SRAZÍK - máš zájem?

ZDAREC LIDI! Padl nápad uspořádat nějaký reálný srazík pod hlavičkou této seznamky. CO TY NA TO? Ale protože je to především o nás a pro nás, rádi bychom znali i Tvůj názor. Předně - přišel-la bys vůbec? A raději bys volné povídání, nebo připravený program, nebo...? Prosím napiš, jestli by jsi se tedy zúčastnil-a a za jakých podmínek a další TIPy, rady, náměty, připomínky... Ať je teda z čeho čerpat. Pokud teda bude zájem...
PROSÍM RESPEKTUJ TÉMA TOHOTO VLÁKNA a piš jen k tématu - nenech se vyprovokovat k něčemu jinému. Ať se pak ve stovkách příspěvků nemusíme hrabat a hledat ty k věci.

mdo amper01 6.3.2015

komentáře: (104)


bezici 6.3.2015

Jojo. Kdybych měla v době srazu čas , přišla bych. Nejlépe v Praze. Program - je mi to jedno, ale nějaké malé nasměrování, úvod, to by bylo fajn.

erik83 7.3.2015

Myslím, že už se to tu i párkrat řešilo a několik lokálních srazů realizovalo. Takže za mě říkám ano. Program.... raději mám trochu volnosti ale nějaký malý základ by asi měl být.

vought 7.3.2015

Na setkani bych neprisel. Pro aktivni lidi, tato seznamka nabizi dostatecnou moznost odprezentovat se druhym, navazat kontakt a v pripade vzajemnych sympatii si domluvit osobni setkani. Cize, s aktivnimi lidmi je to mozne vyresit on-line, a pasivni lide na sraz stejne neprijdou, tudiz nema smysl tam za nimi chodit :)

honnza 7.3.2015

Ostrava - jo :)

faghira 7.3.2015

K čemu by bylo takové setkání, ve jménu ekumeny? Jaký duch by tam byl? Souhlasím s vought, rozumní lidé se domluví sami na schůzce, pokud je oboustranný zájem.

livinglegendlee 7.3.2015

Se obávám, že >srazík> by byl pro mne krapet z ruky (nejspíš v Praze) a dle složení zdejšího osazenstva by na něm bylo nejvíce členů římsko-katolické sekty. Takže nic pro mne. Navíc blbě slyším, takže bych se společného srazíku stejně houby měl. Nejlépe je se domluvit s krásnou a znovuzrozenou křesťankou na osobním a soukromém rendez-vous.

amper01 7.3.2015

KDE by to bylo by záleželo vyloženě na tom, kde by o to byl zájem. Když se zvedne vlna zájmu třeba v Olomouci, tak to bude v Olomouci...

teofilix 8.3.2015

Nápad se setkáním se mi líbí, ale upřímně nevím zda bych se odvážil přijet kvůli sociální fobii. Možná ano, možná ne, ale jinak ten nápad se mi líbí a myslím, že takové setkání musí mít jinou atmosféru na seznamování než jen písemné oslovení. Jen škoda, že to reálné oslovení je s mou fobii skoro nereálné :-(

pipiii- 9.3.2015

Kdybych mohla, určitě bych se ráda zúčastnila:-) Myslím, že každá možnost setkání s lidmi stejného smýšlení a možností nových přátelství je bezva :-) A kdyby se do volné zábavy přidalo pár prvků společenských aktivních her pro bližší seznámení, myslím, že by to mohlo pomoci :-)

simpansky 9.3.2015

Je samozřejmé, že osobní kontakt se nedá srovnat se soc. sítěmi a proto se vyjadřuji kladně, avšak nevím zdali budu mít čas a náladu. Děkuji za pochopení. ;-D

dan78 9.3.2015

Preferuji osobní setkání ve dvou. Tedy za sebe dím NE.

mirushak 9.3.2015

to je docela odvážný, by se tam někteří ještě poprali :D

stepb 9.3.2015

islamisti ještě na seznamku nechodí, tak snad to tak horké být nemusí.. :-)

teofilix 10.3.2015

stepb: to je celkem i škoda naopak si myslím, že by to byla dobrá možnost ke sbližování a to třeba jak partnerském, tak především na té náboženské úrovni.

