NEZKUŠENÁ ŽENA NA MAZLENÍ?

Postrádáš také akutně hmatatelnou lásku: pohlazení, obejmutí, polibek nebo třeba ještě něco víc? Vzhledem k tomu, že se mi zde zatím nepodařilo a možná nepoštěstí najít tu vysněnou se vším všudy, trochu zúžím své požadavky a zkusím to z druhé strany. Ostatně mnozí tímto způsobem našli své štěstí, tak proč by to nemuselo vyjít mně?! Tedy: Hledám všeobecně zdravou, mladou ženu, která též ctí absolutní věrnost, promiskuita je pro ni nepředstavitelná, ještě rovněž nepoznala vrchol tělesného sblížení s protějškem a chtěla by začít pronikat do kouzel reálného něžného milování s jedním partnerem. Pokud by se našel soulad i v jiných oblastech, tím lépe! Jsi-li na tom podobně a nechceš-li se již donekonečna - než úplně zestárneme - zříkat fyzické rozkoše na té nejčistší úrovni, třeba jsme byli pro sebe stvořeni zrovna my dva. Podmínkou z mé strany je nekuřačka se svěžím dechem, přirozeně i bez jiné závislosti, bez zvířecího miláčka, s výjimkou akvarijních rybiček. Miluji čistotu a čistotnost, kterou nabízím, a tudíž i vyžaduji. Samozřejmostí je logicky nutnost aspoň minimálních vzájemných sympatií a přitažlivosti, jakož i shoda na poli některých vlastností a zájmů. Tak se hlas, či běž nerušeně dál; případně můžeš dát tip a učinit tak dva lidi šťastnější :-) . O jakékoliv zbytečné vzkazy v negativním znění nemám zájem, zdržuje mě pak jejich mazání!

mdo da♥id 20.4.2015

komentáře: (3)


faghira 22.4.2015

david - upzorňuji Tě, že tady jsi na KŘESŤANSKÉ SEZNAMCE, ne na nějaké pochybné světské!!!

abraham 20.5.2015

Bože můj, to se nestydíš být takhle vulgární!?

akcezlutydestnikvpraze 6.8.2015

Tohle už je spam :) je to všude :)

Uložit