Přátelské popovídání o křesťanských tématech

Ahoj všem, pokud bude někdo mít zájem, budu ráda když se ozve sem nebo do soukromé zprávy, ráda si jen tak popovídám o křesťanských tématech, Bohu a víře :) mějte hezké odpoledne!

mdo girlofheaven 27.11.2020

komentáře: (12)


antifona 29.11.2020

Milá krásko, zdravím Tě, Radek.

jakub777 29.11.2020

Já si třeba popovídám rád, pokud to nebudeme vnímat jako názorovou bitvu...
(PS: Mám dostatečně vysoké EQ, abych jasně chápal poznámku v závorce u profilu :) :) a spíš přes PM, než takhle veřejně...

jakub777 29.11.2020

anebo to nazveme empatií, jak kdo chce :)

milly7 18.2.2021

Už jsem si se slečnou psal. Skončilo to tím, že mi vnucovala svůj způsob komunikace s Bohem... ☺

danka_usata 23.3.2021

Milly, ty komunikuješ s démony. A vím, že OPRAVDU něco cítíš, vibrace, zlepšení nálady, klídek v nitru... oni se manifestují, ale je to lež.

josef79 24.3.2021

Vesmírku a ty jsi Danku ušatou viděl z vnějšku? Jak může být pěkná? Fotku tady nikdy neměla. Tak nevím, ale už ti to asi leze na mozek.. Danka a ty nemůžeš vědět , jestli vůbec Milly s někým komunikuje, jestli to není jen jeho mozková interpretace, nebo tak něco.

danka_usata 26.3.2021

Já myslím, že když to praktikuje, tak to na něj působí. A jsi si jistej , že to byla Ostrava? Nebyl to Zürich?

danka_usata 22.4.2021

Dužnina?😂😂😂😂😂😂😂😂
Jinak jsem viděla včera takové videjko o pojetí spasitele v Bibli a překroucené new age pojetí. Možná by to mohlo toho posedlého samaritána Milouše zajímat. 🦋☔🐖

danka_usata 22.4.2021

Já se za něj modlím, aby mu JK otevřel oči pravdě. 📕👀

Uložit