Pozvánka - Dvouletá škola vnitřního uzdravení a učednictví pořádaná Ellel Ministries v České republice nazvaná EXPLORE

Od: Ellel Czech Republic <info.cz@ellel.org>
Datum: 22 October 2018

Drazí přátelé,

je nám potěšením pozvat Vás na dvouletou školu vnitřního uzdravení a učednictví pořádanou Ellel Ministries v České republice nazvanou EXPLORE.


Škola začne v únoru 2019 a bude probíhat ve dvou blocích – EXPLORE A a EXPLORE B po dobu dvou let. Každý blok je rozložen do deseti vyučovacích víkendů (s volnými letními měsíci), které proběhnou vždy v pátek večer a sobotu.

Škola EXPLORE je přepracovanou verzí školy Modular School, kterou Ellel Ministries vyučovala i na Slovensku a na jejímž základě vznikla škola Nová DNA.

V roce 2019 proběhne škola EXPLORE A v následujících termínech a s následujícími tématy. Vyučování bude probíhat v angličtině s českým překladem.

EXPLORE A

8. – 9. února - Souvislosti – jaké základy položil Bůh pro život

8. – 9. března - Poznání Boha – Boží charakter a přirozenost

12. – 13. dubna - Boží univerzální klíč – síla odpuštění

10. – 11. května - Ztracen a znovu nalezen – co je lékem na odmítnutí

8. – 9. června - Odhalení Božího nepřítele – uzdravení skrze vysvobození

13. – 14. září - Skrz naskrz – vnitřní zranění a uzdravení

11. – 12. října - Znát sám sebe – co znamená obnovení lidského ducha

8. – 9. listopadu - Propojeni – Boží plán pro vztahy

6. – 7. prosince - V bezpečí – co funguje proti strachu a úzkosti

10. – 11. ledna - Praktický seminář uzdravení – uvedení služby do praxe. Příležitost pro účastníky sloužit a nechat si sloužit od dalších spoluúčastníků EXPLORE a členů týmu Ellel Ministries.Jednotlivé termíny EXPLORE B budou potvrzeny blíže k datu konání. Její témata si můžete přečíst v přiložené brožurce.EXPLORE je zaměřena na budování osobního vztahu s Bohem, nalezení vnitřního uzdravení a osvobození pro svůj život. Každý víkend sestává z šesti hodinových vyučovacích bloků, času chval, jednohodinové diskuze v malých skupinkách k danému tématu a jednohodinového bloku reflexe, kdy se účastníci mohou účastnit jedné z několika nabízených aktivit, jejichž cílem je vytvořit čas a prostor pro Ducha svatého k němu dále mluvit a zjevovat mu na osobní úrovni, co pro něj má.

Cena školy EXPLORE se odvíjí od toho, jak a kdy se přihlásíte. V přihlášce v příloze naleznete podrobnosti.Studenti, kteří absolvují celou školu (EXPLORE A a B), obdrží certifikát. Je možné vynechat maximálně dva víkendy za rok s právem stále se účastnit závěrečného praktického workshopu. Takoví studenti poté obdrží certifikát poté, co si vynechaná témata doplní účastí na daném tématu v dalším běhu školy či v zahraničí. Je též možné účastnit se pouze jednotlivých víkendů bez nároku na certifikát.

Po absolvování školy EXPLORE A a B mohou účastníci, kteří mají na srdci i službu ostatním, absolvovat navazující školu EXPLORE Plus, která bude používat stejné principy a klíče, ale zaměřovat se na jejich použití v pomoci druhým. Tito studenti také mohou být přizvání k účasti na následných školách EXPLORE a Víkendech uzdravení jako součást týmu služebníků.

Přáním Ellel Ministries je vybudovat dobré vztahy s pastory sborů účastníků školy, aby pastoři věděli, že mohou těmto proškoleným lidem důvěřovat a využívat je k modlitební službě v domovském sboru. I proto je k účastni na škole EXPLORE požadován souhlas pastora účastníka.Pokud jste rozhodnutí se na školu přihlásit, prosím vyplňte přiloženou přihlášku a zašlete ji zpět na tuto adresu.Pokud se chcete nejdříve účastnit prvního víkendu a rozhodnout se až poté, je to také možné. Zvýhodněná cena platí při uhrazení celého bloku EXPLORE A o prvním či druhém víkendu.

V případě účasti pouze na jednotlivých víkendech nám napište pokud možno co nejdříve, kterých byste se chtěli zúčastnit (pokud to můžete naplánovat dopředu), případně se hlaste jednotlivě co nejdříve před konáním daného víkendu, abychom mohli zajistit potřebné materiály a dostatek služebníků.Budeme také vděčni, pokud tento email přepošlete lidem, kteří by mohli mít o tuto nabídku zájem.Pokud máte nějaké další dotazy, prosím kontaktujte nás na tomto emailu.Můžete nás také sledovat na Facebooku: https://www.facebook.com/Ellel-in-Czech-1369720296493277/


Za Ellel Česká republika,

Andrea Haines.Od: Ellel Czech Republic <info.cz@ellel.org>
Komu: Ellel Czech Republic <info.cz@ellel.org>
Datum: 23. 10. 2018 9:13:39
Předmět: Re: Dvouletá škola vnitřního uzdravení Ellel Ministries EXPLORE

Dobré ráno,

moc se omlouváme, ale v posledním emailu chyběla důležitá informace, že škola EXPLORE bude probíhat v Praze.


Snažíme se získat prostory, které nejsou spojeny s žádnou denominací.

Konkrétní místo konání ještě domlouváme a dáme Vám vědět, co nejdříve to půjde.


Děkujeme za pochopení,


Andrea Haines


PS: Součástí emailu jsou dvě přílohy; přihláška a leták, nejdou sem vložit, proto pokud máte o kurz zájem napište si o ně přímo na zmiňovaný email: info.cz@ellel.org

mdo r71 23.10.2018

komentáře: (5)


josef79 24.10.2018

Mě se také nepodařilo zjístit zdroje. Dokonce na jejich FB jim podivuhodným způsobem chybí některé vlastní stránky-tedy odkazy na ně jsou nefunkční. Smazané. Mě by to tedy nezajímalo i kdyby to bylo od důvěryhodné církve. Nebo si někdo zase chce přividělávat prodejem Boha?

r71 12.11.2018

http://ellel.org/?changeregion=1
http://ellel.org/uk/ministry/in-depth/explore/

r71 12.11.2018

https://www.kspraha.cz/wp-content/uploads/2018/10/Ellel-Ministries-2018-Czech-Explore-Brochure.pdf

Uložit