Křesťan a sraní

V jednom z předchozích témat nadhodil uživatel JESTRAB zajímavý TIP - cituji: příště zde můžeme založit diskusi o sraní. Křesťan a sraní. Jaké jsou Vaše názory? Co o sraní říká Písmo :-) Plním tedy Jeho přání a se zvědavostí očekávám, jestli a kudy a jak se bude diskuse ubírat.

mdo amper01 24.2.2014

komentáře: (10)


amper01 24.2.2014

Všem příchozím: Na toto téma nejsem pyšný, zvlášť když je to na tomto webu neodvolatelné... Ale doufám, že to budete brát s nadhledem. Nebo třeba jako varování, že s tímto webem není něco úplně OK a zbystříte...

erik83 25.2.2014

Panenko Maria Podsrpenská vidíš to? Sodoma Gomora... :D Amper nenech se navádět od druhých, ono to pak dopada nevalně :D

anfiss 1.3.2014

Je vidět, že je zima....a nemáte co na práci...=oD

zalmik 2.3.2014

Děkujte Bohu všichni ti kteří nemáte hemeroidy.........potom můžete chválit Boha i za pokojné sraní :D.....tímto neříkám ,že ten problém mám :D

amper01 2.3.2014

WC jsem jedním časem bral jako dobrý úkryt v práci, kde jsem mohl alespoň na chvíli otevřít kapesní nový zákon :) Pak se podmínky změnily a už můžu Bibli číst na mobilu a kdekoli :-)

majtinka 23.3.2014

A co flexibilní změna :))) Já sama sebe občas seru, ale bohužel i ostatní. Toť hurá probudit v sobě asertivním jednání :D

johann 15.7.2014

No sichr ..křestan a sraní patří k nevodmyslně k životu..možná že za pár generací se znás stanou kyborgové a pak už žádné sraní nebude,jen vumělé souřadnice...alsi myslím, že sraní se z něčim zvostane..,ikdyž budeme mít vumělá těla ,takže sraní ,jako že se s něčim seru...pomalu a líně jak procesí..bude věčné.Takže pokud se chcete z něčím srát,tak to vřele doporučuji..nevuženete si šlak ,budete v poho a možná se dožijete vysokého věku .Slovo nasrat je voněčem iném ..ato nehodlám rozbalovat.

dinny 29.5.2016

Já věřím tomu,že Eliáš,který byl živý vzat do nebe v ohnivém voze,že jako křesťan byl proměněn v duchovní bytost a jeho biologický odpad ani příjem hmotných potravin více nepřipadal v ůvahu! Amen! Stejně tak Ježíš,pokud po zmrtvýchvstání nabídl nevěřícímu Tomášovi hmotné tělo k nahlédnutí a pojedl plást medu a rybu dále pokračoval v duchovní formě a nepotřeboval ani skafandr. amen!

Uložit