Konec světa-i kdyby byl, měli bychom se ho bát?

Ahojky, ais si mylsíte, že blbnu, ale tohle téma je aktuální. Konci světa (tj. Apokalypse) právě teď nevěřím, ale přijde mi zvláštní, kolik věřících ano. My jako křesťani bychom se přece neměli bát smrti obecně, ne? Je jen branou k Věčnému Životu.....Ráda bych si vyslechla Vaše názory.

mdo tesi 20.12.2012

komentáře: (3)


anetka 13.7.2013

Myslím, že v bibli je, že neznáme dne ani hodiny, kdy tyto věci přijdou, jen víme, že přijdou. Kolem sebe taky často slyším, že už jsou tady všechna znamení poslední doby, ale nějak mě to neznepokojuje.. Myslím, že ideální stav je k Bohu se těšit.. Občas si tak říkám, jak už bych to tady ráda zabalila, ale vím, že tady nejsme bezdůvodně a že skrze nás může Bůh ještě s mnohými lidmi jednat :)

anetka 13.7.2013

Jinak mě ještě napadá k tomu strachu z konce, že v Bibli je, že nám Bůh nedá zkoušku, která by byla nad naše síly a taky, že ikdyž jsme pro něj denně vydáváni na smrt, jsme jako ovce určené na porážku, tak slavně vítězíme jeho mocí :) Je to jen hodně volná parafráze, ale tak nějak to ve mě zakořenilo :)

amper01 17.9.2013

Pokud jsi přijala Ježíše jako osobního spasitele, taxe ho vůbec nedožiješ... čti Bibli - tam to všechno je!

Uložit