Hledám..

Piště koho hledáte.

Mark_IV 6.5.2019

komentáře: (21)

Mark_IV 6.5.2019

Hledám dívku, která se nebere vážně. Aspoň trochu teda.

kofola3 7.5.2019

Pan Maňátko pořád něco hledá.

stepb 9.5.2019

vesmo to není vtipné i mladí můžou mít ID prvního až třetího stupně

Mark_IV 10.5.2019

Tedy proto Miroslave, že moh. Ale nejsem na babičky víme? Konec konců je všechno v rukou Božích, tak nesuď dne před večerem. Ale taky nemusel, že? ne ID tě může z ID vytáhnout a jestli prosím Otce o rybu tak mi nedá hada, s tím buď klidný.,

josef79 17.5.2019

Marku, koho myslíš, že tady se svým neupraveným vzhledem najdeš? Nejsi naivní, nebo hloupý? Vždyť více jak polovina holek zde hledá svého vysněného prince a to neznamená, že by se ta potencionální dívka proto brala moc vážně.

josef79 17.5.2019

Ty texty v těch jeho metalových písních boha neoslavují, takže tento předpoklad nespňuje.

Josef79 18.5.2019

Je to schizofrenní jestřáb, poznal bych ho i kdyby byl zabetonovanej.

josef79 21.5.2019

No právě a nevíš jestli ta fotka není podvrh? Navíc znám jestřába a toho by nějaká jedna fotka nerozhodila. Jestli to není jen jeho další hra. Já tomu komplotu nevěřím!

Mark_IV 21.5.2019

Děcka, já myslím, že na debilitě této seznamce neubíráte. Jednak ste oba dva paranoidní až to pěkný není, a za druhé to, že komentujete po čem vám je kulový svědčí o tom, že jste dva kokoti, kteří tvoří chaos. Co je vám do mýho vzhledu? I kdybych byl bezdomovec, tak děvče si zde hledám já a ne vy. A jestli hodláte posuzovat jak se komu budu líbit nebo nebudu tak jste kokoti.
A vesmíre obzvlášť ty by ses už mohl nad svou trapností pozastavit. Jseš přesně jako ta tvoje fotka, kde bereš oštěp někomu, kdo ho vlastně ani nemá, protože je voskovej. A pícháš, ale dost blbě. Řekl bych, že sám do sebe. Jestli ti to někdy dojde, bude i na této seznamce prostor pro všechny lidi na to aby se zde mohli seznámit. Uvědom si, že lidé nejsou kameny, tak k nim tak nepřistupuj.
A jo, metal je divnej, ale poslouchá ho např. i Honza Talafant, kterej vydává bible, jmenovitě KMS, B 21, ale i další knihy. Znám se s ním osobně a dokonce se mu líbí (sic!) i moje hudba, a to víc než křesťanské chvály. Pokud nechápeš o čem zpívají tak to prostě neřeš, já to chápu a řada dalších taky. Nemusíš mít vždycky správnej náhled. Kdoví jestli nejsem jestřáb a jestli se náhodou nechci mstít, HAHAHA!
Adios..

Mark_IV 24.5.2019

Už ses spláchl, idiote?

tu48rista 1.10.2019

Ahoj a pekny den vsem.Jak sem zjistil tak jako seznamka to tady nefunguje ani nahodou

josef79 2.10.2019

No vidíš Tutisto a to jsi tedy zjístil ještě málo....:) Například poslední příspěvek o tvůrce stránek měl tento návrh. Cituji: dotaz do pranice: co kdybych zpoplatnil pristup na seznamku (pouze pro muze) s tim ze muzu udelat vyjimky pro chude a nezamestnante :) jaka si myslite ze by byla prijatelna cena? (za mesic) [penize bych pak dal na dobrocine/misijni ucely]........

Uložit