Farářka
Jsem farářka v jednom velkém městě. Práce mě baví, vždycky jsem jí chtěla dělat a myslím, že jsem v tom dost dobrá. Potíž je v tom, že odjakživa jsem taky měla hodně ráda sex. Už od patnácti jsem měla různé kamarády a dost jsem s nimi řádila. Vlastně jsem se nikdy nenaučila být pořádně monogamní. Na fakultě jsem obvykle měla dva až tři milence současně: obvykle jednoho stálejšího, kterému jsem vesele zahýbala. Párkrát jsem se pokoušela i o volný vztah s tolerovanými nevěrami, ale takový vztah se vždycky rozpadl. Vlastně každý vztah se mi dřív nebo později rozpadl. Jsem zatím svobodná, ještě mi není tolik, aby to vzbuzovalo pozornost. Mám teď tři milence a jednu milenku, kteří o sobě navzájem vědí. Je v tom vlastně hlavně sex, nějaká společná dovolená, večeře, dárky, rozmazlování, krásné intelektuální rozhovory. Už jsem se naučila v tom chodit: nebezpečí provalení nehrozí, když je člověk soudný. Někteří z mých partnerů jsou z církve, většina ale ne. A tak přes den pracuji jako paní farářka, připravuji bohoslužby, učím děti náboženství, píšu odborné články o teologii a večer a v noci se z paní farářky stává pěkné číslo. Neptejte se mě, jestli vím, co to je anál, swingers party, porno, protože tohle samozřejmě vím, a nejenom teoreticky. Naučila jsem se v tomto rozporu žít, nijak mě nemučí. To jsem si odbyla v dřívějších letech, když mi bylo dvacet. Teď jsem dospělá ženská a užívám života.
jestli pises pravdu, tak to je s tebou dost nahnute. Buh me vzal nekolikrat v mem zivote do pekla. Videl jsem, jak znami spoluzaci padali do pekla jak kdyz se setrasaji svestly ze stromu. A nikdy se nedostali zpet na zem nebo dokonce do nebe. Ja jsem spaseny od svych 4 let, kdy se mi ukazal Jezis a ja jsem ho prijal do sveho srdce. Byl jsem take v nebi a Buh mi dal videt, kdyz jini byli v nebi. A byl jsem take ve svatyni, Holy of Holist a kdy mi pomahali dva pratele, Duch Svaty a Jezis. To byla nejtezsi cesta, protoze jsem se musel modlit 30 dni nekolik hodin denne v jazycich a bez preruseni v modlitbe. Dokazal jsem to a byl jsem tam prijat Bohem Otcem, ktery zmenil neco na zemi a potreboval k tomu moje telo. Ja jsem svolil a On udelal zmeny, jake chtel a za oplatku ma pro me pripravenu korunu v nebi pro me. a jete jednu vec pro me udelal, ale o te zatim nebudu psat. Je uzasny a hodny a liode mu nerozumi. Bye, Yan z Kanady.