Jezistemarad.cz + www.jakdonebe.cz

Všechno nejlepší❣️..

Posílám Ti právě nalezeny dárek ze stránek Jezistemarad.cz a www.jakdonebe.cz - tuto stránku vřele doporučuji celou prohledat, je tam i pro nezajemce o nebe svědectví na videu o pekle atd., pošli a předej i ústně název této stránky dal, komu jen můžeš a chceš. Děkuji vám velmi moc. Bůh Vám všem mocne zehnej, ochranu dal a pomahej i jiným mnohým dalším..😄❣️

Dopis od Boha osobně pro tebe:
Milovaný / milovaná,

​ty mě možná neznáš, ale Já o tobě vím úplně všechno …Žalm 139, 1 Vím o tom, kdy si sedáš a kdy vstáváš …Žalm 139, 2 Dobře znám všechny tvé cesty … Žalm 139, 3 Dokonce znám i počet vlasů na tvé hlavě … Matouš 10, 29-31 Stvořil jsem tě k mému obrazu …1.Mojžíšova 1, 27 Ve mně žiješ, pohybuješ se, prostě jsi …Skutky 17, 27-28 ​Protože jsi mým potomkem …Skutky 17, 28 Znal jsem tě dřív, než jsi byl(a) počat(a) …Jeremiáš 1, 4-5 Vybral jsem si tě, už když jsem plánoval stvoření … Efezským 1, 11-12 Tvůj život není omyl, neboť všechny tvé dny jsou zapsány v mé knize …Žalm 139, 15-16 Stanovil jsem přesný den tvého narození a taky to, kde budeš žít …Skutky 17, 26 V lůně tvé matky jsem tě utkal …Žalm 139, 13 A přivedl na svět v den tvého narození …Žalm 71, 6 ​


Jsem nesprávně vykládán těmi, kdo mě neznají …Jan 8, 41-44 Nejsem chladný ani hněvivý Bůh, ale jsem dokonalým vyjádřením lásky …1.Janův 4,16 Toužím tě zahrnout svou láskou … 1.Janův 3, 1 Toužím, abys se stal(a) mým dítětem a Já tvým Otcem …1.Janův 3, 1 Nabízím ti víc, než by ti kdy mohl nabídnout tvůj pozemský otec … Matouš 7, 11 Neboť Já jsem dokonalý Otec …Matouš 5, 48 Vše dobré, co dostáváš, ti dávám Já … Jakub 1, 17 Mohu být tím, kdo se o tebe vždy postará a naplní všechny tvé potřeby …Matouš 6, 31-33 Mé plány pro tvou budoucnost byly vždy plné naděje …Jeremiáš 29,11 Protože tě miluji nekonečnou láskou …Jeremiáš 31, 3 Mé myšlenky na tebe jsou nespočetné – stejně jako zrnka písku na mořském břehu …Žalm 139, 17-18 Chtěl bych ti nepřetržitě prokazovat dobro …Jeremiáš 32, 40 Staneš se mým předrahým vlastnictvím? … 2.Mojžíšova 19, 5 Z celého srdce tě toužím zaopatřit …Jeremiáš 32, 41 Chci ti ukázat mocné a úžasné věci … Jeremiáš 33, 3 Když mě budeš z celého srdce hledat, najdeš mě …5.Mojžíšova 4, 29 Budeš-li se ve mně radovat, dám ti vše, po čem touží tvé srdce …Žalm 37, 4 Můžu pro tebe udělat mnohem víc, než si dokážeš představit …Efezským 3, 20


Jsem ten, kdo tě chce potěšit v každém tvém trápení …2.Korintským 1, 3-4 Jsem ti nablízku, když máš zlomené srdce …Žalm 34, 18 Tak jako pastýř pečuje o svou ovci, tak i Já tě tisknu ke svému srdci …Izajáš 40, 11 Jednoho dne ti mohu setřít všechny slzy ze tvých očí … Zjevení 21, 3-4 A zbavit tě veškeré bolesti, kterou jsi trpěl(a) na této zemi …Zjevení 21, 3-4 Toužím se stát tvým Otcem a milovat tě tak, jako svého syna, Ježíše …Jan 17, 23 Skrze Ježíše můžeš poznat mou lásku k tobě …Jan 17, 26 On je dokonalým vyjádřením mé existence …Židům 1, 3 Přišel, aby ti dokázal, že jsem s tebou, ne proti tobě …Římanům 8, 31 A taky ti sdělit, že pro Jeho oběť na kříži nemusím počítat tvé hříchy …1.Korintským 15, 3 Ježíš zemřel pro mé a tvé smíření …2.Korintským 5, 18-19 Jeho smrt byla tím nejzazším vyjádřením mé lásky k tobě …1. Janův 4, 10 Vzdal jsem se všeho, co jsem miloval, abych mohl získat tvou lásku …Římanům 8, 31-32 Když přijmeš dar, mého Syna Ježíše, získáš mě …1. Janův 2, 23 A nic už tě nikdy neoddělí od mé lásky … Římanům 8, 38-39 Vrať se domů a Já přichystám tu největší oslavu, jakou kdy nebe vidělo … Lukáš 15, 7 Má otázka zní : „Chceš být mým skutečným dítětem?“ …Jan 1, 12-13 Čekám na tebe …Lukáš 15, 11-24

S láskou, všemohoucí Bůh

mdo koko 15.8.2022

komentáře: (3)


koko 15.8.2022

Jsem nesprávně vykládán těmi, kdo mě neznají …Jan 8, 41-44 Nejsem chladný ani hněvivý Bůh, ale jsem dokonalým vyjádřením lásky …1.Janův 4,16 Toužím tě zahrnout svou láskou..

karel2017 22.8.2022

ježíštěmárád.cz = největší cringe fest, sebestředné, narcistické evangelium. Bůh je ubulený chudáček, co tě potřebuje více než ty jeho. Fuj. Koko je přesně cílovka těhle stránek.

Uložit