Sny

Měli jste někdy sen, který se vám pak splnil? Já ano a věřím, že takové sny jsou od Pána. Jednou se mi i dokonce zdálo, že vidím příchod našeho Pána. Podělte se s vašemi zkušenostmi.

mdo badenka 5.11.2016

komentáře: (17)


faghira 6.11.2016

Též se mi zdálo už dříve o příchodu Pána Ježíše, blesk ozářil celou oblohu. Ten sen jsem brala jako varování pro mě a moji rodinu.

badenka 6.11.2016

Já v něm viděla jen jasné světlo a vdáli malou postavu Ježíše.

migi 22.11.2016

Mraky snu ktere byli prorocke

badenka 5.1.2017

Měli jste někdo sny, ve kterých na vás útočil satan? Mě třeba ve snu škrtil a bylo to velmi živé.. nebo se do mě ve snu snažila vejít síla, který jsem vzdorovala, pak jsem se vzbudila a nemohla se ani pohnout, jak jsem ji cítila v sobě, ale vím, že to nebyla síla od Boha.

stepb 5.1.2017

badenko no to by bylo možná i na katolického exorcistu, když tě satan otravuje ve snech.

badenka 5.1.2017

stepb: exorcisty je potřeba, když je člověk posedlý démonem, já snad posedlá nejsem.. ale otravuje mě.. asi mě dost nesnáší.. a jak se ho mám zbavit? úplně se ho nezbavím a cítím jeho vliv pořád, velký vliv má modlitba a taky lidi, co mi pomáhají. Nějak se s tím musím poprat.. s Pánem Ježíšem to pujde :)

badenka 5.1.2017

Jednou se mi zdálo, že na mě útočí a já se na to 3x pomodlila Otčenáš a pak se vzbudila. Ještě mě napadlo při jakémkoli jeho útoku říct ve jménu Ježíše Krista odejdi a měl by poslechnout.

faghira 5.1.2017

Satan má právo člověka napadat z různých důvodů, je třeba se tím zabývat, modlit se za to, prosit Ducha Svatého o vyjevení. Třeba stačí mít v bytě nějaký okultní předmět a démoni už mají legální právo k útokům. Jsou tady nějaká duchovní pravidla.

stepb 8.1.2017

vesmírek měl bys mít víc pochopení a poznat že někde se vtipkovat zrovna nehodí.

badenka 8.1.2017

vesmirek: dík za radu.

badenka 8.1.2017

jestrab: mně se zdál sen, který se mi druhého dne úplně přesně splnil, ne že jsem pochopila jeho smysl, takže aby se ti splnil, musel by tu přiletět nějaký asteroid a ty pod mostem, co přežil.

stepb 8.1.2017

dřív jsem míval často sny, že jsem viděl kus budoucnosti, úplně přesně tak jak se stala, takové krátké útržky ..že jsem někde byl, nebo prožil nějakou situaci a už jsem tu situaci dřív viděl ve snu.

badenka 8.1.2017

mně se zas jednou zdál sen a v tom snu se mi zdál další sen.

lucieveronika 30.1.2017

Mě se zdají sny, které mi ovlivňují následující den. Pokaždé když se po snu vzbudím, vím, jestli se něco nestane, nebo jestli bude vše v pořádku. Je to zvláštní, myslím, že mě to připravuje na něco velkého. Jednou se mi zdál sen, že jsem stála na náměstí plného lidí, kteří do sebe i do mě naráželi, hemžili se křížem krážem ale najednou začali mezi sebou dělat cestu nějaké postavě, která se ke mě blížila. Když přišla až ke mě, vůbec jsem nedokázala vidět její tvář ani šat, jako by mi zrak selhával. Ale jedno jsem věděla. Toto je Kristus, stojí přímo přede mnou a usmívá se. Bylo to jako zjevení. Na nebi zářily veselé barvy a já měla pocit, že mi něco říká, aniž by otevřel ústa, byl to takový nutný pocit. >Něco velkého se stane, začne něco, co ti změní život>. Hned jak jsem se vzbudila, jsem věděla, že se něco stane. Ten den vypadal naprosto ordinérně, ale pak se něco stalo, a já, která z hlouby duše miluju hudbu a několik let si doma tajně zpívám, jsem se čirou náhodou dostala na konkurz do nejlepšího sboru v Olomouci.. A přijali mě.. :) Z třiceti lidí pouze dva- já byla jedna ze šťastně vybraných...
Takže nyní už jsem zpívala v Olomouci na koncertech, v Prostějově, v Brně i ve Zlíně v opeře v mém novém úžasném sboru, který mi byl doslova z hůry dán... Ale jelikož tohle má být pouze začátek, kdo ví, kde má cesta skončí :)

Uložit