Zapřít sám sebe.............!!!

Nedávno jsme s přáteli mluvili o tom co je to zapřít sám sebe: mě se to nějak rozleželo - navzdory tomu že ztratíme váhu v očích lidí a přesto je milovat.Navzdory tomu, že se naše názory a postoje diametrálně liší od v mém případě většiny lidí kde se po většinu času pohybuji, navzdory tomu že ztratíme přátele o které stojíme, navzdory tomu co svět a život nabízí, ale Kristus mluví jinak. Pro Pravdu, Lásku a Víru pro věrnost Ježíši pro vavřín vítězství,vše to se zdá být daleko, ale je to neskutečně blízko tak jako nezapřít sám sebe. Tudíž neschopnost následovat Krista ,která je nám tak vlastní....Bože chci nést svůj Kříž a následovat tě.....nemám na to sílu a tak tě za ní prosím. Jak to vnímáte vy a podělte se o vaše zkušennosti......Děkuji: Emotikona smile

mdo zalmik 27.10.2015

komentáře: (1)


loop 28.10.2015

Já věřím že je možné ten život žít , Ježíš nám řekl ať ho následujeme, takže to možné je. Jen tomu někdy úplně nerozumíme, ale díky Bohu za jeho milost , která je dostupná a která nás proměňuje a uschopňuje. Zapřít sám sebe je pro mě odmítnout to pro co jsem nebyl stvořen , ale abych to mohl udělat musím skutečně znát svoji indentitu prostě vidět sebe jak mě vidí Bůh. Vše vychází ze vztahu s Bohem jen při modlitbě před jeho tváří můžeme zjistit jaký je skutečně on a jací jsme mi v něm. Potom zapřít sebe není nic těžkého .

Pro mě nejvíce inspirující v tom jak žít život s Bohem je Dna Mohler , doporučuji mrknout http://www.nove-stvoreni.cz/online-dan-mohler-stat-se-laskou

Uložit