Setkávání třeba u kávy

Také vás napadá, že najít místo k seznámení pro starší neexistuje? Tedy pokud jste atraktivní blondýna, zřejmě tenhle pocit nemáte. Ale jak se může seznámit obyčejná žena? Napadá mě, že by bylo příjemné znát např kavárnu, kde by nezadaní mohli vzájemně přisednout a komunikovat. Možná jako poslední vagón v metru. Navštívíš a buď se chceš seznamovat a někoho oslovíš, nebo ne a přestoupíš do vedlejšího. Virtuální seznamování je jako adopce na dálku. Nejde přeci jen o slova. Ale o gesta, tón hlasu, drobnosti, které nám o druhém napoví víc než fotka a napsaná slova sebehodnocení, která většinou neodpovídají realitě. Kdyby eseznamky provozovaly seznamovací kavárny, věřím, že efektivita by byla větší a hlavně by seznamování bylo zase o lidech a přirozenější Ida

mdo ida 11.9.2016

komentáře: (8)


abby 11.9.2016

Já myslím, že lépe fungují výlety a společné akce venku, které klidně můžou končit třeba v kavárně. Lidi si jen těžko přisedávají k někomu neznámému...Jen škoda, že je dělají pouze velká města - Praha, Brno, o dalších moc nevím. Už to tady někdo zmiňoval, ale nějak to vyšumělo. Chybí organizátoři na více místech. Výhoda seznamky naopak někdy je, že se sejdou lidé z celé republiky, někdy i mimo ni. Jinak ovšem souhlasím, že osobní kontakt se nedá nahradit.

ida 11.9.2016

A co tedy s tím něco udělat?

veronica27 13.9.2016

Ten nápad se mi hodně líbí, i ten s těmi výlety. Ovšem má to jeden zádrhel. Většinou to potřebuje jednu až dvě osoby, které mají organizační schopnosti a jsou ochotní tomu podřídit svůj čas a nějaké prostředky... A bohužel, takových lidí je málo...

anezkabarbora 13.9.2016

Tak já se klidně hlásím do organizačního týmu :) jen každý jsme odjinud a já třeba nemám auto, takže se jen tak někde nedostanu :( jedině busem či vlakem

matty 13.9.2016

A já zase s autem neumím :D jsem jel s autem naposledy v 17ti letech..jsem si ho půjčil od dědy a naboural jsem s ním do stodoly :D neumím zatáčet volantem a odhadnout jak s ním točit :D hlásí se někdo kdo by mě naučil jezdit autem??? :D

jana 24.9.2016

Je tu někdo komu již bylo 60 ?

Uložit