Profily bez fotek...

Je zvláštní kolik lidí a spec. žen jsem nedá svoji fotku?! :-)

mdo robin33 16.5.2017

komentáře: (38)


dave 30.5.2017

taky premyslim jak povzbudit at davaji vice fotek...

uvidime...

palcov 2.6.2017

co treba takhle: po nejake dobe neaktivity (napr rok) se profil deaktivuje. to by to tu mohlo trochu procistit..

nikkk 2.6.2017

palcov - palec nahoru :- ) - správná připomínka.

nikkk 8.6.2017

vesmíre, ty jsi zase - jako ostatně vždy a stále - nějakej přechytralej. Tolik bys chtěl pořád o všem a o všech rozhodovat, a oni ti to ti zlí lumpové ne a ne dovolit, co?

nikkk 11.6.2017

vesmíre, jsi tlučhuba a nic jiného než prázdný měch plný jedu, to už vím dávno. Na Christian net bys nevydržel ani půl minuty, odevšad by tě vymetli - tak si toho važ, že tady můžeš smrdět bez omezení.

nikkk 14.6.2017

vesmíre, zatím jsem si vůbec nevšiml, že bys dělal něco jiného než ztrácel čas prázdnými, přihlouplými poznámkami.

nikkk 19.6.2017

vesmíre, kdybys nebyl zaslepený vztekem a nenávistí, uznal bys, že JSI TO BYL PRÁVĚ TY, kdo PRVNÍ ÚTOČNĚ REAGOVAL na můj komentář ze dne 2.6. , který NAVÍC NEPATŘIL TOBĚ. Setři si to zkažený máslo z hlavy a nechovej se laskavě jako primitiv.

nikkk 21.6.2017

Ale já to vím, vesmíre. Měsíce jsem tě nechal smrdět ve tvé noře a nereagoval na tvoje stupidity. A když jsem 2.6. reagoval na komentář úplně někoho jiného, BYL JSI TO TY, kdo neuměl ovládnout svoje nízké pudy a začal tu chrlit svoje jedovaté sirné výpary.

nikkk 21.6.2017

... kéž by byly moje komentáře signálem zdejšímu adminovi k tomu, aby mě z tohoto slzavého údolí vesmírkovy kolonie konečně smazal.

nikkk 27.6.2017

vesmíre, ty už jsi jenom k smíchu... :-))))))))))

nikkk 28.6.2017

správně, vezíre, jen si to nenech líbit - však ať to každý vidí, co se tu vyskytuje za trolly...

nikkk 5.7.2017

Smutné na tom vezíre je že sis to sice hezky opsal, ale nic z toho nechápeš - kdyby ano, nečetli bychom tady už léta od tebe ty stupidity, kterými tu plníš každé volné místo. A to se jako nabíhající obtloustlý padesátník už ani nemůžeš vymlouvat na biologické mládí.

nikkk 9.7.2017

vezíre, znám tě jako svý boty - ty ani náhodou nepatříš mezi ty, kteří by dokázali nereagovat. Jsi v řetězech své ješitnosti a nadutosti a to ti nedovolí nereagovat. Směju se už předem, jaké stupidity budou z tebe zase padat!

nikkk 15.7.2017

vezíre, ty a bavit někoho? Leda k pláči. Ty tu jen smrdíš a děláš ostudu, tak je to víš?

nikkk 24.7.2017

vezíre, ty kluku baňatá, naběhl sis na vidle - přesně tohle jsem čekal, když jsem psal výše: znám tě jako svý boty - ty ani náhodou nepatříš mezi ty, kteří by dokázali nereagovat. Jsi v řetězech své ješitnosti a nadutosti a to ti nedovolí nereagovat. Směju se už předem, jaké stupidity budou z tebe zase padat!

nikkk 24.7.2017

vezíre, nevíš náhodou, co to je za troubu, který se tu opakovaně nadouvá svou pýchou a tvrdí (samozřejmě marně, jak jinak), že na mě nebude reagovat? :-)))))))

trinity75 7.8.2017

Stejná situace jako na jakékoli jiné diskuzi....Nepřečteš si názory širokého spektra lidí, jenom se zde pár lidí hádá a nakonec uráží, kdo je hloupější, protože má jiný názor....Bohužel!!

eltom 3.11.2018

Po pár letech profil zůstane trčet, ale nedá se do něj přihlásit... Mimochodem když prý nás na někom něco štve, jsou to obvykle naše >nedokonalosti>, které se snažíme skrývat někdy možná i sami před sebou - >nastavují nám zrcadlo> ;-)

Uložit