3.10. 2015 Žlutá Akce v Praze

Každý sraz je jedinečný, protože se sejdou vždy výjimeční lidé :) Čas srazu: 17:00 h. Místo srazu: METRO PETŘINY (uprostřed nástupiště- uvnitř metra) u žlutého deštníku. Co s sebou: určitě doporučuji něco, co se dá ugrilovat či nandat na prut :). Grilovací zázemí je zajištěno! Zájemce prosím o přihlášení. Více info: zlutydestnikvpraze@centrum.cz




Máte-li chuť přibalit hrací harmoniku či kytaru, je to na Vás :). Hudba a zpěv je důležitou součástí :).





Dejte o sobě vědět, mějte se báječně a na setkanou MC




V případě potřeby mě můžete zastihnout na tel. č.: 778 024 179





P.S.: Kdo dorazí v průběhu, či si to na poslední chvíli rozmyslí, zde je mapka a popis, kde zakotvíme:

Místo ve Hvězdě je hned za zdí obory u autobusové zast. Ruzyňská, je to u toho rybníčku pod Letohrádkem. Na té zast. Ruzyňská pak lze naskočit na bus 108 a přiblížit se zpátky na metro. https://www.google.cz/maps/@50.0865625,14.3335819,15z





P.S.: Mývala jsem vždy více Biblí, ale momentálně vlastním už jednu :). Ráda bych věnovala Bibli svému kolegovi, který nikdy nečetl ani řádek z ní :)

Pokud vlastníte třeba o jednu navíc a rádi byste ji předali dál, tak mi jen písněte mejla. Sháním ekumenický překlad SZ + NZ.

Ještě se mi nestala příležitost, abych někoho tak báječnou knihou mohla podarovat!

mdo akcezlutydestnikvpraze 2.10.2015

komentáře: (0)


Uložit