

josefe 79 ano máš pravdu, Ježíš říká v bibli i ve zjeveních že vezme do nebeského království každou duši která se k němu s důvěrou na jeho milosrdenství obrátí, byť by měla hříchů jako zrn písku, jde o ten kající úmysl, dobrou vůli mít rád Ježíše, pak přichází obrácení- viz sv Magdaléna, lotr na kříži, celník Matouš, bylo tam i plno posedlých ze kterých vyhnal démony, kteří pak kázali evangelium ...všechno obrácení hříšníci...

oliv 6.6.2021

v nebi bude největší radost nad jedním obráceným hříšníkem ,než nad 99 spravedlivými Mirku :-)))

kofola4 14.6.2021

To jsi vzala kde, Danko, že opilci nepřijdou do nebe? Líbí se mi názor, že při umírání se budeme moci rozhodnout pro Boha a že stačí se rozhodnout v ten okamžik, a ten člověk půjde do nebe.

josef79 14.6.2021

Ty budeš asi taky heretik. Můžeš to tak vidět, pokud máš růžové brýle:)

danka_usata 14.6.2021

9Což nevíte, že nespravedliví nebudou mít účast v Božím království? Nemylte se: Ani smilníci, ani modláři, ani cizoložníci, ani nemravní, ani zvrácení,
10ani zloději, ani lakomci, opilci, utrhači, lupiči nebudou mít účast v Božím království.
11A to jste někteří byli. Dali jste se však obmýt, byli jste posvěceni, byli jste ospravedlněni ve jménu Pána Ježíše Krista a Duchem našeho Boha. .,......korintským...... může tam být teoreticky dost lotrů 🤔

oliv 14.6.2021

obrátit se k Bohu lze i na smrtelné posteli chlapci :-))

oliv 16.6.2021

Mirku pokud hluboce litují a chtějí se obrátit tak ano...vzpoměň ukřižování pan ježíš mezi dvěma lotry...jeden zatvrzele odmítal...druhý olitoval svých vin a prosil Ježíše za odpuštění...Ježíš mu odpověděl ještě dnes budeš se mnou v ráji....stejná vina jiný přístup....ten druhý zůstal zatvrzelý a skončil v pekle....tvé zatvrzelé srdce tě dovede do pekla chápeš?

trew85s 29.7.2021

http://buhnamzehnej.cz/modlitba-ruzence-2/

Uložit