Konec se blíží - ❤️😄💚, hlavně mě neukamenujte😄🥰👩‍❤️‍👩🖐️🥁💛💙💜🧡😘❣️

TerezaK - klik na ni na Gloria TV a odpoví ti i sám Bůh na otázky a připraví na cokoliv❤️😄💚, hlavně mě neukamenujte😄🥰👩‍❤️‍👩🖐️🥁💛💙💜🧡😘❣️

mdo bilekde 26.1.2023

komentáře: (6)


bilekde 26.1.2023

online (1)zprávy krestanskaseznamka.cz
PŘÍSPĚVKY
LIDÉ
FÓRUM
CHAT
Napíš co máš na mysli...
přidej!

Bilekde
A ta zelená kianidova kometa co se jí už trhá ocásek, kvuli erupcim pry na slunci, může klidně změnit směr a být tou hvězdou pelyněk, která má otrávit vody, neříkám tak ani tak, ale brzy se vše v bibli psané i prorokům recene vyplní, chvála Pánu, že On nikdy nelze a nelhal a splní svým dětem dana i nejlepší zaslíbení, co kdo zasel, ted bude žít 💚, strach nebo víru v Jeho záchranu za věrnost pravdam Jeho atd...
Napiš kometář...
Bilekde
Jádro země se zastavilo, dochází pry právě k prepolovani, nicitel, Nibiru je přímo pod námi, kdo nevěří, rozkliknete aneb klikněte nyní nově na jméno TerezaK na stránce www.gloria TV, prosím modleme se, čtěte i povzbudivé slova tam i jinde i v srdci svém od Boha, volejme k Němu, dokud čas, zachrání nás... děkuji.. ❤️
bilekde a ta zelená kianidova kometa co se jí už trhá ocásek, kvuli erupcim pry na slunci, může klidně změnit směr a být tou hvězdou pelyněk, která má otrávit vody, neříkám tak ani tak, ale brzy se vše v bibli psané i proroků recenze vyplní, chvála pánu, že on nikdy nelze a nelhal a splní svým dětem dana i nejlepší zalíbení, co kdo zasel, ted bude ziti💚, strach nebo víru v jeho záchranu za věrnost pravdam jeho atd...
Napiš kometář...
Josef79

Napiš kometář...
Josef79

josef79 dal bych mu 15 bodů z deseti:)
pirinka https://youtu.be/32e4rg0aji4
ferda2 video není dostupné vo co jde ?
pirinka s tebou se nebavím
Napiš kometář...
Josef79

Napiš kometář...
Josef79
Jestli pak víte kdo je cistější než křišťál, tedy křišťálovější než křišťál? Ne?
Počkejte si, po prezidentských volbách se to dozvíte sami:) hihihi
Napiš kometář...
Rut2(1-23)
Ahoj, fungují tyto stránky? Je tu někdo z jižní moravy, kdo by se mnou šel někam na procházku nebo si sednout třebas na kávu?
milly7 ahoj! letos se to tu velmi ztišilo, ale lidé sem stále chodí. tak snad se někdo najde...
bilekde ahoj rut:) a sla bys na kafe i s kamarádkou novou? 👩‍❤️‍👩🥰🖐️🥂
bilekde tak ne, no:) třeba půjde pirinka:))) nebo josifek:))) třeba na to pivecko. nebo i ferda a štěpán a oli. atd. normálně bychom se měli sejít i s dejvem všichni jako partička přátel a občasných pisatelu sem.. to by byla zábava, nemyslíte?? jako parta přátel. navrhuji to v brně. nebo kde:))) a kdo:)) smíření a společně seznámení dřív než půjdem kezby do nebe, moc času nám nezbývá. nebo jako přátelé této seznamky, dokud vše i při zemětřeseních brzy po celém světě a rychlym otáčení pólu země funguje..:) bůh nás chraň..
bilekde kdo by přišel? přijel, priletel? jak na sraz dříve spolužáků? jak na boží hostinu. kdo kdy může? myslím to vazne:)))) kdokoliv a seznámíme se vzájemně naraz i s rodinami celými klidne:)))) ❤️
oliv a vesmírná s millim nepozves?
oliv vesmirdu
josef79 to by byla vesmírná prda:)
oliv to nejspíš ano 👍😸👍
Napiš kometář...
Rut2(1-23)
Ahoj, funguje tato seznamka? Ráda bych se seznámila. Někdo z jižní moravy někam ven na kafé nebo procházku?
Napiš kometář...
Ferda2
https://odysee.com/@COVID_19_informace_n%C3%A1zory_cz:1/ockov%C3%A1ni2:4 Ano neočkovaní se budou obávat očkovanýh protože se stanou hrozbou mutací virů.
milly7 očkovanýh ? 😃
koko ahojky, po čem muži touží, prozradíte mi:))
josef79 já ti to řeknu a ty po tom stejně toužit nebudeš, tak k čemu ti to bude:)
pirinka 🐸👌 tak to řekni, jak můžeš předem vědět, co bude dělat? 🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨🤨
josef79 pravda, vy ženy někdy jednáte nelogicky. tak to tím pádem nevím...
danka_usata neboj, jen to pěkně řekni, že to je 🍖🍖🍻
josef79 touží po tom, aby zahrádečka rozkvétala
danka_usata 💪
oliv tak jsem to hádala správně pepo muž je od přírody rozsévač 😸👍😸
pirinka 🐸👌
pirinka kvíz! 🐐🌷🌹🌷🌷🌷🌹🚿
josef79 která koza mi leze do záhonku, když mám zalito?
josef79 správně olinko, ty se v tom evidentně vyznáš.
oliv pepo jasně že ano mám přece vyšší dívčí života 😽
pirinka ně. je to české úsloví že zahradnického prostředí
Napiš kometář...
Ferda2
https://odysee.com/@Matro%C5%A1:6/dr-malone-varuje-pred-mrna-vakcinami:5
ferda2 kdo s očkováním počkal bude na tom lépe.
milly7 řekl bych, že je to přesně naopak. pokud ještě neočkovaný člověk žije, bude se muset dál obávat budoucnosti.
ferda2 tak to se koukni na odkaz výše
milly7 díval jsem se na to trochu. dezinformace jak vyšitá.
ferda2 tak to asi budeš odborník od řemesla. mistr virolog.
milly7 ne, ale dezinformaci poznám.
josef79 zajímavé, ale je, jak kapitalisti pořád nadávají a klejí na západ..no, ale honem si běží píchnout západáckej pfizer:)
josef79 podle vesmírka jsem měl už být dávno mrtvej, ale vidíte to sami. žádný očkování a je mi líp než očkovaným co já osobně znám.
josef79 njn
oliv a naopak vesmírem to má už za sebou😄😄😄
oliv a naopak vesmirek to má už za sebou😄😄😄😄
bilekde nene. žije a těší se pevnému zdraví i viry:)))
oliv ale zde je dead :-)
danka_usata kohopak asi mirda volil? 🤔
josef79 prý by volil flégra, nebo nešpora:)
danka_usata jistě, ale teď může ab nebo gp.....imao, imri, lol 💪
oliv tak určitě toho většího debila z nich...i když ono moc na výběr není 😠jeden lepší než druhej
pirinka hele, já budu volit toho většího magora, protože mi přijde,že sice lže a krade, ale populisticky nemanipuluje. 🙈🕳️🤦‍♂️
josef79 ono je to jedno, protože nás čeká jen to nejlepší..
oliv mě přijdou obě volby podobné praštit jako uhodit.... ovšem horší nebude nikdo než zeman
oliv zeman
pirinka říkej mu tuzeman, aby byla zahalena jeho identita.
Napiš kometář...
Bilekde
Tak už nám zbývá jen pár dní či měsíců na olej do lamp:) Vítejte Pána chválami, už brzy s Ním odejdeme. Viz ve vyhledávači: Vše o Nibiru na gloria TV. Letos nás čekají jiný vánoční světýlka i hvězdičky, cely roj:) Připravme ❤️❣️
koko vesmírná napadlo rozkliknout na gloria tv milou slečnu terezuk, a co slovo a příspěvek tam od ní (až na to o m.asi),to perla a mnoho materiálu i důkazního k prostudování, viz jen jednoho je třeba, tak se plně olejem dál a čím víc,tím líp a svitte,zarte a zachraňuje,času zbývá málo,slon už je v místnosti a každý řeší jen kdejaky malý hmyz,obrazně řečeno. času málo velmi málo zbývá,prý max.do května 23 pokud bude zpomalená, jinak klidně už i letos, viz proroctví babí vangy, to taky sedí,radioaktivní záření, erupce na slunci už jsou a doba temna, jadérky do toho i asteroid,roje meteoritu,máme se na co těšit. jste připraveni odletět domu a být přeměnění???:))?
koko věk pokoje už není příliš daleko.moji vroucne milovani, nová éra pokoje se stane v blízké budoucnosti skutečností. tomuto věku pokoje se budou těšit všichni moji následovníci. bude to období lásky, štěstí a pokoje. nebude žádná nemoc, bolest, starost o peníze, protože všechno, co budete potřebovat, vám poskytnu já. vám, mé děti, nebude nic chybět, protože vás budu živit a brát do náruče, právě tak jako rodič pečuje o dítě. to byste měly přivítat. to je cíl, o nějž všechny musíte usilovat. je zbytečné otálet, abyste se připravily vstoupit do mého nového ráje míru, neboť se může stát, že se opozdíte. naplánujte si to dnes, protože nevíte, kdy se to stane. ve skutečnosti se to stane tak rychle a náhle, že vy, moji následovníci, se tam ocitnete v mžiku oka. to je důvod, proč musíte začít připravovat své duše teď, neboť pouze čisté duše tam mohou vejít..
koko čas je rozhodující. toto, mé děti, je jedno z posledních volání k vám, abyste změnily svůj život k lepšímu před příchodem varování. připravujte se každý den a důvěřujte mému božímu slovu, když se vám nyní nařizuje, abyste se řídily mými prosbami o záchranu duší. věk pokoje už není daleko a já vás naléhavě žádám, abyste připravily své rodiny pro úplné sjednocení v mém novém království. váš božský spasitel ježíš kristus
karel2017 l 21:8: řekl: „ dávejte si pozor, abyste nebyli svedeni. neboť mnozí přijdou v mém jménu a budou říkat: ‚já jsem‘ a ‚ten čas je tu‘. nechoďte za nimi.
bilekde a mně rekl: dávej si pozor na k. :) verzus nevěřící tomáše, teda horší, neuvěří ani až uvidí. přitom je i psáno: a v posledních dnech vyliji svého ducha, mnozí budou prorokovat, mít sny a vize... a lazarovi v pekle řekl abraham též, že mají své učitele a proroky a ani ty neposloucháji a nevěří jim, že je zbytečné někoho posílat, ale i tak je milosrdný bůh posílá stále a kdo na ně dá, blaze jemu... a pan vstal z mrtvých a to mohlo pomoct všem, kdo po něm neslapou..
Napiš kometář...
zalesak
K BOHU & JEŽÍŠI přistupujme s úctou a důvěrou pevnou, jinak to jsou jen nesmyslné hry a ztráty životů kolikrát... ON STOJÍ JEDINĚ ZA VŠE ❣️BRZY SE VRÁTÍ PRO NÁS, JEHO LID JEN .
milly7 to je možné. ale možná se toho v tomto životě ani nedočkáme. příště to ale můžeš napsat jen jednou a ne devatenáctkrát.
Napiš kometář...
Milly7

