Ahojda :-)

Ahoj jsem tu nová, a tak se moc tady neorientuji. Najdu zde přátelé?

mdo lily88 12.2.2020

komentáře: (25)


__faramir 24.2.2020

Je tu nějak mrtvo, navíc se mi nedaří nastavit si profil. :-)

__faramir 29.2.2020

Nefunguje to, zprávy ve webovém rozhranní se nezobrazují, zato mi začal chodit nějaký divný spam do emailu z téhle seznamky:

Rád vás poznávám. Mám s vámi něco vážného, prosím kontaktujte mě zde. michellebrown215@hotmail.com

Jestli je to tu přizpůsobené nějakému prohlížeči/OS, tak to prosím na rovinu řekněte, o tom by mohla být tahle diskuze. Zkoušel jsem Brave a Chrome pod macOS. Tahle seznamka mě zatím stále nějaký čas, ale nepřišel jsem na to, jak začít ty holuby posílat. :-) A vůbec bylo vtipné, jak se jeden den zobrazoval login vo VMWare místo stránek.

konik 4.3.2020

Profil nelze smazat a chodí stále spamy, jediné co funguje, je komunikace mezi stálými členy...lehce rozmrzelými nad nefungujícím systémem a nepřicházejícími ženami...

snv60 27.8.2020

No na seznámení pro Tebe asi nejsem, hádám na věkový rozdíl, ale povykládat si můžeme. Přátelství s lidmi je fajn a také důležité.

snv60 29.8.2020

Nejde o navázání známosti, ale o společný život. Někdo řekl: žít v manželství s ženou o 20 let mladší je jako běžet maraton se sádrovou nohou.
Myslím, že je to pravda. Ale díky za povzbuzení. Ať se Ti daří.

snv60 31.8.2020

To je dobrý! Problém je, že tělu neporučíš, prostě stárne. Takže Erasmus byl optimista, leč stárnul jako my ostatní. Ale je fakt že duchem může člověk být mladý a to je dobře, když každý bude. Všem nám to přeji.

snv60 1.9.2020

Já četl, že se to děje už v dětském věku. Nejsem lékař a nerozumím té problematice ani za mák. Ale Bůh mne kdysi zachránil od jisté smrti. Uvěřil jsem Mu a tak mne opustil strach z budoucnosti. Čtu si denně v Bibli a naplňuje mne naděje. Z této perspektivy je i stárnutí lehčí. Mluvím za sebe, abych snad někoho tady nezranil.

stepb 2.9.2020

snv60 můžeš k tomu napsat nějaké svědectví, k té záchraně bohem od smrti? třeba by to druhé povzbudilo....

snv60 2.9.2020

A Tebe ne? :-) Mně vždy povzbudí, když se dozvím pravdu o Bohu a Jeho lásce k nám.
Zde je odkaz na svědectví: https://www.youtube.com/watch?v=bWNwlUBUVmE
Bůh Vám žehnej při sledování, vše dobře dopadlo. Ta moje zkušenost se odehrála před 37 lety.

snv60 3.9.2020

Pokusím se vyhovět, takže okolo 50-té minuty popisuji, na co se ptáte.
Pokud Vám budou chybět souvislosti, mrkněte i před.
Video má dvě části. V první vyprávím svou zkušenost, ve druhé pak vysvětluji, jak funguje psychotronika.
Záměr režiséra byl natočit pořad o tom, jak je okultismus a vše co s ním souvisí, nebezpečné. Cílovou skupinou jsou lidé, kteří se okoltismem zabývají a netuší do čeho se zaplétají. Takže někteří křesťané video odsuzují.

stepb 4.9.2020

snv60 no bohužel je chyba věnovat tolik času ve videu esoterice protože si to někdo ze zvědavosti pak zkusí a je tam jen lehce naznačeno že jste poznal Boha, fakt jen lehce ještě tam spíš mluvíte o nějaké nadzemské bytosti a slovo Bůh nevím jestli tam padlo, jinak to bylo fakt šíleně zdlouhavé, takže se nedivte že to video někdo zkritizuje.

snv60 7.9.2020

Pánové cituji z textu pod odkazem:
>Cílovou skupinou jsou lidé, kteří se okoltismem zabývají a netuší do čeho se zaplétají. Takže někteří křesťané video odsuzují.>
Tato zkušenost pomohla některým obětem okultismu a Bůh je také zachránil. Naposledy mého kolegu z práce vloni.

snv60 18.9.2020

Ano >ta nemoc> byla duchovního původu. Nebojím se lékařů, ale tehdy se psal rok 1983. No a kdybych tehdy řekl psychiatrovi, co se mi děje v životě fyzicky, asi bych skončil v léčebně.
Byl jsem na EEG, abych si ověřil jednu věc a během jasnovideckého pokusu přístroj přestal detekovat alfa rytmus. Paní doktorka i primář to vyhodnotili jako artefakt, protože každý živý člověk má alfa rytmus i ve spánku. Později se mi primář ozval, jestli se nechci účastnit pokusů, že zkoumají psychotronické možnosti. Už jsem neměl zájem, Bůh mne zachránil a hledal jsem ho.
Promiňte, ale dále již nebudu odpovídat na dotazy k mé životní zkušenosti. Díky za pochopení.

pirinka 10.10.2020

Je to tak, video jsem nečetla, ale mě Bůh také vytáhl z okultismu...někdy člověk neví, že to magie je, protože se >to> jeví neškodně..

josef79 12.10.2020

Magie je ve všech pohádkách, magie je všude kam se podíváte, magie je i v bibli. Člověk musí být pořád ve střehu:)

Uložit