pokud se tady najde katolička, nebo ekumenická žena s jiné církve, která zažila utrpení a zůstala s Bohem napiš mi do zpráv

pokud se tady najde spíš asi katolička, nebo ekumenická žena s jiné církve která zažila utrpení a zůstala s Bohem napiš mi do zpráv , věk pod 35...

mdo job 2.3.2017

komentáře: (8)


job 3.3.2017

takže obecně, je to citlivé téma, je tady někdo kdo prožívá utrpení i když stále věří jako Jób......jsem řkc, ale i wilkerson říkal něco o utrpení a barkoci, perla se rodí v utrpení....

monikara 24.4.2017

je fak,že je mi už vice než 35 ale od 25 jsem zůstala sama ze třemi dětmi a především Bohem,ale stále sama,

zvedavy 24.4.2017

Že je někdo sám, tak to snad není utrpení? A když je některá sama s dětmi, tak z nich má snad radost? V naší společnosti je plno žen samoživitelek i lidí, co jsou single, je fuk jestli svobodní nebo rozvedení, prostě sami.

zvedavy 25.4.2017

vesmirek Chtěl jsem napsat, tak se s ní dej dohromady, nebudete sami. Ale pokud se chce seznámit, tak by si měla dát do profilu pár fotek. Na to může někoho ulovit, na svůj věk už tolik ne, ani ty děti nejsou výhod. A nejvíc dost chlapů asi odradí ty stesky. Pokud se lituje, tak tady možná najde pár dobrých duší, co jí politujou. Ale partnera najde těžko, nářky většinu mužů spíš odradí.

stepb 25.4.2017

do prkna chlapi vzpamatujte se píšete o dámě dost neomaleně a přidrzle, hlavně teda že borec bez fota, to je fakt hrdinství.

zvedavy 26.4.2017

I když věcně jsem v podstatě psal, jak věci jsou, tak se tímto sestře velice omlouvám, že to bylo podané stylem, který se jí může dotýkat.

jirikholas 26.4.2017

stepb: Do prkna co ? Hřebík, vrut, kolík, nebo další prkno ? Vyber si a napiš, co do prkna patří. Jsi snad prkno, nebo bratr ? Jirka

Uložit