Funkce Like a Dislike

Měla by zde fungovat funkce Like a Dislake k příspěvkům a k profilům uživatelů. Předpodkládám, že by to alespoň trochu chladilo horkou krev některých uživatelů a nanaparovali by se. Zjistili by možná tak, že jejich chování v příspěvcích nemá ohlas.

mdo tomasmetodej 23.12.2018

komentáře: (18)


tomasmetodej 24.12.2018

Nebojím této funkce. O to co máš strach by se předešlo tím, že označovat by mohlo jen opačné pohlaví. Protože tak zvaně účty si tady mezi sebou vyřizují jen chlapi.

palcov 5.1.2019

Problém je, že téhle seznamce se nikdo nevěnuje, HP je zaplevelená facebook posty (budiž), ale hlavně vyhledávání partnerů nefunguje, nemůžu zvolit kraj, jen okres a hlavně je tam strašné množství outdated profilů na které se nikdo nepřihlásil X let a nejde to poznat. Prostě admin na to s*re, zabalte to.

palcov 6.1.2019

Takhle seznamka je ok, má dobrou zavedenou doménu, komunitu, výhodou jsou např. diskuze, že je zdarma. Potíž je nedotaženost některých funkcí (třeba to vyhledávání a další). Kdysi jsem si s Davem psal, že bych pomohl, ale ono je to údajně psané v různých technologiích jako je node.js, .NET což neovládám. Napsal bych vlastní seznamku v PHP+MySQL, není to raketová věda, jen sám do toho nejdu. Kdyby měl někdo nápad nebo zájem o spolupráci, můžem se nějak domluvit a dát to dohromady.

palcov 6.1.2019

To máš pravdu. Napadlo mě to udělat zadarmo jako určitou službu církvi, když bude nějaký volný čas, na odreagování. Jediné co potřebuju je zadávací dokumentace (= pokud možno přesně popsaný seznam funkcí), volný server a nějaký čas. A grafický design, na který jsem levej. :) (koukám že tady je řešený css frameworkem)

stepb 4.5.2019

ještě by tu měla být funkce bloknout uživatele ale to je v říši sci fi

Uložit