Jakými způsoby komunikujete s Bohem?

Příklad: máte problém se zdravím, ať tělesný či duchovní, za který jste se ať Vy či jiní za Vás modlili a nic nepomohlo. Neznáte příčinu toho problému, takže vlastně ani nevíte za co se konkrétně modlit.....Potřebujete odpověď přímo od Boha skrze Ducha svatého. Zajímají mne Vaše praktické zkušenosti komunikace s Bohem. Jakým způsobem se ptáte, obdržíte odpověď a ověříte si - že ta odpověď je skutečně od Boha a né od zlého?

mdo r71 11.7.2017

komentáře: (15)


ejmi 14.7.2017

Pokud nemáme hluboké duchovní poznání, je dobré mít vedle sebe někoho ( přátelé, sestry, bratry ), kteří nám rádi pomohou. Vysvětlí nám čemu nerozumíme, modlí se za nás. Pak jde o to, zda jsou to lidi opravdu od Boha. Nemohu tady psát odkaz na určité církve. Ale v dobrých církvích takové lidi jsou.

isabell 15.7.2017

Před několika lety jsem měla nehodu, srazily se dvě tramvaje a lékaři mi zprvu řekli, že dostanu výstuž. Měla jsem zlomenou horní čelist, ale pak mi lékař na další kontrole zdělil, že nebude potřeba. Zpraví se to samo. Myslím si, že pomohla modlitba lidí z farnosti a jsem jim za to vděčná. Pokud není modlitba vyslyšena tak se asi modlíme nějak špatně anebo musíme být více trpěliví. Trpím Vitiligem a tak se modlím, věřím že bude vyslyšena.

isabell 15.7.2017

Jestrab na jakou otázku?

petra77 15.7.2017

Modlitba není nikdy na škodu,ale vždy ku prospěchu.Jen Bůh ví kterou modlitbu vyslyší a co je pro nás dobré....To co je pro nás dobré se vždy nemusí shodovat s našimi přáními....

nikkk 16.7.2017

Myslím, že jestrab na to kápnul - uzdravení je opravdu v první řadě milost. Sice za uzdravení se máme modlit, jsme k tomu vybízeni, ale výsledek je VŽDYCKY jen a jen na Bohu samotném. Pokud si myslíme, že nám Bůh něco dluží, když nás zrovna neuzdraví, tak už je tu něco špatně. To se pozvolna přesouváme do pozizce umanutých dětí. Jeho smýšlení je zcela jiné, než naše a my v podstatě většinou ničemu nerozumíme. Můj osobní přístup je asi v tomto smyslu: Pane, Ty víš, že mě to a to trápí, že bych si přál, abys mě toho zbavil, uzdravil mě. Avšak ne má, ale Tvá vůle se staň. Pro úplnost ještě řeknu, že vyslyšeno bylo zhruba kolem dvou třetin konkrétních modliteb.

petra77 17.7.2017

Nevyzpytatelné jsou cesty Boží.....

nikkk 24.7.2017

vezíre, ty kluku ušmudlaná, a oni tě ještě nezavřeli do nějakého ústavu? To se fakt divím...

zalman 8.8.2017

trochu nevím zda komunikace s Bohem má být jen prosba o uzdravení a to, když mi umře někdo blízký, tak není přeci chyba vedení ani to, že by nemělo cenu se modlit a že nás Bůh neposlouchá. Představte si, že by nikdo neumíral a lidé by se museli trápit bolestí, protože nemohou zemřít, planeta by byla přelidněná atd. Smrt k životu patří a spíš se modleme za klidný a bezbolestný odchod nebo při nemocích ať to nebolí. Bůh sice umí zázraky, ale nějak stvořil svět ke kterému patří zrození i smrt. Jinak modlitbou se nic nezkazí a není to o tom jaká volíme slova, zda se umíme modlit není to žádná zkouška do indexu. Bůh nám vidí do srdcích i beze slov a naslouchá nám. Jen třeba si neplést slova naslouchá a poslouchá :D v tom je trochu rozdíl.

Uložit