Jak se seznámit??

Ahoj,nedávno se mi stalo,že mi jeden muž napsal->chci za tebou přijet,chci přijet,pošli mi telefon a adresu>.Podotýkám,že jsme si napsali asi 4krát a vůbec se neznáme.Udělalo mi to radost,ale zároven jsem přemýšlela jak to udělat?.Mí přátelé mi radily,at ho zatím neberu do bytu,zdálo se mi to jako rozumné řešení(mám 2děti) a tak jsem mu odpověděla,že se chci sejít na neutrální půdě a že doufám,že pochopí mojí opatrnost,at taky něco navrhne i on?.přišla studená odpověd>snad se nějak dohodneme...>.Nedohodli jme se,protože to byla poslední zpráva od pana J. Proč to píšu?Zajímá mě váš názor,nebo zkušenosti s 1.seznamováním??Budu ráda za vaše názory:-).Jarca

mdo jarca 12.7.2013

komentáře: (4)


anetka 13.7.2013

Mám podobné zkušenosti.. Lidi jsou prostě různí i tady. Mě si třeba přidají do přátel, aniž by cokoli řekli.. nechápu.. Jinak myslím, že je i časté, že si lidi přestanou ze dne na den psát, prostě si nějak nesednou, nebo člověk napíše něco moc kontroverzního.. nevím..

vitanek 11.8.2013

Jarca: Myslím že jsi udělala dobře a skoro stoprocentní ověření máš v tom že Ti přišla jak píšeš studená odpověd'.Řid' se
tím co ti říká srdce.Já jsem už tady napsal pár lidem a odpověd' žádná, tak si říkám jestli vše funguje jak má nebo zda to
není tím co píšu.Věřím že má P.Bůh můj život ve svích rukou a snažím se mu vše odevzdávat ikdyž člověka sem tam ovlivnuje
negativním způsobem okolí.Přeji hodně štěstí a silnou víru.Víta

lemonic 27.8.2013

Hold někteří lidé takoví jsou. Tohle je nebezpečí seznamování po internetu a člověk si na to musí dávat pozor. Osobně bych se možná i chtěl s někým takovým seznámit a popovídat si sním, co jej k tomu vede, jak se cítí....? Nejsem sice psycholog, ale mám zájem o lidi a snažil bych se mu i nějak pomoci. Já osobně bych si nedokázal představit, první setkání s člověkem u něj doma. Pokud si spolu píšeme, tak snad najdeme něco, co máme společného (sport, hudba, tanec, četba no prostě cokoli), a to společné můžeme využít jako předmět naší schůzky. Někdo má rád horolezectví, tak proč si třeba v zimě nezajít někam na horolezeckou stěnu...hmm? :-)

Uložit