Jsi ochoten,ochotna se kvůli partnerovi přestěhovat?

Ahoj,už mi napsalo několik přátel,že by mě chtěli poznat a kde bydlím?
Když napíšu jak daleko bydlím ,už se neozvou.Tak se ptám,jak moc je pro vás důležité to kde bydlíte a jste ochotni pro svého partnera,partnerku se přestěhovat?
Já je kvůli svému bývalému muži stěhovala několikrát a byli to dálky.Přeji si aby něco podobného pro mně udělal i můj noví partner,protože já se už nechci stěhovat a opouštět nové přátele.Jak jste na tom Vy?Jarca

mdo jarca 24.6.2013

komentáře: (3)


met26 9.7.2013

Pokud se mají mezi sebou opravdu rádi tak si myslím že vzdálenost nehraje roli.

anetka 15.7.2013

Nevidím to jako problém, radši budu s někým skvělým z Prahy, než s někým kdo prostě ujde z Brna, pokud za to ten člověk stojí, vždycky se dá nějak domluvit, poznat nová místa atd.. Když neodepíšou, tak to mají blbý no.. přijdou o tebe :) Nikdy jsem neměla vztah na dálku, ale myslím, že pokud je to ten správnej člověk pro nás, stojí to za to :)

amper01 17.9.2013

Jako zásadní problém vidím - nakolik takového člověka vůbec znám? Dálka obvykle představuje málo osobních schůzek a více emailů, sms, ICQ apod... Takže vytváří mnoho a mnoho prostoru pro fantazii a růžové brejličky. Člověk si partnera více vysní než opravdu pozná. Na těch pár hodin, občas dnů, co se ti dva vidí budou oba ve své TOP formě, dobře nastrojení, nalazení... takže vlastně není prostor poznat člověka i z těch stinných stránek, které můžou být později i hodně silným problémem... Já myslím, že otázka zní spíš - je šance najít si kvalitního partnera někde v dáli? Já myslím, že je to ruská ruleta. Mimochodem nevím a nechci soudit... ale při psaní tohoto jsem si uvědomil, že JARČA píše o bývalém muži. Tak mě napadá, jestli právě i tam nehrála vzdálenost dost podstatnou roli pro ono BÝVALÝ...

Uložit