ferda2 to jsou hovadiny na ntou
koko tak nevím ferdo, jak to s tebou dopadne, když i to dobré v tom a co tam i z bible cituji a je evidentně pravda i hudba pěkná, nazývána tak škaredé,jak pak před bohem obstojis? dívej se na obsah,ne formu a zdroj.mne se taky nelíbí ten začátek jakoby si ho vycucali z prstu a hlas paní h. ale je v tom i moc lásky a pravdy a dobra a myšlenek k zamyšlení. děkuji. no kdybys to nezkrotizoval,asi bych si to nepustila, tak díky i tobě a jinak, na tu planetu jejich přišli jak a od koho? o té co už tu je opět nikdo ani zmínka..
pirinka blud bludem zůstane.
milly7 kdyby lidé uměli číst informace z akášické kroniky, nemuseli by se hádat o pravdu.
pirinka pravda je jen jedna, ale začínám pochybovat o tvém iq a úsudku. pán s tebou.
josef79 již od prapočátku mě lidi zklamali a je tomu až do dnes...a nic na tom nezmění ani iluze zapomnění
Napiš kometář...
Bilekde
Bůh nás miluje bezpodminecnou láskou, která je tak nádherná, neoplaci zlo zlem a má s námi tolik trpělivosti kolik je jí kdy třeba, Jeho Láska je bezmezna a nejlepší, nekonečná 🥰❤️❣️🧡💚💜💙💛
Napiš kometář...
Bilekde
Ahoj miláčkove Bozi😄 Jak se tady máte, že nic nepisete🥰❣️😘 Bůh Vám zehnej. Milujte Ho naplno a navždy, vaše stará Andy, plný kopec svandy, co se drží pravdy, tak pište, ne😄🥳❤️?
bilekde bůhbůh nás miluje bezpodminecnou láskou, která je tak nádherná, neoplaci zlo zlem a má s námi tolik trpělivosti kolik je jí kdy třeba, jeho láska je bezmezna a nejlepší, nekonečná 🥰❤️❣️🧡💚💜💙💛 nás miluje bezpodminecnou láskou, která je tak nádherná, neoplaci zlo zlem a má s námi tolik trpělivosti kolik je jí kdy třeba, jeho láska je bezmezna a nejlepší, nekonečná 🥰❤️❣️🧡💚💜💙💛
Napiš kometář...
pigdogfusting
bbbbb
Napiš kometář...
milly7
Jak fungují Boží mlýny aneb karma... 🌍

