Září 2019 - POZNEJTE SE NA POŽITKOVÉ TURISTICE V DOLOMITECH - 14. ročník

Možnost navázání nových kontaktů s fajn lidmi různých vyznání, ale hlavně 6 dnů bezva chození uprostřed překrásného světa těchto kouzelných hor v prima kolektivu a s kvalitním zázemím. Pozvánka platí pro celou republiku i případné hosty ze Slovenska. Pro více info pište na e-mail: alena-smejkalova(zavináč)seznam.cz

Schází Vám partner(ka) pro sport? Pak je to příležitost pro Vás! Nebo hledáte protějšek stejných zájmů pro život? Co třeba zkusit jít mu naproti s námi na pobytu?! Popř. oceníte jen týden mimo šeď a shon všedního dne v prostředí nádherné přírody a ve fajn společnosti? I tehdy mezi námi budete správně, třeba i s Vašimi blízkými!

V profilu na seznamce o sobě napíše snad každý druhý, že mezi jeho záliby patří turistika, lyžování, sport..., ovšem mnohý takový byl ve skutečnosti naposledy na horách na třídním výletu na ZŠ. Tady na pobytu však potkáte osoby, jejichž slova odráží realitu. Navíc na hory jezdí zpravidla dobří lidé a člověk zde druhého nejlépe pozná. Únava po cestě a vyčerpání po aktivně prožitém dni na svahu představují jistou zátěž, pod jejímž vlivem se každý ukáže takovým, jakým ve skutečnosti opravdu je. Pojeďte si otestovat sami sebe, svého partnera či další lidi, s nimiž se zde setkáte, a při tom si užijte scenérií a pohody.

mdo seznamka-v-dolomitech 26.8.2019

komentáře: (0)


Uložit