klipo 10.3.2015

Ahoj, jenom pro informaci a tak trochu reklama :-) - každý měsíc se v okolí Prahy pořádají výlety se skupinou >Žlutý deštník> Na FB k nalezení https://www.facebook.com/groups/1474754269416402/ ; popřípadě je možno napsat tady uživatelce >Katka10>.
Myslím, že tyto výlety probíhají již cca 3 roky a mohu je vřele všem doporučit. Sám jsem se zúčastnil asi deseti výletů. Je to o nenásilném setkání s fajn lidmi, možností poznat nová turisticky zajímavá místa...

stepb 10.3.2015

teofilix možná je to fakt škoda, mi tu ale chybí hlavně pravoslavní :-) .....

zalmik 10.3.2015

Já jsem pro i do Olomóca bych se zajel podívat:)

lenka51 10.3.2015

Asi bych přijela, pokud by to nebylo na druhou stranu republiky....uvítala bych znovuzrozené křesťany ve věku od 45-57 :-)

ptc 11.3.2015

No .... vzhledem k tomu, že by to mělo dost ekumenický nebo protestantský charakter, tak asi ne.

stepb 11.3.2015

ach jo i u nás katolíků je ultras

annahylmar 11.3.2015

souhlasím s >Vought>, za mě NE

simpansky 12.3.2015

stepb: hlavně u Vás katolíků. ;-D

stepb 12.3.2015

Simpansky,pokud jsem dobře počítal zatím vedete v tomto vláknu vy 2:1... ;-D se divím že ve skóre nejsi ty, co se děje? :-)

amper01 12.3.2015

SIMPI, STEPB: Prosím, přesuňte své statistiky a dohady jinam - třeba si vytvořte nové téma. Tady je to opravdu o sběru názorů k věci a čím přehlednější, tím lepší. Děkuji pánové za pochopení!

stepb 12.3.2015

dobré klidně to moje pomaž, jestli to technicky jde.

simpansky 13.3.2015

amper: Přesně tak, smaž to jestli ta hrůza, kterou jsme napsali někoho pohoršuje. ;-)...se tady krapet špičkujeme no...tak hlavně, aby ti ta tvoje admin funkce nepřerostla přes hlavu ty moralisto. ;-)

mira 14.3.2015

Záleží jestli by byl čas v termínu srazu,raději bych volné povídání,ale ani nějaký program by nebyl špatný.

hana12 14.3.2015

Je dobré udělat první krok - prohodit pár slov... Kdy to bude?

hakys 14.3.2015

snad bych přišla, pokud by se mi to zrovna hodilo a měla bych náladu ;-) nejlepší by to bylo v Olomouci ;-) a nejlepší by bylo, aby byl i program i volné povídání ;-)

aja11 14.3.2015

Přišla bych, pokud by to bylo v Brně a kdybych měla čas. Sraz mi připadá lepší než vypisování na internetu

konstantin123 15.3.2015

Ahoj já se také velmi rád dostavím pokud budu mít volno. Mohlo by to být moc fajn

e_i_2 15.3.2015

Ahoj všem, taky pro, upřímně, virtuálně mi to moc nejde, a také mě to moc nebaví, též hlasuji pro Prahu, volný program...Ale chápu, že nepražským se asi nebude moc chtít jezdit, takže já klidně dojedu i jinam, ale to by pak musel být víkend:) Díky, E

szmari 16.3.2015

Hoj, taky se připojím s názorem. Jako nejlepší varianta mi přijde obdoba toho žlutého deštníku pro jednotlivé regiony. Jet přes půl republiky kvůli pár hodinám možná přínosného/ale možná taky ne posezení - to hodně lidí odradí. Ale cca padesát kiláků v rámci kraje - to už není takový problém.

bramborak_7 16.3.2015

>Udělat si čas> umí každý člověk, záleží na tom, zda dokáže rozlišovat priority a třeba i životní priority. Vše je otázka jen rozumné domluvy.