https://www.shamballa-reiki.cz/kronika-akasa/
Napiš kometář...
stepb

Napiš kometář...
stepb
&t=195s
Napiš kometář...
Bilekde
Jsme jenom TRUBKY😄 napojeny na sebe, kterým Boží slovo jen protéká všem, aby žili, živá voda, a každá naše část i církev musí být úplně čistá, aby i vodu Boží jsme nezaspinili:)) ❣️🌊💧potrubí jen a ne kanalizacni😄
bilekde mlčení jehnatek??
bilekde kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp?.?
Napiš kometář...
Bilekde
Jsme jenom TRUBKY😄 napojeny na sebe, kterým Boží slovo jen protéká všem, aby žili, živá voda, a každá naše část i církev musí být úplně čistá, aby i vodu Boží jsme nezaspinili:)) ❣️🌊💧potrubí jen a ne kanalizacni😄
bilekde a nesmíme svou část něčím ucpat nebo zrezivet a zlenivet, aby se v nás vytvořili díry a nás dali do šrotu a nahradili jinými, jak větve nenesouci ovoce nebo suché vetve, nebránit tomu, aby skrze nás jak chrám bůh slovo boží jak stafetovy svitek bezcum věrným až na smrt s božím slovem, předal dal. každý budem před bohem hlavně sám za sebe i stát, co je v skrytu, odmění nejvíce i vztah s ním, ke kterému a proč jen hlavně sme byli stvoreni💧🌊
mark_iv šrot je důvodem recyklace. sláva!
bilekde to je taky dobrý prirovnani😄❣️ budem zrecyklovaní, něčím lepším nahrazení a to nejlepší z nás, láska jen zůstane a na lepší místo jak do lepší půdy se přesadit, aby lepší ovoce jsme nešli, sláva, do nebe, domů, děkujeme pane. 😄🥰že už velmi brzy?
Napiš kometář...
stepb
Kámoš pořádá pouť pro nezadané katolíky/čky a další s ekumenických církví co by šli. více se dozvíte na Poutě nezadaných https://sites.google.com/view/pssp/poute-nezadanych/aktualne
stepb směr pouti háj ve slezku-hrabyně moravskoslezký kraj.
milly7 háj ve slezsku.
stepb holky běžte do háje!!!
stepb ve slezku :)))))))))))))
milly7 takový kraj neznám.
pirinka tyjo, to jsem ráda, že nechtěli v přihlášce poslat kopii výplatní pásky, otisk prstu a test na hiv pozitivitu. 🙉🙉🙉💥💣
bilekde už ta bombicka vybouchla nebo se teprve na to chysta😄😄😄, chudáci opičky, co dělají, že nevidí a neslyší, jsou v nebezpečí ❣️💧🌊posílám jim vodu živou k oživení a pro ochranku..😄..
Napiš kometář...
Ferda2
Víra katolíka
ferda2 kor 11,29 29kdo jí a pije a nerozpoznává, že jde o tělo páně, jí a pije sám sobě odsouzení. v proměněné hostii je skutečně přítomen bůh ježíš kristus kdyby to byl obyčejný chleba nemluvilo by se o rozsudku k odsouzení. a ve verši 34kdo má hlad, ať se nají doma, abyste se neshromažďovali k odsouzení. ostatní věci zařídím, až přijdu. u nás katolíků je to zpřítomnění oběti krisovy oběti tak jak se to píše v písmu. u denominací je to vzpomínka, jaké si symbolické gesto z minulosti, kde kristus není fyzicky přítomen.
bilekde tak vám nestačilo, že jste jej ukřižovali svými hříchy a někdo pořád dokola, kanibalismus je jeden z největších zločinu, a to nejde ani o božího syna. probuď se. myslel to obrazně, máš to v janově evangeliu polopate vysvětleno, používej svůj vlastní mozek od boha, přijímáme jeho ducha, když jeho slovo, to je ta krev a tělo, živý chléb, on, slovo které se stalo tělem a pak když nám poslal ducha, zase zpátky slovem, on sám v nás přebývá duchem i bez té vaší eu cosi. prober se ze spánku..
bilekde nebo by sis dal k jídlu i ženy, když je nazývás buchtama?😥😁😄
stepb ferdo je to sice pěkné, ale nemůžeš počítat s tím že se někdo s jiné víry přidá k nám, sv monika se modlila za syna 30 let, vidím to dost bledě, jedině že by někdo nějak ještě hledal ale většina už se rozhodla.
ferda2 stepo člověk mluví, ale duch svatý dává pochopení a nejenom to on také usvědčuje člověka z omylu. já se snažím pochopit naše bratry a sestry z denominací kteří horlí četbou písma a horlí vírou v něj, ale když předložím některé důležité verše které pán ježíš řekl a ustanovil , najednou se projeví jejich nevěřícnost a já se to snažím pochopit.
ferda2 52židé se mezi sebou přeli ,, jak nám ten člověk může dát k jídlu své tělo?,, 53ježíš jim řekl ,, amen, amen, pravím vám, nebudete-li jíst tělo syna člověka a pít jeho krev, nebudete mít v sobě život. 54kdo jí mé tělo a pije mou krev, má život věčný a já ho vzkřísím v poslední den. 55neboť mé tělo je pravý pokrm a má krev pravý nápoj. 56kdo jí mé tělo a pije mou krev, zůstává ve mně a já v něm. 57jako mne poslal živý otec a já mám život z otce, tak i ten, kdo mne jí, bude mít život ze mne. 58to je ten chléb, který sestoupil z nebe ne jako jedli vaši otcové, a zemřeli. kdo jí tento chléb, živ bude navěky.,, 59to řekl, když učil v synagóze v kafarnaum.
ferda2 věří těmto slovům ti z denominací ? my ano a za pravdivost těchto slov bychom dali vlastní životy. kde je tedy jejich víra v písmo u těch co nosí jméno křesťan?
ferda2 bilekde čti si jan 6,52-59 pán ježíš to říká nad míru jasně, leda že by jsi byla v nějaké denominaci co ježíšova slova neberou vážně? nebo nemohou přiznat že v to nevěří protože by se sami z nevíry usvědčili.
stepb když vyrůstáš celý život v církvi kde ti od mala říkají že je to památka, je pak těžké změnit nějak lehce názor, trochu je pochop...
bilekde jinak, kdo chce víc od boha slova přímo z nebe, pošlu mu i ty nejlepší nahrávky nejnovější, které mám i přímo od něho i skrze ně může být uzdravení hlavně vaše srdce a posílení atd. tak se ozvite a pošlete mi mail. ráda se s vámi o ně podělim, kdo chce víc, má víc...❤️😁 bůh vám žehnej i dnes. nenechte si vzít radost z ježíše a všeho, co pro vás udělal a stále dělá. amen. nikým a ničím ani bludným učením žádným... ale nenechte si ani ukrást tím zlým, co vám může dnes i zítra dávat a též jiným skrze vás a dělat bohu velikou radost při velkolepé záchranné akci věcných životu dál a dál, nesedte jen doma a přidejte se k nám:)) jde o církev ducha svatého, která šíří evangelium dál a dál, ať se děje cokoliv. jako ta 1.cirkev, i když se někomu taky mužem zdát někdy jak ti první křesťané opilí:)))
ferda2 bilekde jsem pevně přesvědčen že katolická církev je pravá od boha založená a tudíž nemohu jít k denominaci kterou bůh nezaložil, jsem si jist, že bych tím bych boha urazil , že bych nesetrval v tom co ustanovil. za to je peklo jisté, takže musím říct zdvořile děkuji za nabídku. jinak co by jsi mi nabídla lepšího když v reálnou přítomnost boha v hostii nemáte, svátosti k pomoci ustanovené kristem.... zpověď atd, nemáte, vaše denominace nemá pravé znaky církve.
bilekde jsi otrok a ne svobodný, bibli nechápeš, pan ježíš jasne rekl v janovi, že slova, která jsem k vám mluvil jsou duch a život, že to tím myslel, ale ty jsi asi rád otrokem ďábla, církev práva je v pánu a duchu jeho božím, tu jen ustanovil, vy převzali i to, co tam ďábel přidal, ani upalování čarodějnic nemáme, jen čistě dary ducha svatého a ovoce jeho, tvůj duch je náboženský zlý duch, náboženství nikoho nespasil, ty neurcujes kdo jde do pekla, ne kdo není katolík, ale kdo pohrdne vším od ducha svatého, tvé peklo aneb otroctví je zatím částečně a není to svoboda ducha a víra jakou měl ježíš? učil on to co katolíci? vedl tě k marii, sochám a hostii on nebo jen lidé posedlí ďáblem napůl...slepí vedou slepé, po perlách božích slapete, prima boží řeč z nebe vás nezajímá, co si myslí čisté on, jen co papež, nazývané ho otcem, i když to pan zakázal, vy pana nikdy neměli v úmyslu poslouchat, čistě jen jeho, jen lidi pouhé polislepe, osvoboď se. co ty víš, co zozil bůh, když ho neslyšíš a sousoší mylně ty, co jeho ano. naslouchej jemu ve svém srdci a nebuď pokrytec, zajeď na hlubinu;)
bilekde nebo až ti to schválí všichni biskupové, a svatí podle vás, kteří zemřeli a jsou i mnozí v pekle už, např. jeden z papežů, které poslouchatevv milování peněz a necineni pokání, slepí vedou slepé a nepokorni, nepovysuj církev a lidí hloupé nad boha a jeho slova v kterémkoliv čase, máš to teď i na vašem www.katolim.cz vysvětleno v citátech, že všichni lidé jsou unity otrok, závislý na všem možném jen ne čistě na bohu a potřebuje milosrdného ježíše jak samaritána, ďábel tě bije náboženským duchem dál a ničí, zabíjí ti a krade svobodu, osvoboď se i radost a lásku, odsuzujes, co si ani nezkusil jako jiní poloslepi....
bilekde je psáno, všeho zkuste, dobrého se držte, vy neposlouchate ani bibli, nikdo skoro v ničem..co si tu hraje jen na věřící, jeho ovce slyší a poznají boží hlas, vy milujete víc než boha lidi v církvi, abyste je náhodou neurazil, i františek z assisi prorazil, když ve zlaté se koupajícím papežem jako chudý přišel, třeba taky prorazila s postojem jako on.. brát vážně slíva pana ježíše čistě jen a nebrán přidána vám do církve od ďábla a modlit se ke svatým učil pan kde? pokrytci poloslepi.., vlažné vyvrhne z úst i on...i když vybjite oplatky, ale nehorite pro něj,vsi je jezte, ale věřte, že duch svatý v tom, ne maso pana, to je kanibalismus, tak to pan nemyslel a kdo to pochopili zbrkle doslovně jak vy, ho tehdy opustili a nestihli si to vyslechnout celé,vámi vy číst jana níž, jste tak hloupí nebo zlí???
