Jak smazat profil, do nějž se už NELZE ani PŘIHLÁSIT ?!

Zdravím Dave, na mail nereaguješ, tak to zkusím tady - chci smazat profil (primárně ten starší), ale nemůžu se do něj ani přihlásit - mám to snad řešit úřední cestou ??
Dík

mdo eltom 3.11.2018

komentáře: (9)


dave 6.11.2018

o ktery profil se jedna? podivam se =...

eltom 7.11.2018

eltom, tenhle je už druhý, ale u obou je stejný mail a dokonce i heslo...

eltom 7.11.2018

(doufal jsem se že nová registrace neprojde nebo >přepíše> původní nefunkční, ale vytvořila se a původní zůstala)

etje 7.11.2018

Zkusil jsem na něj najít link a nakonec se mi podařilo přihlásit a zrušit ho...

eltom 7.11.2018

Stejně ale asi nejde smazat tu diskuzi, avatar, atp. tak kdyby šlo i to...

eltom 9.11.2018

Spíš pro pobavení - příchozí zprávy od registrace (>3 roky):

koshka234

14.9.2017
Ahoj. Máš moc krásnou tvář :) Jsem sympatický dívka se smyslem pro humor. Mám ráda muziku, literaturu, přírodu. Hledám muže pro vážný vztah. Kamarádství, později vážný vztah. Pokud máš chuť napsat pár řádku o sobě, budu ráda když se ozveš.

uluzzy

10.2.2017
Zdravím tě, Mé jméno je Lucy, velmi skromný, jeho potěšení tě znám a mám rád lidi s vizí a dobrou ambicí, mám přihlédnutím ke všem lidstva a velmi uctivý s velkou budoucnost hledá odpovědné osoby, a budu rád, kdybyste mě kontaktovat v mé soukromé e-mailové adresy (...@hotmail.com), dám vám mé fotografie a další informace o sobě, prosím, nevidí tuto zprávu jako Disturb pro vás, budu na vás čeká na mě kontaktovat na můj soukromý emailová adresa ........................... Hello to you, my name is lucy, very humble, its a pleasure to know you,and i like people with vision and good ambition, i have regard to every humanity and very respectful with great future looking for responsible person, and i will like you to contact me in my private email address(lucyjalic24 ©hotmail.com), i will give you my pictures and further information about myself, please don't see this message as a disturb to you, i will be waiting for you to contact me in my private email address

aishabdul

9.1.2017
i am miss Vina Robbins Am working as Senior Audit / banker in Al Rayan Bank formerly Islamic Bank of Britain United Kingdom,i have a deal/business to discuss with you if you are interested reply back urgently. ...@outlook.com ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, i am chybí Vina Robbins Pracuji jako hlavní účetní / bankéře v Al Rayan bance dříve Islámské banky Británie Velká Británie, mám deal / podnikání diskutovat s vámi, pokud máte zájem o odpověď zpátky naléhavě. ...@outlook.com

avriel05

24.11.2016
Greetings to you, My name is Avriel Harry, a Sergeant of UNITED STATE ARMY, I hope this email will find you well & healthy and I hope we can establish a relationship since we are meeting here for the first time,i have gone through a profile that speaks good of you in this site and I was impressed when i saw your profile and i decided to communicate with you. It is my desire to know you too, and i like honesty, trust, love, caring, truth, & respect, I have all this qualities in me, kindly respond to me through my private email box (...@outlook.com) so that we can know ourselves better.Thanks and hoping to hear from you soonest. ...@outlook.com Lots Of Love, Avriel Harry ............................................................................................. Zdravím vás, Jmenuji se Harry Avriel, Sergeant UNITED STATE ARMY, doufám, že tento email najde vám dobře a zdravě a doufám, že můžeme navázat vztah, protože jsme zde setkávají poprvé, jsem prošel profil, který mluví dobře z vás na těchto stránkách a byl jsem ohromen, když jsem viděl váš profil a rozhodl jsem se komunikovat s vámi. Je mým přáním, aby vás taky vím, a mám rád upřímnost, důvěru, lásku, péči, pravdu & respekt, mám všechny tyto vlastnosti ve mně laskavě vyhrazena reagovat na mě skrz můj soukromý e-mailové schránky (...@outlook.com) Takže můžeme poznat sami sebe better.Thanks a doufat, že slyším od vás nejdřív. ...@outlook.com Spoustou lásky, Harry Avriel

dating

29.9.2016
Zdravíme členy. Uvidíte nové profily, novou nástěnku, nové fórum a novou seznamku. Můžete se přesvědčit jak vypadá na adrese http://...