stanikkol 16.3.2015

nápad je to dobrý, ale fakt záleží na místě a času.

dalibor1986 17.3.2015

Jsem pro, Brno.nebo Praha, jinak bylo byt dobry udzet pomer holek a kluku 50:50.

simpansky 18.3.2015

Jsem pro neutrální místo....sejdeme se někde na palouku uprostřed lesa. Souřadnice dodáme. ;-)

chipadale 19.3.2015

Jí si též myslím že srazík není od věci. Aspoň poznáme nové lidi a kamarády. Taková seznamka naživo. Takže za mě ano. Mělo by to být kolem Prahy nebo mezi Prahou a Moravou na půli cesty.

macik3 23.3.2015

Ráda se připojím pokud to nebude tak daleko jako je Praha. Jsem jak pro Olomouc, tak Ostravu. :-) Program i volné povídání v jednom je supr! :-)

vaclav33 28.3.2015

pro mě ideální Ostrava či Olomouc, ale rozhodnu se i pro jine místo pokud bude v dosahu, pokud mi to vyjde přijedu, Možná pro začátek něco připraveného a pak volná konverzace

kridlo 31.3.2015

Super nápad myslím...kdo má zájem, snad si i čas najde :)

trpaslik 31.3.2015

Palec hore :-)

silvie 6.4.2015

Pro mě by byla ideální Praha a nebo možná některý víkend i Olomouc. :-)

martinbarta 10.4.2015

Určitě ano,jsme dospělí a z očí do očí,poznat se,spřátelit,to už určitě stojí za to :)

jafravin 10.4.2015

Preferuji osobní setkání ve dvou.

lo 11.4.2015

Praha, přesně stanovený kreativní program, volná konverzace muže přijít pak.

potap 12.4.2015

Záleží. Já si říkám zaprvé abych nebyl moc mladý na tom srazu. Zadruhé, že když se sejde více lidí, je nějak více tzv rohů, kde se dá schovat a nikdo tě nevidí, prima tedy i pro introverty. Zatřetí osobně mám často nabitý program na téměř všechny víkendy a omezený rozpočet, takže datum by také hrálo roli a nic bych nemohl slíbit stejně přesto.

lucousek 17.4.2015

já jsem pro Brno a jinak určitě super nápad:-)

beranek1974 18.4.2015

Ano,je spoustu nádherných míst v naší rodné zemi, Nejsem sice sportovní typ ale přidal bych se rád i někde v Olomouckém Kraji.

milanprdlavy 21.4.2015

Bral bych něco lokálního, abych mohl přijet na kole, časově nejlépe sobotní odpoledne.

jarousmatous 22.4.2015

Určitě bych se rád zúčastnil. Už jen proto že nemám příliš mnoho přátel s duchovním zaměřením. Nějaký zajímavý program by určitě nebyl špatný a určitě by napomohl vzájemné komunikaci zúčastněných. Takže za mě ano !! Hezký požehnaný večer Vám všem :-)

mare 23.4.2015

Ano, já jsem pro.

pac-man 24.4.2015

Kdyby to bylo Brně měl bych zrovna čas .. klíďo příjdu ... ;-)

antal89 25.4.2015

Nejsem v zásadě proti jakémukoliv srazu, ale spíše bych byl pro Moravu než Čechy, takže určitě vítězí aglomerace jako Brno, Olomouc nebo Jihlava.

eduard 1.5.2015

Jsem pro je mnohem přirozenější,než psaní na netu.Program společné výlety,společné modlitby,společenské hry,meze se nekladou.

verbascumdensiflorum 1.5.2015

Nevím jistě, zda bych se zúčastnila, záleželo by to hodně na místě a termínu srazu. Rozhodně bych o tom ale uvažovala. Co se týče programu, uvítala bych spíše >centrálně organizovaný >. Myslím, že by bylo dobré začít společnou mší, dále by program mohl zahrnovat třeba menší výlet či procházku, společenské hry, večerní film...