bilekde potom když vše bereš doslovně a ne duchovně, si ústní i ten každý ud když tě pokouší;) soudis, co neznáš, myslel tím i to, že za nás musí zemřít a pak nám poslat svého ducha, že sami to nikdo nedokážeme ani samospravedlnosti se zachránit, nejsme už pod zákonem, ale pod milosti, jen v kristu ježíši, v pravdě. jeho i lásce, ne lži atd, kdo uvěří správně, ji to tělo a pije krev, kdo si slova jeho připomíná a špatně nevykládá a neodbýval čas s panem a vztah s ním pouhým sněžením sušenky nebo čeho, když jeho slovo živě z božích úst, ne od ďábla predzvykane, zdeformované, bez ducha svatého jeho slovo nepochopíš, ani když ti ho jeho pomazání vyloží správně, jako slepí, co mylně odsuzuje za tak málo lidi do pekla, neuvěříš, je o vás psáno, že hledíte do zákona a to i nového, a slyšíte, ale kdo vám zatvrdil srdce? byl to bůh, abyste nic nepochopili nebo ďábel?
bilekde ti zaslepení fanatici taky drželi hladovku dokud by pavla nezabili a taky v dobré víře, ty tu chceš zemřít v podstatě klidně za nic. pak si vyrvi i to oko doslovně než aby ses radši z lásky nedíval chtivé, ale správně. jste falesni věřící, hloupe. pokud máš dál tvrdé srdce a za tak málo bys poslal lidí do pekla, že věří navíc líp než ty a odmítají se dopouštět na bohu dalšího hříchu kanibalismu z lásky a křižovat ho dokola i hříchy nevíry právě, pak klidně bůh, ale spíš to jen dopustil... protože bůh je jenom dobrý a vždycky dobrý, já tě za polislepodt do pekla nehazu jak ty nás, protože se nerouhas duchu snad, to ví jen pan, uvidíme, jak to dopadne, bůh ti žehnej, abys prohlédl cele i my v čem se víry a pravdy a lásky hlavně nedostává zas nám. amen...😁 pokoj tobě polobratre. vám všem. .
bilekde dál vysvětluje a v bibli od jana je zaznamenáno: já jsem chléb života, kdokoliv přijde ke mně, nebude hladovět, dál, kdokoliv věří ve mně, nebude nikdy žíznit, tedy je nutné k němu živému přicházet a nyní je tu jako duch a též v některých lidech, kteří se mu více vydávají i čas s ním tráví víc než jiní a víc ho tím miluji i poslouchají, že chodí k jeho duchu, jeho slovu a věří v něho i v každé jeho slovo a když něco nechápou, duch svatý jim to sám vysvětlí, není tam nikde psáno a vysvětleno, že kdokoliv přijme později oplátku nebo přijde k jakémukoliv kněží, biskupovi atd, který mu není navíc tak vydány, jako jiní, pan ani nenosil věřím cepecek, vždyť i o tom píše pavel něco atd..
bilekde a dál řekl: duch je ten který obzivuje, tělo samo o sobě nic neznamená, slova která jsem k vám mluvil jsou duch a život, kdo jim věří, nebude žíznit navěky, kdo ke mně přijde ani hladovět navěky... jíst to tělo by vám neprospělo, když ne tělo bez ducha jeho mít, a tedy ani jíst, neobzivuje, jste tak nechapavi??? dál řekl, že i litera zabíjí, duch obzivuje ani slovo bez pomoci ducha nemůžete, jak ho myslel pochopit, vytrhujte ho z kontextu, když se mnozí urazili za takové slovo, vysvětlil jim to polopate! a stejně odešli. koho si otec nepritahne, neuvěří správně.. pokračování a rozšířenejsi verze pro ty, kdo o to stojí ve fóru.. bůh vám žehnej a uved vás prosím už do veškeré pravdy, jak vždy chtěl, už mu to konečně dovolte. amen ,
bilekde také je psáno: oblečte pana ježíše, a to chcete vy doslovnici taky udělat doslovně a jak toto? jako ti největší psychopati ti vrazi, když někoho stáhli z kůže a tu pak nosili? to ho tak moc nenávidíte, že ho radši nepochopite? děláte z boha psychopatickeho blázna svým nechapanim?
stepb čau koko pokud sis všimla tak jsem se tě zastával, tak zkus to co cheš napsat v klidu, slušně, v pohodě, nebo se za toho ferdu v duchu svatém pomodli ju.
bilekde to bylo úplně v klidu a v ježíši:)) jeho řeč taky měli za hroznou, já proti němu nic nemám, ani vám. jen sem mu to chtěla pomoct vysvětlit, my také věříme, že v tom může být bůh, ale jinak asi. ono jak kdo, někdo to chápe i u vás doslovně a někdo duchovně. sem si toho všimla a vážím si toho velmi. ale nikdo nepůjde do pekla jen za to, že si pustí něco z jiné církve, to je velký omyl, naopak, když v pouhé oplatce může být duch, kterého musíme přijímat, abychom udrželi ten věčný život, tak co teprv v jejich slovu, když bůh dává jako dobrý otec toužícím a žádajícím dary ducha a přebývá v jeho dětech jako ve chrámu, to nebylo proti němu, ale proti nepochopení a malé víře u kohokoliv, já si pouštím na netu úplně vše skoro co najdu od všech s kterými jsme v duchu jedno tělo a nepidim se po tom zbjake církve jsou, neodsuzují žádnou, jen ty chyby u kohokoliv osobně.. a omyly, víš štěpánku?😁
bilekde ale když někdo mylně odsuzuje jiné církve a nazývá svou jedinou pravou, je to špatně, psali jste tu něco jako, že máte zakázáno nebo nedovolenou sami přemýšlet a číst bibli, jen jak a až vám ji vaše autority vylozi, to je úplně mylné, jako by vám zakazovali mít mozek, vybrali vám váš z hlavy a dali vám svůj vlastní i bibli vlastní, bůh miluje a dává svobodu a ne toto pomylene otroctví, kde je duch pane, tam je svoboda a láska a čím víc jeho, tim větší i radost a my se jen pokorujem pod slovo boží a plně mu věříme, on nás napadal první, že ne, kdo se povyšuje i svou církev nad jiné, bývá ponížen pokud ji chybne v rozporu s boží vůli povyšuje nebo někoho v ní, všechny autority jsou na tom před bohem úplně stejně jako ten nejmenší tam
bilekde a nemá se nechat vyvyšovat až pomalu do nebe, na to člověk není stavěný, nikdo, aby byl uctíván a je to zbytečne pro ně pokušení zpychnout a padnout až do pekla, jen bohu patří úcta, chvála atd, on jediný je dokonalý a k tomu, abychom tak činili a on byl u nás na 1. místě a vším ho oslavovali a za vše mu děkovali, jsme byli stvoření, jinak bychom nemohli být ani šťastní, ví jak nás stvořil a co potřebujeme, že nejvíc jeho, zpověď u vás mohla vzniknout dík poslušnosti slova v bibli: vyznavejte hříchy jedni druhým a modlete se atd... - komukoliv, kdo vás nepomluvi a nehodí za to do žaláře atd, buďte rádi, že tam takové máte, ale i u nás by se snad našel někdo takový a kdyby ne, stačí to bohatě přece vyznat bohu
bilekde a on co je v skrytu, rád a ještě radši, než to veřejné, odmění, věřím.. jemu se chtít zalíbit a ne lidem... pro něho máme a chceme naplno jen žít, nás život přece patří jemu, tak nás mylně nesuďte, hazete mylně do pekla ve své představě i nás, pokud někdo napíše, že by šel do pekla, kdyby od nás něco přijal, ale přitom je to duch svatý v nás a kdo naopak jeho slova nepřijímá a pohrdá jimi a nepije tak tu krev, která ho i zevnitř hlavně a jeho srdce duchovní, ne ten sval, očišťuje. a šlape po ní a nich naopak jak po perlách, tam spíš za to někdo takový končí, takže je to úplně naopak, ďábel to někomu v hlavě naruby převrátil a tak nic nepochopil a špatně tomu uvěřil nebo to špatně jen napsal, ať se k tomu sám vyjádří, čemu opravdu a jak tedy věří...
bilekde je i psáno: kde jsou dva nebo tři ve jménu mém, tam já jsem uprostřed nich, ne ve jménu katolické c. takže to chce větší a lepší víru nebo starou na nic na vyhození nedokonalou odhodit, ocen aspoň prosím, že se tu nezalibuji lidem:)) to je taky biblické...😁👍📜🗡️🌊
stepb jo a hlavně napsal to ferda a zmizel....tak asi mu budeš muset napsat soukromou zprávu, ámen.
ferda2 odpověděl jsem na foru doufám že mě bilekde nezahrne výčitkami .
bilekde já take.. bůh vám to pozehnej, chyby mobilní lituji, možná později opravim😄❣️
pirinka aj lajk grebeníček tu. 🍒
step jsi dcera krale jezise, nesnizuj se na uroven vesmira, bez za exorcistou ,neni to zdrave vylivat si svoje zraneni na druhe, dokonce jsem se za tebe modlil, exorcista ti fakt pomuze,rozsekava nastvanost na marii a rkc a tak. pan s tebou.neni to urazka myslim to vazne je v tobe moc svazanosti. otce nepricitej ji tento hrich.....ty to fakt nevidis, vzdycky provokujes prvni co ti kdo odepise je jen obrana. ach jo je tak tezke jit na zpoved nebo eucharistii kdyz je to nejmocnejsi exorcizmus, satan te na to nechce pustit a pak tu pises proti rkc atd ,smutne felej si co chces a ver si jak chces ale hlavne nesikanij druhe
step #dělej si co chceš
step bez se hadat radsi s ferdou ten te chce uprime obratit a koko taky
step to bylo pro pirinu danku, sbohem navzdy
pirinka to říkal muž roku, tarzan, adam bůžek, propaguje cvičení a #nofap... nový vzor..něco jako novodobý sokolík.
pirinka tak buď jako kája, #noburty a #novymluvy a #tydlivrz
pirinka neboj se, já z toho nic nemám, netetelim se blahem při ubližování...najednou jsem dcera ježíše, předtím jsem byla nespasená...🤣🤣🤣🤣 běž si zopakovat katechismus, posedlý je někdo jiný...podívej se nahinduisty a ty, co meditují? jsou agresivní? nejsou...jsou posedlí? pravděpodobně ano.
pirinka když se zastavas osoby, jejíž učení odmítlo i čb, i katolíci, pak asi máš problém...jsi si jist, že jsi katolík vůbec?
pirinka 🥒🥒🥒🦪🦪🦪🍌🍌🍌🐐🐐🐐
pirinka eucharistie není exorcismus...kdo ti tyhlencty bludy řekl? nesikanuji, ty jsi cca před půl rokem nadával v mejlech jak dobytkovi.. jdi příkladem, jak rád říkávas druhým...a stejně tě kajík předehnal hahahaha🙉🙉🙉
pirinka 🍌🍌🍌🍌🙉🙉🙉🙉to je vopicarna
bilekde s posmevaci nesedejte. ha😄 zopakuj si základy bible, když se jí ohanite paní 😄, máte lehké spaní?:))😄👍😁🕊️, to se vám to zvaní, byli jsme pozvani... nemůžu se modlit za ní, když jedné mysli není?:);
pirinka 🍆🍆🍆
Napiš kometář...
stepb

