Co si myslíte o čtení románů s erotickým podtextem (např. Fifthy Shades of Grey)

Je to špatné? Je to hřích? Jaký je váš názor?

mdo haninka 16.7.2013

komentáře: (5)


tinatina 16.8.2013

Ahoj,

domnívám se, že to záleží především natom, jak to sama cítíš, příp. jak se cítíš u toho. Já bych v tom problém neviděla.

amper01 17.9.2013

Samo o sobě to hříchem asi není. Co je ale jisté je, že je to vstupní branou pro hřích. Může otvírat bránu hříšným myšlenkám nebo přímo chtíči. Třeba ne dnes, třeba ne za týden... Ale jak to jednou příjde, bude problém se toho zbavit. Doporučuju odolat a nečíst. Zachovávat své myšlenky v čistotě...

anetka 17.10.2013

Taky myslím, že to vede k hříchu. Nějak si nedokážu představit, že to tě to nechává chladnou, jako když čteš noviny.. Řídila bych se podle svědomí, ale když už ve mě něco hlodá, tak je to většinou špatný.

s19781 24.5.2016

Ta kniha není po literární ano obsahové stránce nějak moc kvalitní. Řekl bych, že většina žen si ji přečte jednou a odloží ji.
Spíše se asi bude líbit ženám, kterým se líbí být v sexu nějakým způsobem výrazněji podřízené. Vzhledem k určitým prožitkům v dětství mám sexualitu laděnou trochu do pana Graye, takže takové ženy chápu.

Uložit