HOLA HEJ, pozvání do kavárny, kde točí pivko, si ujít rozhodně nenechej :D, aneb AKCE pro nezadané katolíky 25 - 38 let s nadějí zadat se

Akce >Žlutý deštník v Praze> je tu :D Ráda bych vás tentokrát pozvala do CAFÉ THERAPY.
Pokud máte chuť pofilozofovat, posdílet se, nebo se jen tak zasmát a pobavit, setkat se s novými osobnotmi či dokonce zajít jen na >jedno> řezané, tak určitě doražtě!!! I v průběhu večera. Sobota 15. 2. 2014 je k tomu přímo určena, můžeme se sejít u roztaženého žlutého deštníku lehce před 19 h před kavárnou. CAFÉ THERAPY - Praha 1 - Školská 30 http://www.cafe-therapy.cz/, Rezervace na jméno: ŽLUTÝ DEŠTNÍK od 19 h v nekuřácké části . Paráda!!! ...prosím o potvrzení vaší účasti, dejte mi o sobě vědět ať s vámi můžem nejen počítat, ale těšit se na vás :D P.S.: Seberte odvahu a doražte :D

mdo majtinka 7.2.2014

komentáře: (22)


majtinka 7.2.2014

CAFÉ THERAPY - http://www.cafe-therapy.cz/. Není to jen tak ledajaká komerční kavárnička, např. už jen fakt, že používá hrnečky a talířky vyrobené klienty chráněné dílny Sananim. Sananim je organizací nabízející pomoc lidem ohroženým drogami a jejich blízkým. Také uvádějí zajímavou informaci na svém portálu: Veškerý zisk z podnikání bude sloužiti občanskému sdružení Sananim. S tímto souhrnem informací přícházím proto, abyste věděli kám vás vleču :D

majtinka 7.2.2014

Klíďo, píďo pozvánku dál přepošli svým kámošům, známým či svému tajnému ctiteli/své tajné ctitelce :D

majtinka 7.2.2014

Super! Momentálně zaslíbylo účast 5 lidí :D

amper01 8.2.2014

A co Ty, Májo? Jak je možné, že při tolika akcích co pořádáš, sama jsi ještě nenašla? Nebo už snad jo?

majtinka 8.2.2014

Super :D už jsme na 7 :D

amper01 8.2.2014

Je možné, že jsem to špatně seskládal - to víte, únava - mám za sebou 16tihodinovou směnu. Nicméně obdivuju neustálé akce Máji pro nezadané a opravdu by mě zajímalo, jestli to má nějaké ovoce i pro ni/Tebe Májo.

majtinka 9.2.2014

Tato akcička není diskriminační :D je pro katolíky i křesťany, proty, co věří v transcendenci :D ...

lady 9.2.2014

Co to je transcendence?

majtinka 9.2.2014

Jde o to, že člověk nevěří v sám sebe, ale v něco, co náš převyšuje tedy v Boha...

majtinka 9.2.2014

>V teologii a ve filosofii může transcendence znamenat všechno to, co přesahuje smyslovou skutečnost. Tak je v křesťanství Bůh transcendentní, protože není součástí světa, ale jeho původcem, který každou skutečnost přesahuje.> https://cs.wikipedia.org/wiki/Transcendence

zvedavy 9.2.2014

Tak to s trascendencí nechápu ani náhodou. Pro mě je víra, co je v Bibli a tam nic o trascendenci nečtu. Ale chápu, že někomu učené diskuze můžou vyhovovat. Já to už zažil, aby mě pak nějaká sestra pokládala za blba, že ona má vysokou školu, to už jsem zažil. I to, že jí to osobně tolik nevadilo, ale vadilo jí to spíš kvůli její rodině.

zvedavy 9.2.2014

Tak to s trascendencí nechápu ani náhodou. Pro mě je víra, co je v Bibli a tam nic o trascendenci nečtu. Ale chápu, že někomu učené diskuze můžou vyhovovat. Já to už zažil, aby mě pak nějaká sestra pokládala za blba, že ona má vysokou školu, to už jsem zažil. I to, že jí to osobně tolik nevadilo, ale vadilo jí to spíš kvůli její rodině.

zvedavy 9.2.2014

Omluva - nějak mi to sem vložilo dvakrát. Jinak Vám přeju požehnané setkání, i když to je z mého pohledu jen pro vybrané. Já maturitu udělal opravdu s odřenýma ušima, tak to nechám intelektuálnějším lidem.

majtinka 10.2.2014

Ale prdlajz, právěže tato akce je určena všem!!! Tato akce není pro intoše, sem může příjít kdokoli :D Akorát slovo transcendence se mi líbí, tak jsem ho sem vložila :D

majtinka 10.2.2014

Jsem se se přepsala :/ Tato akce není jen pro intoše, jak píšeš pane Zvědavý, sem může dorazit kdokoli. S titulem i bez titulu :D

majtinka 10.2.2014

Super 8. osůbka nahlášená :D

majtinka 11.2.2014

Hoplá a jsme na 10, né-li pomalu na 11. :D

majtinka 11.2.2014

Hoplá a jsme na 10, né-li pomalu na 11. :D

majtinka 12.2.2014

Hoplá, hej 12 :D

ankade 12.2.2014

a procz je treba se prihlasovat? stejnak dorazi tak polovina, jak uz to tak byva ,))

majtinka 12.2.2014

To Ankade: Já mám zkušenost jinou.Přihlašování mi podává info, kolik míst mám doorezervovat například ... Každý organizátor má jiné požadavky a na to má právo ... A dá se korigovat to, aby tam nepřišel jenom jeden druh pohlaví ...

majtinka 14.2.2014

Achojte :D, do sobotní akcičky nám zbývá odbít pár nedočkavých hodin :D Já budu se žlutým deštníkem před Café Therapy již 18:49 hod /snad se nic nepředvídatelného nestane :D/. Tak já myslím, že za všechny mohu říct těšíme se na společnou setkanou :D Do té doby se mějte hezky a užívejte žluté záře za Žlutý deštník MC

majtinka 15.2.2014

A deme na to :D

majtinka 16.2.2014

Došli jsme až od Terapie k Hlopému Honzovi :D A napříště dáme deskovky, pinec a kalčo :D

Uložit