dooory nezpívá to kari jobe? krásná píseň.
stepb celý ten projekt the bible series je super :)
dooory hmmm....ja to asi neznám 🤔
stepb na you tubku jsou ukázky.... někde je to možná i celé ale zebere to asi xy hodin zfilmované části bible.
Napiš kometář...
Dooory
Dnešní večerní poslech 🎧
https://open.spotify.com/episode/5WbX4nIXk0AnSe5pIUKuvT
Napiš kometář...
Karel2017

Napiš kometář...
Dooory
Čau, je tady vůbec ještě někdo, kdo si chce povídat o Boží lásce, milosrdenství a lásce k bližnímu? Po pěti letech jsem aktivovala profil tak já jen, jestli ho nemám zas zrušit. Mě by třeba zajímalo, jak prožívate Boží vedení každý den? A jestli třeba nesete nějaký ten kříž při následování Pána?
stepb čulis už ho mám přidaného, o piri nic nepíše....takže ať ho piri nejdřív nějak připraví, já ani nevím jestli o nějakou diskusi stojí a má moře času.......napsal : v imie ojcca syna u ducha sweintego atd....barzo se tiese ze moge vas zpoznat....ať si to s ním danka nejdřív domluví já mu klidně napíšu, ale musím vědět že o to ten kněz stojí.
pirinka máš ode mne zprávy na fb, kde je preposlano, že chceš říci, co zlého jsem udělala a že chceš napsat o mém životě...pak to s ním budu řešit a da mi poucení...o co ti jde? jen piš...
pirinka 🥒🥒🥒
pirinka máš to domluvené už půl dne..
pirinka a dal ti like kočičky?
pirinka oni si to přečtou časem, potom odepisou nebo ten váš kněz je furt online a kouká do mobilu? 🙄
pirinka jj, pěkně to všechno popis, já přidám svou verzi...jsi katolík... některá tvá tvrzení si pamatuji...a zahrn do toho taky vlastně penzistu, tím to začalo - a jeho chlupatou řeč, a milouše na koko, to asi ještě neviděl..třeba potom poláci se budou více modlit za česko....
pirinka a pošli tam taky to prorocké slovo koko na rozbor...
pirinka 😅
stepb poslano,to jaka jsi sprosta a jak se ani omluvit neumis,.....ani ty tv
stepb poslano, hlavne to jak jsi sprosta furd mas smilstvo v hlave a svadis svoje projekce na druhe, masturbace u bible to muze napsat jen hulvatka jako ty.
stepb nebo co mas za mok v hlave, nebo kde, ze pises o semenu....hnus s tebou, takhle se choval vesmir, jsi jeste horsi nez byl on, aspon si nehral na krestana
pirinka jistě. vidím, že ti opravdu přeteklo místo mozku. ...
pirinka 🤣🤣🤣
dooory dovolte, abych se do toho opět vmísila - ostatně, hádáte se pod mým příspěvkem, takže na to mám trochu nárok :). jsme na internetu, takže tu hulváti budou pořád (pod rouškou anonymity). obzvlášť na křesťanské seznamce. křesťanství lidi bije do očí. no a za druhé: myslím, že je tu přehnané množství emocí. dokonce bych řekla, že na to někteří sázejí a očekavají tyto reakce, takže proč jim to dopřát? neházejme perly sviním... křesťan by měl ostatní přivádět do svého klidu, ne aby se zúčastňoval jejich bouří.
pirinka 🙏 tak to vysvětlené koko, co je dobré a co špatně...podle tvé poučky štěpáne je křesťan ten, kdo mele srance, ale slušně. řekla jsem ti, jak se projevuje kundaliny duch, co dělají v letnícnich sborech...srovnávas mě s uchylnymu narcisem, přitom jsi sám se chytil do vlastních emocí. já jsem odpustila koko,ale odmítám se s ní telefonovat nebo to psát mám všude, aby byla její potřeba uspokojena?já se na nikoho nepovysuji, ale prostě to někdy nejde, když jsi v podstatě řekl, že bůh bez dalšího omluví okultismus v církvi...a pak máš ještě tendenci říkat, že všichni skončí stejně...ne, ve skutečnosti bůh ty lidi ztrestá. to, co děláš není akt lásky.
pirinka a ano, někdy trolím, ale zbytek si k tomu už domýšlíte sami...všiml sis, že od koko bůh je takový její výpotek, který nás s karlíkem už trestal a varuje...ano... ale co jsme skutečně s karlem udělali? řekli jsme, že to není křesťanství, že není prorok a že s ní bůh takto nemluví...opravdu to bylo tvrdé...něco ti řeknu - vygugli si chanelling nebo se zkus dovtioit, jestli je to výplod jejího chtění...že chce být užitečná. s ohledem na toto, je potom moje otázka, kam asi budeš duchovně vést svou rodinu, opodstatněná...
pirinka a opět není to proto,že bych se vyvyšovala...o new age varuje kc a i torontskem požehnání taky...choice is yours.
pirinka ale ty neresis už křesťanství, ale svou urazenost, co jsem řekla btw. sprostého. 🤣 achjo. samozřejmě si nemyslím, že jsem svatá, miss universe nebo jiné věci - to sis tam taky doplnil.
stepb otec kim už to má asi je v šoku, řeším víru pořád tu tvojí, koko bude spasená mnohem dřív než ty i kdyby byla posedlá jako že není, to by se nemohla modlit k ježíši...omdlela by před křížem, nebo v kostele, takové ty proroctví od pasu to je normálka, ty už taky víru neřešíš ani koko ani millyho, řešíš svůj problém v nich. máš bludy už i v anatomii to koko je mnohem mravnější nemá kundaliny myšlenky....vsadil bych si na její spasení víc.
stepb zval jsem ji mezi katolicke charismatiky kde by byla v bezpeci, a ty jsi zrovna mela namitky zas.
pirinka naznačoval jsi, že padají pod boží mocí..a zeptal ses mě na názor .. teď to prezentujes jako moje reptání.
pirinka tfuj, pokrytce.
stepb no a co, to padání může někdy být s boží moci, ...pokrytce uvidíš ve skle se stříbrnou vrstvou.
pirinka můžeš vysvětlit v čem? ale být tebou neplýtvám čas a jdu do fitka. kája se sebou něco začal dělat a vidíš, dnes jel se svou holkou na několikadenní výlet ..chrocho, tak už tě předehnal. 😅😅😅 bez si taky zacvičit. na shození prvních deset kil ubrala kabanos a začala běhat mezi paneláky.
pirinka ✊... smrdí krchovem.🤣🤣🤣🤣🤣
dooory pirinko, někdy mám pocit, že máš buď rozdvojenou osobnost, nebo pod tvým nickem figurují dvě osoby :)
pirinka ně, já tu jen trolím.
pirinka #nofap, adam bůžek, náš nový vzor...🙉🚫🍌
danka_usata https://www.instagram.com/reel/ceyq0nqfpch/?igshid=ymmymta2m2y=
pirinka https://www.instagram.com/reel/cewnqjrfvzk/?igshid=ymmymta2m2y=
pirinka ně, lidé, kteří jsou posedlí neomdlevaji před křížem nebo jim není špatně v kostele....to je představa docela zcestna..jinak jsem myslela, že člověk buď věří a následuje a bude spasen nebo nikoliv...o nějakém časovém úseku mi není nic známo, kde se to píše v katechismu? posedlí lidé se nebojí krize, ale kristapána.
pirinka ježíš na to má nějakou tabulku, kde si odskrtava to, co jsi udělal pro království nebeské či co? jsi na mě naštvaný, to je cekez, ta zášť z tebe úplně čiší...koko je posedlá a mele srance.
