sebepoškozování, myšlenky na smrt, deprese, je tu slečna co si něčím takovým prošla? Napiš klidně do zpráv, pokud vadí že tu nemám foto tak pak pošlu

sebepoškozování, myšlenky na smrt, deprese, je tu slečna co si něčím takovým prošla?

mdo job 11.10.2017

komentáře: (6)


barboras 11.7.2018

Myslenky na smrt, deprese - 1 rok, nebyla jsem stavu si ani jit vycistit zuby, mela jsem strach, ze na mne spadnou na ulici baraky, premyslela jsem, jaké by to bylo skocit z okna.

job 11.7.2018

Díky za svědectví, hledám takovou věřící slečnu mladší než já a nevadí mi žádná duševní nemoc, nemám v tom předsudky.

job 11.7.2018

Hledám slečnu co měla nebo má psychický problém, nezadanou a mladší než já. značka: společná pomoc. svou fotku dodám

barboras 11.7.2018

Jobe jestli chces, napis vic. Ja stala jednou pred rozhodnutim, komu a cemu verim vic _ Bohu nebo praskum ?, a od té doby prasky >na hlavu> neberu. Chvala Bohu za to, z ceho me vytahl. A pokud se moji hlavu snazi neco pohltit- at je to depka nebo Zly, odevzdam to v tu chvili Panu. Diky Jemu jsem uz 20 let v Jeho pokoji. Tim te nevybizim, abys prestal brat prasky, nevim, jaké mas problémy a urcite asi nebudu mladsi nez ty, tvuj profil nejak nemohu najit.

avazu 3.1.2020

To se nedá vylečít, jen lékami podlečit, Mít pevnou vůli a pevnou víru, ale po vnedším světě je to moc těžké, ale důležité je pokaždém selhání promluvit si z bohem a činít pokání. Vím o čem mluvím po CMP.

Uložit