KATOLÍK SEZNAMKA na facebooku !!!

čau lidi komu se to tu moc nelíbí a je ekumenický může se přihlásit zde podmínka je mít foto v profilu: https://www.facebook.com/groups/399981463722129 facebook skupina : Křesťanská seznamka katolík + sdílení

mdo stepb 13.2.2021

komentáře: (16)


milly7 18.2.2021

V té skupině, kterou tady propaguješ, jsou trapní a nadutí správci, kteří skončí v Pekle. Místo hledání pravdy se pořád točí v začarovaném EGO kruhu... Pozdravuj je. :)

stepb 18.2.2021

No new age tam i členové nejak nefandí nejde jen o správce, hlásí to i členové, nejde vyhovět všem, i když i ty máš v něčem stejné názory.

milly7 18.2.2021

Až jednou přijde Kristus, tak všem těmto chytrolínům řekne, jak to doopravdy je. Asi to nerozdýchají. To, co teď současní církevní učitelé považují za pravdu, jsou úplné nesmysly...

danka_usata 23.3.2021

Obraz se Milouši, ať ti Bůh otevře oči pravdě v písmu, a pamatuj....úspěch si musíš vymodlit 📕🙏🙏🙏🙏🙏.

trew85s 20.5.2021

Tvoje seznamka je Štěpáne lepší než tato. Tam nejsou aspoň hádky a hlavně spam jinak je to svobodná konverzace 🌈😊 a já jsem si tam našel také holku. Pro všechny: jděte tam!!!! 😊👍😳💕❤️🌈😍

milly7 20.5.2021

Jojo, středověká inkvizice se přestěhovala na Facebook... 💻👺

trew85s 20.5.2021

tam si muzete přispívat cokoliv chcete na te jeho seznamce od štěpána. hlavně tam kontrolují spamy a nadávky. a když někdo tam spamujje napr jako igor tady tak dostane blok. jen tam se nesmí spamovat příspěvky co jsou si samy podobný ze jeden příspěvek co se tam opakuje nebo je podobný tak se to pak maže.. Nebo se zeptejte přímo Štěpána.

trew85s 20.5.2021

tohle vyjádření k té seznamce jsem napsal pro všechny co už je nebaví tady číst nadávky, hněv, urážky a spamy)

trew85s 20.5.2021

a moc neposílejte tam moc příspěvků za den a posílejte jen co se týče křesťanství. Třeba 1-2 příspěvky nebo se zeptejte Štěpána

http://www.krestanskaseznamka.cz/message#stepb

oliv 21.5.2021

veselej a proč by katolíci měli na svých stránkách strpět kecy o new age???to mi povíš?!
ty slinty at si dávaj na svoje webové stránky a neprzní tím katolickou církev!!!!to takovej chudák jako seš ty nepochopí....AMEN

milly7 21.5.2021

To, čemu zkostnatělí katolíci říkají NEW AGE, je blíže k pravdě než celé očesané Evangelium. Ti nahoře to dávno vědí, ti dole to nechtějí pochopit...

oliv 21.5.2021

Štěpáne,díky za tu katolickou seznamku je to tam vážně pěkné,žádné hádky nad vírou...takové laskavé prostředí....všem katolíků a katoličkám vřele doporučuji.

oliv 21.5.2021

To by se ti hodilo Veselej co,ale takovou radost ti nemohu udělat...vládl by sis tu pak tvrdou rukou jen ty sám a to nemohu dopustit...bylo by ti po mě smutno :-))

Uložit