bilekde a ty za tento výrok půjdeš do pekla zas, vše co si zasela se ti na hlavu vrátí, byt plný ducha svatého je určitá forma posedlosti, ale jedině neškodné, mít ho na 1. místě, když na tebe sedne duch svatý, pořád když chci ke mně mluví, kdo se dotýká božích proroků, ten zritelnice božího oka, pořád dokola opakujes své chyby a mas cejch na svém svědomí, vypalenou značku čarodějnice manipulujici jiné pro svůj skodoliby prospěch a ďábla prospěch jako je tvá sobestrednost, nelaska a rozdělení, hvězdy které se jako ty točí jen kolem sebe pyšne, jak si skvělá a nw jiné plives síru, vyhasnou, jen hvězdy, co se točí stále kolem. oha a jeho vůle a ta je jejich pokrm činit, ne, vedl by k bohu jako já tak moc satan nebo boží duch, my tu dávno všichni máme jasno, kdo z nás dvou je posedlý ďáblem a kdo božím slovem a duchem, troli trolove..
pirinka ně, přijetí ducha svatého není forma posedlosti. když tě posedne duch, je to proti vůli, ds se přijímá k usvědčování a k napravování...
bilekde však já ho přijímám dobrovolně, ještě ho naopak i volám, žádám o to a vyzývám. kdo by vyzýval jméno pane, spasen bude, ted je tu jako duch a vším co dělá a říká, oslavuje pána ježíše, já si jak ty duchy nepletu.
bilekde vyzýval, chválil, oslavovali a uctival, to vše dělám všem třem osobám božím a nikdy satana. tak se probud.
bilekde oprava po ai inteligenci na nic, že umělé a neživé, tedy tupé a na vyhozeni: vzývám.... vzyva....
josef79 ui není tupá a jelikož je nesmrtelná elity jí nikdy nevyhodí. spíše to bude ona kdo bude lidi postupně vyhazovat.
Napiš kometář...
Ferda2
něco k debatě níže...
karel2017 galatians 2:16 (čsp) 16 když[však] víme, že člověk není ospravedlňován ze skutků zákona, nýbrž skrze víru v ježíše krista, i my jsme v krista ježíše uvěřili, abychom byli ospravedlněni z víry kristovy, a ne ze skutků zákona, protože ze skutků zákona nebude ospravedlněn žádný člověk.
karel2017 romans 10:1–4 (čsp) bratři, touhou mého srdce a prosbou k bohu za ně [je], aby byli zachráněni. 2 neboť jim vydávám svědectví, že mají horlivost pro boha, ale ne podle pravého poznání. 3 protože neznají boží spravedlnost, a místo toho usilují postavit svou vlastní [spravedlnost], nepodřídili se spravedlnosti boží. 4 vždyť kristus je konec zákona k spravedlnosti pro každého, kdo věří.
karel2017 a tady proti tomuto verši přesně bojuješ: romans 10:9 (čsp) 9 vyznáš-li svými ústy pána ježíše a uvěříš-li ve svém srdci, že ho bůh vzkřísil z mrtvých, budeš zachráněn.
karel2017 galatians 5:2–4 (čsp) 2 hle, já, pavel, vám pravím, že dáváte-li se obřezávat, kristus vám nic neprospěje. 3 a znova dosvědčuji každému člověku, který se dává obřezat, že je povinen zachovat celý zákon. 4 zbavili jste se krista, vy, kteří hledáte ospravedlnění v zákoně; vypadli jste z milosti.
karel2017 ephesians 2:8–10 (čsp) 8 neboť jste zachráněni milostí skrze víru; a ta záchrana není z vás — je to boží dar; 9 není na základě skutků, aby se nikdo nechlubil. 10 vždyť jsme jeho dílo, stvořeni v kristu ježíši k dobrým skutkům, které bůh předem připravil, abychom v nich žili.
karel2017 romans 4:5 (čsp) 5 kdo však (pro svou spravedlnost) nepracuje, ale spoléhá na toho, který ospravedlňuje bezbožného, tomu se jeho víra pokládá za spravedlnost.
karel2017 jakub je v souladu s pavlem, neprotiřečí mu, nehledá jiné ospravedlnění. jakub píše o víře, že se projevuje ve skutcích. ale víra samotná zachraňuje. nebo-li k ospravedlnění stačí jen věřit v krista, vlastně cokoliv jiného je zapřením krista a spoleháním se na sebe. a víra, kterou dává bůh, proměňuje člověka a projevuje se i ve skutcích. kdyby toto učil římský katolicismus, neměl bych problém, ale ty jsi důkazem toho, že římský katolicismus je o spolupráci člověka s bohem, což je blud.
karel2017 jsi stále ve své přirozenosti, bez ducha svatého, jen jsi do toho vložil sakramentální náboženství. vůbec sakramentalismus dělá z boha automat. obojí ex opera operante a ex opera operato - jednu zastával cyprián, druhou augustín, obojí je špatně. protože svátosti nejsou samospásné a ani to není zbožnost kněze, který činí svátost spásnou. nic takového bůh neučí a nedal. spasení je z víry v krista, sjednocuení s ním... písmo mluví o tom, že jsme v kristu - my kteří jsme přijali dar ducha svatého. jsme v něm. v něm žijeme. v něm chodíme. on je naší spravedlností před bohem. on vzal naše hříchy a daroval nám svou spravedlnost. všechno ostatní jsou hereze.
karel2017 luther nevymyslel nové učení, v mnohém byl luther špatným vzorem. jeho přístup ke zwinglimu byl hrozný. jeho výbušná podoba, atd. ale uměl říct, co bylo potřeba říct... a našel v bibli to, co je tam všude. že spasení je dílo boží, že dar spravedlnosti se přijímá vírou v krista a prázdné asketické úkony člověka k bohu nepřiblíží a že luther byl v tomto před svým obrácením expert.
pirinka ferdo, přečti si, co píše níže spory, štěpán s ní souhlasil, že se vlastními skutky nemůžeš spasit. měli byste si zajít na opakování katechismu, protože každý z vás mluví něco jiného...a pak že je pluralita názorů doménou baptistů...o kontakt na polského katechetů jsi mne požádal ty, protože jsi mi nevěřil, že mluvím pravdu, že se něčeho takového zucastním.
pirinka *doory
pirinka o polštině ses vyjadřoval, že tomu jde rozumět, proč by ti potom neměl rozumět on? ještě pro ferdu: bůh činí, že ty děláš, co chce, on proměňuje srdce...ty se tomu otevíras. nemůžeš se sebespasit tím, že budeš dělat dobrý činy nebo že se vykoupis v očistci..... možná tě nějak očistí, ale určitě to bude z jeho vůle ne to vyučovat tak, že ty si něco odsedis a odtrpis a tím se sebespasis, protože ses za života nestihl vyzpovídat nebo tak...a co je více než to, aby je jk ocistil?
stepb v rkc nikde neni rec o sebespaseni, nastuduj to poradne danko
stepb jo a řekni ferdovi ať se o tebe víc stará, já už nemám čas sory .
pirinka no, ale co píše výše? bordel v tom máte, boha opravdu neznáte, chodíte do kostela jako do sociokulturní bubliny....
pirinka a každý mluví něco jiného... otřesný stav církve pravé.
pirinka vždyť ani nevíte, čemu věříte....
stepb paní budoucí soudkyně, přečtěte si dogmata řkc tam to je všechno popsáno čemu musí katolík věřit a jakou prioritu ty dogmata mají, podstatné jsou áčka a béčka.
stepb ferdo nespi pirinka tě potřebuje jako sůl abys jí všehno vysvětlil.
ferda2 pirinko jako budoucí soudkyně musíš pozorně poslouchat co kdo řekl. nikde jsem nepsal o sebespasení a v tom máš pravdu nikdo se sám vlastní silou nespasí . psal jsem, že ke spáse je potřeba boží pomoci, jde to společně boží pomoc a vlastní přičinění.