jozef 5.5.2015

určite by som prišiel a rád by som sa spoznal s členmi tejto zoznamky

luisfigo 7.5.2015

Jsem určitě pro. Co se týče programu, určitě by bylo dobré udělat pár seznamovacích her, při kterých bysme se dozvěděli o ostatních jaké mají zájmy a třeba i na základě toho se potom sbližovat. Co se týče dalšího programu, tak třeba dobrovolný doprovodný. Aby měl člověk výběr buď pokračovat v programu nebo se začít bavit osobně. Každému to vyhovuje jinak... Místo je pro mě ideální Brno.

abraham 20.5.2015

To by bylo báječné. Dá-li Pán, jistě se sejdeme.

dannik 24.5.2015

Neni to špatný napad, ale jak to budé ne druhem konci republiky neni to pro všechny realné. Chtělo by to nějak lokalně řešit.

zeddd 24.5.2015

Když budu moct, rád přijdu :)

tastyfish 26.5.2015

ano, Brno :)

tomas24 26.5.2015

Ano, skvělí nápad, ale jenom v Praze, raději bych volné povídání a spoznání členu. Dekuji.

lucy77 31.5.2015

Já jsem pro. Ale muselo by to být někde v okolí Olomouce. :)

profimasaze 7.6.2015

Měli by jste členy se známky prověřit,zda jim jde vůbec o křesťanské sdílení a naplánovat nějakou týdenní akci v přírodě,např.v Českém ráji,kde by o nic nešlo,jen by se pořádaly túry a byla by v křesťanském duchu,zpívaly by se křesťanské písně u ohně,tak jsme to prožívali jako mladí.Ráda bych si to zopakovala i se svým synem v křesťanském duchu s dobrými lidmi,kteří mají Boha v srdci,ne na papíře.Pokud je ale dobrý vedoucí,který to umí zorganizovat.Beskydy,Jeseník,Zlaté hory,Bruntál...jsou taky moc hezké

verna 8.6.2015

ahoj vsem myslim ze kazdy krestan zna Bozi slovo,..a kdyz rekne ze prijde tak prijde...vase ano at je ano---vase ne at je ne---urcite znate,,Pan Vam mocne zehnej

amper01 9.6.2015

VERNA: Problém je spíše v tom, kdo všechno si říká křesťan a kdo jím opravdu je. Za totality to bylo víceméně jasné - nevyplatilo se jím být. Ale dnes, když už mnozí ani neví, co to slovo znamená se křesťanem nazývá kdejaký pepan z hospody, co ho jako dítě pokřtili... Nálepka KŘESŤAN SKÝ se dnes dává na kdekoho a kdeco - je třeba naopak mnohem více opatrnosti. Víš jak - všechno prověřujte, dobrého se držte.

faghira 9.6.2015

amper01 - dobře napsáno, bohužel to tak je, souhlas.

verna 9.6.2015

Amen,.,,ne vsichni kdo me rikaji Pane Pane vejdou do Boziho Kralovstvi..Rimanum10_9 jedine tak clovek muze byt spaseny..
/Rozhodnuti přijmout Krista.Bez teto modlidby nelze byt spaseny
„Vyznaš-li svymi usty Ježiše jako Pana a uvěřišli ve svem srdci ,že ho Buh vžkřisil
z mrtvych budeš spasen.řimanum 10-9”
Tato modlitba je vyznani a přijeti Ježiše ....usty a srdcem.....
********************************************************************************************
...Vyznavam Pánu Bohu že jsem hřišnik,že Pán Ježiš Kristus zemřel za moje hřichy a že vstal z mrtvych pro moje ospravedlněni.Nyní Ježíše příjímam a vyznávám jako sveho Pana a spasitele AMEN

divabara 16.6.2015

Já bych spíš byla pro nějaký pobyt než pro srazík.

klarka 22.6.2015

za mě také Ne, nemám kapacitu ani tolik času na tohle přijde mi to jako něco navíc, pro někoho + pro někoho - a pro mě ztráta času pokud zde někoho poznám jak už bylo několikrát řečeno , domluvíme si schůzku pokud to bude z ducha ;)

tomassovak 3.7.2015

škoda, že lidé odcházejí

mirka 9.7.2015

Zdravím! Za sebe říkám ano. Program by nějaký trošku být mohl, ale jinak volnost pohybu :-) Někde uprostřed republiky, třeba Brno..

