Co používáte?

Co používáte za aplikace na PC nebo telefonu? Jaký šikovný webovky znáte? Prostě cokoli, co se týká bible, víry atd. 🙂

mdo just-majka 7.5.2017

komentáře: (6)


lukas87 8.5.2017

používám bible.com a je to zároveň i aplikace. Líbí se mi, že to má různé plány četby, jen mi chybí funkce pro tvorbu vlastních plánů. Ale výborné je, že si může každý zvolit ten překlad, který mu sedne

lukas87 9.5.2017

To sice ano bratře, ale aplikaci v mobilu, na rozdíl od knih, mám vždy u sebe v kapse a můžu část kdykoliv a kdekoliv. A taky se sestra ptala na mobilní či pc aplikace....

lukas87 10.5.2017

Aplikace o které tu píši má 1085 jazykových verzí. Mimo jiné 4 české a 2 hebrejské (50 anglických). A souhlasím, že rozdíl v překladu může v určitých chvílích změnit význam. Já chtěl původně číst Bibli kralickou, ale bych dodnes byl nejspíš u Evangelia podle Matouše. Rozhodl jsem se pro překlad 21. století. Není sice nejlepší, ale čte se to dobře. Na studium Bible máme celý náš život a pokud Otec dá, tak jednou přečtu i ten překlad kralický, ačkoliv je to velice nesrozumitelné.

davido 9.7.2017

Proudzivota.cz - tady posloucham nahravky watchmena Nee a witnese lee, je to v cz a pozehnany!

Uložit