DOBRÝ DEN, HLEDÁM ŽENU KATOLIČKU K SEZNÁMENÍ ,KTERÁ SI NEODŘÍKÁ SEX PŘED SVATBOU! A TEĎ DO MNE!!!! :-)

Popis je v předmětu.

mdo single 12.1.2014

komentáře: (13)


pavel14 12.1.2014

Kdyz jsem si tohle precetl,trosku jsem se nad tim zamyslel,a sam si pro sebe rikam ze to je na dlouhou debatu,a nazory se budou lisit.Obe strany mince ukazuji spravnou stranu,ale i pro nekoho tu spatnou.Jak na to odpovedet a reagovat?Asi kazdy jinak,ale co je dobre se nedovime nikdo.Kazdy muzeme argumentovat i dle svych zkusenosti.Kdyz uvedu priklad sebe,tak to bude rozporuplne i pro me sameho.Myslim ze se budu v tomto ridit pocity,a svedomim.Napriklad kdyz potkam divku s kterou to budu myslet vazne,a budu ji chtit,a pocitat s ni do budoucna,a totez bude i z jeji strany,pak budu jednat stejne jako tady pisete.Nevidel bych duvod se duchovne bicovat,a nutit si ze nejak hresime,myslim ze ve svem veku tezko potkam divku,ktera to predemnou nedelala.Taky si nemyslim ze bych ji tim nejak zamerne ublizil,pokud tady beru v potaz ze spolu nadale pocitame do budoucna.Na druhou stranu sam mam zkusenost i jinou.Poznal jsem divku,a nez jsem ji opravdu vice poznal,otehotnela.Dnes spolu nejsme,a dite je na svete.Ani tady si nejsem jist jestli to je dobre,nebo ne,a nepremyslim o tom takhle.Mnohdy se clovek muze vyvarovat chybam ktere udelal,ale mnohdy netusime co je dobre,a az casem to dokazeme zhodnotit.Myslim ze v mem pripade by to tak mohlo fungovat

pavel14 12.1.2014

Taky si myslim ze by meli oba respektovat protejsi postoj,a tomu se oba prizpusobit,tak aby nasli kompromis a rovnovahu,a nestala se z toho dusiva situace

amper01 12.1.2014

A kolik jich chceš ****** než, teda jestli si nakonec nějakou vezmeš?

pavel14 12.1.2014

amper,jestli tato otazka patri mne,pak nevim jak odpovedet.Napsal jsem jen svuj nazor a zkusenost.Sam si nejsem jisty co by bylo spravne,jak uz jsem psal.Ta zkusenost znamena ze je to minulost,a tu uz tezko ovlivnim.Na vse jsou dva.Z tehle otazky mam pocit jako by mi to mohlo byt vytceno,a pokud to tak je,pak se nebranim.Mozna ze presne nechapu na co se ptas,a jestli to je pro mne,kdyz tak se zeptej konkretneji,at jsem v obraze.

zvedavy 12.1.2014

Dle mého názoru je takových žen spousta. Katolička, nicméně sex před svatbou tam zásadní problém není. Liší se leda podmínky, za jakých přistoupí na sex. U některé až když je téměř jisté, že se vezmou, jiná u vážné známosti, další už po kratším chození. Já si myslím, že dle Bible by lidi měli mít styk až po svatbě. Nicméně nikoho neodsuzuji, že to dělá jinak, to není můj úkol. Vadí mi samozřejmě špatný přístup u velké části věřících lidí a ještě víc, jak se chovají duchovní. Myslím např. rozvody kněží, kde oba po rozvodu dál působí jako faráři, pedofilní aféry kněží, které pan arcibiskup zamete pod koberec a lže se úřadům, ovečkám i veřejnosti. Pochybení jednotlivce bych snesl, ale pokud to kryjí i nadřízení, tak to je zlé.

amper01 13.1.2014

Pavel14 - byla to reakce čistě na původní dotaz. Jestli to zasáhlo Tebe, paxe nejspíš ozvalo svědomí - a to si tedy vyřeš sám...

