Druhý příchod Ježíše Krista

Zajímalo by mě, zda si přejete a modlíte se za to, aby Pán Ježíš už přišel na tuto zem?

mdo badenka 15.8.2016

komentáře: (13)


anfiss 15.8.2016

Laicky řečeno, ano. Když vnímám jak trpí nejen lidé,zvířata, a vše co nám Pán svěřil k užívání a člověk vše dokáže zneužít.. ano vnitřně jsem s tím konfrontována každý den. Nemohu říct, že se za to cíleně modlim, jelikož si uvedomuji,že ten čas je jen v rukou Boha. Však ani Ježíš neví kdy to bude. Přesto tak nějak můj duch prahne po tom, aby už bylo všemu násilí a zloradu konec. Ale ten přijde až se náplní Písmo a zjeví se Antikrist a vše co bude poté následovat. Psáno v kostce.

badenka 15.8.2016

Anfiss: Díky za příspěvek. Taky mě to ničí, když vidím, co se každý den děje na týhle planetě a je to každým dnem horší a horší. Myslím, že Ježíš už ví, kdy přijde, to že neví, říkal tady na zemi, ale v nebi už to určitě ví. Jeho příchod můžeme do značné míry urychlit i my, ale jak je psáno, Bůh všechno uspíší v pravý čas a já myslím, že ten čas už bude hodně brzy. Protože na to, co se děje, se Pán Bůh už dlouho chtít dívat nebude a Boží trpělivost přeteče..

anfiss 15.8.2016

Jako za dnů Noeho,kdy Bůh litoval, že stvořil člověka.. Lidé se do toho hříšného úplně položili, až nezbylo nic jiného, než to všechno zatopit a utopit..

badenka 15.8.2016

Ano a lidstvo se do dnů Noeho dostalo znovu právě v těchto dnech..

filos12 15.8.2016

Hezké téma... Druhý příchod je pevné zaslíbení našeho Pána Ježíše a vlastně hned ještě v prvním století si věřící Jeho druhý příchod toužebně přáli. A tak si to přejeme i my, i když jen Bůh ví, kdy nastane ten okamžik, o kterém mluví Ježíš v Lukáši, 18. kap: - Ale když přijde Syn člověka, zdaliž nalezne víru na zemi? - Zhruba posledních sto let se vše na světě neuvěřitelně zrychlilo - a stále se zrychluje, technika nás doslova zachvacuje - a to platí žel i o zlu jako takovém. Takže si také myslím, že ten den druhého příchodu už moc daleko není... Jsme na tom stejně, jako kdysi ap. Pavel - chtěli bychom už co nejdříve být s Pánem, ale na druhé straně víme, že je tu možná ještě mnoho lidí, kterým bychom mohli předat evangelium... Neboť Bůh chce, aby všichni lidé byli spaseni a došli k poznání pravdy - 1. Timoteovi, 2:4

abby 15.8.2016

Já se hlavně modlím za to, aby ještě mohlo přijít k Bohu co nejvíce lidí, za svoji roli v tom a za lásku a pochopení Božího srdce. Je pravda, že kolem to nevypadá zrovna radostně, ale my se nemáme bát a děsit, ale snad o to víc se snažit pracovat na tom, k čemu nás Pán povolává. K záchraně duší. Nevíme, kolik zbývá času...

badenka 15.8.2016

A k tomu mě napadají Ježíšova slova „Žeň je mnohá, dělníků málo. Proste proto Pána žně, ať vyšle dělníky na svou žeň.> Lukáš 10,2 neboť úroda dozrála :) Je psáno, že evangelium bude hlásáno po celým světě a teprve pak přijde konec, což dnes se evangelium po celým světě zvěstuje. Pán Bůh chce zachránit co nejvíc lidí, to je jasné, právě proto je tak milosrdný, že s Jeho příchodem ještě čeká, ale nebude čekat věčně :) Kdyby přišel například v roce 2009, tak by se mnou byl konec :) Snažím se, kdykoli je příležitost říct o tom druhým lidem a taky se modlím za to, aby si mě Pán Bůh v této věci použil. Určitě by jsme se toho neměli bát, co přichází na tento svět, ale pevně se ukotvit ve víře a naučit se důvěřovat Bohu :)

lucia31 23.8.2016

som velmi rada ze niekto rozmysla o prichode pana jezisa nemyslim si ze nastane ten cas este nie pretoze najprv evanjelium bude hlasat do celeho sveta az potom pride koniec ajked si to niekedy sama zelam

badenka 27.8.2016

lucia31: řekla bych, že evangelium už je díky internetu, dopravním prostředkům atd hlásáno po celém světě, spíš se ještě nejdřív musí zjevit Syn zatracení - 1Pokud jde o příchod Pána Ježíše, kolem něhož budeme shromážděni, prosíme vás, bratří,
2abyste se nedali snadno vyvést z rovnováhy nebo vylekat nějakým projevem ducha nebo řečí či listem, domněle pocházejícím od nás, jako by den Páně měl už nastat.
3Žádným způsobem se nedejte od nikoho oklamat, protože nenastane, dokud nedojde ke vzpouře proti Bohu a neobjeví se člověk nepravosti, Syn zatracení.
4Ten se postaví na odpor a ‚povýší se nade všecko, co má jméno Boží‘ nebo čemu se vzdává božská pocta. Dokonce ‚usedne v chrámu Božím‘ a bude se vydávat za Boha. 2.Tesalonickým 2,1-4

radek78 9.9.2016

Ahoj, mám veliké přání být doma u Pána ale dekuju Bohu za jeho Otcovskou trpělivost s příchodem jeho Syna. Vždyť kdo obstojí? Copak víme zda bude zachráněna nevěřící manželka nebo manžel? Dcera nebo syn soused nebo sousedka? Bdeme přátelé. Myslím že pro nás je důležité venovat se Lásce a Bůh nemá zalíbení v trestání. Láska na devse. ........tak proč spěchat když je stále tolik práce, třeba zrovna někdo blízký za týden uvěří......... A sláva Bohu za každý život ....

renton14 16.9.2016

Badenka, mohu se zeptat: Za co považujete spisy Ellen G. Whitové? Jsou podle vás na úrovni Písma? A je pravda, že vaše denominace učí, že neděle je znamení šelmy?

rublev 20.9.2016

Jeste po svete beha asi hodne lidi, kterym Pan Buh chce dat milost. Do te doby bude Izrael zatvrzen a zaslepen, viz. Rimanum 11,25 - Neboť nechci, bratří, abyste nevěděli tohoto tajemství, (abyste nebyli sami u sebe moudří), že zatvrdilost z částky přihodila se Izraelovi, dokudž by nevešla plnost pohanů. - Pak je tady jeste Rimanum 9,18, ktere vsak vubec nepopira Bozi spravedlnost, protoze Buh zna nase potencialni rozhodnuti i v situacich, do kterych se treba nikdy nedostaneme - A tak tedy, nad kýmž chce, smilovává se, a koho chce, zatvrzuje. - Jak uz to tady snad nekdo napsal, dejiny se ke konci exponencialne zrychluji, takze posledni udalosti muzou nasledovat jedna za druhou. Posilam vytrvalost a pozehnani!

Uložit