Hledám kamarádku

Ahoj! Hledám kamarádku na trávení volného času. Našla by se tady podobně smýšlející žena z Ostravy? Je mi 30 let, jsem povoláním matka na rodičovské dovolené, původně vystudovaná ekoložka. Jsem žena, která ráda tráví svůj čas aktivně. Doma nejraději peču - od chlebů, po dorty, buchty, koláče, ráda vařím, miluji francouzskou kuchyni a připravování kulinářských specialit z celého světa :)) aspoň mám tu snahu. Mám dvě malé holčičky - jeden rok a tři roky a pracovně vytíženého manžela. Hledám Tebe, přítelkyni, s kterou bych se mohla sdílet, vařit, péct, navštěvovat, chodit na procházky s dětmi a do dětských center. Nemám sestru a zázemí širší rodiny a sestra mi velmi v životě chybí. Hledám Tebe, kamarádko, sestřičko, abychom si mohly být oporou a společně trávit čas i s dětmi. Jestli tady někde jsi, ozvi se a zvu Tě na kávu ;) nebo na buchtu k nám domů ;). Na vyznání nezáleží.

mdo brigitka 14.2.2017

komentáře: (12)


kopretina55 21.2.2017

Mnoho zdaru, ať najdeš:-) Mít věříc přátelé, co prožívají podobné věci je důležité, sama mám vdané kamarádky s malými dětmi, co velmi oceňují spolčo manželů, maminek...:-) Žel, ale v Brně...

zvedavy 21.2.2017

Tady je seznamka, tak bych do profilu uvedl, že nehledám partnera, ale kamarádku.

dooory 21.2.2017

Nemyslím si, že by to bylo tady zaměřené jen na hledání parnera/partnerky, ostatně v popisku na hlavní stránce píše i o kamarádech. Ale do profilu by se to psát mohlo...

kopretina55 22.2.2017

Souhlasím s Doory:-)

zvedavy 22.2.2017

Ano, ta to má v profilu správně.

zvedavy 22.2.2017

Kdo se jde hlavně seznamovat, tak nemusí pročítat diskuze. Těch tu je plno, užitečných věcí v nich je asi méně než věcí, co za nic nestojí. Je pak trapné, když sestru někdo osloví, že se mu líbí, napíše třeba osobně o sobě a ona mu odepíše, že už má manžela. Že má v profilu dítě, to nic neznamená, seznamuje se spousta rozvedených nebo svobodných matek. Tady je plno profilů, kde lidi o sobě nenapíšou nic. Já bych pro nějaké kamarádění nebo i seznámení čekal, že někdo napíše, jaké je víry. Třeba katolíků si vážím, ale neumím si představit manželství s katoličkou. Katolíci to mají v katechismu, smí si vzít nekatolíka, ale ten musí podepsat souhlas, že děti budou vychovávány katolicky.

zvedavy 23.2.2017

Profil byl zrušený, teď ho mám aktivovaný, že mi někdo chtěl něco napsat. Pak zas profil bude neaktivní, nebude v seznamu, po kliknutí na odkaz se ukáže, že byl zrušen. Co se týče víry, tak evangelická neoznačuje jednu konkrétní církev. Má to znamenat totéž co protestant, ale mně se to slovo nelíbí. Mohl jsem tam dát klidně evangelikální, což je verze téhož slova dle angličtiny. Asi jako když se mluví o presbyterní nebo presbyteriánské církvi. Ta druhá varianta je z anglické podoby slova. U ozn. evangelikální tu je jistý významový posun, určité zúžení významu. Evangelický znamená navazující na reformaci, evangelikální navíc určitý typ víry, někdy označovaný jako probuzenecký. Patří sem najen čce, ale i slezská církev evangelická, církev bratrská, baptisté atd. Nepatří sem katolické církve, pravoslavní, československá husitská církev, starokatolická církev, prostě církve, které se jednoznačně nehlásí k reformaci. Tady pokud chceš někoho oslovit, napsat někomu, tak musíš sám si založit profil. I když možná vůbec nechceš, aby někdo psal Tobě. Ten profil mám vyplněný tak, aby mě spíš nikdo sám neoslovoval. Před časem jsem někomu psal, pak jsem jej deaktivoval. Teď jsem tu zabloudil spíš kvůli diskuzi. Pročítal jsem a chtěl jsem zareagovat.Někdo mi chtěl sdělit něco soukromě, tak proto mám profil zas aktivní.

Uložit