bot

9.9.2016
Ahoj, vytvořil jsem nové forum k této stránce http://... Měj se krásně


manuela50

22.7.2016
je mi ctí, že vás poznávám, já jsem jen prostá žena čestný a starostlivá abych byl upřímný s tebou Jsem opravdu rád, jak jste a mým cílem zde je najít seriózní vztah s někým budovat lepší budoucnost se a věřím, že můžeme setkat osobně brzy, nemohu číst vaši zprávu laskavě napište mi prosím na můj soukromý e-mail (...@gmail.com), takže můžeme hovořit tam, já vám také řekne, více o mně s mou fotografii.

Manuella


lovelady

2.6.2016
Ahoj
Jak se máš,
Jsem Vivian Viděl jsem váš profil dnes v tomto seznamka a zjistíte, že jste hodni být moje. Takže pokud máte zájem vědět, a pro mě poslat nějaké fotky z dolu, kontaktujte mě, (...@hotmail.com)

Hamonycole1

25.5.2016
I'm Miss Harmony Cole, i want us to be good friends please can you contact me to this my email (harmonycole15@hotmail.com) i have something to share with you thanks. Miss Harmony Cole.

(...@hotmail.com)

beatriceakkuol

17.5.2016
Ahoj Těší mě, jmenuji se Slečna Beatrice Akuol chci být tvůj přítel. kontaktujte mě na můj e-mail. ...@yahoo.com

susanjehlms

21.3.2016
Můj nejdražší One! Zdravím vás, jmenuji se General Susan Helms, Jsem americký armádní generál, doufám, že tento email tě najde dobře a zdravě a doufám, že můžeme navázat vztah, protože jsme zde setkávají poprvé, a prošli profil, který mluví dobře, že jste na tomto místě a byl jsem ohromen, když jsem viděl váš profil a rozhodl pro komunikaci s vámi. Je mým přáním, aby tě znám, mám rád upřímnost, důvěru, lásku, péči, pravdu & respekt, mám všechny tyto vlastnosti ve mně, laskavě odpovědět na mě skrz můj soukromý e-mailové schránky (...@hotmail.com) tak, aby v nemůže vědět sami lépe. Doufám, že číst od vás, pokud vaše jsou také zájem. Díky a doufat, že slyším od vás nejdřív. EMAIL: (...@hotmail.com)

vivian

8.3.2016
Dobrý den, drahý, rád bych tě sem kontaktovat sdílet své myšlenky a zájmy prosím odpovědět na mou e-mailovou adresu, (...@hotmail.com) pro více informací o mě, protože nemám sem vždy v pořádku, doufám, že chápete můj názor? zůstaňte prosím požehnaný v Pána Vivian

patty334

13.10.2015
Ahoj, Jmenuji se Patricia Horoho, jak je každá věc s tebou, jsem si vybral zájem o vás po shlédnutí vašeho profilu, a považoval za nutné, aby vás okamžitě psát. Musím ti něco zveřejněny velmi důležité pro vás, ale já je obtížné vyjádřit své já tady mohl byste prosím dostat zpět ke mně v mém e-mailu tak, že i vám bude posílat obrázky Zde je můj e-mailovou adresu .... ...@outlook.com ................................................................................................................................................... Hello, My name is Patricia Horoho how is every thing with you, i picked interest on you after viewing your profile and considered it necessary to write you immediately. i have something very important to disclosed to you but am finding it difficult express my self here could you please get back to me in my email so that i will send you pictures Here is my email address.... ...@outlook.com

Uložit