erik83 13.1.2014

Těžké téma a zvlášť v dnešní době. Vezmu to z pohledu katolíka. Jak se můzu vyzpovídat z hříchu a litovat ho, když vím, že to udělám znova? To zavání pokrytectvím a další věc... těch přikázání je deset a asi by se to mělo brát trošku komplexněji a nevybírat si co jo a co ne. Těžký to boj... znám to O : - )

zvedavy 14.1.2014

Já bych to tak moc neřešil. Možná byl cíl zakladatele tématu trošku provokovat. Jeho osobní život je jeho věcí, proč řešit, jestli někdo dodržuje zdrženlivost nebo ne. Těch věřících, co to nedodržuje je spousta, jeden jednotlivec mě o spánek nepřipraví.

johann 15.7.2014

Sex před svatbou s katoličkou? Já si myslim že lidi keří sou zralejší a dohodnou se na určitých pravidlech to dělaj vuplně normálně .Někeří romantici kolem vosumnáctého roku se vuchylejí do klubu čistejch srcí.Ale proboha pardále toho se vyvaruj.!

amper01 15.7.2014

JOHANN: Zajímavý názor. Dal by se shrnot buď jako: Dělá se to normálně, dělaj to všichni, tak vo co go? Nebo taky: Co do toho pleteš Boha - stačí, když se rozumně domluvíte vy dva... A kdybych to vše přehlédl, tak - kdo rozhoduje, jak dalece jsou Ti dva zralí? Zřejmě oni dva, že? A ironií je, že v mnoha oblastech čím méně je člověk zralý, tím více si o sobě myslí, že je. No neznáte to sami? Aneb: čím víc toho vím, tím více si uvědomuju, jak málo toho vlastně vím...

tibe 25.7.2014

noo je to těžký, zvlášť dneska, ale musí se počítat s tím, že ti předmanželský sex zkomplikuje život. Ale většinou si ani holka, nebo kluk nevybírají typy uplně mimo mísu, takže asi ano, ale s úmyslem uzavřít manželství. Stane se třeba, že si vybereš dobrou dámu (teda ona si tě vybere) a je moc hodná, nemáš problém a začneš být líný si ji vzít. Co pak? Když tě neumí řádně nakopnout, vytratí se vztah doztracena. Bůh je realista, zná nás tak by bylo nej nespat spolu do svatby, ale návod na život si dneska každý tvoří sám bohužel.

georgic 23.12.2014

SATAN SI VŽDY HLEDÁ CESTU, JAK SI OMLUV|IT SVÉ SKUTKY, ABY JE VYKONAL. ĎÁBLOVE DETI SI VŽDY BUDOU OMLOUVAT SVĚ ĎÁBELSKÉ CHOUŤKY, telesný >křesané> se k nim přidají a budou je tolerovat, ale DETI BOŽÍ., TI JENŽ MAJÍ DUCHA KRISTOVA, SE BUDOU ĎÁBLU STAVĚT VŽDY NA ODPOR, a proto budou mít nepřátele, jak jest psáno : VZEPŘETE SE ĎÁBLU, UTEČE OD VÁS..., ĎÁBEL a telesní > křesťané> nemůžou rozsuzovat DUCHEM BOŽÍM, nebo jej nemají. Písmo říká : POJĎ ZA MNOU A NÁSLEDUJ MNE..., jinde, DETI BOŽÍ JSOU TY, KTERÉ VEDE DUCH BOŽÍ, a ne ĎÁBLUV ... pochopení , jako i souhlas nalezneš tam jak jsem ti napsal.... Jiří

magnolie 24.12.2014

Reaguji na původní zprávu.......Vždyť přeci nejde o nějaké odříkání .)) Jde o to v co věřím a v čem žiji, pokud věřím ve svatou trojici, pak věřím i v písmo a dodržuji jej.. Ono je hodně důvodů proč je nejen v desateru o tom psáno, mohla bych veršů vypsat víc, kde jsou zmínky o sexu po svatbě a i před a jaké riziko to sebou nese.
Měla jsem zkušenost, kdy jsem ještě coby nevěřící chodila s věřícím mužem, ten nehleděl na to, zda sex před nebo po.. nějak jej ovládly pudy a emoce.. během chození jsem se obrátila a nechala pokřtít.. a po té jsem nechtěla takto pokračovat, tak jsme se raději rozešli.. Ono totiž sex po svatbě má své velké výhody. Nejednu z nich jsem napsala ve svém článku na www.obraceni.wgz.cz

Uložit