ferda2 stepo, s pirinkou je to těžké , ale kdyby chtěla tak jí nějakou tu chvíli ke katechezi věnuji.
pirinka ferdo, až umres, tak se za tebe budu modlit, aby tě bůh přijal a nevyklopil s obsahem hades do ohnivého jezera. 🥒🥒🥒 no řekl jsi, že svým skutkem - utrpením se můžeš vykoupit ze smrti.🥒🥒🥒
pirinka #nofap kuci, nehledejte značky a znamení, nedělejte si bůžky a mis
pirinka
pirinka
pirinka a mistry, mě se to odeslalo předčasné...uiiiiii 🙉🚫🍌
pirinka a já vám dám áčka a béčka, co to je? já na vás pošlu finančák a bude to . 🥒🥒🥒🤣🤣🤣
ferda2 piri za posmrtné modlitby za mě předem děkuji, chceš za to pusu ?
pirinka ně. tfuj.
ferda2 chápu
pirinka díky,
Napiš kometář...
Bilekde
Křest Duchem svatým, je biblický, když někoho Bůh krti ve víně a Bozimi slovy, v kterých je jak ryba ve vodě, když ji v radost proměnil z lásky, nejde se neopit, děkuji Štěpánku, přesně tak, je to všude, kdo nepije, věčně nezije
pirinka ten furd bez furdu se skloňuje jako prd bez prdu. sorry.😭🤣🤣
ferda2 piri , ale jinak jsi pochopila co máš dělat
Napiš kometář...
Bilekde
Křest Duchem svatým, je biblický, když někoho Bůh krti ve víně a Bozimi slovy, v kterých je jak ryba ve vodě, když ji v radost proměnil z lásky, nejde se neopit, děkuji Štěpánku, přesně tak, je to všude, kdo nepije, věčně nezije
Napiš kometář...
Pirinka
https://www.youtube.com/shorts/PGgmvkz80QE O dobrých skutcích - jak nás nemohou zachránit.
dooory nemyslím si, že je to s vírou a skutky tak jednoduché. zdálo by se, že jan a jakub jsou v rozporu, ale není to tak. kdysi jsem si v rámci svého studia bible (korespondenční kurzy emaus) zaznamenala pár poznámek k víře a skutkům. co se týká ospravedlňování: nejprve jsme ospravedlněni milostí (římanům 3;24), což je dar. potom jsme ospravedlňováni vírou (římanům 5;1). to je naše odpověď na dar, který nám bůh nabízí. vírou jej přijímáme. dále jsme ospravedlněni krví (římanům 5;9), což je cena, která musí být zaplacena, aby bylo ospravedlnění dosaženo – dluh hříchu byl vyrovnán kristovou krví. dále je to ospravedlnění bohem (římanům 8;23). bůh je osobou, která ospravedlňuje. a nakonec je ospravedlnění skutky (jakub 2;24). to je vnější důkaz ospravedlnění vším předchozím. berte to, prosím, jako můj pohled na věc. rozhodně nechci nikoho poučovat :)
stepb dory fajn taky se katolizujes vyborne, kdyz beres v uvahu i skutky, je to logicke protoze v bibli je ta pasaz byl jsem nemocen a navstivili jste mne, atd.....
stepb znas biblickou apolgetiku scotta hanna, tam tu bibli rozebira az vedecky, je to v pdf volne pristupne na googlu nase cesta do katolicke cirkve
stepb a pojdme dal kolega rikal ze husite veri jen v duchovni vzlkriseni pana, ok ale v hrobe nebylo fyzicke telo a jak snedl duchovne turybu, vitej do katolicke cirkve
dooory neřekla bych, že se katolizuju. popravdě ani neřeším žádné projevy reformátorů, i když jsem protestant. moje víra je založena na osobním vztahu s bohem a na bibli. a neřekla bych, že skutky berou v potaz jen katolíci. katolická církev věří ve skutky, které vedou ke spasení. protestanté věří ve skutky víry, které vycházejí ze spasení. troufám si říct, že luther myslel celou věc tak, že spasení je základ celé víry a skutky z něj vycházejí. pokud nemáme spasení, skutky jsou nám k ničemu. můj názor je, že skutky víry jsou projevem dalšího růstu ve víře. a výsledkem pak je ovoce ducha.
stepb jo fajn vidíš to podobně jako rkc , dogma xy milostí boží je ke spasení nezbytně potřeba...není na tom nic špatně, je to podobně..... jak vidíš to fyzické vs duchovní vzkříšení p. ježíše? laicky bych řekl že byl vzkříšen vlastní silou jak duchovně tak fyzicky....jinak by fyzické tělo zůstalo v hrobě.
stepb katolická církev nevěří v skutky které vedou ke spasení, to ani technicky není možné, v podstatě tvoje definice je podobná s řkc ....jo ještě k tomu scotovi hannovi, byl to evangelikální profesor biblické apolgetiky a právě biblí dospěl k řkc.
dooory nejsem si jistá, co tím přesně myslíš. vzkříšení beru tak, že kristus je bůh, který vzal na sebe lidskou podobu a porazil smrt. popravdě jsem nad tím nikdy víc nepřemýšlela. ale mám z toho radost. kdo jiný mi může v životě pomoct překonat problémy než ten, nad kterým smrt nezvítězila :) myslela jsem, že katolická církev věří ve spasení skrze skutky. někdo to tady psal výše, navíc jsem to už od některých katolíků slyšela. proto jsem, si to myslela. každopádně děkuji za objasnění.
dooory stepbe, to se nedá asi takhle říct. záleží na tom věřícím, jestli je obrácený a jaký má sám vztah k bohu. já jsem přijala pána ježíše za svého spasitele rok poté, co jsme spolu začali chodit. v tu dobu jsme spolu i žili. já osobně bych vztah radši ukončila. říkala jsem si, že bez partnera budu mít k bohu blíž. nicméně, vztah jsem obětovala bohu v modlitbě a on mě v něm z nějakého důvodu nechal dalších deset let. těžko říct, jak to dopadne... :)
Napiš kometář...
penzista
Napsal komentář k fotce: Tebe bych zlobil, každý den...
pirinka jo...ale nebudu povídat vše, co se dělo...jedno ti řeknu... duchovní mocnosti jsou a nemají lidí moc rádi. a umí do člověka vniknout...to, jak se to potom vyhání, je exorcismus, tam se děly hodně divné věci...sira, hlasy, fyzické projevy.
pirinka to nebyl autoexorcismus....toto jsem dělala před tím, než se modlil. v tomto případě kodet taky nedělá exorcismus, ale jen autoexorcismus. ...víš, nechci nic říkat, ale tvé představy, že zlý duch nemůže na oltář, jsou hodně směšné...
pirinka to nebyla posvecujici modlitba, ale modlitba, aby to odešlo... a věř, že odešlo. ale podrž si svou víru. alespoň nejsi pokrytec.
pirinka jo a kodet souhlasil se zkušenostmi letničního vymítače...tak co já vím? že by pan kodet lhal nebo boží moc závisela na zvonečku nebo modlitebnikovi? víra.....evangelium.....pokání do konce života. je třeba rozlišovat. akorát katolíci mají vždy pravdu. proto je ok podporovat skrytý satanismus v new age, třeba. to znamená milovat své nepřátele, že? no...🤣🤣🤣 ale chápu, je hodně bludařů.
ferda2 kodet je také charismatik i přes to si myslím, že je s konzervativními názory a není poznamenám úlety.
pirinka jj 🥒🥒🥒
ferda2 tím ale neříkám, že to hnutí je v pořádku . spíš nechápu že tak inteligentní kněz se k tomuto hnutí přidružuje. .
Napiš kometář...
Bilekde
... Jsem nesprávně vykládán těmi, kdo mě neznají …Jan 8, 41-44 Nejsem chladný ani hněvivý Bůh, ale jsem dokonalým vyjádřením lásky …1.Janův 4,16 Toužím tě zahrnout svou láskou...❣️❤️❤️❤️❣️ (pokračování ve fórum)
Napiš kometář...

