Psaní si s Dooory

Prý ji vyhovuje psaní na zeď než soukromé zprávy. Tak si s Dooory pište tady :D ale já si myslím,že se urazila u mého posledního příspěvku do zprávy :D

http://www.krestanskaseznamka.cz/user/Dooory

mdo limonadovyjoe 14.3.2017

komentáře: (19)


dooory 14.3.2017

To se netýká psaní s ostatníma, s nimi si píšu i soukromě. To se týká jen Tebe, protože ti v soukromých zprávách dost často hraboší :-/

limonadovyjoe 15.3.2017

To že někdy napíší,že to byl nepovedený vtip, tak moc ty zprávy bereš vážně ;)

limonadovyjoe 15.3.2017

To, že jsi psala, že ti píše nějakej uchyl a ja jsem ti odpověděl. že byvh mu poslal tvoje fotky b podprsence (stažený z shopu) a jestli by to vzal vážně, tak by to byl vážně uchyl co bere vše vážně :D a raději nikam na festivalunited nejedu jak jsi psala, abych jel...jestli by tam byli sami co nemají smysl pro humor,tak to potěš....bych se ještě ztrapnil,že by tomi nechapili. Křesťani berou humoc moc vážně. Jinak když se chci seznamit, tak určitě nebudu psát s humorem :P

limonadovyjoe 15.3.2017

Ale nechci nic říkat,proti lidem z naší farnosti, protože mají smysl pro humor

dooory 15.3.2017

Ne tys to napsal takhle: co bys mi potom udelala, kdybych mu poslal fotky v podprsence, rekl bych ze jsou tvoje a ze s nim chces chodit. Promin, to neni vtipny, to je uchylny. Pokud tohle pises i jinym holkam a myslis si kdo vi jak nejsi vtipny, tak tady mas duvod, proc uz ti neodpovidaji 😊

limonadovyjoe 15.3.2017

To nepisi jinym holkám, ty jsi byla první na internetu, ptz jsem si myslel ze to vemes z humorem kdyz jsme si dlouho psali a ja vtpm nevidim nic uchylnyho. Vetsinou se tp vezme z humorem a ne z urazenim

limonadovyjoe 15.3.2017

Ale ty hned myslis na urazku na tvoji osobu

limonadovyjoe 15.3.2017

Navíc před 6lety to bylo víc humoru jak je teď ale to jsem se pohyboval mezi nevericimi a teď jsem se zkoušel napravit jednu nevěřící s kterou byla největší sranda ale ona nechce věřit ale kvuli tomu ji nezavrhnu, protože se mi s ní nejlíp psalo a některými dobře bavilo

limonadovyjoe 15.3.2017

Když jsi psala,že mi hrabosi, tak ty zase nemyslíš na srandu

limonadovyjoe 15.3.2017

No a kvůli tobě jsem hned ten komentář pod tebou napsal s chybama. Navíc je to jedno jak jsem to napsal ale přibližně to souvisí s tím, protože bych je stáhnul z shopu

limonadovyjoe 15.3.2017

:D

dooory 15.3.2017

Víš já mám radši inteligentní humor a né tyhle sprosté narážky. Vždycky mi to připadá, jako bych se bavila s puberťákem :)

limonadovyjoe 18.3.2017

Vesmirek: přesně řečeno,každý je jiný a kdo pokouší z někoho udělat sebe,tak to většinou nedopada dobře. Při manželství to většinou končí rozvodem

jirikholas 30.3.2017

Ahoj Dooory, snad se neurazíš poněkud neslušným humorem: Komár s krávou, nevím jak Ti to tak nějak popsat, no asi ti to dochází. Doufám, že jsem se Tě doposud nedotkl. No a při tom okolo nich létá vosa, které se to nelíbí, protože je slušná, jako Ty. Obletuje, pak se namíchne, naletí dost daleko před hlavu krávy, vystrčí žihadlo a bodne jím ze vší síly krávu do čela. Ta zabučí bůůůů a komár na to: no, no.
Docela bych si s Tebou chtěl psát, líbíš se mi.

Jirka

dooory 2.4.2017

Dekuji Jestrabe 😊

jirikholas 6.4.2017

Dooory: Vlastně kdo z nás dvou je nevinný, Ty, jestrab, nebo já ? Zkus mi na to napsat odpověď, než poděkuješ Jestrabovi. Jirka

Uložit