vrablikniki 23.7.2015

ano,

aragonit 24.7.2015

sraz ano, jakýkoli, ale zajímá mně je Brno a okolí..:)

roudnicak 26.7.2015

Rozhodně jsem pro !

artep9 3.8.2015

ano

kajzekcz 4.8.2015

Sraz ano, ale beze mě :)

belenka 5.8.2015

Ahoj,rada prijdu,pokud bude setkani v Brne.

dan78 8.8.2015

Přehodnocuji svůj post z 9.3. Tedy dím ANO. - Na základě pozitivní zkušenosti ze setkání 9ti lidí v celkem prima podniku. Bylo to podnětné a zábavné.

juris 8.8.2015

za mě určitě ano :)

akcezlutydestnikvpraze 8.8.2015

Zdárek :) Organizuji akce pro nezadané věřící lidi a ti, co hledají Pravdu ... ve věku 26 - 39 let. Na tuto akci zvu lidi ze setkání jež je určena nezadaným s nadějí zadat se:D. Nejedná se tedy o žádnou stabilní partu, scházíme se v příjemném počtu 8 - 10 lidiček. Klidně mi můžete zaslat e-mail a já vas přidám do adresaře, takže bude informováni, co se děje v Praze :) ZlutyDestnikVPraze@centrum.cz

akcezlutydestnikvpraze 8.8.2015

SOBOTNÍ PIKNIK 15.8. V PŘÍJEMNÉM PRAŽSKÉM PARKU: od 18:30h KDE: na Praze 9 (bude upřesněno). S odvahou se nahlašte a s radostí doražte. ZlutyDestnikVPraze@centrum.cz

cerven 11.8.2015

kdybych měla čas, tak jo, ideálně Brno a okolí :-) Spíš připravený program. Nějaký výlet, třeba i hry, práce,... Jednodenní (asi sobota), nebo víkend.

lisak 12.8.2015

Nejspíše ano, pokud by to bylo např. o víkendu - nejlíp v sobotu.

jarda_np 18.8.2015

Jasné...v nedělu po kostele né?? :D

daniel_v 19.8.2015

Sraz? Jsem pro

juraj 21.8.2015

Super :-)

lucieveronika 25.8.2015

Já bych ráda, ale do Prahy je to pro mě moc daleko :(

petraeli 30.8.2015

Ahoj, mě ten nápad přijde dobrý. Já sama bych raději poznala svého budoucího partnera spíš z činů než ze slov, takže mě napadlo, že náplní srazu by mohla bát třeba nějaká dobročinná brigáda na nějakém místě, které je potřeba. člověk se lépe projeví jak je. Samozřejmě pak s chvílemi oddechu a možností setkání sdílení...myslím, že tím by se vytříbili lidé, kteří chtějí jen pózovat u kafíčka. Protože makat někam zadarmo přijde jen ten, kdo má nezištný zájem o druhé.

etje 30.8.2015

Zajímavý nápad, podivíni se tedy nezúčastní, drobná komplikace může být místo a možná taky vyznání - protestanti to moc neřeší/nerozlišují, ale jako katolíkovi mi vadí, když mi raději nejmenovaní protestanti nadávají do pohanů, protože jsem taky neodešel k jejich sektě, která se dodnes drží původní středověké rétoriky ;-) Možná by bylo optimální udělat ho na více místech a pro více různých skupin (byl-li by zájem) - myslím že není zrovna obvyklé, že by někdo kvůli vztahu měnil (resp. chtěl změnit) vyznání...

tererere 1.9.2015

Také bych přijela, nejlépe Praha a okolí.

bozibozi 8.9.2015

Za mě ne.

monikan 24.9.2015

Nápad je to super! Viděla bych to takovým volným festivalovým programem v Praze...

martinp 30.9.2015

Souhlasím s tím, kdy to bude? :)

anickag 30.1.2016

už to bylo\??

lugaru 25.2.2016

Já taky souhlasím :) a přišel bych... Jsem taky pro Prahu ;)

Uložit