JAKÝ VÝZNAM PŘI VÝBĚRU PARTNERA MÁ PRO TEBE JEHO SLUŽBA V CÍRKVI ?

Zajímalo by mě, zda někdo uvažuje podobně jako já a hledá kromě lásky, citu a porozumění i souznění ve službě Bohu i lidem

mdo jcp 15.6.2015

komentáře: (2)


amper01 20.6.2015

Tuším, že podobnou otázku jsem již zde před časem sám položil. Akorát s tím rozdílem, že jsem nepoužil CÍRKEV, ale BOHA. Protože podle mého to, že někdo nedělá nic v církvi neznamená, že nedělá vůbec nic. Třeba Bohu slouží jinak a jinde. Nicméně podle mě je to dost podstatný faktor, jestli o víře jen mluví, nebo ji i provozuje -čímž nemyslím nějaké obřady, ale víru v praxi, alias též skutky- viz Jakub 2:17. A sám doufám, že tu jedinou potkám právě ve službě, nutno podotknouti podobné nebo stejné službě - protože to bude znamenat stejné nastavení srdce. Protože když se shodnou ve službě, teprve pak to může být harmonie i duchovní. Zatímco když se žena připravuje třeba na dětský tábor a manžel třeba někam na misii - že si prostě každý jede tu svou linii, tak určitě se vzájemně psychicky i modlitebně podporujou, ale jen na nějaká procenta, protože zároveň nemohou zanedbávat to -své- což je škoda... Můj názor

plamineknadejenevyhasina 4.8.2015

velký, ale hlavně bych se dívala na to, jak to vůbec má s Ježíšem zda je znovuzrozený a pokřtěný DS...

Uložit