Bůh

Zdravím všechny a přeji požehnání. Chtěla bych vás poprosit o váš názor. Co, kdo , nebo čím je pro vás Bůh? Jak ho vnímáte a co prožíváte při myšlence na něj? Moc děkuji.

mdo agape10 22.10.2016

komentáře: (8)


anfiss 25.10.2016

Boha vnímám jako otce. Doslova. A to v tom nejlepším slova smyslu.

lenkaas 26.10.2016

Bůh je Otec a největší přítel. Jen na něho se můžu spolehnout.

lenkaas 26.10.2016

Bůh je Otec a největší přítel. Jen na něho se můžu spolehnout.

dosa 1.11.2016

Bůh je náš nebeský otec, náš lásky plný Hospodin, který se o nás všechny krásně stará. Stačí jen otevřít svá srdce, a přijmout lásku Boží, přijmout Boží otcovskou náruč, a pak nebudeme mít nedostatků, a získáme tak to největší štěstí a jediný pravý smysl života. Tak to cítím já,

dosa 1.11.2016

/home/jiri/Plocha/11116594_1571421856440949_811826065_n.jpg

agape10 5.11.2016

Ptala jsem se. Je slušné napsat také svůj názor. Můj Bůh je pro mě láskou. Tou největší a nejčistčí. Je mou vášní. Co cítím? Úlevu při každé myšlence na Něj. Volnost myšlenek, svobodu v rozhodování. To vše a více. Zábvislá ? Ano na jeho lásce ke mě. - úsměv

badenka 5.11.2016

Bůh je pro mě Otec, matka, přítel (nejlepší), rádce, učitel, doktor, velký pomocník a je vším. Vnímám Ho jako někoho za kým můžu přijít kdykoliv mám nějaký problém, kdykoliv mě něco trápí, ale i když jsem šťastná a mám chuť Ho chválit. Vnímám Ho jako osobního Boha, ke kterému můžu přímo hovořit a který mě vždy vyslyší a pomůže. Nikdy mě neopustí a nezklame. Můžu mu věřit. Při myšlence na Něj se mi chce brečet, brečet neuvěřitelnou radostí jaký je Pán Bůh úžasný a jak moc nás miluje.. Mimochodem agape - pěkná přezdívka - nejvyšší forma lásky, Boží bezpodmínečné, obětující, odpouštějící a nesobecké lásky, lásky, kterou nás miluje dokonalý Bůh.

agape10 5.11.2016

Badenka - děkuji.

Uložit