Jestli jseš křesťan (ka ), pojeď s námi - zatím se vše připravuje, orient. cena je 3300 Kč ( 2x ubytování, 5x stravování, 7x vstupy do památek

Zájezd po stopách sv. Jana Pawla II do Krakova a okolí 25. 10 PÁ Odjezd z Prahy v 19 hodin (přistoupit LZE : Poděbrady, Kolín, Kutná Hora, Pardubice, Hradec Kr. Rychnov nad Kněžnou a DLE DOMLUVY po trase ) Po cestě se krátce zastavíme na hradišti LIBICE n C. - místa narození svatého VOJTĚCHA Slavníka . 26. 10 SO Ráno příjezd do JASTRZEBIA ZDROJ, návštěva Galerie zvonků, poté odjezd na snídani a do blízkého barokního paláce PŠČINA. Odpoledne uctění památky sv. Maximiliana Marii KOLBE a prohlídka koncentračního tábora AUSCHWITZ - Osvětim. Odjezd do KRAKOWA, ubyt. a večeře. Večer prohlídka historického centra. 27. 10 NE Po snídani odjezd do unikátního solného dolu VĚLIČKA nedaleko Krakowa - rovněž památky UNESCO. Odpoledne návštěva zámku WAWEL a prohlídka tamní katedrály, kde byl arcibiskupem sv. Jan Pawel II. 28. 10 PO Snídaně a odjezd do města WADOWICE, rodiště JP II. Návštěva farního kostela + muzea JP II. Odjezd na prohlídku pivovaru ŽIVEC, exkurze a ochutnávka nejlepšího polského piva. Po cestě zpět do Prahy je možná zastávka k prohlídce nějaké zajímavé sakrální památky Slezska. Večeře na území ČR. Zájezd je doprovázen polsky mluvícím průvodcem . Více propozic Vám zašleme na email. Za jakékoli připomínky Vám děkuji a jsem s úctou, Vratislav Vojtěch NOVÁK, v. r. (více informací Vám VČAS zašleme na emai )

mdo vojtech 19.8.2019

komentáře: (1)


vojtech 19.8.2019

Za 3 dny tohoto ohlášení za Seznamce katolik.cz jsem dostal několik DOTAZU , zda se budeme stavoval také v potním místě Jana Pawla II -
KALWARIA ZEBRZYDOWSKA - ano. Jestli bude také nějaké ochutnávka polského piva v tamním PIVOVARU - ano. Zda je toto vhodná
cesta pro přátelská seznámení věřících křesťanů - myslím že URČITĚ, a ta nejlepší.
Za jakoukoli Vaši zkušenost a připomínku SRDEČNĚ děkuji. Napište případně na můj meil : vratislavnovak1@gmail.com

Děkuji, Pán s Vámi.
Vratislav Vojtěch NOVÁK

Uložit