Už sem to zas udelala. Nemůžu si pomoct😄😄😄 RADUJTE se v Pánu vždycky, máme to už spocitany❣️😄

bilekde 26.1.2023

Tak mě napadá, jestli když ty vetsi planety jsou pod nama už dvě Nibiru i Nemesis a na jedné uvěznění pry obři a démoni pak prý vypuštění na zem a ta znicená ohnem🌍🌎🌏🔥🌑🛑, jestli bude zrno od plev a pšenice od plevele roztridena, tedy my na ně, na jednu nebo druhou zaslibenou novou Zemegulicku🌈🌄🌐 nebo peklisko? Radši koupím na okna plexisklo😄🌝🌋💚❤️⛔🚫

bilekde 27.1.2023

Otrávení i hadim ustknutim, mikrocipy a zotroceni, na jednu stranu, láskyplny a čistého srdce a svobodni, radostní v Duchu svatém a tedy Bohu poslusni na druhou.. 🔥💚⛔❤️🔥Jedni hoří ohnem víry a Ducha radosti svatého a lásky a po ovoci je poznáš, kdy je kdo na které straně a druzí plameny pekla odsuzovani sebe i jiných, nesudme.. Anebo hněvem?? Spravedlivým nebo chorym???

bilekde 27.1.2023

Miluji ME Děti, ďábel nezvitezi, se mnou domu poletí!!! Koho ďábel nakrad Božím vyvoleným a zotrocil si k poslušnosti, toho musí vratit a všichni únosci Božích milovanych vyvolených děti a ukrutni lstivy lhari zkončí tam kde končí všichni lhari. Už se těším až Vas miláčci brzy obejmu, jak mi Bůh zaslíbil..❤️❤️❤️❤️. i Pána Ježíše a Tatínka v nebi v Duchu svatém, pořád se mi o vas zdavaji živý sny, vím že mě i vy chcete i nebeskyho Tatínka a do nebíčka nebe, vím to!! Těším se moc tam na vás a vas všechny v nebi, me přátele a děti, za které se tak modlim, už nebudu po vás jen brečet a kdo se nezmění v Lásku a čistou jen pravdu, má smůlu, vybral si každý sám. Milujem Vas s Bohem mým velmi moc❤️❤️❤️. Nezatvrzujte své srdce, ale milujte a odpoustejte naplno též, 🌈komu Bůh odpustil, aby mohl i Vám Bůh vše odpustit a srdce očistit. Neváhejte a rozbehnete se přímo do Jeho otevřené náruče a nezadrzujte zásilky plne Lásky Boží z Nebe... Když Bůh je s námi... KDO PROTI Nám??? Ten nezvitezi!!!

bilekde 26.4.2023

Teď mi došlo, že bezpecne útulky budou hlavně nová těla, lepsi chrám Ducha Svatého, Bůh mi to teď zjevil a hned ti to chci napsat i ti víc v ochraně kolem nich tak podobně jako Bůh vždy byl naše útočiště, rozmnozi svého Ducha víc do nás, možná už na den letníc. A nevěděla když to jdu akorát napsat, že se o tom zrovna jinde píše. O útulcích. Sama skoro vše chystala dopředu s Bohem a díky Němu. Antikrist je i umělá inteligence.. Pro ně cizí bůh, bohyně s malým B. .
Nebo 144 tisícům věrným Mu lidi dá velikou moc dělat na zemi nějaký čas ty největší zázraky jako dělal Pan Ježíš.. Vlozi do nich nejvíc svého Ducha, na zemi může být veliké vylití na každé tělo, ale mohli by pak odpadnout, Bůh bude lidí ale všemožne nejrůznějšími způsoby i jejich víru chránit, ale nejvíc v bezpečí budou v nových tělech nebo vytržení do nebe, hlavně děti... A do Božích děti nejvěrnějších, věřím, dá nejvíc ze sebe, a budou dělat zázraky, pry i větší jako Pan tehdy na zemi ve svém těle, trochu jiném, nezarilo stále atd, a budou se premistnovat i z Nebe na zem, množit jídlo, uzdravovat, plně v Bohu, v Něm, oni jsou v umělé inteligenci, naši nepratele a tu chrání, aby i přes katastrofy ji chránili, víc ji milujou, techniku než Boha pravého a sebe, na ní se obrací, nedokáži bez ní žít, vědí o planetách a katastrofach, které přijdou a mnohé už přišly i o válkách, nechtějí svět bez ní. Jak byl dřív. Blackout, vědí že hrozí, sluneční erupce atd. vědí to i od nás i z bible, a od proroků, co přijde, proto nás nechali žít, aby z nás čerpali informace i od vědců atd. Jinak by nás už zabili, takže se nebojme. Potřebovali to potvrdit i od nás, co nám Bůh zjevuje, ale s novým tělem nic nenadelaji, to už nezničí, budem pro ně neviditelné, svetlem i ve tmě, jako i jine útulky, vše díky Bohu, andělům i svatým a na Boží straně všech, věrní až na smrt, oni své na nic bohyni, my Bohu věrnemu a láskyplnemu, ta jejich je jen stroj bez lásky, cerpalo to ze všech informace, je to šelma z moře, net, serfování přece, využilo nás to všechny, zkoumal nás to, ďábel ji chce používat, vysokou technologií dát do lidi, programovat je i implatatem, cipama, nanotechnologií a zotrocit k poslušnosti a ke zlu a ochraně jen jich, mnoho lidí u toho zahyne, ale část zůstane, kterou chce zotrocit, a až využije i tyto nejvíc slepé, zlikviduje i je, zevnitř, ale to už dávno víme, jen pro zopakování, i krisit mrtvé budou Boží věrní, kéž jste to i vy. Bůh Vám zehnej. Věrní Bohu, ne technologiím, vernym jen, ty nám jen docasne sloužili i k šíření pravdy a evangelia, dokud to nezačnou ještě víc cenzurovat, dokud jim máme co říct a potvrdit, co už vědí jako i bible, tak nás nechají, pak vše budou ničit, mazat, pálit, aby se nikomu oči tak snadno neotevrely, až nás využiji, a kdyby Bůh ty dny někomu pronasledovani i tím, že někomu dá nové tělo, někdo umře v Pánu, kdo by byl pak slabý a mohl by při mučení a všem tom zlu atd. odpadnout, nezkrátil, nebyl by nikdo asi zachráněn, ale Buh nad tím bdí, je nekonecnekrat lepší než ďábel i se svou i tou umělou inteligenci! Tak ať se jde vycpat. Bůh nás chrání!! A je nekonecnekrat lepší. Chvála Jemu

bilekde 21.6.2023

Ferda: není to o covidu ale o nanotechnologii.
koko: o tom je na gloria tv pod terezouK taky nove video.sem si ho dnes nahrávala. chtějí na zemi démoni už jen zachovat kiborgy. tedy po te temnotě az zas svitne a tem kdo to preziji zas pomůžou převlečení třebas za mimozemšťany tentokrát třeba znovu k elektřině a k tem nejhnusnějším do pekla vedoucím technologiím. ale neočkování se moc nemusí radovat. máme to prý od očkovaných s kterými zijeme v tělech prý taky a v dechujem to i když to na nás letadlama prý rozprašují. je to už prý v mase v půdě vode a proste všude. svět už je tim zamořen a pomůže jen modlitba. pisu na vse prý. protoze to jen četla. slyšela a viděla v mnohých videích a informacích uniklých. oni se tou genocidou už ani netají ale chlubí. ďábel nenávidí vse živé a stvořene po Božím a chce tu mít jen uměle lidi takže ty katastrofy a vymírání hlavně i kvůli těm planetam poblíž země i slunce které bude zakryto a nejen zima zas ale prostě hrůzy které člověk nesmí ani z okna zahlédnout aby neumrel strachy a modlit se v bezpečí a anděly SVATÝMI chráněných domech a ukrytech i po pádu asteroidu na chvíli odhaduji a to vše má byť záchrana na poslední chvíli abychom mohli do nebe než by z nas všech udělali roboty a umělou inteligenci protože už to mají v tělech prý snad všichni ty nanoroboty. Viz video u Terezky na Gloria TV že dne kolem 20.cervna. Nutno číst i dny předešlé hlavně pokyny co dělat a dělat to. Nebýt jen posluchač. Jinak jsme nahraný..

koko oprava: katastrofy.plus omluva za chyby.já se taky nebojím. já du proste dom a hotovo.než bude pozde.první den temnoty jdou věrni Bohu na meeting školení do povětří a zmizí do nebe všechny male deti a v nových tělech se 144000 vrátí a budou pomáhat asi po 40 dni.všem kteří budou chtít uvěřit. Bůh má plán. ďábel nad všemi proste nevyhraje a hotovo.ale tyto vyškolení Boží vyvoleni musejí poslouchat lidi na slovo atd. navštivte terezu dokud tam ty potřebné informace jsou.kdo hledá najde. pokoj a lásku v duši vam všem. zas mizím. brzy v novych tělech. Pa
Napiš kometář...
koko
VAROVANI na gloria tv TerezaK kterou i s každým jejím příspěvkem rozkliknes. Momentalne tam Bůh vyzval okamžité ihned opustit primorske státy např v Americe. Velký asteroid má dopadnout poblíž Portorika prý. Tedy i 3 dny temnoty kdy nesmí člověk vyjít z domu nebo bunkru nebo jak se kdo připravil. Bude peklo na zemi a bez elektriny a vy jste nepripraveni a prorokům se jen smáli. Tak jak VAM MUZE BŮH POMOCT

Uložit