Fašistické církve

Každá církev si myslí,že je něco víc než ta druhá. Jsem katolík a tohle si nemyslím. Jedině nás může spasit víra v trojjediného Boha a ne církve. Snažím se žít podle desatera a když udělám nějaký hřích,tak si vetsinou vzpomenu,že jsem zhřešil a po modlitbě prosím Boha o odpuštění a aby mě příjmul do nebe...teda nás všechny lidi bez rozdílu hříchu. satan rozdělil lidi do jednotlivých skupin-církví,aby jsme se nenáviděli mezi sebou, so sad :(

mdo matty 17.9.2016

komentáře: (7)


matty 17.9.2016

k farářům a k těm co vyvolil nebeský Otec, tak by jsme k nim měli chodit aspoň 1x měsíčně ke zpovědi pro rozhřešení od hříchu

matty 17.9.2016

ještě to vložím raději sem Jan 20,23 Komu odpustíte hříchy, tomu jsou odpuštěny, komu je neodpustíte, tomu odpuštěny nejsou. To mohli jen apoštolové, které Bůh vyvolil za papeže, biskupy a faráře..obyčejní lidé to nemůžou..si aspoň myslím já. Více info odemně od prvního účtu unknown z komentáře od konce http://krestanskaseznamka.cz/diskuze/435

abby 17.9.2016

je dobré si přečíst více na netu, seznámit se s touto problematikou podrobněji, ale lepší, než se dohadovat, je najít, co pro člověka Bůh připravil a běžet k tomuto cíli, aby ho neminul, věřím, že pokud člověk žije s Bohem a je naplněný Duchem Svatým a má skutečný zájem slyšet, potom mu Bůh odkrývá různé věci

stepb 17.9.2016

Matty větší blbost jako název fóra už jsi vymyslet nemohl? Samé kontroverzní názvy a pak píšeš nehádejte se, to chce satan. Nepříjde mi to úplně normální.

josefx 18.9.2016

Souhlasím se Stepbem, taky mi uniká smysl tohoto počínání.

janko01 27.1.2017

Copak neverite ze nam budou odpustene hrichy???

Uložit