Boží Milost

>Aby mi ta úžasná zjevení příliš nestoupla do hlavy, byl mi dán do těla osten, satanův posel, který mě sráží, abych si o sobě příliš nemyslel. Třikrát jsem kvůli tomu prosil Pána, aby to ode mě odešlo, ale řekl mi: „Moje milost ti stačí. Má moc se plně projeví uprostřed slabosti.“ Milerád se tedy budu chlubit svými slabostmi, aby na mně spočívala Kristova moc.>

Římanům 12: 7-9 B21

Milost je v Americe podle výzkumu z drtivé většiny ( okolo 90% ) chápána jen jako vstup do Nebe. Ale chci ti říct je to něco o MNOHO VÍC! Něco tolik víc že apoštol Pavel píše že když je slabý ( duševně, fyzicky či duchovně ), tak Boží Milost ho činí silným. To znamená, že i když je slabý ( nebo se tak cítí ), tak v tu chvíli má Jeho Milost, která ho činí silným. Jinými slovy je to Boží moc.
Dokonce tě i zmocňuje k tomu žít Nadpřirozený život, pro který tě Bůh stvořil! Odkdy? Od té doby co jsi přijal Ježíše za svého Pána a Spasitele. Proto je důležité nezůstat v nevědomosti a uvěřit všemu, čím Jeho Milost je.
Protože Bůh tě nebude soudit z toho co jsi udělal, ale v souladu s tím, k čemu tě povolal. To jen, aby jsi neměl výmluvu, že nemáš to co potřebuješ, aby jsi to mohl dělat. Bůh totiž nikdy nepovolá aniž by nedal úplné uschopnění.
Doufám že ti dnešní čtení pomohlo a posunulo tě vpřed ve tvém životě s Bohem. Jestli se ti líbí články přidávat každý den ráno, tak zanech reakci ( like :D ).
Bůh tě uváděj do veškeré Pravdy a plnosti v Něm, ať ti není nic skryto. :)

PS: Článek jsem zkopíroval ze své stránka na fb >Dnes s Bohem>, budu rád když zanecháš like na stránce ( pokud tě ovšem zaujme )
Bůh ti žehnej ve všem co budeš dělat. :)

mdo tryskac007 16.4.2017

komentáře: (5)


tryskac007 16.4.2017

Omlouvám se za ty divné znaky, nevěděl jsem že to tahle stránka nebere... ( upravit to nelze... )

dave 16.4.2017

test

Uložit